Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

I 180 nie wiem po kim , uroda przecietna , ale takie fajne i kochane dziecko ,ze szok ! Poslij jakies wasze , to bedziemy sie znac troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle chetnie, tylko juz nie dzisiaj bo musze z drugiego laptopa, od meza bo tam sa wszystkie zdjecia, a z jakim kolorem wlosow bys chciala? bo ja to juz rozne mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czar prysllllllllllllllllllll Na noc wlorzylam lutke dowcipnie-tak na wszelki wypadek gdyby. Dzis rano zobaczylam sluz z krwia wiec mnawet nie kupuje testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Prinzesska, przykro mi... ale moze to jeszcze nie @, czasem na poczatku ciazy pojawiaja sie lekkie plamienia... nie martw sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska kochana...naprawdę mi przykro...tak się uczepiłam tych Twoich ogórów, myślałam tylko o tym, że Wam się udało, i tak bardzo tego chciałam, bo wiesz jak jednej się uda-to wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Prinzeska nie ma nic gorszego niż spóźniająca się @, przykro mi z powodu braku ciąży, ale też , że miałaś iskierkę nadziei, a ti duupa. Mnie się chyba ze 2 razy zdarzyło, że @ spóźniła się 2 dni, w sumie na nic nie liczyłam tak naprawdę, bo objawy mówiły same za siebie, ale potem było mi podwójnie przykro:( No cóż pociesz się chociaż tym, że masz jeszcze przed sobą wiele lat na starania, w przeciwieństwie do nas. dziewczyny u mnie dzisiaj na wadze 0,5 kg mniej czuje, że nareszcie coś ruszyło, jestem nawet zmotywowana, bo kurtkę trzeba zdjąć lada dzień. Ja pokręcę się jeszcze i do pracy się zbieram, nie wspomnę o jutrze nawet, moncheri ja nie bardzo mogę odmówić tej pracy, a zresztą zarobię za 2 dni 650 zł, jak marudzę to mój M każe mi w podskokach lecieć:) kasa potrzebna bo chcemy w domu roszady pokojowe porobić i salon zmienić, wyrzucamy wszystko łącznie z podłogą i robimy na bóstwo i dltego każdy grosz odkładamy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś załapałam doŁa giganta, wczoraj niby miły wieczór trele-morele, ale jeszcze przed snem M mnie zdążył taak wkurzyć!!!!!!!!!! na dodatek te cholerne odwiedziny u rodzinki, a ja najchętniej walnęłabym drzwiami i poszła na długi spacer do lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszające jest to że u mnie też waga pokazuje ciut mniej, Karmi tak trzymać!!! niech nas wiosna motywuje! Karmi super robótkę załapałaś , a nie potrzebują tam jeszcze jakieś sfrustrowanej 41 na diecie ??? ;) chętnie podjadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - to jestesmy juz w dwojke... ja mialam wczoraj to samo z moim, teraz probuje sie pozytywnie nastawic bo goscie popoludniu przyjda.... :) Karmi - milej pracy! No jak sie juz tak chwalicie, to ja tez musze powiedziec, ze czuje sie jakby troche lzejsza haha, nie wiem ile bo przed dieta az sie balam na wage stanac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze jest coś dla siebie zrobić.ja się zaraz lepiej czuje. Tessa weźmy głęboki oddech i niech nam przejdzie.. bo szkoda dnia. Życzę Ci udanej imprezki, poprawy nastroju! muszę uciekać , mam trochę roboty. pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! No to wczoraj zawrzało na forum, SM i Mon Cheri po co ta spina? Zupełnie to niepotrzebne, a z samooceną i oceną innych jest zawsze nie po drodze. Nasze wyobrażenia czy spostrzeżenia nijak się mają do opinii osób o nich samych. I proszę mi tu bez fochów, dąsów i złych myśli. A po to jesteśmy aby pisać o wszystkich swoich problemach, żalach czy radościach i odczuciach. Podziwiam was za dbanie o linie, już ja lepiej nic nie napiszę co ja jadłam wczoraj i dziś rano. Życzę wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.a