Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ufff... Ale sobie dogodziłam ;-) Zjadłam właśnie chałwy i nawet nie chcę myśleć, ile wciągnęłam kalorii... Stefanio, jak Twoja opalenizna? pewnie dzisiaj wyrównałas już kolory :-) A pisałas kiedyś, że przymierzasz się do robienia biżuterii. Jak będziesz coś już miała, to pochwal się, proszę, efektami :-) Sama kiedyś myślałam o tym, ale po uczciwym zastanowieniu się nad sobą poddałam się - nie mam cierpliwości a poza tym ręce mi się trzęsą jak staremu pijakowi, od dziecka tak mam. Ivanko kochana, a gdzies Ty się podziała dzisiaj? :-) Karmi - i co? Sięgnęłas po lody? :-) Rachelko, Ty pewnie dzisiaj wiadome działania uskuteczniasz :-) :-) Niech moc będzie z Tobą! Tesso, jak mija dzień? Prasowanie skończone? Nie osłabłas bidulko o tym suchym ryżu? 🌼 SM 🌼 Mon Cheri, co porabiasz??? Chyba miałas dzisiaj wolny dzień... Pozdrawiam Cię :-) Biest, mam nadzieję, że miło spędzasz czas z mężusiem :-) Gosia 🌼 Maja 🌼 Coni 🌼 Kasia 🌼 Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blu masz ode mnie buziaka za zdjecia podwodne :) :) :) masz racje do pracy nie musialam wiec : zrobilam 3 prania , dla rodziny maffiny z jagodami , posprzatalam balkon , posprzatalam piwnice - na spolke z m , a za chwilke poprzerzucam zimowe rzeczy na gore szafy ( choc troche sie boje ;) moze jeszcze snieg przyjdzie :) , to zostanie tylko prasowanie :) Jej jak ja uwielbiam wolne dni :) Ja na szczescie w przeciwienstwie do wiekszosci tu mam slodkowstret psychiczny , lody jem , bo oggolnie lubie , ale chyba nic poza tym , od swieta sernika moze i to by na tyle bylo , sllodkie moze nie istniec , dobrze tak , bo by mnie chlop przez dzwi przeciskac musial :) Tessko pisalam , ze moj tez ma paskudna alergie na slonce i te muszelki o ktorych pisalam , to te namiociki - mam 3 , jak idziemy na caly dzien na plaze , to najpierw cala wioske indianska budujemy :) A on sie tym antyalergicznym mleczkiem do opalania smarowac nie chce , bo za geste :( i sie lepi :( Ivanko ha,ha urojona opalenizna , urojone objawy ciazowe :) , a ja sobie czasem uroje , ze calkiem dobrze w czyms wygladam przed impreza i dopiero zdjecie miesiac pozniej pozwalaja opasc luskom z oczu ;) Gosiu , jak juz pisalam glupot Ci wmawiac nie chce od tego sa inne topiki , az mnie czasem krew zalewa , jak jakas pisze - nic z tego dostalam @ i dostaje komenterze , ale moze to nie jest normalna @ - tylko np . zagniezdzenie ( w 32 dniu cyklu ) , zrob jeszcze test ....itp . Jednak temperatura nie nalezy sie sugerowac , ja przez te kilka dni ciazy mialam niska jak zwykle , nawet myslalam , ze moze owu nie bylo :) , temperatura lubi skakac ! Wiekszosc z nas tutaj zmarnowala juz mase testow , wiec jak i Ty jeszcze jeden zmarnujesz nie zaszkodzi :) :) :) Karmi ;) bo slonce dla mlodych jest ,ha,ha,ha . A u nas juz wszystko szwankuje , ja wcale na sloncu nie leze , bo mi czerwone plamy wyskakuja i wygladam jak burak - nie mylic z poparzeniem - niezaleznie od filtra :( Rachelko , bo sa ludzie leniwce i ludzie naelektryzowani , ja tez nie usiedze , chyba , ze mam super ksiazke , wtedy praca moze nie istniec :) A ja nie mam ochoty sie do biegania przekonywac , wole plywac , bo nie lubie byc spocona , w pracy najczesciej jest ciezko i non stop latam w przepoconej koszulce - fuuuuuuj ;) SM - no szkoda , ale ja tez najbardziej lubie umiarkowane cieplo i spacer brzegiem morza , zamiast lezenia plackiem , luzne cieniutkie okrywajace stroje - a w sumie to i zdrowiej ! Maju , jak tam u was dzis , poprawil sie nastruj troszeczke ? Biest u was tez dzisa burzowe chmurzyska ??? U nas juz w nocy taka burzea byla , ze spac nie szlo ! A gdzie reszta Kasia , Coni , Eu lala Przepraszam , jak kogos pominelam , ale niektore bardzo nieczesto zagladaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Nie