Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
ja to nawet nie lykam zadnych wspomagaczy sama nawet nie wiem dlaczego poki jajowody niedrozne nie ma chyba sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
probowalam oj sroki na owulacje zanim sie dowiedzialam ze sa niedrozneteraz mam zamiar sobie et na zrosty kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dużo dziewczyny piszą na innych forach o tej mieszannce za zrosty....nawet niektórym przynosi efekty:). Ja już nie wiem od czego to zależy.....pewnie największe znaczenie ma w tym wszystkim nasz mózg i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ivanko droga, życzę Ci, żeby @ przez 9 m-cy nie przyszła :) Miałam cykl 28-dniowy, ale od kiedy stosuję wspomagacze to mam w zależności od tego co biorę: teraz 29-30-dniowy, wcześniej 27-dniowy... Karmi, ja w ub. cyklu piłam siemię, niezbyt regularnie, ale wydaje mi się, że działa ok. Jak je robisz? Wg przepisu na opakowaniu: 2 łyżki gotować ze szklanką wody przez kilka minut? Ja tak zrobiłam pierwszym razem i zostawiłam do ostygnięcia, po 2 godzinach mogłam zjeść łyżeczką :) Więc teraz albo od razu przecedzam, albo zalewam wieczorem wrzątkiem bez gotowania, żeby rano wypić. Biest, śledzę cały czas Twoje fotki na fb i nk :) Mamy very very good śniadanka w hotelu, aż M musiał się położyć po :D ja dzięki temu mam chwilę. A, muszę Wam coś napisać ;) Wczoraj wybraliśmy się na długaśny spacer plażą. I przechodziliśmy przez plażę nudystów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale byli tam sami faceci! Więc chyba była to plaża dla preferujących tą samą płeć. I żeby jeszcze leżeli, nie.... Spacerowali, przeciągali się, gimnastykowali :D. Ale miałam widok, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Rachelko super widoki mialas:)Maz nie byl zazdrosny?:)odpoczywaj ile sie da,za mnie tez. Stefanio jak samopoczucie? Ivanko trzymam kciuki bardzo mocno. Magdalenko kupilas kolejny test? Ja mam dzis strasznego lenia kolejny dzien.Nic mi sie nie chce. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Coni38 nie nie kupilam jeszcze jakos nie moge sie wybrac hahahaha,dziwne nie nie wiem moze podswiadomie czuje ze nic z tego i dlatego nie kupuje nastepnego, @ jak nie bylo tak nie ma ale zobie w tych godzinach co ja mam wolne apteka jest zamknieta maja przerwe w piatek jak zawsze do miasta wiec kupie i tym razem w sobote z samego rana bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak samopoczucie? Masz jakies objawy?Czy czujesz sie normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pozatym ze od czasu do czasu w brzuchu gdzies zakluje i czuje sie zmeczona jakas moze czesciej toalete odwiedzam to chyba nic mi nie jest tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie mozesz isc na bete to niestety musisz czekac.oby czekanie zostalo wynagrodzone:) Ale tu dzis cicho.Chyba wszystkie sie opalaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no tak jest widzisz ale coz zrobic moze sobota okaze sie szczesliwa....eh zobaczymy pewnie sie tylko cos poapralo hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny.U mnie 21 dzień cyklu i nic mnie nie boli jakoś dziwnie się z tym czuję.Ostatnie dwa miesiące cały czas mnie bolał brzuch i plecy.Teraz to tylko mnie jajnik zakuję od czasu do czasu ale myślę że to torbiel bo już miałam takie kłucia.Wiem że nie powinnam się nakręcać bo piersi czuje i jakieś pryszcze się pojawiają ale to jest silniejsze.Magdalenka a może Tobie się uda ? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam was z mego boskiego tarasu. Dzis zwiedzilismy Pirymidy Gmar i oddalismy auto. Bylismy troche na zakupach-kupilam torebke , naszyjnik z kolczykami dla mamy i sobie kolczyki. Matko jakie tu sa ceny-tragedia. Wstepy do parkow, wypady- niezle na tym zarabiaja. Jutro mamy w planie wypad statkiem na pelne morze zeby zobaczyc wale i delfiny. Zostaly nam tylko pelne 2 dni bo w paitek o 10 rano samolot. Magdalenka czasem zdarza sie ze jajeczko potrafi sie dostac przy niedroznych jajowodach do macicy-ale to jest baaaardzo zdko. Kup sobie ziola na zrosty Klimuszki i pij. Tu na forum jest dziewczyna ktora po ich piciu zaszla w ciaze po 3 latach staran i obu niedroznych jajowodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
