Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy Malinowski
Rachela, Widoki dziko romantyczne: te chmury i pusta plaza :). Zacheca do spacerow a potem najlepiej kolacja we dwoje przy swiecach :) Biest pewnie sie piecze w alincu na Teneryfie choc tam rzadko temperatury przekraczaja 30 stopni. Obojetnie mi czy invitro czy naturalnie, po spotkaniu tej swiezo upieczonej 43 letniej mamy na imprezie, bierzemy bocka w obroty, moze sobie nasz adres przypomni ;) Karmi, Tez mialam niedawno urodziny :) I powiem Ci, ze jak aie czlowiek sobie samemu przyjrzy to jest z czego sie cieszyc! Jestesmy zdrowe i many w swoim zyciu cudownych ludzi, ktorym na nas zalezy. A niektorzy robia nawet zajebiste drinki :P ;) Wiesiolka mam z apteki. Na razie biore 1 kapsulke zeby zobaczyc jak dziala. I witamine b6, 100 mg. Oraz dziennie duza doze nadzieji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no prosze jaka ty slicznie opalona juz!!!!!! pozdrowienia dziewczyny u mnie bez zmian cos mnie od czasu do czasu brzuszek zakluje raz z jednej raz z drugiej ehhhhh.....dosyc mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jakie ciałko, super laska :):):) Prosze o więcej zdjęć. Gerwazy jesli chodzi o wiesiołka to bierze sie go 3 razy na dzień po 1 tabletce do owulacji, czyli do około 14 dc, a potem przerwa, bo wiesiołek wywołuje delikatne skurcze i mogłoby dojść do poronienia w razie ciąży. Ja w tym cyklu spróbuje pić siemie lniane podobno działanie to samo zobaczę i pochwalę się. Moncheri no rozbroiłaś mnie tą 18 drugiego dziecka :):):) Rachelka ale super masz na tych wczasach, w ogóle dziewczyny cz wyście się umówiły , że macie urlop z Biest w tym samym czasie, no to czekamy na dalsze fotki. Kurcze jutro poniedziałek......nie nawidzę :(:(:( Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!!! kawka zrobiona!!!!! u mnie bez zmian @ nie ma jakies lekkie klucia brzucha i spaaaanie kurcze...... jak juz pisalam jestem spioszek ale teraz to juz jakas przesada (i nie wmawiam sobie nic nie mam wiecej pracy wstaje i chodze spac tak jak wczesniej) i dzisiaj o 7 rano bylam nieprzytomna chetnie budzik za okno bym wyrzucila....... wczoraj po obiadku jak sie polozylam to usnelam nie wiem co sie dzieje hehehe mozliwe zeby testy sie mylily?????? nie nastawiam sie bron boze ale jakos inaczej od paru dni funkjonuje....... pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i Polacy wylecieli, a Niemcy weszli... mozna sie bylo spodziewac... U mnie weekend pracujaco - przyjemnie przelecial, pogoda byla cudna i nadal sie utrzymuje, jeszcze musze w ogrodku z praca nadgonic bo strasznie sie zachwaszczyl przez ten urlopowy czas :) Magdalenka, ciekawe jak to u Ciebie z ta @, moze faktycznie ciaza? oby... :) Mon cheri, a moge wiedziec na jaki sie zdecydowaliscie? bo ja tez powoli jestem na etapie szukania nowego i jakos nie moge sie za bardzo zdecydowac, wiadomo finanse odgrywaja tu duza role - moze wasz wybor mi pomoze? :) a teraz sie udaje do moich poniedzialkowych obowiazkow, bez wiekszej ochoty... milego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) Biest n super fotka a Ty łał :) Magdalenko wiesz co kiedyś pisałam że moja znajoma nawet będąc w wyższej już ciąży robiąc testy nigdy jej nie pokazywało że jest w niej.Ja na Twoim miejscu zrobiła bym Beta hcg to na pewni potwierdzi lub wykluczy ciążę i szkoda tyle kasy na testy lepiej zrobić test z krwi właśnie,ale to tylko moja sugestia wybór należy do Ciebie ;) Trzymam kciuki mimo wszytko :) Pozdrowionka dla wszystkich koleżanek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz tu w Niemczech nawet nie wiem gdzie bym sie miala wybrac jakbym byla w Polsce to co innego a tu 2 godz wolne popol to wszyscy maja pause i ten jeden dzien w tyg to zawsze spedzamy z dziewczynami a za bardzo nie chce sie tu afiszowac to sa dziewczyny z tej samej firmy fajne mile ale mimo wszystko.......tak sobie mysle ze jezeli ten spioch sie nie uspoko i nic innego sie nie zmienii to kupie test w aptece i zrobie do domku zostalo 2 tyg i 5 dni....wiec jesli nic sie do tej pory nie zmieni zaraz polece na bete chyba ze test wykaze ciaze wtedy odrazu do lekarza.......wiem ze cos