Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja sama nie wierze, ze moze byc tak pieknie. Korzstam z kazdej chwili bo zostaly niestety 2 dni do wypoczynku. To jest najpiekniejszy urlop mego zycia-piekna pogoda, maz , romantycznie , piekny hotel. Bajka. Siedze na tarasie , jest co prawda ciemno ale slychac wyraznie szum morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko w styczniu tego roku kiedy po inseminacji okazało się że powstała torbiel nie czułam kłucia, za to plamiłam tuż po @ przez kilkanaście dni. Rachelka, ale trafiłaś :D była to pewnie plaża naturystyczna dla gejów. zachęcam Was do kąpieli nago , to fantastyczne uczucie ! zachęceni widokami które przesyła Biest , planujemy wylot na kanaryjskie może się uda pod koniec września.marzę o ciepłej plaży, tanim dobrym winie i owocach morza :) pozdrawiam WSZYSTKIE, chociaż mało pisze , czytam Was regularnie,i niezmiennie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! od wczoraj a wlasciwie od 2 dni jakos mam strasznie wzdety brzucho myslalam ze cos zjadlam ale nie przechodzi wciagnac za bardzo nie moge bo az miesnie bola a dzisiaj bym zaspala do pracy co mi sie wogole nie zdaza....... czuje sie jakos dziwnie pelna jakbym sie objadla nie wiadomo czym i wcale nie schodzi...... pozdrwiam wszystkie i milego dnia zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy torbieli 7 cm tez nic nie czulam. Ja przylece z wielka checia tutaj jezcze raz. Wez pod uwage wybierajac wyspy, ze sa czysto wulkaniczne(dowiedzialam sie widzac wyspe przy ladowaniu). Z tego co wiem np Gran Canaria jest bardziej zielona od Teneryfy. Popatrz dobrze w necie. Mozna np statkiem popllynac z wyspy na wyspe- co 2 godziny plywa cos przed tarasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest:D wielkie dzięki. Cudo! Koniecznie napisz albo zapamietaj nazwę hotelu - jak widać faktycznie WARTO! Piękne te wyspy, ja wiedziałam ,ze one są wulkaniczne bo, Hi,hi - kiedyś pracowałam w biurze podróży i miałam reklamacje włąśnie z Wysp Kanaryjskich typu " czy Pani sobie wyobraża ,że tam jes brudny, czarny piach na plaży!!!???" He,he. a z Chorawcji:"Proszę Pani tam były kamienie!!!??? na plaży!!!???" Było to kupe lat temu : Polacy po prostu zawsze wyobrażają sobie taki piach na plażach jak nad Bałtykiem i chyba zawsze myslą, że tylko taki piach może i powinien być wszędzie. Tesso co do @ szczerze powiem nie obserwowałam, wiem , ze trwa u mnie 5,6 dni i faktycznie ostanie 2 dni to raczej plamienia. ale chyba tak zawsze miałam. Co do rozczarowania to jest ale wiecie nawet się martwiłam bo jestem przed urlopem w Turcji i to na Wybrzeżu i tak właśnie moje pierwsze myśli :o rany jak się udało to jak to będzie? taki skwar i ja z mdłosciami??" Ale jak to wytrwała weteranka dalej nie odpuszczę żadnego cyklu, he,he całusy dla Wszystkich, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAH nie no nie wytrzymam- wiem widzialam te plaze z czarnym piaskiem. Ludzie to znajda powod by reklamowac. Ja sie dowiedzialam gdy ladowalismy- widok - same kamienie i pistki az sie wystraszylam heheh. http://www.marenostrumresort.com/de/cleopatra-palace-hotel/index.jsp?gclid=CL-vnbKx3LACFSYhtAodwAFHyA To jest nasz hotel. Nie jest tani ale oplaca soe wziasc pokoj z widokiem na morze- ja jestem zachwycona. Ja chce zabrac rodzicow w przyszlym roku na Baleary na pare dni bo oni nigdy nie byli na takim urlopie. Rozmawialam 