chcę być mono tematyczna... ja też liczę dni! Mąż robi mi zastrzyki i liczę, który dzień cyklu, kiedy będę miała punkcję czyli pobranie pęcherzyków itd. Co drugi dzień jestem w Provicie i trudno w tym wszystkim się wyluzować. Cieszę się slońcem, ogródkiem i lenistwem :-) Trzymajcie kciuki, bo z każdym dniem będę coraz bardziej nerwowa, ale mam nadzieję, że walka zakończy się sukcesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - będę Ci kibicować :) Mon cheri - pewnie też wolałabym pływać, ............gdybym umiała ;) Miłego wieczoru, pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uykio8pi0p09
Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Bąbel zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta Anioły: Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości...? Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o Tacie, marzy o Mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie martw sie dacie rade... My bedziemy pewnie na jesien podchodzic do ICSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzien sie skonczyl... pieknie dzisiaj bylo, mam nadzieje, ze spedzilyscie go tak milo jak ja :) (procz prasowania haha) Blue - zyje na tym ryzu i nawet nie jest tak zle, ale to dopiero drugi dzien, gdzie tam do konca?? Mon cheri - ja sie domyslilam o jakie muszelki chodzi, dobry pomysl, a jak bede chodzic sie kapac to wysmaruje sie gruba warstwa kremu haha Kasia - trzymam za Was kciuki! nie denerwuj sie, bedzie dobrze :) Rachela - biegaj dalej! nie zrazaj sie! uykio - bardzo mi sie spodobal Twoj wierszyk :) jest slodki, dzieki! Biest - dopiero na jesien? myslalam ze wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w czerwcu najpierw lecimy na 2 tyg urlopu- niech sie wali i pali a potem trzeba splacici auto do konca zeby miesiacznie rat nie bylo bo ja od poczatku ciazy nie bede pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! tak czytam o Waszym opalaniu i w związku z tym mam pytanko - czy spotkałyście sie z czyms takim jak opalanie natryskowe?? próbowałyscie moze? ja chronicznie nie lubię sie opalać - moze dlatego ze straaasznie powoli mnie łapie. ale z drugiej strony denerwuje mnie moja skóra jak u młynarza.. a ostatnio w tv cos mówili o tym natryskowym.... Kasia - trzymam kciuki! faktycznie, te wieczne wizyty w klinice sa dosc męczące i stresujące ale cel piękny :) Humory w zasadzie bez zmian... żeby uciec od myślenia sprzatałam cały dzień... Dla wszystkich pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja nigdy sie nie natryskiwalam , ale z moich obserwacji wynika ze wiekszosc osob ma dziwny kolor ,strasznie nienaturalny- dlatego nie bede tego na sobie probowac ;) No coz ja sie ratuje samoopalaczami , jak dobrze wyszukam ,to i kolor sie da i plamy sie nie robia , a efekt tez szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja stwierdzilam ,ze jak beda kiedys 2 krechy , to zobacza mnie w pracy po 2 latach maciezynskiego :) Wy bedziecie mieli placone jedno podejscie ? Boze , zeby wam sie tylko udalo , bo jak podczytuje ten ivf topik to nie za czesto dobrze sie to konczy . Juz teraz zaczynam kciuki trzymac , a Ty kochana na 3 miesiace przed- koniec z uzywkami , zdrowo zyc i folio lykac , by szanse byly jak najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uykio :) Tesso moj dzien to robota w domu od rana - wlasnie lecielismy za smietniki do lasu , nielegalnie ziemie z doniczek wyrzucic uf... Kasiu , ale my uwielbiamy monotematyczne rozmowy , bo kazda z nas czasem tylko o jednym :) Trzymaj sie , te dni do punkcji przeleca szybciej niz myslisz :) Ja do ivf nie doszlam , ale probowalam , do tego te wszystkie iui , klinika byla moim drugim domem :p , ale jesli tylko sie uda , zapomnisz o tym wszystkim . :) Mam nadzieje ze za 3- 4 tygodnie bedziemy