Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

A wlasnie , ze chyba czesciowo i Twoje :) . No czasem wieczorami glupawka nas lapala , czasem podlana endometrialnym winkiem i takie glupoty sie pisalo , na wesolo , czasem na granicy , czasem za granica dobrego smaku, ale wesolo bylo , taka reakcja obronna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri : ole, ole, ole, ole kuzwa nie damy się ...Tesso i tym podobne klimaty kiedy chcemy odreagować stres tematowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia - no w slowko sobie wpadamy - a pomietasz projekt usg - domowe - cykl samomonitorowany - ha,ha,ha Albo wypozyczalnie plodnych mezow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to juz tutaj 9 miesiecy pisujemy - toz to sie pierwsze dzieci rodzic powinny ! Ale przeciazylysmy juz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz szukam płodnej koleżanki, ta mi się pozmieniało :( a męża zachęcę by się postarał :classic_cool: . co do usg nadal szukam, by w hurtowni zakupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybylo kg , siwych wlosow i zmarszczek na szyi :( Cycki zwiotczaly - ale duchem pozostajemy mlode :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki drogie , skoro już stworzyłyśmy rodzinę topikowa , może i dzieciątka wspólnymi silami stworzymy?? bo mi komórek brakuje.. żart, oczywisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - tylko sie nie obrazaj , bredze po pijaku :) Ale ty chyba kopnieta jestes , ja mojego m nikomu nie dam !!! To bym wolala fortune w ivf wtopic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, Ty chyba powaznie z tym nie mowisz? to nie jest dobre rozwiazanie, z tego tylko problemy moga byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię poważnie, działam w desperacji.. a poza tym zawsze byłam walnięta :( ale tak Was polubiłam że chciałabym żeby mój M miał dziecko z piękną , inteligentną kobietą czyli każdą z tego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi no w najgorszym razie taka adoptowana komorka , a przynajmniej brzuch Ci urosnie , zebys nie miala lepiej niz my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia - Ty nas chyba nie znasz - z pieknymi sie zgodze , ale gdzie Ty tu inteligencje widzisz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ale mój problem polega na tym że nie urodziłam dziecka mojego M, dlatego z dawczynią komórki byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, czy w Pl mozna adoptowac komorke?? ja sie na tym w ogole nie znam, ale wydawalo mi sie , ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze wymagasz , zebysmy w jego stanely - wiesz ile benzyna kosztuje ;) A i zle szukasz , my tu wszystkie takie rewelacyjne krowki rozplodowe , ze z naszymi komorkami juz sie miesiace , albo lata meczymy z efektem rewelacyjnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, Mon Cheri , nie wiadomo gdzie lezy wina.... Stefi, to ja Cie chyba nie zrozumialam z tym dzieckiem na boku... ale to jest legalne? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri boj się kobieto, bo w Twoich drzwiach mój M może kiedyś stanąć.uwielbia Twoje poczucie humoru, jak ja, więc .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×