2 dni temu na slypie z mama- az jej sie oczx swiecily na widok palm i plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz sie na biurach podrozy ale internetowych w Pl? Zastanawiam sie czy taka 4 dniowa wycieczka bylaby tansza wykupujac i wylatujac z Poznania np. Moi rodzice po 34 latach malzenstwa nie mieli podrozy poslubnej i chce im wycieczke taka 4-5 dniowa sprezentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, robisz smaka na wakacje zdjeciami :) Oj robisz! Niemilosierna jestes kobieto ;) A u nas leje :( Niby mysle, zeby odciac alkohol zupelnie ale jakos tak usmiecha sie do mnie w ta pogode pizza i wino ;) Mimo to, rano lykam dzielnie wiesolka, witamine b6 i witaminy. Jak w cize nie zajde to przynajmniej bede zdrowa :) Rozmarzylam sie o jakims wyjezdzie... Mi sie Teneryfa tez podobala, bylam tam pare razy. Na poludniu Teneryfy zawsze lepsza pogoda niz na polnocy wiec lepiej wybrac hotel na poludniu. Poza tym na poludniu jest duzo hoteli zrobionych pod gust Anglikow, wiec przynajmniej lozko jest jedno duze :) Nie lubie tego Hiszpanskiego zwyczaju gdzie masz dwa lozka w pokoju, nawet jak sie je zlaczy to sie zawsze rozjezdzaja. Jak ktos lubi wedrowki w zieleni to Teneryfa sie bardzo do tego nadaje. Jest gdzie polazic po pagorkach i wawazach. Odradzam Feuerwenture, to jest pustynia, zero zielenii i nie wiem jak Wy ale ja w kazdym hotelu po dwoch dniach sie nudze smiertelnie. Ale doskonala alternatywa jest rowniez Majorka. Po pierwsze blizej, leci sie tylko 2 godziny. Po drugie taniej. Po trzecie wyspa jest duza i ofiaruje mase mozliwosci zorganizowania sobie czasu. Wedrowac mozna bez konca, zeglowac, jedzdzic na rowerach. Jest mnostwo pustych plaz tylko trzeba sie lubic ruszac zeby do nich dotrzec :) Noi oczywiscie mozliwosci noclegowe sa super, dobre drogi. Mnostwo hoteli ale jak ktos lubi bardziej prywatnie to mozna bez problemu dom wynajac z ogrodem i z basenem. Dla dziewczyn z Niemiec, to ja z tego miejsca zazwyczaj wynajmuje i bardzo polecam: http://www.traumferienhausreisen.de/mallorca.php?Sortierung=ObjektID2 Juz w roznych bylam w roznych miejcowosciach i zawsze te domki byly super. Na przyklad ten: http://www.traumferienhausreisen.de/suche/volltextsuche.php?we_objectID=5979 albo ten: http://www.traumferienhausreisen.de/suche/volltextsuche.php?we_objectID=4501 Jak sie dzieci urodza to zrobimy sobie kafeteryjny wypad do takiej Finca z basenem dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja chce rodzicow na 5 dni ma Mmallorce tabrac I myslalam, zeby fince nak morzem wynajc albo autem do Hhidszpanii. My jestesmy w Playa de Americas kolo Los Cristianos. My mamy wielkie loze az za duze heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHHAH zajeb...pomyls. Juz ja nas widze wspolnie w fince z poolem. Ja was bede upijac i latac z nagimi cyckami. hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a ty masz gadu luh skypa? Albo Fejsa? Tu jest tyle ruskow ze masakra , anglikow tez jest sporo i hiszpanow. W jakim regionie Mallorkie jest najlepiej? Chodzi mi o plaze, atrakcje i zwiedzanie? Fakt Mallorca jest tansza- tu ceny sa zabojcze- wstepy i wejsciowki....sam wypad statkiem z jedzieniem i napojami 90 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku Biest jak ja ci zazdroszcze tych pieknych widokow normalnie traum reise heheheh superrrr moze jak sie wyrobimy w tym roku z domkiem to na drugi rok sobie tez gdzies smigniemy tylko mam problem moj Mąż nie lata samolotem heheheh .