Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi, nie przezywam, tylko tak sobie pomyslalam, ze raz mogliby sie zdziwic jak by tak Grecy cos pokazali, ale chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, ja już muszę iść spać, bo chodzę jak neptyk ostatnio i w pracy przy biurku zasypiam, muszę odespać trochę. W każdym razie uwielbiam was i dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz drobne odkladajcie na jakis fundusz , by sobie Rachelka , po naszym nalocie jakos zdolala mieszkanko odremontowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - a jutro sobota przeciez , znow sie gdzies na dodatkowy wysilek zalapalas ? A ja dla Ciebie wlasnie sledzika szykuje :) Tesska spekulujesz na darmowe wczasy w Grecji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa ja na tej piłce nic a nic się nie znam, ale ktoś tam pisał, że wszyscy grają , a Niemcy wygrywają i dlatego wcale mnie nie dziwi, że wygrywają. A jeśli chodzi o Rachelę to w najlepszym wypadku weźmie nas tam, gdzie jej syn robił ognisko, tam ponoć 40 osób się mieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Moncheri żadnych dodatkowych fuch na jutro nie szykuje tylko nie umiem rano spać, a zresztą M i tak po 7 wstaje do pracy to i mnie obudzi na pewno. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze Rachelki spytamy , czy juz sie cieszy , ze nas ugosci ???? Rachelko kochana - my tu tylko tak glupoty pociskamy - nie boj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi dobranoc :) A po co Cie malzonek tak wczesniej budzi , mam nadzieje , ze w " uczciwych " zamiarach ;) Tessko - co ma wisiec nie utonie - to mecz polityczny , a my sie powinnysmy cieszyc, przed nami wesola nocka , pelna pijanych spiewow , klaksonow i petard :) Dzis chyba same zostalysmy . Pozostaje ogladac rzez Grekow pod Gdanskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalimy się Racheli do domu, może lepiej żeby wcześniej wiedziała by wino oryginalne tam zakupić..ale zważywszy na to że zabrała ze sobą tylko bagaż podręczny..hm, może mieć problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze niech wyniucha i potem hurtowo sprowadzi - na chwale endometrium !!! Kurcze , gorzej jak sie Rachelka po zapoznaniu z naszymi planami calkiem przestanie do nas odzywac !!! :) Tessko podziekujmy narodom jednoczonej Afryki , za wynalezienie Wuwuzueli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bedzie jak do tego czasu wszystkie zaciazymy i winka pic nie bedziemy mogly?? ;) hehe, mysle, ze sie nie zmartwimy... Mon Cheri, cholewcia nie zalapalam o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko na chcice czekoladowa pomaga jedzenie druga strona ( z kawalu o policjancie - co se parowke w ... wciskal , bo mu dentysta tez druga strona jejsc kazal) - ok przegielam - nie czytajcie tego :) , nejlepiej od razu spalcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko - to nie traby jerychonskie - to wuwuzuele - radosne afrykanskie odkrycie - ostatnich mistrzostw swiata w pilce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie jeszcze da - czekoladka - odstresuje i namagnezuje :) I pozwoli zaopatrzyc sie w zapas sadelka , na trudny okres karmienia noworodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wypoczeta :-) Dotarl moj nowy telefon--- moja zabawka :-P sIiedze i go rozpracowuje caly wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - ciekawe , czy nam sie dostanie od pomaranczow , ze te niesmaczne rozmowki wieczorne ??? Ale troche mi to przypomnialo , nasz dawny , niepowazny nastroj topikowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×