Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi zrozumialam , tylko mi sie wydaje , ze to juz nie macierzynski bedzie sie nazywac tylko renta na manie dziecka ! A ja dzis nic zjejsc nie umie , co wrzuce to zaraz mi niedobrze , a cos mi pacjeci opowiadaja , ze grypa jelitowa grasuje , mam nadzieje , ze mnie nie dopadla :( ( Do zbyt pochopnie wyciagajacych wnioski - nie , to nie sa objawy ciazy , objawow sie nie ma 5 dni po owu :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi zrozumialam , tylko mi sie wydaje , ze to juz nie macierzynski bedzie sie nazywac tylko renta na manie dziecka ! A ja dzis nic zjejsc nie umie , co wrzuce to zaraz mi niedobrze , a cos mi pacjeci opowiadaja , ze grypa jelitowa grasuje , mam nadzieje , ze mnie nie dopadla :( ( Do zbyt pochopnie wyciagajacych wnioski - nie , to nie sa objawy ciazy , objawow sie nie ma 5 dni po owu :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi zrozumialam , tylko mi sie wydaje , ze to juz nie macierzynski bedzie sie nazywac tylko renta na manie dziecka ! A ja dzis nic zjejsc nie umie , co wrzuce to zaraz mi niedobrze , a cos mi pacjeci opowiadaja , ze grypa jelitowa grasuje , mam nadzieje , ze mnie nie dopadla :( ( Do zbyt pochopnie wyciagajacych wnioski - nie , to nie sa objawy ciazy , objawow sie nie ma 5 dni po owu :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi zrozumialam , tylko mi sie wydaje , ze to juz nie macierzynski bedzie sie nazywac tylko renta na manie dziecka ! A ja dzis nic zjejsc nie umie , co wrzuce to zaraz mi niedobrze , a cos mi pacjeci opowiadaja , ze grypa jelitowa grasuje , mam nadzieje , ze mnie nie dopadla :( ( Do zbyt pochopnie wyciagajacych wnioski - nie , to nie sa objawy ciazy , objawow sie nie ma 5 dni po owu :) :) :) ) Probuje wrzucic tego posta od 10 minut i nic !!! Jak sie pojawi to nie wiem w ilu wersjach i kopiach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi ,ja tez uwielbiam teatr , ale najbardziej taki na zywo . Jestem staromodna tv to ostatecznosc! Wole kino , teatr i nawet zoo( no i potepiajcie - uwielbiam zwierzeta obserwowac), byle live act :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obejrzałam "Zabójcze umysły", bo najbardziej na dobranoc lubię opowieści o seryjnych mordercach :D Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja probowalam obejrzec the caller czy jakos tak i w polowie filmu padl mi netbook...wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak tam wszystkie już na nogach??? mój M wyjechał na 2 dni, może wpadniecie na kawkę ??? ;) a od piątku goście z dwójką dzieci, w tym jedno nadpobudliwe. A, dziś WALENTYNKI, więc MIŁOŚCI WY MOJE :), ŚLĘ CAŁUSY DLA WAS wraz z całym koszem serduszek w czekoladzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania wyprzedziłaś mnie ztym koszem serduszek:) więc się podepne pod twój:):) Walentynki, kurde w pracy będzie cyrk dzisiaj... no cóż ludziska się kochają... ciekawe co mój M wymyśli... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) KOchane....w dniu Świętego Walentego wszystkieeegooo najjjjlepszego....aby nasze marzenia się spełniły tego wam i sobie życzę:) Stafanio na kawkę? zawsze, czekaj zaraz będę... Alanjo fajnie,że zaglądasz...jak widzisz oferujemy mega usługi ....nawet spowiedź:) Pozdrawiam serdecznie....ja już walentynkę dostałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak tu dziś walentynkowo... Ja również dołączam się do życzeń ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Stefi - ja też jestem samotna w Walentynki i chętnie poświętowałabym z Tobą przy kawce (lub/i czerwonym winie ;) ) Póki co nerwówka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cały czas jestem i czytam ale jakoś pisać nie mam weny.Zbliża się rocznica straty mojego aniołka i mam doła.Stefanio a jak twoja torbiel ?Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu.. przykro mi..przytulam.. a moja torbiel jeszcze pewnie jest, bo krwawię czasem, a wizytę u gin mam dopiero po @. biorę leki - estrofem, za 2 dni zaczynam primolut- i czekam na efekt.boję się że się nie wchłonie, Ty tez miałaś ten problem , prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania ja miałam torbiel czynnościową nie brałam żadnych leków,nie krwawiłam w środku cyklu tylko jajnik mnie bolał jakoś po 2 cyklach się wchłonęla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, moja torbiel też wygląda na czynnościową - tak przynajmniej mówi moja gin. ale leki mi zapisała, więc biore, no i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo i nie znajdę... Nie wiem, czy dobrze Cię namierzyłam ;) Zdjęcie grupowe jako profilowe?! Reszta zablokowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzessko ja też nie mam facebooka. Gosiu przykro mi , trzymam kciuki abyś sobie wszystko poukładała i pisz o dolach i niedolach może będzie łatwiej przez to przejść. A myślisz już..... albo inaczej planujesz już po cichutku..... Chciałm napisać, że oprócz walentynki dostałam też w prezencie od losu mega wirusa.... jestem chora...wszystko mnie boli, gardło zawalone....... i to teraz w 9dc i pewnie nic z planowania, ach jo... Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kochana to ty do nas częściej na winko musisz wpadać, bo my tak jak poczytałaś: raczymy się zdrowotnie i prokreacjnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny kochane :) [kwiatek ❤️ ja mam tylko NK nie mm też facebooka ,miałam kiedyś i usunęłam bo jakoś mi się nie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka no pechowo z tym Twoim wirusem, dobry czas na starania a tu .. a może to taki , który szybko złapał, to i szybko puści!! dziś pewnie wszystkie przy świecach kolacyjki z partnerami pyszne jadać będziecie, a ja sama :( cala moja nadzieja w Racheli , że tu zajrzy, bo ja będę wieczorem przy kompie walentynkować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zdjęcie profilowe, reszta zablokowana? to do Prinzesski oczywiście :D Żebym do kogoś nieznajomego nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×