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz mu flaszke wodki i bedzie latal heheheh. My nie bylismy nigdztie ostanie 4 lata oprocz 3 wypadow do PoLKSI: To nazsa podroz poslubna i na 1 rocznice slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no heheheh dobry pomys ale nie sadze zeby sie skusil my mamy nasza w grudniu fajnie by bylo sobie polezec w cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, Kazdemu sie troche co innego podoba. Dlatego trudno jest radzic. Unikaj Magaluff i El arenal jak ognia...W jednym pijani Anglicy, w drugim pijani Niemcy :( Ogolnie rzecz biorac okolice Arta sa bardzo zielone, jest to dobre miejsce wypadowe na wedrowki. Plaze sa rozne w poblizu ale ja i tak zawsze wedruje zeby po jakis 2-3 godzinach pieszo zmachana i z wywieszonym jezorem dojsc do kompletnie pustej, ukrytej plazy w srodku parku narodowego wiec za bardzo nie moge mowic na temat takich plazy zaraz przy hotelu. Taka plaza polaczona z wedrowka, ktora mam na mysli to na przyklad ta: http://www.fotocommunity.de/pc/pc/cat/8433/display/18054174 Ale sa tez inne :) Tylko nie wiem czy dla rodzicow to by nie bylo zbyt duzo aktywnosci... Jeden osrodek, ktory jest bezposrednio na plazy to hotele przy Cala Mesquida. Woda czysciutka, mozna po okolicach troche polazic, jest wygodny szlak do Cala Ratjada i z tego co wiem te hotele tam sa dobre. Nazywaja sie Viva Cala Mesquida czy jakos tak. Poza tym, wynajecie samochodu na Majorce kosztuje nieduzo bo to wyspa a wszedzie dojedziesz w godzine. Na przyklad z Cala Mesquida czy z Arta do stolicy La Palma jest godzina jazdy po wygodnej drodze. Na temat hoteli moze ktos inny ci poda jakies rady bo ja nie lubie zgielku, nie chodze na zakupy, nie lubie chodzic na sniadanie od-do i ogolnie preferuje wynajecie domu z ogrodem gdzie nikt mi nie zaglada co tam przy basenie nosze...badz nie ;) Pakuje dwie walizy a potem laze w tych samych gaciach caly tydzien i tylko bielizne zmieniam :) Kompletny relaks. Dlatego na Majorce zawsze wynajmuje Finca na tydzien albo dwa, duzo nie planuje, tylko wsiadam w samochod i jade gdzie mnie oczy poniosa :) Magdalenka, Na Majorke mozna tez samochodem ale dlugo sie jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Mało się udzielam, bo straszny leń mnie ogarnął. Zmuszam się, żeby chodzić do pracy , a na poczatku tak mnie to cieszyło. Teraz, w związku z planowanym wyjazdem do Polski, będę mieć zastępstwo, grupa studentek ze Stanów przyjeżdża na wakacyjny wolontariat. Przynajmniej dzieciaki pouczą się języka z prawidłowym akcentem. Ivanko kochana, tak mi przykro, że dostałaś tych plamień... Ściskam Cię mocno 😍 dzisiaj nadrobiłam czytanie z ostatnich dni i tak mi już serce piknęło, kiedy pisałaś o tych kłuciach jak igłą i o opóźnionej @. Ale całe szczęście, że się nie podłamujesz i tak trzymaj! U mnie chyba dopiero po 3 miesiącach z B6 wszystko wróciło do normy. I trzymam kciuki, żeby u Cebie było podobnie, z efektem ostatecznym włącznie :-D Rachelka, Biest, pięknie tam macie!!! :-) U mnie nadal mdłości, ale dzisiaj się zważyłam i 2 kilo do przodu (z tym, że na poczatku 2 mi ubyło, więc bilans zerowy) :-) Porobiłam badania, ale czekam jeszcze na wyniki. Nie musze chyba dodawać, że mam stres jak cholera... Pozrawiam Was wszystkie cieplutko i przytulam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale