Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakis taki znak

A związek z kobietą skorpionem ?

Polecane posty

Gość Jakis taki znak

Jak jest z kobietą skorpionem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super ja skorpion mąz skorpion i 18 lat razem:) nic dodać nic ująć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
ja jestem dziewczyna skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunia
dziewczyny skorpiony to silne charaktery,despotyczne,konkretne ,oddane i pracowite. Maja wielkie serce,szybko przebaczaja mimo tego ze udaja twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dekada skorpion
skoropiniece to silne osobowości. Te kobiety wyróżniają się z tłumu. Bardzo silnie rozwinięta intuicja, emocjonalność, żywiołowość, dynamizm, dobrzy obserwatorzy, głód wiedzy, poznania, ciekawość świata. To co piszą horoskopy o tym znaku to w 90% jest trafne. Ja osobiście nie zgadzam się z twierdzeniem, że skorpiony są mściwe. To nie prawda, skorpiony chcą ufać ludziom, żyć z nimi w zgodzie, ale gdy poczują, że ktoś ich okłamuje, oszukuje, dają szansę, wiele szans...czekają aż druga strona zaskoczy, zmieni się...do czasu. Gdy skorpion widzi, że dawanie szans nie rodzi zmiany u drugiej osoby, po prostu odchodzi, urywa kontakt, broni się. Skorpion mimo, że widzi swoja atrakcyjność, szuka prawdziwej miłości, pragnie kochać, dawać, dzielić się sobą, ale chce też otrzymywać, brak zaangażowania i namiastki go nie interesują. Skorpion wiele od siebie daje, ale i wiele wymaga. Uczciwość wierność, szacunek ,zaufanie- słowa klucze. Skorpion, gdy pokocha jest wierny, nikt poza ukochaną osobą, go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dekada skorpion
a jak w związku? Z uwagi na emocjonalność- napewno będą burze, ale i okresy sielanki. Tak jak w każdym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełnia Księżyca
jedynie co powiem na plus, to że Skorpionica wybierając partnera nie patrzy na jego pochodzenie, kasę itp. (wiem na przykładzie znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dekada skorpion
"Mściwe, zaczepne, kłótlwe, nudne, muszą mieć kogoś by z nim wojować i się go czepiać. Uważają się za pępek świata, chcą być najważniejsze, a jak tak nie jest wdają się w kłótnie" > pozwolę się nie zgodzić ze zdaniem przedmówcy. Mściowość, kłótliwość, narcyzm- to wady tylko skorpionów???Pytam tak w ogólności? Skorpion, wodnik, ryba- znaki zodiaku- to tylko jakiś ogólny wzorzec, który nie zawsze odzwierciedla człowieka- bo człowiek, to nie tylko data urodzenia, ale warunki życiowe w jakich dorastał,żyje, dośiadczenia jakie w życiu przeszedł, ludzie, których spotkała na swej drodze, wiedza, którą zdobył itd. Do rzeczy, odnoszenie się do wzorca skorpiona jako znaku zodiaku( zresztą obojętnie jakiegokolwiek znaku), bez poznania konkretnej osoby-to szufladkowanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik ryba
z obserwacji wnosze ze kobiety te w zwiazkach dominuja, omiataja faceta niewidoczna nicia, tak ze potem jest on na kazde zawolanie. lubia zwlaszcza wykorzystywac go materialnie a takze oczekuja by byl na kazde skinienie. czesto odcinaja go od znajomych, wmawiajac mu, ze inni sa przeciko niemu, nie szanuja go w zamian ladnie wygladaja, sa oddane i ponoc niezly seks jest Dobry zwiazek to dwa skorpiony bo faceci z tego znaku mimo ze sa zaczepni, odwazni, to jednak w stosunku do kobiet sa pantoflarzami. Dwa skorpiony swietnie daja rade i znajduja z soba szczescie. W innym przypoadku taki zwiazek to kastracja faceta. Ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpioniątko
tez jestem kobieta skorpionem I dekada - zgadzam się z wieloma tutaj ;postawionymi zaletami a i wadami. Wiem czego chce, wiem ile jestem warta. I niestety jesteśmy mściwe... kochamy na zabój ale i nienawidzimy bardzo - a najwięcej satysfakcji sprawia nam to zę jak kogos niecierpimy to mścimy się nie raz albo dwa i odpuszczamy - ale do bólu aż do znudzenia.... to jest wada jak szlak. Ale za to w przyjaźni oddane i wierne i pomocne na każde zawołanie!! W związku - fakt dominujące ale nie do przsady :)potrafumy sie przyznać do błeu i pochylić głowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 1.listopada
troche prawdy jest, mściwość ale do czasu i tylko dla tych naprawdę którzy zaszli za skórę, resztę ja olewam i mam w dupie, generalnie brakuje mi w tych opisach tumiwisizmu skorpionów a ja taki mam generalnie nie obchodzą m,nie opinie ludzi i co kto sądzi, mściwa nie jestem ale pamiętliwa owszem, jak sie w coś lub w kogos angazuję to na maksa nie ma póółśrodków albo wszystko albo nic, w mało znaczące relacje ne wchodzę lub bardzo szybko się z nich wycofuję, lubie samotność i swoją niezależność. czy to kwestia zodiaku czy charakteru...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolnoślązaczka...
Moja Mama jest zodiakalnym skorpionem... I niestety ma bardzo ciężki charakter :-( W związku dominacja :-( Mój Ojciec odszedł od niej po 25 latach małżeństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxopm
Ja również urodziny mam 1 listopada :-) zgadzam się z większościa moich przedmowczyn: jestem pamietliwa, ale potrafię wybaczac, chociaż czasem booooli! Wierna, oddana i kochająca do najdalszych granic. Mam raczej zawsze dobrą intuicję w kontaktach z ludźmi, nienawidzę kiedy ktoś nie docenia mojej inteligencji i próbuje mnie kłamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parram parram
Urodzona 1 listopada -> ja też jestem z 1.11. i muszę się zgodzić z tym co napisałaś.. choć w dupie mam horoskopy to jednak jak widać mamy podobne cechy ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem skorrrpa
Lubię mieć faceta na wyłączność, chcę być jego nr 1, chcę by ograniczył swój swiat - z rodzina i znajomymi niech spotyka się mało i niech ich za bardzo nie chcwali. Każda chwile powinien spędzać ze mną - rozmawiając o nas i planując naszą przyszłość. Spotkania ze znajomymi - tak ale niezbyt czesto i tylko wtedy jeśli wyjdzie to ode mnie. Jestem zazdrosna - a jak ktoś mi podpadnie to tak żre mnie to ze godzinami obmyslam zemstę. Lubię krzyczeć i kłócić się o duperele. chcę być boginia dla mojego faceta. Za to jestem mu bardzo oddana i zawsze bedzie u mnie na pierwszym miejscu - jesli zechce odejść to mu nie dam. Może być biedny jak mysz koscielna, niepełnosprawny, niezaradny - nic to - bez znaczenia - byleby mnie kochał i nigdy nie kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×