Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzieki Dziewczyny, jestescie kochane :) Ale teraz Wy jesteście mi cos winne :) ja chcialabym sie tak rozkleic z waszego powodu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Ty nigdzie nie uciekaj ja uwielbiam czytać wszystko co piszesz,@ przyszła i nastrój się poprawił bo jest nowa nadzieja.Gierwazy strasznie staro się poczułam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Stefi - oglądałam "Przepis na życie"... Wcześniej widziałam zwiastuny odcinka i byłam przekonana, że to Andrzejek wpadnie pod samochód i nie zdąży na ślub. To Jerzy tak całkiem trup..? Nie wiesz czy będzie kolejna seria? Blue - kiedyś któraś pisała, że być może takie z nas beznadziejne przypadki, że do menopauzy tak będziemy sobie narzekać i się wpierać. A teraz dzięki Wam jest jakaś nadzieja... :) Młoda, nawet trudno mi sobie wyobrazić, jakie to wzruszające uczucie... Chciałabym, żeby mój M mógł tego doświadczyć. Ja mam dzieci, a on nie... Gerwazy, witaj! Wszystkie koleżanki ❤️ Ja dzisiaj zniknęłam, bo pojechałam na rozmowę w sprawie pracy. Rozmowa w innym odległym mieście, straciłam czas i 100 zł na paliwo, wzięłam urlop na żądanie (pod pretekstem choroby) - czego nigdy nie robię, a efekt - jak zawsze. Szanse niewielkie, a zarobki o połowę mniejsze niż mam. DOOPA. Lata mi od godziny wielka brzęcząca mucha i nie mogę jej upolować. Jak tylko wstaję z łapką gdzieś znika, jak siadam znowu lata i brzęczy. Brrr, zaraz się wcieknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latka lecą - jak widzisz - u mnie też brak powodzenia: praca - stres, nowej niet, ciąży nie ma, nie ma nawet M, żeby mogłyby być jakiekolwiek szanse, a na ustach - strupy po opryszczce.... fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam wspomnieć o wadze, którą miałam zrzucić do wczasów... Idę zrobić coś twórczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka leca i leca
Czesc Gerwazy, Bardzo Cie przepraszam ale jezeli mieszkasz niedaleko to wole Cie nie znac w realu. Sorry, to nic osobistego :) Nie chce zeby znajomi sie dowiedzieli, ze sie juz tak dlugo staram i nic nie wychodzi :( Nie daj Boze zeby zaczely sie pytania czy znowu cos probowalismy, a co do tej pory juz zrobilismy i tak dalej. Dobiloby mnie to :O Wole wiec zachowywac anonimowosc. Rachela_71, u mnie tez jakas taka zla passa. Ale nowy miesiac za pasem. Moze jakos sie wszytko poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Witam nową koleżankę Gerwazy, zostań z nami, napisz coś więcej o sobie ile sie starasz, czy masz już dziecko, w grupie zawsze raźniej. Blu no to super wiadomość z tym serduchem, pisz nam tu na bieżąco co i jak bo my to takie topikowe matki chrzestne Twojego szkraba jesteśmy:) A tak w ogóle to po sąsiedzku jest super topik dla ciężarówek, tam możesz wymienić się doświadczeniami z dziewczynami, nieraz coś podpowiedzą ciekawego. Ja ziółka pije w tym cyklu owulka coraz bliżej, trzeba brać się do roboty, w sobotę do częstochowy jadę jak pisałam, mój M jedzie ze nmą i głupio to pisać, ale bedzie wtedy 14 dc i będę zmuszona zbałamucić go w Częstochowie, dobrze, że mamy pokój 2 osobowy tylko dla siebie:) A tak w ogóle to u nas ziąb okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela jeśli chodzi o film, byłam tak samo przekonana o tym , że Żabcia znowu podpadnie, a tu takie zakończenie ..sprawdziłam w necie i niestety był to ostatni odcinek serii.i nic o drugiej. Wiadomość dla Ivanki: w filmie "przepis na życie" wszystko wszystkim się pięknie ułożyło , tylko nie Jerzemu bo zginał pod kołami auta, no i Ance :( bo w żałobie. ach, ta praca, ale z drugiej strony jak nie pojedziesz to się nie dowiesz, wierzę że w końcu trafisz dobrą ofertę. Karmi bez dwóch zdań, to się MUSI Wam udać w Częstochowie, skoro tak się złożyło że jedziecie w dzień owulacji :) u nas też zimnisko , brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba kupie jutro test i zrobie bo po @ ani sladu ani objawow - jakbym miala miec @@ dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, może to faktycznie jakieś przeznaczenie.... Stefi, ja też wczoraj sprawdzałam w necie czy będzie kolejna seria ale nie znalazłam żadnej informacji. Może ten wypadek to był tylko cliffhanger na zakończenie serii, będzie kolejna i okaże się, że Jerzy żyje..? U nas w tej chwili 17 stopni, specjalnie poszłam sprawdzić, jak przeczytałam, że u Was tak zimno. Oglądałam prognozy na następny tydzień - dopiero od Bożego Ciała ma być cieplej. (Urlop! Urlop! Urlop!