Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy a fuj ;) :) :) :) O lodowce nigdy nie slyszalam , wiem za to , ze jesli dowozi sie na iui sperme z domu , to trzymie sie ja w cieple zblizonym do ciepla ciala , no ale to funkcjonuje moze ze 2 godziny ! Opcja 2 - urlop i ciagnac sie za nim , gdzie by go nie ponioslo - no ok duzo urlopu trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - za to jak napisalam w Twoim wewnetrznym kontenerku ( dobrze odzywione i nawitaminowane i swierzo schowane - maja szanse dozycia sedziwego wieku 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY hihihi, no chyba tak się nie da, słyszałam co prawda o kobietkach które nie mogły zrozumieć po co ktoś wydaje kasę na inseminację skoro można ją samemu za pomocą strzykawki w domu zrobić..ale jak się bladego pojęcia nie ma co to TA inseminacja, to potem się kombinuje :) nie słyszałam o metodach lodówkowych do tej pory, aż poznałam Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam riwnierz nowa kolezanke. Gerwazy ja musze przyznac racje kolezanka- nie da sie przetrzymac spermy... Mozesz np poczekac pare godzin i w akcie desperacji np wstrzyknac sobie strzykawka ale im dluzej sa plemniki bez flory kobiecej...gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
I gdzie zdjęcia???? Cześć Darianna,witaj w klubie 40+ :-), nie wiem tylko z czego się tak cieszę :-) Owulację można sprawdzić w USG, po pęknięciu pęcherzyka pojawia się płyn i wtedy jest pewność, że pęcherzyk pękł. To fakt, że jak chłop wyjeżdża to trudno zajść w ciążę (mimo lodówki), ale to że się współżyje, pęcherzyk pęka to niestety nie jest jednoznaczne że będzie ciąża.Nasza komóreczka nie musi zacząć się dzielić (uszkodzenia genetyczne)albo że się nie zagnieździ. Dość już tych wywodów! Biest - nic nie napiszę :-( może tylko tyle, że jest mi przykro :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Ale się głupio nakręciłam!:OCykle miałam kiedyś zazwyczaj 26-28-dniowe, ale ostatnio, a dokłądnie od rozpoczęcia starań, skróciły się nawet do 23-24 dni. W środę miałam 23dc i do dyspozycji testy owulacyjne. Tak z głupoty zrobiłam jeden, pamiętałam bowiem o przypadku Blue. No i test wyszedł zdecydowanie pozytywny. Czułam objawy nadchodzącej @, ale wiecie, jak to jest z nadzieją...Wczoraj zrobiłam jeszcze jeden, znowu był zdecydowanie poytywny. Postanowiłam w sobotę rano zrobić ciążowy, ale z głupoty zrobiłam dzisiaj jeszcze jeden owulacyjny. No i dupa:OJedna kreska. A już zaczęłam rozmyślać, że może udało się. Starania były bowiem 11, 12 i 13dc, a mam przecież krótkie cykle. Boli mnie brzuch, także @ w natarciu. Jeszcze nie ma @, a ju już czuję żal i kolejne rozczarowanie:OPisałam Wam, że facet w rozjazdach, także szanse mniejsze niż u tych na miejscu. Źle mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca :( Owu test pozytywny w ciazy to taki z druga kreska ciemniejsza od kontrolnej ! Po owu ,przed @ testy owu sa czestko takie dosc pozytywne , czasem zachodzimy i tracimy - a najlepiej pierwszy test , jak @ juz sie spozni - czasem lepiej nie wiedziec , ze prawie sie udalo :( Ale super Cie rozumie - czujemy presje czasu i tak bardzo chcemy ,zeby sie udalo ..... I jak tu sie nie dac zludzeniom :( Biest - no szkoda :( chyba jednak was ta klinika nie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, heloł:) Gerwazy........no z tą lodówą to pojechałaś kobieto, hi,hi... Biest nasza kochana małolata trzymaj się i pamiętaj kasę na koncie już masz czyli kwestia czasu...... Kasiu spoko, spoko czekaj - usiadłam do kompa, zaraz sprawdzę pocztę... SM dzięki:) Witam nową koleżankę:) Podczytująca - trzymaj się Mon cheri a ty dzisiaj tak wcześnie ?? Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie stare i nowe koleżanki,Gerwazy lubię Cię czytać bo zawsze mi humor poprawisz ,potrzebna nam tu taka wesołka jak mamy wisielcze humory,Biest szkoda że znowu nici ,przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio:) a jak ty kochanieńka po tym rowerku i muszę Ci powiedzieć, że smaka mi narobiłaś tymi konfiturami z rabarbaru..... odkąd napisałaś - a jakiś czas już minął ... ja wciąż myślę o rabarbarze, nie o owulacji, staraniach, przytulaniach z mężem tylko o twoich konfiturach!:D Dawaj mi tu przepis, może jak zrobię i zjem to przestanę...Hi,Hi. Za mną chodzi takie ciacho właśnie jabłecznik, czy szarlotka tylko zamiast jabłek ten rabarbar...MNIAM:):):) Gosiu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKA a mnie się marzy takie ciacho które jadłam u znajomej niedawno, : kruchy spód a na tym piana z białek wymieszana z rabarbarem , i kruszonką mówię Ci PYCHOTA!!! proste , szybkie i przepyszne. jak zdobędę przepis , to się pochwalę a póki co mój rabarbar musi odrosnąć bo wykroiłam biedaka i golutkie 3 młode listka sterczą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem