Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefi ,no ja tez i zawsze bylam dumna z tej mojej koscistej ( kosci szerokie i masywne ,ale jednak - gornej polowy ciala ,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko no nie wiem raczej ochota na chlopa ,niz na alk po glowie mi chodzi , a przy tym to zajecie kaloriozerne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to one sa troche za chude, ale kazdy ma inny gust :) a piwko w sam raz na piatkowy wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moja droga, ja znikam , Ty rób co w głowie siedzi, kalorie zgubisz, płuca dotlenisz, a mężuś jak każdy facet zachwycony będzie taką propozycją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie tracic kalorie w wodzie , a zamkneli mi moj basenik ( renowacja) no chyba jednak trzeba bedzie chlopa troche bardziej wymeczyc ( tez twierdzil ,ze by mu sie schudnac przydalo ) A jakich macie malzow , bo moj byl bardzo chudy ( teraz troche poprawil ) , a zawsze tez wolalam tych bardzo szczuplych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chudy był dość długo , a teraz piwny brzuszek i okrągły pyszczek mu się zrobił :) więc brzuchami możemy trącać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byl szczuply, ale czas robi swoje, raczej piwko wieczorem haha teraz powoli wyglada jakby sam byl w piatym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basek , piękna sprawa, cale ciało pracuje, chodziłam jakiś czas ale niestety załapałam jakieś bakterie moczowe i trochę się zraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen fajna sprawa, tylko ja sie jakos moczyc nie lubie... cos mi sie rzucilo na mozg haha na starosc bo kiedys lubilam, teraz tylko jak juz z goraca umieram, to wchodze do wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to facetów z wiekiem też to coś dopada, ciałko już nie chce słuchać .. mogliby dostawać też cellulitu :) byłoby sprawiedliwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mojemu wiele razy mowilam, ze troche sie powinien za siebie zabrac, ale on zawsze tylko: tak tak i z roku na rok jest coraz gorzej...jeszcze troche bedzie w dziewiatym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam Dziewczyny, jutro jadę na jedną z tych nudnych imprez- na urodzinki, ale wieczorem na pewno zajrzę! kolorowych snów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie denerwuje ,ze fryzura do dooopy , ale sobie wytlumaczylam ,ze schudne i polubilam ! A na basku jeszcze nigdy nie bylam ! :) jak ja lubie te literowki , np wczesniej o katach , boczki mozna zrywac :) A moj tez troszeczke zaokraglil i to mi sie podoba , bo byl czas ,ze chudy byl jak smiertka i za kijem od szczotki mogl sie chowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, dobre, ja się cieszę że mojemu się przytyło, no bo jak by to mogło być że chłopisko moje chudsze ode mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stefi , ja musze jutro wczesniej z dzieckiem do oczologa , a ta sie cieszy , bo okulary sa takie cool :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt Stefi, jakos o tym nie pomyslalam, ale musze przyznac, ze musialabym sie troche postarac, zeby mojego dogonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez muszę do OCZOLOGA, literki mylę ! albo sprawić sobie taaaaką meeega wielką KLAWIATURĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa naprawde i to niejeden raz , bo on mlodo wyglada , a ja kawal baby , juz dziewczynom pisalam , Posle Ci zdjecie ,mnie sie nie wydaje ,by taka roznica byla , ale chca mi zawsze bilety dla mnie i dwa ulgowe sprzedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , sprobuje jeszcze dzis Ci poslac ! A smieszne to jest teraz , wtedy to dla mnie tragiczne bylo , bo ja sie kurde mlodo czuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj! badz mloda caly czas! ja tez sie tak czuje, choc na zewnatrz hmmm... juz inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie pocieszam ,ze poki co zmarszczki sie nie robia , ale to chyba juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne zdjecie macie razem, a maz? no rzeczywiscie mlodo wyglada, ale zaraz matka? no bez przesady... :) coreczka sliczna, ma urode po mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×