Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ach.. Rachelo, wiesz jak ciężko wracać do pracy... tak mi się nie chce.....w domu jeszcze nie wszystko zrobiłam ...pasuje mi to leniwe sprzątanie, zajmowanie się ogródkiem, spokojne gotowanie obiadków... a nie ciągle w biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyoprawilam meza do pracy i sama nie moge spac. Wstalam o 4 nano z takim bolem migdala , pol szyji mam opuchnietej... Ladnie ... Mnie juz boli brzuch wiec @@@ idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ivanko współczuję, powrót do pracy po urlopie jest koszmarny... Biest, a miał być dzisiaj basen?! Gdzie się tak zaprawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) 🖐️ Dzięki za fajne rady postaram się coś wymyślić z młodą ale czy wypali nie wiem ;) Mnie dziś boli głowa od rana @piszona jak zwykle jest od wczoraj więc norma ........... Biest no to się doprawiłaś bidulko 🌼 Ivanko współczuję 🌼 Rachelko ❤️ Pozdrowionka moje drogie i miłego reszty dnia życzę :P :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen bedzie - czy z bolacym migdalem czy nie :-P Ide go zaraz czyscic i wlac nowa wode. I myc okna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, jak sie z tymi oknami rozpedzisz to wpadaj do mnie ;) Mamy za oknami same drzewa oraz od miesiaca wielka budowe :( na razie burz ajeden budynek potem beda nowy stawiac. Pylki z drzew laza mi po domu grupami a kurzu na oknach tyle, ze zyjemy jak we mgle. Rachelka, Testujesz dalej na owu? Ja sie 19 dc poddalam bo nigdy tak pozno nie mialam owu a poza tym nie mialam zadnych symptomow a zazwyczaj wyczuwam. Zobacze co mi lekarz powie 15-tego ale nie jestem pewna, czy bede kontynuowac te wszytkie medykamenty w nastepnym cyklu... Z samego rana zapakowalam moje 3 podbrodki i poszlismy w czworke znowu biegac do parku. Nie chcialo mi sie strasznie ale wczoraj men wyciagnal mnie na kolacje do takiego romantycznego hotelu (http://www.villakennedy.com/) noi naturalnie nie skonczylo sie na salacie :( Dzisiaj gnalam o swicie zeby przynajmniej deser jakos spalic....:( Pod tymi zwalami tluszczu ukrywa sie we mnie sportowiec :) Do tej pory udawalo mi sie go przekupic slodyczami i frytkami zeby cicho siedzial ale teraz sie zbuntowal :) Wieczorem chce mojego faceta na rower wyciagnac i mysle nawet zeby sie zapisac na kurs tenisa w pobliskiej ferajnie (verein to po prostu takie stowarzyszenie po Niemiecku, czesto sportowe). Milego dnia wam zycze! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, jak sie z tymi oknami rozpedzisz to wpadaj do mnie Mamy za oknami same drzewa oraz od miesiaca wielka budowe na razie burz ajeden budynek potem beda nowy stawiac. Pylki z drzew laza mi po domu grupami a kurzu na oknach tyle, ze zyjemy jak we mgle. Ja mam ten problem w salonie bo mam czarny hoch glanz stol i 15 minut po przetarciu szyb masz kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!!! no u mnie cisza chociaz pobolewa mnie brzuszek moze przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju!!!! jeszcze tak sie na nia nie cieszylam a teraz sie nie moge doczekac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolą jajniki, chyba mam urojoną owulację :D Można tak? Jest urojona ciąża, czemu nie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Brak czasu mnie dopadl, duzo zajec i do tego dziecko juz ma ferie ( u nas od sierpnia dzieci maja wolne) trzeba jej jakies zajecia organizowac, zeby sie az tak nie nudzila a do tego praca :( Za poltora tygodnia zawozimy ja do babci do Polski, to moze wtdy troche odsapne... SM, koniecznie wyjedz gdzies z corka, przynajmniej na pare dni, chocby i do Wisly, alboe gdzies blizej, wazne bys sobie troche odpoczela, a M zauwazyl, ze Twoje potrzeby tez sa wazne! moze wtedy spojrzy na to inaczej? Rachela, a sprawdzalas moze tempke? wiesz jaka masz normalnie, podstawowa? wtedy bedziesz wiedziec czy jestes juz po czy jeszcze przed... Gerwazy, Ty tez sprawdz :) U mnie 20 dc, nic mnie nie boli itp, jak dobrze pojdzie to @ powinna przyjsc za jakies 9-10 dni... zobaczymy... wtedy bede wiedziala, ze B6 jednak dziala i tak juz zostanie. Ivanka :) wypoczywaj ile sie jeszcze da, potem to juz