biest mam taki zamiar wlasnie jak tylko pojade do domku i wyjasnie terazniejsza sprawe(chyba ze sie sama wyjasni hahaha) to sobie zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec złudzeń kobietki, dostałam plamień czyli @ się rozwinie. Czyli tak jak myślałam pewnie witaminka B6 wpływa na przedłużenie fazy lutealnej. Tu moje pytanko do Blue - jak będziesz miła chwilkę proszę napisz długo trwało u Ciebie wyregulowanie cyklu do stałej liczby cyklu, w każdym miesiącu? Bo jak widać ja do tego zmierzam, co prawda powolutku, małymi kroczkami ale ...zawsze coś;) Stefanio mam pytanko do Ciebie i jak możesz to odpowiedz: w sprawie torbieli - czułaś jakieś kłucia, pytam bo ja w tym cyklu tak jak pisałam miałam strasznie odczuwalne i tak sobie myślę może to właśnie torbiel? Ale sobie wkręcam, co? Jak nie ciąża to torbiel,hi,hi. No ale...lepiej wiedzieć, prawda?- wtedy pruję do gina. Rachelko ❤️ ty taka kochana jesteś, dziękuję.:) I fajna ta plaża:D hi,hi. Ja siemię lniane mielę w młynku a następnie zaparzam jak herbatę: 2 lub 1 łyżeczkę na szklankę i mieszam gorące aby takie kluski nie powstały, wtedy piję: ciepłe, zimne lub gorące. Czyli u Ciebie też zmiany po wspomagaczach? Ach...może to jednak w dobrym kierunku idzie? Taką mam nadzieję:) Pozdrawiam i odpoczywaj.:D Magdalenko:) Gosiu:) Coni :) dzięki, ale widzisz... zakręcona i wkręcona na maxa ze mnie kobieta. I kiedy mi to przejdzie? Biest:) "Carpe diem! Chwytaj dzień" - Jak pisał Horacy. No to troszeczkę popisałam, podniosę statystykę wchodzenia na topik -bo strasznie ostatnio tu pusto. A tak na marginesie czerwiec to cudny miesiąc a dla mnie mocno zapracowany -tak oto ucieka mi ta piękna wiosna i wczesne lato i długie dni. SM:D wszystkiego dobrego, wciąż pamiętam ale jutro pewnie zapomnę, hi,hi Mon cheri ty też zapracowana? tak mało się udzielasz. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ivanko, a ja juz tak liczylam na Ciebie... z drugiej strony, to dobrze, ze sie cykle wydluzaja bo chyba jednak za krotkie byly... bedzie tak jak u Blue, jeszcze 2-3 miesiace i zaskoczysz po tej b6 :) U mnie tez lepiej, cykle sie powoli wydluzaja ( choc przed poczatkiem brania b6 byly normalne, 29-30 dni), tak jak pisalam brudzenia przed @ skrocily sie do 2 dni, przedtem mialam nawet tydzien przed, takie lekkie, ale jednak. Mam nadzieje, ze callkiem je "zlikwiduje" :) ogolnie jestem zadowolona, warto bylo zaczac brac, choc oczywiscie rezultatu koncowego jeszcze nie widac :) a powiedz mi jeszcze jak juz tak opisuje dokladnie ;) jak szybko konczy Ci sie @, tzn czy tak od razu, czy moze trwa to dluzej, brudzi sie itp i czy zauwazylas jakas roznice z przed i po wit b6? A ja siemienia nie pije, lykam tylko ten magnez i wapn i mialam super sluz w poprzednim cyklu, nawet sie zdziwilam... i zaczelam znowu pic srocze ziolka po miesiecznej przerwie, mam ich jeszcze tyle, ze moglabym caly nastepny rok pic haha. Rachela, plaza fantastyczna, a jakie widoki! haha ;) Biest, no tak to szybko przelatuje, szybko sie konczy, szkoda... Blue, gdzie jestes? odezwij sie bo zaraz u Ciebie sie weekend zaczyna :) jak sie czujesz? Mloda? Ty tez... :) Dziewczynki, wszystkie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - ja uwielbiam czerwiec , dla tych krotkich nocy i pachnacej przyrody , siedzi czlowiek w pracy i jak dzien dlugi nieba nie widzi :( , dlatego tak mi sie marzylo wolne - ciazowe ,, bylby czas z psem po lesie pobiegac , na lawce posiedziec - a tak dooopa i to mnie przybija :( A nie pisze , bo po tych urodzinach , itp. tak mi wiara padla , bo jako gorna granice absolutna postawilam sobie wlasnie czterdziestke i czuje