jest inaczej niz zwykle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byl wspanialy dzien. Bylismy w pubie mecz ogladac a pozniej spacerowalismy do 11. Zaraz na sniadanko i pojedziemy dalej zwiedzac. Gerwazy widzialam te czarna plaze - extra. Fakt bete zrobic jest najlepiej.... Milego dnia Rachelko milego dnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Biest jaka ty piękna, młoda i opalona. Zawtóruję za dziewczynami: a jakie ciało!! A jaki romantyczny mąż....mmmmm...tylko pozazdrościć:) Bawcie się dobrze i ślij fotki:D Są cudne, chciaż umęczona w pracy pomarzę o urlopie.... Rachelo - plaża boska! Wiem jak trudno Tobie kobiecie zaganianej na codzień odnaleźć się w tej spokojnej rzeczywistości. Ale...To TWÓJ czas! Odpoczywaj, bycz sie na tej plaży:D Tesso niestety, ktoś powie wiadomo było! Mój M mawia: "wszyscy grają a Niemcy wygrywają" ale, że ja zawsze pod prąd obrałam teraz na cel PORUGALIĘ, ach Ronaldo....:D, I krzyknę jeszcze raz w eter: POLSKA BIAŁOooooo - CZERWONIiiiiiiiiiiiiii, a co tam!;) Gerwazy budujaca wiadomość i nowy zastrzyk nadziei w twojej wypowiedzi:) Karmi bo zapomnę: SPełnienia marzeń i tego najskrytszego kochana🌼🌼🌼 SM Tobie już dziś wszystkiego najlepszego, bo wiesz w środę to u mnie może różnie być z czasem: spełnienia marzeń:):):) Mon cheri:) Magdalenko budujesz napięcie..... Blue pewnie jesteś w pracy...... całusy❤️ Młoda - heloł!!!:) Stefanio!!! pozdrawiam! 🌼 U mnie 28 dc , czekam na @. Miałam się nie nakręcać, ale sprawdziłam już w postach Młodej i Blue wszystkie objawy, o których pisały. Szczególnie to kłucie, hm.... w nocy z soboty na niedzielę tak właśnie mnie przypiliło jak by mi igły ktoś wbijał w podbrzusze i to by było 26 na 27 dc. Wcześniej takie samo ,mocne kłucia miałam 19 dc. No i widzicie, chyba nigdy mi nie przejdzie....zawsze będę się doszukiwała. pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Karmi spoznione ale szczere najserdeczniejsze zyczenia. Biest Tobie rowniez i gratulacje.Pierwszy rok wytrzymalas:)to nastepne beda z gorki..(zartuje) SM ja Tobie rozniez zycze troche wczesniej spelnienia marzen bo nie wiem jak bede miala z mozliwoscia pisania w srode. Ivanko ja tez zawsze mowie,ze nie bede sie doszukiwala i nawet jak 2 dni po owulacji cos mnie mocniej zaboli to mimo iz to duzo za wczesnie na objawy to wstepuje nadzieja... Tobie zycze zeby to byla wlasnie ciaza.Ivanko to Ty masz bit compleks z allegro?Jesli tak to napisz mi prosze czy oprocz tego bierzesz jeszcze kwas foliowy osobno.W skladzie jest napisane,ze on jest wiec ja przestalam brac dodatkowy. Stefanio sama widzisz,ze nie zawsze jest tak jak mowia lekarze i pokazuja wyniki.Kiedys mi lekarz mowil,ze zeby sprawdzic czy owulacja jest wartosciowa trzeba w zblizajacym sie jej czasie zrobic wyniki estradiolu,jesli jest kolo 200 tzn,ze jajeczko jest wartosciowe i jak najbardziej moze dojsc do zaplodnienia.Nie smuc sie,przytulam serdecznie. Mloda,Blu a co u Was?Jak Wasze samopoczucie? U mnie dzis 20dc.plamienie owulacyjne bylo w 13dc a 17dc tez mialam takie bole przez kilka minut i pozniej 18dc rozniez jednak to za wczesnie na zagniezdzenie niestety:(:( ale moze,moze...:)teraz narazie spokoj,nic nie boli,nic nie czuje w wiadomym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni:) jak zakupy? chwal sie tu dziewczyno. Co do kwasu foliowego - nie biorę dodatkowo, tak jak pisałaś te nasze witaminki i tak go mają sporo : super dawka dla super lasek, hi,hi Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - no tak sobie walnelam z ta 18 , ale to mniej wiecej tak wychodzi , sama zszokowana bylam :( Stefi , Coni ,SM - pozdrawiam ! Ivanka :) Tessa - no sadze ,ze wam nie pomoge , jednak po poszukiwaniach kupilismy honde crv - 7 - letnia ;) , jednak nam sie podoba i mamy nadzieje , ze na urlopach dobrze sie sprawi :) , w sobote odbieramy , znaczy zamieniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaly nam 3 dni urlopu-niestety. Nastepnym razem lecimy min 10 dni. Ja widzialam Rachelki fotki na Nk - piekne. Bo my to sobie tak z Portugalii i Teneryfy machamy od czasu do czasu hehehe. aaaaaaaaa I urlopowy sex jest fajny hihihi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri moje ulubione auto:) dobry wybor:)nie mam ale bardzo mi sie podoba. a moje zakupy dosc dobrze,tzn wszystkim kupilam wszystko co chcieli tylko nic sobie:)ale to standard ,Moze jeszcze i cos dla mnie sie trafi. zycze spokojnej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko trzymam kciuki i podziwiam za cierpliwosc:)ja chyba codziennie robilabym test przy takim opoznieniu:) dzis jechalam autem i strasznie mnie zemdlilo,zrobilo sie duszno i niedobrze.Mimo iz to dopiero 20dc to od razu pomyslalam o objawach a dopiero pozniej przypomnialo mi sie,ze na pusty zoladek zjadlam w pospiechu bardzo slodkie ciastka kokosowe z czekolada i ze to na nie tak zareagowalam.ale to uczucie ze sie udalo mimo iz nieracjonalne i trwalo tylko chwile bylo piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri moje ulubione auto:) dobry wybor:)nie mam ale bardzo mi sie podoba. a moje zakupy dosc dobrze,tzn wszystkim kupilam wszystko co chcieli tylko nic sobie:)ale to standard ,Moze jeszcze i cos dla mnie sie trafi. zycze spokojnej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! ja juz przy kawce a Wy????? nie chodzi o cierpliwosc ja poprostu mysle ze sie nie udalo i tyle wiec dlatego sie tak wstrzymuje z tym 3 testem ale zrobie go na koniec tyg poprostu burza hormonow,cos sie tam robi znowu i tyle....nie chce sie nastawiac na nic.....milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 7 jestem na tarasie i slucham morza. Zaraz idziemy na sniadanie. Magdalenko moze jednak? Nie mozesz isc na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! u mnie byla burza i popadalo, troche sie powietrze oczyscilo... Mon cheri, ja tez bardzo lubie ta Honde, mam nadzieje, ze sie wam sprawdzi i bedzie to dobry zakup :) Ivanka, czy mi sie wydawalo czy juz czytalam, ze Ty miewasz krotkie cykle, a dzis juz 29 jesli dobrze przeczytalam, nie chcesz testowac?? Bron Boze, nikt nie chce sie nakrecac haha :) jakie masz objawy? pisz... u mnie 7 dzien cyklu, powoli sie przygotowuje, choc jakos nie mam za bardzo pozytywnego nastawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety gdzie wy jesteście??? Zapracowane ? Proszę mi tu szybko na baczność i do odpowiedzi wyrywam.....tyle nas było, a teraz?? U mnie cisza, aż mnie to trochę przeraża 29 dc @ brak. A ja przecież mam krótkie cykle - ostatnio 27 dniowy no to 2 dni spóźnienia. Już nawet sprawdziłam w starych zapisakach: raz w roku trafia mi się długi cykl - w czerwcu 2010 roku miałam 33 dniowy, w sierpniu 2011 30 dniowy............hm....albo jest to skutek witaminy B6 - tak jak pisała Blue. Generalnie czuję się dziś jak zdjęta z krzyża - dosłownie, ale pewnie to efekt nie przespanej nocy, bo u mnie była burza od 1 do 4 nie spałam, zasnęłam ok 5 wstałam przed 7 no...i samopoczucie wyplutej masy, he,he. Pozdrawiam Was wszystkie, postawcie choć kropkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
biest!!!!1 powiem szczerze ze tu nawet nie wiem gdze mialabym iscpozatym tylko piatek wolny i to razem z dziewczynami z jednej firmy a nie chce sie afiszowaczrobie jeszcze jede test a do domku juz niedlugo 2 tyg i 4 dni hahahaha tak sie juz odlicza kurczaki szybko aleci i wtedy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka...... ne testujesz kochana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo Tessko napisałaś:) Witaj:) Kochana... moje samopoczucie jak wyżej, kości mnie bolą tak jak bym miała grypę ale składam to na kark niewyspania. Ale powiem Ci ,że jak tak w nocy się obudziłam to w poświadomości miałam, że jestem w ciąży. Głupie to: ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z testem chyba poczekam, serce podpowiada to aż 29 dc ( a moje wcześniejsze 25,26,27) RÓb kobieto! A rozum na to: że to dopiero 29 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak racjonalnie to wydaje mi się ,że to wynik działania witaminy B6 bo wydłużają mi się cyklicznie te moje krótkie cykle. A i brzuch to mnie boli jak na @. Tesso bo my razem zaczęłyśmy tą b6 brać, jak u Ciebie - bo teraz już chba będzie 3 miesiąc jak ją łykamy, no nie? jak oceniasz ten wspomagacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×