tylko praca :( Magdalenka, czekamy na dobre wiesci :) Biest, ja tez musze sie za okna zabrac haha i jeszcze mnie malowanie scian czeka, nie wiem jak ja to wszystko zrobie... A gdzie reszta? Coni gdzie Ty sie zgubilas ? Mon Cheri? haLLLOOO ;) Pozdrawiam Was serdecznie i biegne do moich zajec domowych a potem do pracy ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, ciesze sie, ze juz u Ciebie lepiej :) tak wnioskuje z Twoich postow... na pewno jeszcze nie calkiem, ale jestes juz na dobrej drodze... jesli moge tak napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nici z baseniku bo slonca nie ma. Wstawilam pranie drugie juz i czekam na sasiadke zeby pojechac na zakupy ale cos ja wcielo. To ja kaweczke zapodam. Jakos nie moge sie na nic zabrac jestem tak zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Biest u ciebie nie ma slonka a tu tak daje ze z domu nie wychodze nawet ihihihih bo nie musze slodkie lenistwo meza nie ma cisza spokoj tylko nudno troche .....:):):):) no wlasnie nie przychodzi......objawy ustapily jak reka odjal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki ja po wizycie u lekarza.Zarodek jest w macicy ale jeszcze maleńki mam przyjść za dwa tygodnie.Właściwie to nie czuję sie w cale jak w ciąży trochę chce mi się spać i mam lekkie mdłości.Teraz to dopiero zaczynam się bać każde jakieś zakucie wzbudza u mnie strach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gosia moje serdeczne gratulacje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byly takie upaly dzis slonko sie schowalO :-) Zycze spokojnej ciazy... Ja nie wiem ale jakos mam 23, 24 dc - chyba. No ide piec ciasto-zwyklego olejowca z owocami ale pamietam to z domu, pieklam to jako mala 12 dziewczynka juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dobry wieczorek!!!!!! jejku jaka burza w Gorzowie przeszla mowie Wam masakra normalnie,bylam wlasnie u szwagierki z tesciami pobawilam sie z moim chrzesniakiem i troszke zesmutalam bo nie bedzie mnie na jego roczku:(:(:( no chyba ze ta @ wcale nie przyjdzie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ❤️ Dzisiaj (18 dc) mam drugą, bledszą od kontrolnej, ale dobrze widoczną kreskę... Tak późno..? Dziwne te moje cykle ostatnio. Jajniki czuję, wygląda na to, że owu jednak będzie. Na M czekała? On jutro wraca... Nie pozostaje nic innego jak działać - na wszelki wypadek ;) Leżę i piję meliskę - źle ostatnio sypiam, z powodu pełni chyba. Zawsze tak na mnie działa. Wyczytałam, że "okres malejącej iluminacji Księżyca zaraz po jego pełni powoduje przyspieszenie owulacji u kobiet". Jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
rachela 28 i dzisiaj powinnam dostac a tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka z rana podana:) Jakoś rano się obudziłam i nie mogłam zasnąć już i przynajmniej mam chwilkę żeby do Was napisać. magdalenko mam nadzieję, że paskudna @ Cię jednak nie nawiedzi. Tessa ja też w tym cyklu na wit b6, dzisiaj chyba 23 dc i niestety brzuch boli jak co miesiąc, jestem jakaś napuchnieta i w ogóle wszystko jak co miesiąc, pryszcze na gębie no i apetyt jak u wilka, czyli zostało mi tylko czekać na znienawidzoną@. Rachela no to się będzie działo w weekend, czyli M prosto na uwulkę będzie, bo chyba dzisiaj wraca?I policz sobie dokładnie ile dni masz fazę lutealną. Ivanka ja na urlop idę na 3 tygodnie i nigdzie nie wyjeżdżamy bo po pierwsze spore zmiany i remont w domu na się szykuje a poza tym mój M otworzył w tym roku swoją firmę i nie chce tak od razu zamykać na kilka dni, konkurencja nie śpi ;) Biest a Ty nie chodzisz teraz do pracy, że takie sielskie życie prowadzisz? basenik, kawka..............no super. No to miłego dnia wam zyczę dziewczynki i obiecuję, że po niedzieli będziecie miały mnie dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak ja Ci zazdroszczę sportowego ducha , też bym chetnie coś porobiła w tym kierunku ale mi się nie chce:( A w ogóle to nic nie piszesz czy Twój M był na badaniach, bo chyba miały być 1 go? A owulki mogłaś nie mieć jeden cykl, to całkiem normalne, lub też była na początku cyklu. SM jak plany? Szkoda, że Moncheri się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×