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela a ja się przed chwilą doszukałam , że kolejną część, ( to już 4? )mają kręcić w... Toskanii, ach... ale ani słowa o Jerzym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Przepis na życie będzie kolejna seria od września :) Jerzy pewnie nie zginął bo by nie maiło to sensu moim zdaniem zobaczycie ;) Karmi no to trzymam kciuki za powodzonka w czasie wyjazdu :) nie dziękuj żeby nie zapeszyć ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sefanio dobrze chociaz,ze nie masz duzego opoznienia.i dzis liczysz juz jako 1 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperałam sobie w necie ostatnio o bezdzietnych znanych kobietach i najbardziej zdziwiła mnie informacja że dzieci nie ma Grażyna Torbicka.nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedze i mysle i wymyslilam,ze udalo sie tym przed 35 a podobno po 35r jest ciezej..Moglo by sie teraz udac ktorejs czterdziestce:)i dac nam wszystkiem ieksza nadzieje...bedzie dobrze?? Biest trzymam kciuki za test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni , z tym liczeniem który to dzień zawsze miałam problem.dziś jest brunatne plamienie, ( sorry za szczegóły ) więc jutro kwalifikuje jako 1 dc. a u Was od razu się krwisto zaczyna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni kochana...ach, byłoby cudownie... i niech nam się wszystkim po kolei udaje. moja znajoma urodziła mając 42 lata, ale minęło kilka miesięcy, może 1,5 roku zanim się udało, i dodam że w ogóle o siebie nie dbała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania ja ostatnio tez wlasnie mam takie plamienia i od nastepnego dnia od rana juz normalnie i od wtedy licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj mam od razu krwawienie, lub bardzo krótkie plamienie. Jak miałam wkładkę, to ze 2 dni wcześniej już plamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Ja tu myślałam, że usiądę w sobotę zobaczę powtórkę a tu ..wszystko już wiem :)he,he Stefanio dzięki wielkie :)w takim razie biegnę jutro od razu do apteki wypytać o maść na blizny. Blue... tak, tak do mnie mów, hi,hi :D, A co do tego czy nam przykro jak opowiadasz teraz o swoich uczuciach -ABSOLUTNIE NIE i jednym głosem mówimy bądź, pisz...... W końcu my tu prawie poczęłyśmy z Tobą tego malucha, no nie? Młoda cudnie, fajnie jak taka radocha w domu, jeszcze raz gratuluję. Gerwazy niezła ksywa, hi,hi witaj! Rachelo przed tobą urlop - o Boziuniu jak Ci dobrze! Co tam muchy! U nas czerwiec podobno deszczowy a przed Tobą.............:D Karmi :) no nic tylko czekać nam na twoje dwie kreski! Bez dwóch zdań! Biest ❤️testuj koniecznie.....a który masz dzień cyklu? Coni ja cię nie poznaję?! Niepoprawna optymistka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze cieszą wiadomości o kobietach w ciąży po 40... Nawet nieznajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kończę pożerać słoik ogórków w zalewie słodko kwaśnej..gdyby nie to plamienie,to wiecie co , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ivanko! Faktycznie, maść na blizny jest najbardziej skuteczna, jak zacznie się ją stosować od razu po zagojeniu rany. Nakupowałam się tych maści moim chłopakom... Rok temu młodszemu synowi kupiłam żel Dermabliz. Nie wiem, czy pisałam... pojechał z kolegami nad jezioro na kamping (przyczepa ciotki jednego z kolegów). Codziennie dzwoniłam pytać co słychać, wszystko było ok. A jakoś tak po tygodniu po takim moim pytaniu syn się zawahał i odpowiedział: "teraz to już muszę Ci powiedzieć... bo musisz zgłoszenie do ubezpieczenia i RMUA wysłać faxem do szpitala". Okazało się, że dzień po przyjeździe grali wieczorem w koszykówkę, on podskoczył do kosza i o jakiś zardzewiały drut rozszarpał sobie palca. Krew się tak lała, że koledzy dzwonili na pogotowie i karetka zabrała go do szpitala w pobliskiej miejscowości. Miał taką szarpaną ranę, że pomiędzy szwami mięso wyłaziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! to się przeraziłaś, co? No nie ma jak to chłopaki.... Rachelo jak piszesz o swoich synach to ja tak myślę, że te wszystkie numery, poobijane kończyny, dziurawe czoła nie mijają z wiekiem...hm...chociaż mamusie się nie nudzą;) Rachelo - ale to się stosuje jak już strupki z rany zejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej, jak już strupki zejdą, rana musi dobrze się wygoić. Tak już jest z chłopakami.... Mój młodszy od zawsze do teraz jest taki ruchliwy... a ma już 20 :) Starszy niby spokojny, ale też nie obyło się bez rozbitej głowy, pękniętych obydwu nadgarstków i złamanego palca u nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko a co się stało synowi że musisz maść kupować na blizny ??? Bo mi chyba coś umknęło ???Przepraszam ale wiesz jakoś nie ogarniam widocznie coś nie doczytałam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×