Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzięki Wam dziewczyny dobrze że jesteście. Ja teraz urlop mam i czas do pracy wracać bo tam to myśleć nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu! Ty jesteś 71 rocznik? Długo starałaś się o dziecko? Przepraszam, jeżeli pisałaś, a mnie umknęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Prinzeska grunt to mieć dobry plan, a pieczeń to nie wiem ile sie piecze, może spróbuj w rękawie do pieczenia. Rachela no to pech z autem, ale naprawdę mogło być gorzej, ja Cie rozumiem bo juz zaliczyłam w życiu ze 3 głupie stłuczki, ostatnia rok temu przy wjeżdżaniu do garażu do którego wjeżdżam całe lata, wstyd....a kiedys .....klasyka...... na podwórzu jeden słup a ja cofałam........, ale zawsze honorowo ze swoich dodatkowych pieniędzy oddaje za remont. Gosia mogę tylko wirtualnie utulić, jesli to nie jest zbyt bolesne to napisz jak długo byłaś w ciąży? A tak w ogóle to u nas możesz marudzić do woli taki topik, u nas póki co żadnych optymistycznych wieści nie ma. Dziewczyny napisałabym wam ile pączków zjadłam, ale pewnie nie uwierzycie.........10 sztuk!!!!!!!!i chyba jeszcze jednego zaliczę i może wtedy mnie zmuli wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanija super, że Ci się praca podoba, moja teściowa też bardzo lubiła i przepracowała w gastronomi chyba 25 lat. dziewczyny a u mnie ptaszki po cichutku ćwierkają, że może zmienię pracę, ale nawet o tym boję się myśleć żeby nie zapeszyć, jakby co od maja. Ale to dopiero obiecanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek , nie czwartek , a ja paczkow nie rusze , sama juz wygladam jak jeden !!! Kurcze kali mi brac na te tarczyce i co chyba ze 3 kilo przywalilam od tego czasu , a jem jak zwykle !?!?!? Ginka tez oczy zrobila , bo powinnam raczej chudnac- kurza twarz a moze u mnie wszystko ma dzialanie odwrotne i np. sex zapobiega prokreacji ;) Goska , wiele z nas tu niestety ma takie przejscia za soba , ja tez wiele nie rozumie , mimo ze mase wiem i tak madrzejsza nie jestem :( Marudz sobie , my tez czesto marudzimy , to sprubujemy przytulic , mnie tam tez nachodzi przy takich smutnych okazjach , miejmy tylko nadzieje , ze los okaze sie jeszcze dla Ciebie laskawy i zostaniesz mama malego wrzaskotka :) Rachela , a boj sie Boga dziewczyno , nie strasz ,ciesze sie ,ze na stratach materialnych sie skonczylo, my z chlopem to zawsze twierdzimy , ze przedmioty nam tylko sluza , wiec nie taka szkoda ,grunt ,ze z nami ok. Alania racja wozek jeden ( taki na trojaczki )Pracuj , pracuj w poscie sobie odpoczniesz :) Karmi z ta praca to sza , bo jeszcze sie nie spelni !!!! Mam nadzieje ,ze jak sie uda to ja polubisz :) Dowiedzialam sie przed chwila , ze chyba jednak udalo im sie w warsztacie nasze auto naprawic , no zobaczymy jak sie bedzie sprawowac , ale dobrze by bylo , to by jeden kamien z serca na razie :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo dobrze, że tobie i synowi się nic nie stało. Oczywiście wiem co masz na myśli najgorzej tracić kasę na takie bzdury jak zderzaki samochodowe. Prinzessko pieczeń 5 godzin? Szybki przepis: karkówka lub schab - marynujesz: zioła sól, pieprz, liść laurowy, oliwa, można skropić cytryną - wstawiasz do lodówki (najlepiej na noc) Wyjmujesz, na mocnym ogniu na patelni podsmażasz szybko z jednej i drugiej strony, następnie wkładasz do rękawa lub brytfanki i pieczesz. zasada pieczenia 1kg mięsa = 1 godzina pieczenia. Powodzenia. Mon cheri też czytałam ,że po tabsach na tarczycę można przytyć i to się często zdarza nie wiadomo dlaczego tak jest kiedy generalnie one powinny wpływać na obniżenie wagi. U mnie na razie nie zauważyłam żadnych zmian. Alanjo cieszę się ,że odzyskujesz siły witalne, no i przede wszystkim, że się nie poddajesz:) Wyczerpujący masz zawód ale i energii co nie miara:) A i tego jedzenia w pracy ............zazdroszczę......... Gosiu nie wiem co napisać, przytulam Cię i mam nadzieję, że jeszcze wszystko się odwróci. Uwierz mi wiem co czujesz moja przyjaciółka straciła maleństwo 9 dni po urodzeniu. Malutka dostała 10 pkt w skali apgar, wypisali je do domu, w trakcie kąpieli niecały tydzień po wyjściu ze szpitala niunia zaczęła sinieć. Ruszyła cała machina: pogotowie, reanimacja: okazało się, że miała wadę serca, która nie mogła być dostrzeżona wcześniej , w życiu płodowym a ujawnia się właśnie jak maleństwo zaczyna oddychać samo. Tragedia, której nigdy nie zapomnę, zawsze kiedy idę na cmentarz stawiam pytanie Bogu "dlaczego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - uwielbiam Twoje poczcie humoru :) Karmi - niezła jesteś.... 10!!! Ja poprzestałam na 3, ale dostałam od cioci faworki i uzupełniam kalorie :D Trzymam kciuki - i o nic nie pytam, żeby nie zapeszyć ;) U nas każdy odpowiada za swoje autko, więc i naprawić i zapłacić musiałam sama... :) tym bardziej, że mąż daleko, a ja muszę być mobilna. Więc tak długo stałam w warsztacie, aż naprawili. 