sie cieszyc razem z Toba wysoka beta :) Rachelko do plywania nie wystarcza umiejetnosci - potrzebny jest jeszcze pojemnik z woda odpowiedniej wielkosci ;) A moj jest wlasnie w przebudowie , niestety gdzie indziej drozej i daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i serwuje pyszna kawke z amerettem. Jja juz swoja kawje wypilam lece sie kapac golic i pakowac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Wszystko wskazuje na to, zw dzisiaj startujemy. Jak zwykle nie bardzo czuje "pociag" ale mam nadzieje, ze piekna pogoda i troche doswiadczen w urozmaicaniu naszego zycia mi pomoze - oczywiscie MM nie ma z tym problemu. Maja - dziewczyno walcz, nawet najgorszy kryzys da sie przezwyciezyc. Tylko trzeba dzialac ! Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!! dopaliłam się ! milkę już tylko z opony brzusznej przypominam.goście mieli wpaść, dziecko zachorowało i nie przyjechali, więc zabraliśmy si z M za budowę sex szopki ;) na działce. jak się uda , będzie gdzie posiedzieć w cieniu. Rachelka jak tam pogoda? ja codziennie wypatruję burzy, straszą mnie w tvn ale póki co czyste niebo ! Mon Cheri a od Was w którym kierunku burzysko się udało??? no co poradzę boje się burzy !!! Blue brak mi chwilowo czasu na korale, ale układam w głowie pomysły, a co z tego wyjdzie...??? moją znajomą badania prenatalne też wystraszyły, wyniki były nie najlepsze, a urodziło się piękne zdrowe chłopisko :) ale fakt denerwowali się całą ciążę. a tak w temacie , dostałam @ , tym razem w 18 dc.. bez komentarza. KOCHANE ŻYCZĘ PIĘKNEGO DNIA! i zmykam szopkę montować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Co u Was? Stefi, widzę, że to opalanie dopaliło Cię dosłownie i w przenośni ;-) Energii Ci kochana nie brakuje :-) A tę sex szopkę to nie dziwię się, że tak Wam pilno budować :-) Przykro mi z powodu @, nie chcę Cię głupio pocieszać, przytulam 🌼 Wiecie co, te burze od Was chyba i do mnie się kierują. Zrobiło się duszno, wylazły paskudne czarne chmurzyska i zrobiła się piaskowa zawieja. Nie podoba mi się to... Ja byłam na targu, kupiłam truskawek, bo jeszcze są i teraz uraczę się późnym śniadaniem (i zapewne deserem). Pozdrawiam Was wszystkie gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, Kasiu - oczywiście trzymam mocno kciuki!!! :-) Twój sukces lezy poniekąd w naszym interesie, to by nam uzupełniło deficyty nadziei i dodało animuszu do dalszych starań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia 200 strony jakoś słabo działa @ przyszła jestem wymęczona całonocnym bólem brzucha.Nie wiem już co robię źle niby wszystko ok a tu stale pudło.Daję sobie czas do końca roku może się uda a jak nie to koniec działań w tym temacie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Moncheri jak ja Ci zazdroszczę antypatii do słodyczy i tego, że masz w szafach już poukładane. Kasia no to teraz trzymam kciuki żebyś wyhodowała piękne jajeczka a za 2 tygodnie świętujemy Twoją bete. Biest Ty też lada chwila będziesz ciężarówką to korzystaj z życia ile się da. Jola no to startujcie owocnie, robisz testy owulacyjne? Stefi sexszopa :):):) Blulady co tam dzisiaj porabiasz bo chyba w domku siedzisz? Tessa zaczynacie już starania bo u nas jeszcze nic nie było, nie mam też żadnych objawów owulki, zapomniałam pić zioła, ale wiesiołek zapodaje namietnie. maja pisz czy już lepiej w domu. Pozdrowienia dla reszty dziewczynek. A ja się sama na minę wpakowałam kiedyś obiecałam mojemu M, że mu w firmie posprzatam w weekend majowy bo będę się nudziła, tylko problem jest taki, że ja się nie nudze,a wręcz przeciwnie nie mam czasu i oczywiście ochoty wycierać szklanych półeczek itp. A ten sobie przypomniał i już dzwonił po mnie, kurcze muszę iść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gosia miałam pisac drugiego posta