Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No i właśnie tego się Ivanko boje, że się rozleniwie a potem bach koniec wszystkiego. Dlatego muszę się rozleniwić jak najwcześniej:) Kurcze ale motam.....jabłek nie smażę, póki co idę w miasto i w odwiedziny do mojego M do firmy. Upał chyba ma być u nas 35 stopni w cieniu, jak tu wyjść z chaty. dziewczynki pracujące a wam w takie upały nie skracają pracy, bo u nas jak wysokie temperatury to pracuje się godzinę krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka , nie boli! sama się dziwię , bo wczoraj zafundowaliśmy sobie 62 km. za to dziś nic mi się nie chce.. Karmi , mamuni nie lubisz ? ;) hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, co z tym testem? Niezle napiecie budujesz :) Karmi_, Zazdroszcze 5-gwiazkowej dzialki :) Byle tylko pogoda dopisala bo u nas zimno i pochmurno :( Bylismy na malej wycieczcie w weekend na poludniu Niemiec w Baden-Wttenberg. Skorzystlismy z okazji zeby troche po pagorkach pojezdzic na rowerach a wieczorem sprawdzic jakos wina na lokalnym weinfest :) Zawsze jak zaczynam w sezonie jezdzic na rowerze to tylek troche boli ale potem sie przyzwyczaja i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Karmi to super pomysł z tym zakończeniem pracy o godzinę wcześniej!! Niestety u mnie to nie wchodzi w grę nawet w taką pogodę - tak myślę... szefostwo nie domyślne??? ;) Stefanio:)mi też się nic nie chce a leń ze mnie okrutny - bo cały weekend lajtowo na trawce siedziałam i na leżaczku się wylegiwałam, hi,hi a co dopiero ty sportsmenko! tak jeszcze do Gosi słówko - dziewczyno nie myśl negatywnie, wiem, że masz dużo obaw ale mdłości to jak najbardziej dobry objaw - oczywiście niepożądany ale dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Gerwazy jakoś Cię nie było, napisz jak tam badania Twojego M robił? Stefania a Ty już chyba trochę jeździłaś wcześniej skoro tyłek nie boli. Magdalenka no weź coś napisz, coś czuje, że bedą dobre wieści. My zaraz jedziemy, maluchów nie bierzemy bo chyba za duży upał, boję się żeby udaru nie dostały, jedziemy we trzy i poszalejemy troche w wodzie i poopalamy się. A po południu jeszcze raz z panią mamusią i maluchami. Moja teściowa słodka jak miód, przemiła po prostu, ale ja tam swoje wiem..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam co piszecie i nie jestem w stanie zebrać myśli, żeby coś napisać.... Mimo zaspania, a może właśnie przez to, przez cały dzień nie mogę się obudzić. U mnie też nie ma mowy o skróceniu czasu pracy, a temp. w biurze osiągnęła już dawno 30 stopni. Teraz sie chmurzy, chyba zbiera sie na burzę. Magdalenko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo no to witaj w klubie u mnie 32 stopnie w biurze i słońce wali niemiłosiernie, moze i do mnie przyjdzie to zachmurzenie. W końcu zapowiadali załamanie pogody w dniu dzisiejszym. Co do spania - to samo już 3 kawy łyknęłam i nic - to chyba aura dnia dzisiejszego tak na nas wpływa. Magdalenko?? czekam i czekam..... Tesso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kończę pracę całe szczęście... No czekam i czekam na wiadomości od Magdalenki. Mam nadzieję, że jak w domu wejdę na topik to już będzie coś wiadomo. Miłego popołudnia, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze Magdalenka nas dalej dreczy :) Karmi_, wyniki badania Mena dopiero jutro po poludniu. Ma spotkanie z urologiem zeby je przedyskutowac wiec na pewno wszytko wyjasnia co i jak, bedziemy mogli porownac z poprzednimi wynikami sprzedz paru lat. Zreszta, ja juz i tak jestem zdecydowana na IVF - o ile sie jeszcze da :O bo po ostatnim bezowulacyjnym cyklu troche sie zaczelam