630 zł kosztowała mnie ta przyjemność, ale trudno, zamknięty temat. Ivanka - straszna historia, aż się chce płakać... :( Stefi - kiedy goście? Prinzesska - właśnie miałam napisać, ale widzę, że Ivanka mnie uprzedziła: ja też piekę mięso tak długo, ile waży, ew. z 10-15 minut dłużej. No i koniecznie przypraw dzień wcześniej. Gosiu - pisz do nas częściej. SM - co u Ciebie? Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jedyny, Ivanka ta historia przyjaciółki..niewyobrażalna. ja niestety też tyje, i już sama nie wiem czy od niedoczynności tarczycy, czy przez to ze żre. A TAK SIĘ STARAM, liczę kalorie..oparłam się dziś pączusiom, ANI SZTUKI NIE ZJADŁAM, za to zaraz dla gości robię blachę czekolady, bo Dziewczynki uwielbiają i jak myślicie , nie zjem??? cholerka, jak żyć panie premierze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, po gości jadę jutro w południe, zostaną do wtorku..najprawdopodobniej :\ zaczniemy wizytę od ulepienia taaakiego bałwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio mam to samo.Zjadłam co prawda jednego pączka bo zewsząd do mnie krzyczały: w radio, w sklepie, na ulicy, każdy z pączkami albo o pączkach..... hm ale prawie wygrałam....... kupiłam tylko jednego...przyszedł wieczór i co ja robię? Po cichaczu zajadam się mleczną czekoladą lindt ..pycha, uwielbiam i chyba tak uczczę tłusty czwartek;) Karmi trafiłaś....w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka co to za blacha czekolady??? Rachela za parę dni zapomnisz o wszystkim i wydanej kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri no własnie zawsze ingerencja farmakologiczna może dać jakieś skutki uboczne, a nie objadała się tam ostatnio ???? ;) Ciekawe jakie masz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki dziewczyny to Stefania robi czekoladę a Ivanka zajada, no to zamiana pytania. Stefania co to za blacha czekolady. Ivanka a Ty tajniaku sama się objadasz koleżanki nie zawołasz, wiesz, że ja dzisiaj jadę po całości to i czekolada by poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dla Ciebie wszystko..to z mojej strony faktycznie faux - pas zapraszam Wszystkie i częstuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada już jest , i teraz ja zapraszam, musi się tylko trochę ściągnąć,ale zanim dojedziecie - będzie w sam raz. Karmi czekolada - z czasów prl-u, z mleka w proszku,mleka, kakao, cukru i masła. a tak nawiasem, znajomy w naszym wieku opowiadał swojemu synowi że były takie czasy kiedy w sklepach bidnie półki wyglądały, syn się troszkę zamyślił i po chwili zadał pytanie: Tato, jak to , to w całej galerii handlowej był tylko ocet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha, Ale tez pamietam te puste polki ! W sklepie kawalek sera 5na5 cm a obok 2 sklepowe z nozami w rekach go bronily przed 200 osobowa kolejka oj. Karmi mnie nie znasz , ja od 20 lat sie nie objadalam :) :) :) Nawet na wczasach rodzinka gofry - ja je kupuje , rodzinka lody - ja w kolejce , rodzinka rybke z frytami , ja bez ciasta z chuda sorowka !!!! Wy o czekoladzie, a co to jest czekolada :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy o slodkosciach , a ja na temat naszego tematu! Tydzien do @ , a ja moge dolozyc nastepne objawy do mojej przeogromnej kolekcji objawow nie swiadczych o ciazy , jejku to tyle lat , a kazdy cykl jest inny i wciaz mnie zadziwia :p Znalazlam fajny artykul ,momentami durnawy , ale fajny tytul i sens . Sprobuje wrzucic link ;) http://www.eioba.pl/a/2ca7/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
DLACZEGO TAK DŁUGOI CZEKAŁYŚCIE Z DZIECKIEM? kariera była ważniejsza??? no to teraz macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nasze dzieci sa juz duze , my takie zboczenie na nastepne mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
aaaaa to sorki....głupio powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
ja mam 2 dzieci....mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
i wkurzją mnie mamy, co czekają z ciążą do awansu...bo potem może się okazać że jest za późno, a dzieci to przecież największy dar, największe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdego stać na kolejne dziecko po 40 stce ;) są i takie , które już odliczają latka żeby własne dziecko mamunią opiekować się mogło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka Tylko czasem sie zdaza ,ze czlowiek dlugo na sensownego potencjalnego tatusia musi czekac , dziecko z byle jakim patalachem to tez niedobre wyjscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mamunia
w sumie też racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy corce mialam 24 , od tego czasu probuje jeszcze jedno miec ,czasem zycie to nie bajka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Ci dwojeczki :) , to juz wszystko , czy ewentualnie zamierzasz jeszcze rodzinke powiekszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×