wakacyjnie się zrobiło :) Nie byłam w Hiszpanii, może w przyszłym roku..? Gerwazy - zapomniałam napisać, że starym tramwajem nr 28 oczywiście w Lizbonie jechaliśmy - obowiązkowo :) Tutaj piękna, czysta i szeroka piaszczysta plaża. W czasie odpływu o kilkadziesiąt metrów szersza. Ach ten alkohol... Wino smaczne i tanie, butelek ze sobą do samolotu nie zabierzmy, więc degustujemy miejscowe trunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj czegos co ci pomoze na mdlosci- mi nie pomoglonic ale znajoma np polecila mi jedzenie mogdalow- czy to cos da nie wiem. Mysle ze kazda z nas wiele by dala za te mdlosci. Trzymaj sie kochana. Ja po icsi bede miec bluzniaki i podwojne wymioty hehehehe. Gerwazy dziekuje ci. Mmaz mowi ze wszytko tylko nie na poludnie gdzie jest haligali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka my tez degustujemy sangrie- pycha choc ja nie lubie czerwonego wina---ponoc dobre na endometrium heheh: wIEC PIJEMY:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu tez wyporzyczylismy auto na 3 dni i przejechalismy Tteneryfe w 60 procentach. Wczorj bylismy n Los Gigantos i Piramiden Gimar. Bedac na Mallorce wezmiemy na 100 auto zeby zwiedzic wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Rachelka Dzięki za radę, migdałów na mdłości jeszcze nie próbowałam i az iskierka nadziei się we mnie zapaliła. Bo chociaż ciąża jest czymś cudownym, to jednak te objawy daja w kość, zwłaszcza, jeśli towarzyszą człowiekowi już drugi miesiąc i trwają całodobowo... Biest, kochana, już teraz trzymam kciuki za Twoje bliźniaki!!! :-D Pij sangrię, póki możesz, bo potem alkohol pójdzie w odstawkę :-) Rachelko, rzuć nam jakieś nowe zdjęcia! I degustuj, ile wlezie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blue :) ja gdzies czytalam, ze na mdlosci bardzo dobry jest tez imbir, tylko nie wiem jak sie do stosuje, moze herbatka? kurcze nie pamietam, najlepiej jak sama w necie sprawdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na mdlosci nie pomagalo nic. Lezala albo plackiem w domu albo wymiotowalam do smietnikow w sklepach. Kazdej kobiecie pomagalo co innego. Wiem ze sa ziola na mdlosci w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, mnie własnie też nic nie pomagało do tej pory... Tesso, tez czytałam kiedyś o tym imbirze, podobno robi się napar ze swieżego, pokrojonego w plasterki. Bardzo lubię imbir w różnch potrawach, ale jako napitek było to tak wstrętne, że po pierwszym łyku musiałam do łazienki... :( Chyba trzeba po prostu przeczekać... Może te migdały coś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, a kiedy lecisz do Polski? z mezem czy sama? Gerwazy, ja tez lubie wynajmowac domki badz ferienwohnungi, nie przepadam za hotelami i podstawianym jedzeniem :) my zawsze cos wynajmujemy i sami gotujemy, kiedy mamy ochote, mamy tez auto do dyspozycji bo zawsze autem jezdzimy. Na Majorce jeszcze nie bylismy, tam autem raczej ciezko... te domki sa przesliczne z tego linku co podalas, ale musze przyznac, ze cena za dobe dla mnie za wysoka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, lecę sama, M trzyma urlop na ważniejszą okazję :-) Wcześniej planowaliśmy, że zorganizujemy sobie w okolicach września jakieś fajne wakacje w okolicy, ale w obecnej sytuacji urlop bardziej się przyda jak się dzidziuś bedzie miał urodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×