marwtic - tylko czekam zeby bylo po naszych wakacjach. Na wakacje jedziemy pod koniec sierpnia, poczatek wrzesnia wiec do tego czasu postanowilam skoncetrowac sie na sporcie i przestac sie tak nakrecac. Nie bede nawet na owu testowac w tym miesiacu... Biest, zastanawialas sie, ile chcialabys miec zaimplantowanych zarodkow jak juz dojdzie do IVF? Bo jak jeden sie nie przyjmnie to przynajmniej moze drugi. No ale jakby sie na przyklad 3 przyjely? :) Czuje juz, ze @ nadchodzi, powinnam dostac w srode. To by byl 28 dc. Brzuch mnie pobolewa i krzyz tez troche, jestem taka troche "napeczniala" i czuje ogolnie napiecie. Natomiast witamina b6 dziala fantastycznie na bol piersi. Odeszlo jak reka odjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachel, Biore magnez ale nieregularnie i tylko jakies 350 mg. Wlasnie dostalam @...Dwa dni wczesniej niz sie spodziewalam, czyli 26 dc. Teraz wychodzi na to, ze na wakacjach w przyszlym miesiacu w srodku wakacji dostane @. No chyba, ze w ciaze migiem zajde w nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyny jutro rano zrobie test dopiero juz zakupiony lezy w domku i czeka......trzymajcie kciukasy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko ale nas trzymasz w niepewności, ale rozumiem ,że jutro rano? Gerwazy jeżeli dziś 26 dc tzn ,ze cykl 25 dniowy i możesz się nie martwić, że nie zobaczyłaś owulacji na testach po prostu była znacznie wcześniej. :) Myślę, że to dobra wiadomość starania koniecznie zaraz po @ się kłaniają, hi, hi a ty tu nam mówisz o bezowulacyjnym cyklu. Dzień dzisiejszy to koszmar ale mamy sprawcę to podobno bardzo niskie ciśnienie wpłynęło na słabe samopoczucie wielu osób. U mnie troszeczkę pobadało, z dużej chmury mały deszcz - jak to się mówi i nadal cieplutko. Ewa a co tam u Ciebie nie odzywasz się, już po urlopie? SM 🌼 Mon cheri pozdrawiam Tessa dziś ciebie nie było??? Młoda jak się czujesz? Daj znak. Blue kobieto odezwij się !! :) Napisz co u Ciebie, jak rodzina w Polsce, pewnie bardzo szczęśliwi? Gosia a jak ty dzisiaj się czujesz? Coni?? co u Ciebie? Miłego wieczoru dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mnie dzisiaj warunki biometeo dały się we znaki... Miałam nic nie robić po pracy tylko paść na kanapę i leżeć. Ale kurier przywiózł mi paczkę z filtrami, m.in do okapu. Więc przed wymianą filtra wyszorowałam okap, później gotowałam na jutro obiad, bo prosto po pracy jadę do Decathlona po upatrzone butki trekkingowe i wrócę później. Następnie musiałam zerwać swoje płody rolne czyli pomidory i cukinię. A później jeszcze podlać przynajmniej niektóre roślinki, bo mimo chmurzenia się przez cały dzień w ogóle nie padało. I zrobił się wieczór :( Też jestem ciekawa jak nasze ciężaróweczki - trzymajcie się dzielnie dziewczynki :) Może Ewa nas czymś zaskoczy...? Tak umilkła.... I Coni przepadła i Denis. A mam wrażenie, że ja z nią ostatnia rozmawiałam... Chyba jej niczym nie uraziłam? :( Denis, jak czytasz odezwij się. SM na poważnie planuje romantyczny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, manto się należy. Cały dzień czekałam na wynik Twojego testu 😠 Stefi, co tam u Ciebie? Burze nie nawiedzają Twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też padnięta jestem, właśnie zaczęła mi delikatna @ jutro rozkręci się na maksa franca jedna :( policzyłam dzisiaj mam 27dc, nie jestem zdziwiona wcale bo jak co miesiąc wymęczyła mnie strasznie, ja już wolę samą @ niż tydzień przed nią, jestem napeczniała, cycki bolą brzuch boli, sił brak, a za 4 dni poczuje się jak nowonarodzona. Magdalenka ja myslę, że jutrzejszy test to tylko formalność, ale ja bym nie wytrzymała do jutra