ja zamiast sie odchudzac to o 1 w nocy smazylam jajecznice na boczku z 3 jaj:)Przed okresem konia bym zjadla.I wez tu sie odchudz?nie ma jak,nie bede sobie zalowala takiej przyjemnosci chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przykro mi Prinzesska z powodu testu, wiem, jak mi było zawsze smutno kiedy widzę jedną kreskę... :( Ale wczoraj było burzliwie, widzę, ze nie tylko ja taka drażliwa jestem na przedwiośniu :P A dzisiaj tak dla równowagi mi lepiej. Mieliśmy z M taki miły poranek, że ho ho ho. Nawet późniejsze sprzątanie wydawało się przyjemne ;) Poza tym słoneczko dzisiaj ślicznie świeci, w południe wypiliśmy kawę na ganku. Spadam teraz, bo obiad dogotowuję (zaraz żurek będziemy jeść). Później wpadnę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dla każdej z nas nadwaga znaczy coś innego.... Ja jestem dość drobną osobą i 60 kg przekraczałam tylko w ciąży. Po urodzeniu dzieci ważyłam przez wiele lat ok. 53 kg. 58 kg był to dla mnie dramat. Ale dieta i jogging (starszy syn był moim trenerem :D) pozwalały mi wrócić do normy. Od jakiegoś czasu zaczęłam mniej dbać o figurę niestety :( Nie ważyłam się dawno, ale obawiam się, że przybyło mi sporo kg w ostatnim czasie. No i mimo, że ta moja waga co niektórym może wydawać się ok, to niestety, mam taką figurę, że te ponadnoramtywne kilogramy odkładają mi się na udach, tyłku i ostatnio na brzuchu :( Przez wiele lat nie miałam problemów z brzuchem, a teraz niestety... I bez kompleksów nie rozbiorę się na plaży, cellulit na udach doprowadza mnie do rozpaczy, a o mini czy rurkach (jeszcze czerwonych!) mogę tylko pomarzyć :O Co by nie rzec - w tym wieku już nie taki metabolizm jak 10 lat wcześniej, i więcej trzeba wysiłku włożyć w to, żeby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje rachela,niestety ale masz.Jeszcze kilka lat temu i wcale nie tak duzo moglam na kolacje zjesc 5 paczkow codziennie i ani grama mi sie nie przytylo a teraz to od patrzenia na wode kilka gram wiecej.Mi ogolnie nie przeszkadza moja waga tylko denerwuje mnie brzuch a jeszcze bardziej boki.Z kolei duze uda i posladki zawsze mi sie podobaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic..takie jest zycie. Na co ja korwa liczylam? Napije sie dzis wieczorem z zalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka to jutro badz pojutrze tyle,ze ja na nic nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wsparcie. Juz dawno nie bylam tak smutna. Nie mam wiecej clo , i szanse ze kolejne dni plodne bedzie maz w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska - trzymaj się kochana i nie pij za dużo, bo jutro kac będzie męczył A wracając do Waszego wczorajszego tematu (ja zawsze jakaś opóźniona jestem ;) ) mój mąż wysoki i szczupły, ale nie chudy, taki smukły typ sylwetki. Zawsze powtarzam, że gdybyśmy mieli córkę i odziedziczyłaby nogi po tacie, to szansa na karierę modelki murowana :) Biorę się zaraz za sianie warzywek do doniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wiekszosc z Was to ogrodniczki.Co proponujecie do doniczek na parapet na zewnatrz?Czy kupic niedlugo cos gotowego czy moze wysiac teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio a czy przy torbieli spóżniała Ci się @ ja mam 30 dc i nic a zawsze mam regularnie.Jajnik mnie boli i chyba czeka mnie wizyta u lekarki.Brzuch mnie boli jak zwykle i trochę się martwię.Dziewczyny nie spinajcie się więcej bo szkoda takiego fajnego forum za to je lubię ze można się wyżalić bez komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia pytanie wprawdzie nie do mnie ale tez kiedys mialam torbiel i mimo iz okres mam zawsze regularnie to wtedy spoznila mi sie ponad tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×