Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Alanja no tak, ale są też inne sposoby ;) Mon Cheri znów zniknęła.. Ivanka , skończysz dzisiaj te pierogi??? aleś se wymyśliła na noc? spije ziółka i znikam do spania, do jutra Kobietki Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa spoko :) to mamy coś wspólnego.....ja właśnie myślę o innych ziołach na dwie fazy cyklu. Te które ty będziesz stosowała ja już kończę bo można tylko 3 cykle i przerwa. Tak ,że widzisz też jestem niecierpliwa bo wciąż szukam czegoś nowego i mam nadzieję skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stafanio właśnie skończyłam :) posprzątałam i zaglądam co u was. No wymyśliłam ale się namachałam tym wałkiem i chociaż moim chłopakom dałam spokój. Bo przed @ to bez kija do mnie nie podchodź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - to mam nadzieje, ze z tymi testami Ci lepiej pojdzie niz mi :) jak Ty masz takie krotkie cykle, to ja na Twoim miejscu testowalabym juz 8- 9 dnia bo nigdy nic nie wiadomo... a pierogi z pewnoscia pychaa... zazdroszcze bo ja dzis na kolacje chrupalam marcheweczke... Tymczasem i ja zycze wszystkim dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry................. Ja na nogach z kawka. Dzis bede leniuchowac i sprzatac sypialnie. Mam nadziejej , ze nie bedzie padac bo chce umyc okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wszystkie wasze @ biore na siebie, przepraszam ale wlaśnie do mnie taka upragniona @ wpadła i mimo,że brzuch boli jak cholera, poprawilo mi to chumor na maksa:):) wiem, że ja trochę z innej beczki teraz do was:( Stefanio sposoby są, ale przyjemność juz nie taka...ech...jeszcze chwile i wióra będą lecieć:):) Ivanako, ja nie na urlopie, tylko szef chciał mnie uszczęśliwić trzema wolnymi dniami i :(:( się nie popisał... Ja juz po kawce, a teraz obiadek fasolkę po bretońsku moi panowie sobie wymyślili... Tessa marchewka pyszna:) ja juz wiem dlaczego wczoraj miałam ataki jedzenia, wszystkiemu winna @...zamiast marchewki był na kolację panierowany camembert z żurawiną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko jeżeli chodzi o testy owulacyjne to podaję numer aukcji na allegro nr 2162374897 tam za 26zł z przesylką masz 17szt. testów plus 3 ciązowe... ale mnóstwo innych aukcji tyle, że mają droższą przesylkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! haha, marchewka smaczna, ale camebert hmmm... smaczniejszy :) ja od dzisiaj postanowilam pic wiecej wody, tak srednio co godzine szklanke, glownie aby sie zapychac i miec mniej miejsca na jedzenie haha, zobaczymy co z tego wyjdzie... W zwiazku z tym, ze @ do mnie zawitala dwa dni temu, to wraz z nowym cyklem moglam zaczac mierzyc tempke Cyclotestem, dzis juz 3 dzien - na razie bez wiekszych problemow. Ciekawa jestem jak mi pokaze w tym cyklu dni plodne i czy w ogole pokaze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostusieudalo
Kochane staraczki witam Was wszystkie serdecznie i chcialam z calego serca dodac Wam odwagi i wytrwalosci. Wiem.....ja tez swojego czasu jak czytalam wpisy szczesciar ktorym sie udalo po wielu latach myslalam, ze mi ten cud sie nie przytrafi a jednak. Mam 38 lat i jestem w 8tc po 10 latach malzenstwa i staraniach wiekami do tego po ostatnich badaniach zalamujacych z rezultatem rezerwa jajnikowa po 2 msc zaszlam naturalnie w ciaze. Jestesmy oboje zdrowi i dotychczas nie wiemy co bylo przeszkoda chyba poprostu nadszedl czas na nas. Uda sie i Wam kochane i wierzcie bo mnie wiele razy ta wiara opuscila i jak teraz o tym pomysle to wstydze sie za siebie. Co moge Wam doradzic to chyba jest cos w tym wyluzowani( swego czasu byla to dla mnie bajka) bo zafasolkowalam w cyklu w ktorym mialam miec badanie droznosci jajowodow czyli wszystko bylo mi obojetne, uprawiajcie sex 2-3 razy w tygodniu bezwzgledu na owulacje poniewaz owa moze sie zawsze przesunac i badzcie spokojne. Pozdrawiam