Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

stefanio ale u mnie niestety jest tak co miesiac prawie:(te klocie wystepuje na dzien lub dwa przed okresem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni kupowałam na allegro, postaram się poszukać to wkleję linka, a właśnie, może to zbyteczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak tak czytam to ze mną naprawdę jest coś nie tak: ja nic nie czuję, zero ćmienia, bóli przed owulką jeno ten śluz...ale dziś u mnie 7 dc mogę ruszyć do walki...... he,he o wielką przyjemność:D no, chociaż to czuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja szukam vit B w internetowej aptece DOZ, bo ostatnio tam zamawiam np. Chelamag, ale samej B6 nie ma, a w B Complex jest B6 najwyżej 5mg. Zaraz popatrzę na allegro. Ale link możesz wkleić :) Albo napisz jaki producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyczytałam że wit b6 w dawce dziennej 200 mg i więcej grozi obniżeniem stężenia kwasu foliowego, czyli najlepszą dawką jest 150 tak jak brała Blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny nie chce mi się skopiować, szukajcie tak: Puritans Pride b-100-mega-b-complex-vitamin , my kiedyś z Tessą i Blue debatowałyśmy o b6, te witaminy, które kupowałam na allegro koszt ok. 72 zł z przesyłką, mają jeszcze: MEGA B-100 kompleks witamin z grupy B 100 kapsułek Producent: Puritans Pride USA Data ważności: 01/2015 Skład 1 kapsułki: - tiamina (witamina B-1) 100 mg - ryboflawina (witamina B-2) 100 mg - niacyna (witamina B-3) 100 mg - kwas pantotenowy (witamina B-5) 100 mg - pirydoksyna (witamina B-6) 100 mg - biotyna (witamina B-7) 1 mg - kwas foliowy (witamina B-9) 800 mcg - cyjanokabalamina (witamina B-12) 100 mcg - cholina 100 mcg - PABA 100 mg - inozytol 100 mcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rachelo to ta sama firma, ale ja wybrałam kompleks witamin bo z samą B6 trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny ze wtedy tak szybko zniknęłam ale miałam niespodziewanych gości ;) Ivanko możesz mi wysłać od Blu mejla też jej wyśle zdjęcia :) mam nadzieje że pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, ja zalatana, bo córka jutro na wycieczkę w Tatry jedzie i trzeba było spakować ją i takie tam..... Rachelka ja piłam ziółka tylko jeden cykl i też miałam silny PMS, ja w sumie przed każdą @ mam mega PMS ale wtedy był mega mega.....w tym cyklu postanowiłam też pić ziółka i zobaczymy jakie będą objawy przed @, póki co czuje, że owulka się zbliża, lubie to uczucie, brzuch taki fajnie napełniony dołem, jajnik delikatnie pika no i w ogóle llubie owulkę :):):) Coni a może jutro bedzie niespodzianka i @ nie przylezie. Blu dobrze, że Cie mdli bo to zasługa progesteronu, a ten na etapie ciąży jest bardzo bardzo potrzebny, także wszystko ok. Kiedyś jedna z dziewczyn na innym forum napisała tak:,, jakoś mam przekonanie, że weteranki żygają w ciąży z prawdziwą przyjemnością" i ja właśnie chciałabym żygać 5 razy na dzień, okropnie się czuć, spać i w ogóle przyjmuje na siebie wszystkie plagi egipskie żeby tylko się udało. No to idę spać bo jutro 4.30 pobódka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachelko i ivanko bardzo Wam dziekuje za linki.Testy kupilam inne ale jak beda kiepskie to zamowie te same,a zastanawialam sie nad tymi tylko chyba polaszczylam sie bo w moim zestawie sa dodatkowe 3 ciazowe:)a cena ta sama.Nie macie pojecia jakbym chciala zeby sie udalo ale mysle,ze jutro nie dostane okresu,nakrece sie a przyjdzie dzien czy dwa pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, uświadomiłam sobie właśnie, że ja nigdy nie kupuję testów po owulce - przed @... Widocznie zawsze mam nadzieję, nawet jak mówię, że nie mam ;) Dobranoc, kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz czuje ze bedzie dlatego kupilam,zbieralam sie zreszta juz z tydzien zeby to zrobic.'Karmi tak piszesz o tych wszystkich plagach ze jestes gotowa:)jak sobie wspomnialam moje calodobowe wymioty w pierwszej ciazy to uswiadomilam sobie ze tez bym przezyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja kupuje owu testy tak tydzien przed owu :) , bo tak mi sie zawsze przypomni. Ale , ze mam takie regularne , to nie uzywam wczesniej jak jakies 5 dni przed i zurzywam zawsze tylko 3 z 5, wiec zwykle jakies mi zawsze zostaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ziolami - widzicie - kazdy jest inny , ja je sobie super chwale i dobrze sie czuje . Mam wrazenie ,ze caly organizm lepiej funkcjonuje, mam wiecej energi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u zyganiu to juz zapomnialam :) Wiem tylko ze przez dwa miesiace w zoladku zostawaly mi tylko herbatniki z czekolada i fanta - taka zdrowa dieta - reszta jeszcze na dol zejsc nie zdazyla i juz siedziala w kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mon cheri:)dopiero dzis zauwazylam maila od Ciebie i odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu wszyscy twierdza , ze jesli ma sie wczesniej objawy i mocne - to dobry znak , znaczy ,ze szybko rosnie poziom hormonow i dobrze sie rozwija !!! :) Biest super fajny urlopik - mnie pozostaja jednodniowe wypady nad polnocne morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - no ja glupia wcale sie nie podpisalam , wychodzac z zalozenia , ze sie kazdy zorientuje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)pamietalam maila ktorego podalas i skojarzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - milo poznac , jak wy to robicie , ze takie fajne figurki macie - ja nigdy w zyciu szczupla nie bylam , a przez te kg to sie sobie taka babowata wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale figorki nie mam.schowalam co nieco:)a Ty nie grzesz i nie narzekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranna zmiana kawkę już serwuje, dzień dobry:) Córka pojechała i mam jeszcze czas przed pracą. Coni jak masz testy ciążowe to sikaj no kobieto zaraz. Moncheri a u Ciebie co tam? jesteś po owulce i co? Rachela kiedy jedziecie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu KARMI WITAJ: Dolanczam z kawka... My siedzialysmy do 1 nad jeziorm ja od 6 jestem juz na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×