az taka malolata hehe- no no no. ja chce do domu-byle tylko do czwartku i od piatku maz ma juz2 tygodnie wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam, mniam, ach zjadłabym takie....ja właśnie zrobiłam eksperyment dwa przepisy na ciasto z jabłkami połączyłam...hm ciekawa jestem czy wyjdzie? Pachnie cudownie, ale może tylko pachnie....zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Wiem, wiem, że owulacja może być u mnie wcześniej. Dlatego wykorzystujemy każdy możliwy dzień;)Partner w rozjazdach, to i tak nie ma innego wyjścia, jak próbować, próbować, próbować...Najgorsze, że mijający czas nie pozostawia złudzeń:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ivanka dzięki za zdjęcia, wyślę Ci moje :-) Wpadnę przy Tobie w kompleksy (co do wagi) :-) Mój M jadł Androvit... tylko tyle albo aż tyle!!! No dziewczyny nie dajcie się prosić o zdjęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Jadąc do szpitala spowodowałam kolizję, pierwszy raz w życiu, a prawo jazdy mam 21 lat :( Zmieniając pas ruchu zajechałam drogę i gość przerysował sobie błotnik w aucie o mój zderzak... Ewidentnie moja wina, więc z mojego OC :( A w szpitalu... okazało się, że wycięli cioci nie wyrostek, tylko guza jelita grubego :( Tak mi jej szkoda.... Boże, co za dzień... Idę pod prysznic, a później znieczulę się winem, które kupiłam po drodze (i to w rozmiarze XL - bo cały litr...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Gerwazy, co do lodówki... hmm wydaje mi się, że plemniki dłużej pożyją w środowisku ciepłym, wilgotnym- wiesz dobrze o czym piszę! Plemniki trzy dni wytrzymują bez problemu w naszych narządach rodnych (czasmi podają, że do 5 dni)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 42
Biest trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!! b.b.b. mocno!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
O rany, a juz sie przywiazalam do pomyslu z lodowka! A tu masz kapec, nic z tego? LOL Wiecie co, mam w domu rowniez taki rodzaj piekarnika, ktory sie nazywa steam oven, gdzie mozna wilgotnosc nastawic, temperature i ewentualnie moge rowniez powiesic scierke przed okienkiem zeby ciemno bylo :) Ostatnie dwa lata spedzilam w znacznej mierze na glowie regularnie robiac 30-minutowe swiece wiec czepiam sie teraz sprzetow domowych. Maja niby prace kobietom ulatwic, no nie? Zarty na bok. Gerwazowy wrocil z wyjazdu umeczony i w srednim nastroju. Glodny byl i zly jakby go osa w czubek nosa ugryzla wiec wlozylam amory do poczekalni i poszlismy na slimaki, krolika i francuzka smazona kielbase pod tytulem merguez, a wszytko marynowane w sporej ilosci czerownego wina. Hmm, ale wychodze z zalozenia, ze sie ten tluszcz z kielbasy przezarl z winem i musi byc ok :) Na koniec jeszcze expresso pilam wiec suma sumarum chyba odlozymy produkcje juniora na nastepny miesiac :) Na pewno bylibysmy i tak okropnymi rodzicami. Zero dyscypliny, w rodzinie smarkacze tez nam na glowe wlaza i robia z nami co chca, psy z nas kpia w zywe oczy, nie mozemy nawet krolika przekonac do wyjscia z klatki :) Ogolnie fajnie by bylo Kropeczke rozpuscic jak dziadowski bicz ale co robic jak nie wychodzi. Karma. Usciski dla Was wszytkich! Imponuje mi Wasz optymizm i przekonanie, ze jednak sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY DZIĘKI! pośmiać się od rana - bezcenne :D ale kombinuj dziewczyno, może wymyślisz coś co skuteczne będzie, lekarzom szczęki opadną a Ty patent zaklepiesz i jeszcze kasę zgarniać będziesz :D Rachela fakt, dzień miałaś fatalny :( a ciocia jak się czuje? czekacie na wynik w nerwach , współczuje.. Biest no to żarty się skończyły, w tym miesiącu jeszcze poszaleć możesz ale potem to już grzeczna dziewczynka :o u mnie wieje, wywiało mi kolejny kilogram a wieczorem zapowiedzieli się goście i to chyba ze spaniem :o Ivanka maść stosujesz synusiowi ?? a placuszek wyszedł miodzio , co ? DZIEWCZYNKI MIŁEGO WEEKENDU, słoneczka za oknem, bo u mnie wygląda tak jakby zima miała powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim U mnie tez wieje i to jak do tego leje deszcze co jakis czas. za dwa tyg lece do anglii i mam nadzieje,ze nie zagine po niej tak jak alanja..Ciekawe co u niej slychac? Blu,Mloda jak sie dzis czujecie?Ale Wam dobrze:) Stefanio kupjesz ta prostownice?Moja corki maja taka siwa,chyba za 140zl i mowia ,ze jest super.Ja sobie chyba wyprostuje wlosy u fryzjera ta nowa metoda na 3 mies.Kolezanka ma juz miesiac i bardzo fajnie. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i zycze usmiechu w ten ponury dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to prawda,ze teraz to juz musisz dbac o siebie.Wiem,ze dobrze sie daje rady innym..sama musze ograniczyc kawe i jakos codziennie zapominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×