Was serdecznie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostusieudalo - serdecznie Ci gratuluje! dzieki za dodanie nam otuchy i nadziei. Zycze Ci wszystkiego dobrego i radosci z dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) poprostusieuadało Wielkie Gratulacje:) Dzięki ,że do nas napisałaś życzę spokojnej ciąży i wszystkiego dobrego! :) Tessa dzięki ,też tak myslałam,ze zacznę wcześniej z tymi testami. Alanjo też dziekuję za nr. aukcji. No to jesteś ta jedyną pośród Nas, która cieszy się z @:) Ale będziesz mogła już próbować czy czekasz te magiczne 3 miesiące? Prinzessko co za ambitny paln:) Ale wiesz mi też to dziś do głowy przyszło jak słoneczko zaświeciło..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostusieudalo, jak nikt, Ty nas rozumiesz, więc dziękuję za wpis, potrzebujemy tutaj dobrych wieści, ja regularnie szukam w necie takich "przypadków" żeby nie tracić nadziei. życzę dużo zdrowia bo największe szczęście już masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja camember z żurawiną...PRZEPYSZNE!!! nie kuś kobieto, bo na diecie jestem ! ;) Prinzesska , może nie szalej z oknami, poczekaj na @ , mi w glowie te Twoje ogóry wciąż siedzą :) Dziewczyny moje pęcherzyki są gotowe już 7-9 dnia, więc niekoniecznie zawsze musi to być środek cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, tak, chodzę na monitoring od paru miesięcy. dwie inseminacje które miałam odbyły się w 9 i 10 dc. moja gina była zdziwiona że tak wcześnie , ale to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostusieudało gratulacje i uważaj na siebie teraz, bo pierwszy trymestr najgorszy...trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! porostusieudało - aż się serce raduje, kiedy się czyta takie optymistyczne i serdeczne wpisy. Życzę Tobie i Twojej kruszynce dużo zdrówka! Alanja - opłaca się kupić te testy na allegro... W tym cyklu mogę nie zdążyć już z internetowym zamówieniem do owu, ale może w przyszłym...? W tym nie będę się testować raczej. Zniechęcenie mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zniechecenie? Rachelko? na testy owu, czy ogolnie?? testuj, testuj! ja tez bede mierzyc moja tempke i zobaczymy co z tego wyniknie :) Nasmazylam teraz nalesnikow dla rodzinki, a dla mnie tylko dietetyczna zupka jarzynowa.. ehhh... co za zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam juz 3.5 roku temu przestalam mierzyc tempke-chyba bym juz przy tym ocipiala. Ja mam mocne bole owulacyjne, cuasem jakbym @@ miala wiec nie da sie przegapic owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na testy, i takie ogólne :O a ja na razie głoduję - w pracy, odbiję sobie po powrocie domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka ja nigdy takich nie kupowałam teścików, więc nie bardzo się orientuję ile kosztują na miejscu w aptece czy rossmanie:):) ale uwielbiam allegro i wiem,że zawsze jest taniej:) Co do starania się o malucha to chyba pójdę na żywioł i już - co ma byc to będzie... Zniechęcenie??? nie wiem co to znaczy??? Rachela no, no, no ...:) U mnie fasolka już ugotowana, racuchy z jabłkami dochodzą i teraz druga kawka z M...uciekam na razie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dzis nie gotuje. Wieczorem bedzie przyjaciolka na noc i przywiezie spagetti pieczarkowo-lososiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 12 stopni. Siedze z otwartymi drzwiami balkonowymi ...och wiosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzzeska nie zapomnij podać przepisu na to spaghetti - łosoś mniam... Jutro do pracy hurrra:):) A dziasiaj przy winku, na skypie ze znajomymi obgadac szczegóły wyjazdu i z moim kochanym M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio robilam Eintopf to jest jakby zupa ale taka bardziej tresciwa. Wyszla pyach...Musze tylko znqlezc i przetlumaczyc przepis na pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×