Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej kobitki! Ja już wykąpana i do pracy na jutro naszykowana... leżę w łóżku i czekam na serial. Mój ukochany na razie jeszcze niedaleko pracuje, wiec i w najbliższym tygodniu w domu będzie. Dawno się nie zdarzył tak długi okres bez delegacji. Dzisiaj byliśmy na spacerze w lesie... syn pierwszy raz po zimie wyciągnął z garażu motor... + krokusy w ogórku - wszystko to oznacza zbliżającą się wiosnę 🌻 Nawet wykiełkowało w doniczce nasionko jakiegoś bliżej nie znanego mi kwiatka (podobno pięknie kwitnie), które mama przywiozła w listopadzie z Włoch i już myślałam, że nic z niego nie będzie. Może i jakieś nasionko mojego M się uaktywni...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po serialu, ale fajne dzisiaj to Ranczo bylo hihi... wykapana i pachnaca czekam az sie mna maz dzis zainteresuje haha, jak nie to sama wezme go w "obroty" ;) moze sie cos zasieje... choc zaczelam sie zastanawiac czy aby znow nie przegapilam owu? ale zeby w 13 dniu? cos za wczesnie jak na mnie - testy mi nic nie pokazaly, no nie wiem, sie okaze. mon cheri - nie szkodzi, bede czekac na fotke... a za meza sie bierz i nic nie mow! ;) moze myslal, ze Ty ochoty nie masz i zrezygnowal z prob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ranczo to o czym i gdzie leci , u mnie tv to mogloby wcale nie byc , tak zadko cos ogladam :( A jak z wami pisze , to juz wcale :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Rachela - na pewno sie uaktywni :) w koncu ktores musi! dopiero teraz doczytalam o tym nasionku haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tv Polonie i Ranczo wlasnie na Polonii leci i na polskim programie 1 ale my nie mamy satelity :( szkoda, nie mozemy u nas wieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mon cheri - sama mowisz, ze zmeczona i ochoty nie masz, to moze M to zauwazyl i sobie podarowal nawet jesli chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na tym mieszkaniu moglabym od biedy , nawet te plaskie ogladalismy , tylko po co jak czasu nie ma :( A o czym to jest , bo ja juz pisalam - ogladalam 39,5 i usta ,usta - bo lubie takie troche do posmiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa ja od kilku tygodni deprecha , a chlop by chcial , to by zachecil , ale ma to gleboko ! Hej a Twoja mala mowi po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe , czy sie Rachelce powiodlo . Ona to jedna z kandydatek na ciaze przy 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno juz cos slyszalas na ten temat - do smiania jak najbardziej... o wojcie z Wilkowyj i calej wsi, w ktorej nic sie nie ukryje haha Do tego ksiac proboszcz i teraz juz ex wojt sa brcmi blizniakami, gra ich Cezary Zak - przerozne afery tam wychoodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mon cheri - wez sie nie poddawaj!!!! Ty tez jestes kandydatka!! a jakze!! wez sie w garsc, chlopa za gacie i juz ;) ja mojego tez musze ciagnac, sam sie nie domysli, jak groche o sciane - przeciez juz pisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a corcia bardzo dobrze mowi po polsku, uczylismy ja od malego. W domu mowimy tylko i wylacznie po polsku, zeby sie jej dobrze utrwalilo. Powoli sie uczy tez pisac, ale z tym to juz troche gorzej bo wiadomo ortografia itd, ale za to czyta calkiem o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa - u mnie zmeczenie materialu ( poprobujesz lat 13 bedziesz widziec ) . Mysle ze mnie tak coruchny urodzinki nastrajaja , bo juz dawno miala miec rodzenstwo , ona juz taka dorosla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez tu urodzona , ale wali po .......slasku !!! Bo tak od nas slyszy , jak nad morze jedziemy , to nikt nie wpadnie , ze ona z niemcow , tylko ze Slaska ! Ale czyta smiesznie ( ksiazki ) , siadamy razem i ona glosno mi czyta , czasem