sie jak zolnierz puszczony do cywila , witamin nie biore , owu nie wypatruje , meza nie zachecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso mialas 30 dni i jeszcze sie wydluzyly !?!? To ile masz teraz , bo jauwazam ,ze 28 - 30 jest jak najbardziej ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Rachelka zdziwiona , nie ma Ciebie - to pusciej ;) , a tam wypoczywaj , korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ,ze po Blue i Mlodej - troche nam tu sypnie , a jakos tak tak na to nie wyglada :( Co ktoras sie nakreci - krociotko i doooopa , co jest ? Gdyby to byla ciaza po 20 , to pewnie nie zdazylybysmy sie poznac , bo tylko by ktos zaczal pisac i zaraz sie przenosil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Mon cheri, to bylo tak, ze zanim zaczelam brac wit b6, to mialam normalnie 29-30 dni, ale miewalam te brudzenia przed @ nawet z tydzien przed... wiec zaczelam lykac ta b6 i chyba po niej nagle sie skrocily do 24-25 dni, troche sie wystraszylam, ale potem skojarzylam to z witamina, biore ja caly czas i teraz powolutku znow zaczely sie wydluzac, ostatni mial 26 dni, wiec powolutku wracam do normy :) a Ty sie nam nie lam, zrob sobie mala przerwe, podladuj akkus i walcz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Ivanko. To moj pierwszy cykl z wit B COMPLEKS.Magnez rzadko kiedy biore bo zapominam.Jak bralam razem 2 naraz to mi sie odbijalo i narazie pamietam codziennie o B a o magnezie niekoniecznie.Ogolnie doszlam do wniosku,ze ja szybko sie napalam,kupuje wit,specyfiki i zaraz o nich zapominam.Wiec u mnie chyba blokada psychiczna nie wchodzi w gre. Mon cheri ja tez sie dzis zastanawialam ,Ktora teraz i czy w ogole sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso no tak , to ok , choc 25 - 26 to troche krotko , przez te nieszczesna zbyt krotka faze lutealna :( Ja to zawsze 28 ( z 3 wyjatkami - niezaleznie od wchlanianych specyfikow ;) A pauze robie ;) do grudnia , bo sobie zyczylam wrzesniowe dziecko ;) :) :) :) Naturalnie w grudniu - raz sex - na pewno sie uda ;) Coni , no ja juz mialam nadzieje , bo tak jakos krotko optymizmem zawialo :) Kurcze , ta psychiczna , to chyba moze siedziec niezalezniec od problemow z pamiecia - ja na urlopie , to nawet o tarczycy zapominalam :) Coni ,tak miedzy nami , ja w blokady zbyt nie wierze , moze tylko o tyle , ze jak sie czlowiek stresuje to prolaktyna skacze , a prolaktyna uniemozliwia zagniezdzenie, albo powoduje bardzo wczesne poronienie - to dziala jak aborcja naturalna :( Jestem przekonana , ze nasze problemy sa gdzie indziej , tylko jeszcze nikt tego nie rozszyfrowal !!! Tylko kurka czasu troche malo mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tp prawda z tym czasem ale mysle,ze zadna dobrowolnie sie nie podda dopoki menopauza nie dopadnie. Ja najpierw dawalam sobie czas do skonczenia 36l,jak nie wyszlo to przedluzylam do 38.potem do 40 i boje sie,ze jak 40 nadejdzie to dalej sobie przedluze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - no ja tez tak sobie przesowalam , ale moja 40 przyszla i powinnam pakowac manatki:) Wiesz , gdyby to nie bylo tyle lat i klinika , moze widzialabym to pozytywniej , ale w tym wypadku !?!? Wiesz nagle naszlo mnie uczucie , ze ty by na tyle bylo , nawet na meno nie czekam :( . No ok zabezpieczac sie nie bede , bo po co - nigdy tego nie robilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko przytzlam cieplitko-kurcze............. Rachelko ty jakos malo do mnie machasz z tej PPortugalii heheh: My dopiero jestesmy z powrotem w hotelu. Bylismy na kolacji przy swiecach-pychota. Zjadlam paelle alr bez ryby i wypilismy czerwonego winka tzn sangire i obslugiwala nas ...polka. Obsluga swietna: Zarezerwowalismy na pojutrze wyprawe na pelne morze statkiem - bedziemy ogldac delfiny. Na jutro jest zaplanowane...plaza i slonce. Siedze sobie z netbookiem na tarasie i slucham morza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×