specjalnie do Ciebie a tu taka wiadomość. Niestety nie odpowiem Ci na pytanie dlaczego.......bo sama o to pytam co miesiąc:( Trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przypomnij mi jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja w zeszłym roku w marcu straciłam ciąże ,staram się tak solidnie od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu... Przykro mi. Trzymaj się 🌼 Karmi, to się wpakowałaś z tym sprzątaniem ;-) To teraz Twój M będzie miał u Ciebie dług wdzięczności, odbierzesz sobie przy odpowiednej okazji :-) Ja dzisiaj w domku siedzę, rano zrobiłam zakupy owocowo-warzywne, ugotowałam zupę, zrobiłam pranie i czytam sobie. Pogoda nieciekawa, ponuro i ciemno, muszę światło włączać w chacie, tak się zachmurzyło. A gdzież to reszta koleżanek? Dziewczyny z Niemiec pewnie w pracy (uściski dla Was :-) ) a gdzie reszta??? Nawiązując do tematu głównego, u mnie 21 dc, na razie cisza, nic nie boli, nic nie ciągnie, więc nawet powmawiać sobie nie mogę :-P Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam slodkowstret. Jem lody (tylko niektwore smaki ), i zadko ciasto-zadnej czekolady , cukierkow , chipsow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ale Ty na to wygladasz ,czego o mnie powiedziec sie nie da :) ej lece dalej , dzis troche wczesniej jestem , bo z dzieciakiem do ortodonty musze :( Potem zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blulady to własnie jest powód do nakręcania jak nic nie boli, przynajmniej u mnie by tak by było, bo jak byłam w ciąży to przed @ nie miałam żadnych objawów zupełnie nic tylko piersi jak na @ pobolewały. Jak by mnie brzuch przed @ nie bolał to miałabym już powody do radochy:) Życzę Ci aby u Ciebie też tak było. U nas nadal upał, ale dzisiaj jakos chmurzy się pewnie burze idą, oby nie jutro jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cichutko wieczorkiem... a u nas sie zbiera na burze, juz sie nawet blyska z daleka, a potem ma sie ochlodzic, szkoda... u mnie dzis 11 dzien, testowalam rano, ale jeszcze nic, zadnej usmiechnietej buzki :) moze jutro, wtedy zaczne dzialac ;) a dzisiaj padam juz na nos :) dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja tylko przywitam się, bo musze powoli szykowac się do wyjścia. Własciwie nie wiem, co napisać...Strasznie chce mi się spać i umysł nie pracuje mi jak należy. Nic nowego zresztą :-P Ciekawe, co było powodem wczorajszej absencji większości z Was. Pozdrawiam wszystkie i liczę na to, że dzisiaj będzie tu większy ruch :-) Karmi, ciekawe, czy odwaliłas już robotę w firmie Twojego M :-) A jeśli chodzi o objawy to u mnie taki konkretny ból zaczyna się ze 2 dni przed @Za to wcześniej miewam objawy typu ciągnięcie w dole brzucha albo ostatnio kłucie w jajniku i zawsze na tej podstawie dorabiałam sobie ciążowe teorie :-)A teraz nic. Ale może jeszcze za wcześnie, to dopiero 22 dc... Tesso, mam nadzieję, że zobaczysz uśmiechniętą buźkę na teście :-) Na wszelki wypadek zacznij molestować M już dzisiaj :-) Trzymajcie się ciepło koleżanki, miłego świętowania dla tych, co w Polsce a dla pracujących - spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Blulady w końcu wychodzi na to, że w Pl ciągle świętujemy a Ty pracujesz.A u męża w firmie posprzątałam zapłata póki co tylko w naturze była czekam na coś więcej:) Blu czyli jak bóle zwiastowały @ to jak nie bóli może nie bedzie@. A wczoraj rzeczywiście na topiku nikogo nie było, pewnie dziewczyny na dworze, a Rachelka z łóżka nie wychodzi. U mnie chyba też te dni, ale nie mam żadnych objawów, jak nigdy, ale cóż działamy. U nas nadal upał powoli mam dość jest naprawdę gorąco przydałoby się trochę deszczu na ochłodę, codziennie 30 st, w cieniu. No i będę monotematyczna u nas znowu gril na działce:) Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×