jak cos przekreci , to boki mozna zrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj mon cheri - ja wiem, rozumiem nie chcialabym 13 lat probowac, spokojnie wystarczy mi moje 5 a wlasciwie juz 6 teraz.... nie jest rozowo, wiemy o tym wszystkie, ale nie mozesz sie tak negatywnie nastawiac. Przeciez musisz miec jeszcze jakas nadzeje, a z tym i wiare, ze sie uda bo inaczej nie zalozylabys tego topiku... zrozumiem jesli nie chcesz o tym gadac - nie chce Cie meczyc ani denerwowac... sorki... nie chce sie tez wymadrzac, nie to bylo moim celem. a w najczarniejsza... nie wierze haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczarniejsza...... jest moja deprecha ,moje alter ego - pewnie znow przejdzie - ale to stan na dzis ! Wiesz ,ja przez te wszystkie lata , zawsze bylam optymistka , jakos znajdowalam sile ,mimo przeciwnosci , a teraz probuje , probuje , nie umie wyjsc, kurcze sama mnie to denerwuje , bo tylko placze i placze , no nazbieralo sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, Ty dzielna i twada dziewczyna jestes!! ze stali - mam wrazenie... :) przejda urodzinki corci, wroci i spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa spojrz na temat ( nie ma tam " a teraz sie uda " , tylko bezowocne i grupa wsparcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak - bezowocne, racja, ale to tylko czas terazniejszy,a nie zukunft!!! zmieni sie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem tak: ja tez taka optymistka jak Ty wlasnie - a pomimo tego co jakis czas spadam w dol bo ju nie moglam tego wszystkiego udzwignac! i wiesz co? teraz moge powiedziec, choc brzmi glupio i smiesznie, ze to mi jest potrzebne czasami - wbrew pozorom odpoczywam wtedy, nabieram energii by po tym nieszczesnym czarnym dole "wyskoczyc" z jeszcze wieksza energia i wiara... glupie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska no dzieki za ten optymizm :) :) :) Wiem co by mi dobrze zrobilo - tydzien urlopiku- z wymiana na 3 tygodnie slonca i L4 , na glowe , bo na nogi za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba spasc bardzo gleboko , by osiagnac dno- inaczej nie ma sie od czego odbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no chyba nie - wystarczy, ze sie juz nie chce o tym myslec haha, u mnie przynajmniej! a o tym, ze L4 by Ci sie przydalo - mowilysmy juz jakis czas temu, prawda? badz egoistka!!! badz, choc troche!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ja??? , to juz chyba predzej poprosze malza , zeby mnie pobil , to przynajmniej jakis powod bedzie :) Albo dziwne pozycje lozkowe z efektownym hexenschusem :) Dzieki kochana troche mi humor poprawilas , nie ma to jak sie wymarudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szalona, Ty....meza bedzie prosic o sliwke haha to juz predzej ten hexenschus :) sluchaj, a znasz taki naturalny srodek jak Buzdyganek ziemny (Triblus terrestris L.) ? bo jakos natrafilam w necie, a to ponoc dobre na potencje u mezczyzn - mojemu by sie przydalo na rozruch hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem , to to naturalne zastepstwo sterydow , uzywaja przy budowaniu masy miesniowej i ma prawdopodobnie dzialac na potencje . Oba efekty do tad nie potwierdzone klinicznie ,jak i wszystkie te cudowne srodki :) Przy odrobinie wiary , moze zadzialac , ale dla mnie to juz cos w kierunku muchy hiszpanskiej :) :) :) Moj chlop jak chce to moze , wiec chyba nie dla mnie , a zeby chcial , to by mu trzeba fajna laske podstawic :) Ja bylam zadowolona z ta arginina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, nie znam sie na muchach haha, a z ta arginina, to sie z tym cisnieniem boje... moj tez jak chce to moze :) z tym nie ma problemu... problem z chceniem haha - a zadnej ladnej laski podstawac nie zamierzam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×