Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziekuje stafanio:)ale prosze napisz jeszcze jak dalej go robilas:)najlepiej krok po kroku i jakie przyprawy.W necie jest bardzo duzo przepisow i nie wiadomo co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni szczegółów nie pamiętam , to było bardzo dawno, ale żadnych nieznanych przypraw nie dodawałam, raczej standard : sól, pieprz, majeranek, jakieś ulubione zioła.. potraktowałam go trochę jak kurę :D ale właśnie to moczenie w maślance czy w mleku jest tu podstawą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje:) jak macie jakies inne przepisy na krolika to poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda moje dzieci nie lubia tymianku wiec raczej nie moge go uzyc. W srode idziesz na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 27 dzień i @ ma być jutro a ja tak jak co miesiąc się nakręcam bo tem .37 i brzuch mnie boli a biuście nie wspomnę.Ja też jak coni pisała jestem coraz bardziej zła ale jak sobie obiecałam do końca roku daję sobie czas to chyba w tym wytrwam .Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie zdecydowalismy na Teneryfe tydzien czasu. Znalezlismy piekny nieduzy hotel z przepieknym widokiem na morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER BIEST!!! nam się marzy Teneryfa :) a czy to wycieczka zorganizowana?? jeśli tak mogę wiedzieć ile zapłaciliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniowo! Stefi - a u mnie dzisiaj łazanki z młodej kapusty. Poza tym dostałam od cioci szarlotkę, kroję co jakiś czas po małym kawałeczku i w ten sposób zjadłam już prawie wszystko ;) Blue lady - staniesz się moim wzorem do naśladowania, będę w takim razie zażywać to samo :D Biorę magnez z B6, ale w sumie moja dzienna dawka to 400 mg magnezu i tylko 8,4 mg B6... Muszę kupić samą B6, żeby brać odpowiednio dużą ilość. Piję też ostatnio siemię lniane na śluz. Nie wiem jeszcze jakie będą efekty, niedawno zaczęłam. I ciągle zastanawiam się nad castangusem. Już kiedyś miałam kupić, to wyczytałam, że skraca cykl, a ja mam i tak krótki. Może jak mam krótki to już mi bardziej nie skróci..? Ziółka przestałam pić. W ub. cyklu piłam (po 3 miesięcznej przerwie) i, może to zbieg okoliczności, ale przed @ odczuwałam wzmożone objawy PMS... Czy któraś z Was tak miała, że w cyklu, w którym piła ziółka, przed @ bardziej nabrzmiewały piersi? Na razie w ogóle nie szykuję się do wyjazdu, nawet w myślach. Więcej myślałam w styczniu, kiedy zarezerwowałam lot, niż teraz, kiedy zbliża się termin. Ale wkrótce trzeba będzie zacząć. Muszę kupić sobie jakąś cieniutką i niegniotącą się sukienkę, żeby nie zajmowała dużo miejsca w torbie :) bo chcę ciuchy zredukować do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z biura podrozy. 1200e za hote ze sniadaniem,l z tarassem i widokiem na morze. Do tego dojdzie 3 dni wynajem auta,wstepy i kolacje. Podam ci link do tego hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela jak ja pilam ziola to tez czulam piersi mimo iz pilam je tylko do polowy cyklu.Teraz nie pije i nie czuje wcale:)Jesli chodzi o castagnusa to niektorym skraca cykle a niektorym wydluza.na watku o castanusie czytalam.wlasnie tym dziewczynom co mialy bardzo krotkie wydluzyl.Moja bratowa miala cykle 24dniowe i zaczela go brac to wydluzyl jej do 27-26 wiec chyba jak wszystko na kazdego dziala inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela masz kiepski nastrój to i wczasy nie cieszą tak jak powinny.. na mnie ziółka dobrze działały , oprócz tej nieszczęsnej torbieli, nie odczuwałam psm w ogóle, ale może wtedy miałam lepszy nastrój?? wszystko dziś wydaje mi się po prostu zbiegiem okoliczności..teraz mam psychiczne doły które powróciły i żyć nie dają..a jeszcze rok temu myślałam że ciąża jest możliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to dobra cena :) skoro wliczone jest autko..tydzień na południu średnio nas kosztuje ok 5 tyś zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz biore mace i magnez z wit b6 i odkad zaczelam brac rozne specyfiki to cykl mi sie rozlegulowal.Na szczescie nie jakos drastycznie ale kiedys mialam co do dnia co 28dni a teraz zdarzaja sie 2 dniowe spoznienia.dopoki sie nie staralam czyli od 3 lat 2 razy w zyciu spoznil mi sie okres i konczylo sie to ciaza a teraz zdarzylo mi sie nawet 5 dni spoznienia.Ja czlowiek nie mysli,nie nakreca sie to wszystko biegnie swoim torem.Jutro powinnam dostac okres ale cos czuje ,ze moze niekoniecznie jutro.zawsze dzisn przed mam plamienie a dzis jeszcze nie ma.zobaczymy jutro.ale brzuch juz boli.Zamowilam sobie dzis z allegro testy owulacyjne tylko nie wiem czy dobre.Macie jakies sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cena bez auta. Dziala ten link? Nie moge sie juz doczekac! Zwiedze ten loropark i pochodze po gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cena bez auta. Dziala ten link? Nie moge sie juz doczekac! Zwiedze ten loropark i pochodze po gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 3 m-ce kiedy piłam ziółka miałam przed @ olbrzymie piersi i ogólnie cała czułam się taka napompowana. Kiedy zrobiłam 3-miesieczna przerwę to minęło. W poprzednim cyklu piłam tylko do połowy cyklu i znowu czułam się cała nabrzmiała przed @. Może kupię jednak castangusa... A co do wczasów, my jeszcze nigdy nie byliśmy na zorganizowanym wyjeździe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, ja też kupowałam na allegro, nie były takie złe. Oprócz tych kupowałam tylko w Rossmannie, podobne, tylko droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a ja mam 28 dc, piersi bolą, i tylko siła wyższa może wiedzieć o ile mi się @ przesunie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo u mnie tak jak u Stefani - z ziółkami było super, łagodziły wszystkie objawy PMS: nie odczuwałam tak bólu piersi i łagodniejsza byłam dla otoczenia:) Co do castagnusa ja brałam 90 dni tyle co zalecają i u mnie na maksa skrócił cykl. Zawsze miałam 27 lub 29, raz nawet 33 dniowy a ostatnie miesiące 26,25,26. Wydaje mi się,że to właśnie po nim. Zastanów się, w sumie każdy organizm jest inny. Siemie lniane piję już od miesiąca + b complex i tam jest 100mg B6 i śluz faktycznie super to polecam. Ale ciąży brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biest albo na pozostale 8 mies sie przesunie i kasa na koncie zamiast na in vitro pojdzie na wczasy:)zycze Ci tego Rachela a od jakiegos sprawdzonego sprzedawcy? Stefanio ja tez nigdy nie kupowalam a chcialabym sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widzę co napisałam : psm zamiast pms widzicie , u mnie wszystko jakieś pokręcone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stafanio ja tez mam dzis 28dc:)Piersi nie bola mnie wcale,brzuch co jakis czas cmi i bole jajnika tez co jakis czas .w sumie to nie wiem nawet czy to jajnik,takie klocie jakby ktos szpilke wbijal w roznych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×