na Twoim miejscu. Gerwazy nie martw sie o owulację przy ivf , tak Cię podrasują, że wyhodujesz całe mnóstwo jajeczek i tak raczej nie robią na naturalnym cyklu. Czyli masz jakąś perspektywę przynajmniej. Rachelka odliczałam Ci minuty dziś wirtualnie przed 15 :) Dobranoc idę spac bo co ja dzisiaj mogę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! co za pracowity dzien dzis mialam... padam na nos... i do tego humor mi dzis nie dopisywal dlatego tez nic nie pisalam w ciagu dnia, nie chcialam Was zarazic. U nas wieczorem spadl taki porzadny deszcz i ochodzilo sie tez, nie wiem czy to do Was dotrze... bo piszecie o takich upalach... Karmi, czy Ty tez bierzesz b6? bo kurcze teraz nie pamietam... ale jesli tak, to patrzcie prawie kazda z nas, ktora brala b6 w tych pirewszych cyklach brania dostawala @ zdecydowanie wczesniej, tak teraz zwrocilam na to uwage jak przeczytalam, ze Gerwazy tez wczesniej niz normalnie... na szczescie potem sie wszystko wraca do normy. Magdalenka, pisz nam tu szybciutko zaraz z rana i nie trzymaj juz w niepewnosci :) Pozdrawiam Was Wszystkie Kochane ❤️ i dobranoc... bo juz nie widze co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kawka wypita? :) Mon cheri, tylko tyle?! Ja Cię auch :) Tessa, ja biorę pierwszy cykl B6, też jestem ciekawa jaki długi będzie cykl. Ale biorąc pod uwagę późną owu, mam nadzieję, że nie krótszy niż poprzedni... Dzisiaj 23 dc. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana ja urlopowiczka. Rachela i Ivanka miłej pracy, pozostały dziewczynkom też miłej pracy, ale wiem, że Wy możecie w pracy być na topiku. Moncheri no święty duch.....no, ale dobrze, że chociaż tyle. Tessa ja brałam w tym cyklu wit B6 ale 50 mg, bo jakoś 100 bałam się, ale od dzisiaj będę brać po 100. Mi się w sumie cykl nie skrócił bo trwał 27 dni co u mnie raczej jest normalne i na MPS też mi nic nie pomogła, ale może za mała dawka była? Gerwazy żebym Cię nie musiała do tablicy wywoływać po południu....czekam na relacje w sprawie armii M. Magdalenka słów mi brak do Ciebie, nie mów, że śpisz w taki dzień. A u mnie @ już rozkręcona, dobrze, że przynajmniej sie ochłodziło, bo wczoraj było u nas 36 stopni w cieniu i już wiem co to naprawdę znaczy żar z nieba. W nocy jakieś wichry wiały a rano już całkiem chłodno i przyjemnie. To na razie tyle. Aha a Ewa to chyba miała lecieć do Irlandii jak pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi dzięki :) u mnie dziś w nocy lało! ale i tak jest mi ciagle goraco choć temperatutra powietrza spadła radykalnie - w pracy nadal mam 28 stopni, ach!! Powinnam chyba w stroju kąpielowym przychodzić do pracy albo to już uderzenia gorąca;) i moje klimakterium daje o sobie znać :D Rachelko pracusiu to faktycznie w domku też znalazłaś sobie robotę:) Tesso co tam zły chumorek...ale rozumiem , mnie też czasem męczy. I pogoda do nas dotarła taka jak pisałaś. Mon cheri :) rozpisałaś się kobieto, hi,hi Faktycznie Ewa pisała o Irlandii - no nic dodatkowo jescze demencja starcza mi sie włącza czasami,he,he PoZDRAWIAM WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przy naszym wspomaganiu i zmieniających sie cyklach, wklejam informację dotyczącą długosci cyklu i prawdopodobnej owulacji - może się przyda:) Długość cyklu w dniach /Owulacja zazwyczaj występuje w dniu 26 /10-14 dzień cyklu 27/ 11-15 dzień cyklu 28 /12-16 dzień cyklu 29 /13-17 dzień cyklu 30 /14-18 dzień cyklu 31 /15-19 dzień cyklu 32 /16-20 dzień cyklu 33 /17-21 dzień cyklu 34 /18-22 dzień cyklu 35 /19-23 dzień cyklu 36/ 20-24 dzień cyklu 37/ 21-25dzień cyklu 38 /22-26 dzień cyklu 39/ 23-27dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×