Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

widzę Rachelo ,że dziś tylko My:) na stanowisku. Co do ciasta ...zjadłabym takie, mniam.................już czuję ten zapach.....a i lubisz ten sam film co mój M - może katować "Dom" zawsze, na moje stwierdzenie ,ze już To widział zawsze odpowiada - nieprawda tego odcinka akurat nie widziałem, he,he....u nie dziś jarzynowy wypas zrobiłam na obiad cukinię faszerowaną, ach aż do teraz jestem pełna....ale takie ciacho.....zjadłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) 🌼 Ja też jestem ale nie mam co pisać :( Nie czuję się za dobrze ale to się wytnie ............chyba mnie jakaś chandra złapała ............ Na dokładkę spadek wagi się zatrzymał i tez się podłamałam :( Najbardziej boję się zimy bo wtedy człowiek więcej w domu siedzi i wcina podjada ............ oby się ruszyło Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tez jestem!!!!!! wlasnie skonczylam powidla smazyc bo mnie cos wzielo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto wygląda imponująco, urosło wielkie, ale jeszcze nie próbowaliśmy, bo ciepłe :) zapraszam! Zrobiłam test, odłożyłam i zapomniałam zerknąć, dopiero po godzinie mi się przypomniało ;) Druga kreska nadal bledsza, ale nie wiem, czy nie zbladła przez godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale tu cisza!!!!!! a ja cos sie zle czuje nie wiem czy to efekt wczorajszego zmokniecia:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj dzień powtórek. Oglądałam "Pearl Harbor" Faktycznie tu cisza.... Idę się kąpać, pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ladnie i ja znowu pierwsza no tak ja w pracy jestem hahaha milego dnia dziewczyny!!!!! mnie brzucho boli jak na @ 23 dc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przybita. Dobra znajoma , ktora znam juz dobre 3 lata z netu z forum poronienie lezy w szpitalu i wywoluja jej porod. Jest juz po 2 stratach i synek przyjdzie na swiat w 22 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to smutne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to smutne i kolejna strata maluszka :( ........... Witajcie :) pozdrowionka da wszystkich koleżanek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie na darmo brzucho bolal zaczelam plamic wiec @ pewnie sie rozkreci!!!! ehhhh............szkoda gadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczeta :) ja juz u siebie... trzeba wrócic do normalności :( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Babeczki! Biest jak czytam takie rzeczy to az mi sie serce kraje :( i sama tez caly czas sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na 100 % jedziemy na swieta do Zakopca :-) JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC. Szukam od wczoraj albo ladnego apartamentu albo hotelu i ceny mnie rozpierdalaja. Wiem, ze tam jest drogo ale gdy mi gosc napisal 3400zl za co prawda bardzo ladny apartament, na tydzien to najpierw poprawilam okulary na nosie czy ja przypadkowo podwojnie nie widze heheh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to faktycznie Ci cene podal jeju!!! ale tam drogo no i jeszcze Swieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry przy poniedzialku!!!!! ja dostalam @ w 23 dc brzucho bardzo boli na tabletkach od wczoraj... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY DZIEWCZYNY Staramy sie o dzidzie juz prawie 5 lat, i juz nie mam sily ,postanowilam napisac do was bo w grupie zawsze razniej, u mnie w ostatnim czasie caly czas ktoras zachodzi w ciaze a ja biedna ciagle nie:-((. powiedzciee prosze czy ktoras z was jest z lodz? i ma jakiegos naprawde dobrego ginekologa????? ja trafiam caly czas na jakis konowalow ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witaj u nas!!!!! ja Ci niestety nie pomoge nie ten rejon kraju !!!!!! moze napisz cos o sobie jakie badania itd a to znalazlam tak na szybkiego bylas tam????? leczenie.gameta.pl/nasze-ośrodki/zespół-gamety-łódź.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLAM, BYLAM , TAM POWIEDZIELI ZE JESLI PO STYMULACJACH NIC TO NA INVITRO. 6 LAT TEMU MIALAM ENDOMETRIOZE IV STOPNIA PO 3 LAPAROSKOPIACH I LECZENIU DIPHERELINA , PODOBNO DO DZIS DNIA PROFESOR KTORY MNIE OPEROWAL POWIEDZIAL ZE JESLI CHODZI O ENDOMETRIOZE TO JEST WSZYSTKO OK. NIKT DO TEJ PORY MNIE NIE CHCIAL LECZYC TYLKO MNIE STYMULOWALI, MIALAM JEDNA INSEMINACJE ALE CALY CZAS OD JAKIS 2 LAT DZIWNIE SIE CZULAM , MOWILAM WSZYSTKIM ZE PRAWDOPODOBNIE MAM COS Z HORMONAMI BO JESTM STRASZNIE PLACZLIWA ,NERWOWA ROBIA MOI SIE PRZEBARWIENIA NA BUZI, BOLA MN,IE PIERSI, ROSNA MI BEZPOWODOW I SA BARDZO OBOLALE , KAZDY LEKARZ TO MIAL GDZIES , MOWILI ZE NIE TO WSZYSTKO OK, ZMIENILAM LEKARZA JUZ CHYBA TEN JEST Z 5 ALE OKAZALO SIE ZE PROLAKTYNA 900 NORMA DO 480 . JAKIES 17OH PO SYNACTEMIE TEZ NIEDOBRE WYNIKI DHEAS PODWYZSZONE:((((. DOSTALAM LEKI BIORE JE OD 2 TYGODNI, I MOZE TYM RAZEM DIAGNOZA BEDZIE TRAFNA, ALE JA JUZ SAMA NIE WIEM CZY IM UFAC, JESTEM ZALAMANA:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju .....to juz nie wiem ......moze dziewczyny beda troche madrzejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a co na prolktyne???? bromergon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ CZEKAM NA UNORMOWANIE TYCH HORMONOW ALE NIE MAM DOBREGO GINEKOLOGA KTORY BY NIE ZAPRZEPASCIL TEGO LECZENIA , WYCZYTALAM TAKZE ZE PODCZAS TAKIEGO LECZENIA , TYMI LEKAMI CO BIORE DAJE SIE DODATKOWO JAKIES LEKI ABY M,OC ZAJSC W CIAZE, ENDOKRYNOLOG JEST OK, ALE ON SAM POWIEDZIAL ZE NIOE ZNA SIE DOBRZE NA SAMEJ GINEKOLOGII. I ZNOWU NIE WIEM CO MAM ROBIC, CHCIALABYM NAMIAR JA DOBREGO GIN. W LODZI KTORY BY SAM WIEDZIAL CO MI DAC I JAK LECZYC A NIE ABYM JA SAMA SZPERALA PO NECIE JAKIE LEKI NA CO SA DOBRE I JAK MAM SOBIE POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie znam niestety ja biore bromergon ale tez juz bede konczyla bo lekaz stwierdzil ze juz nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE CZYATLAM , DZIEKUJE MUSZE TO PRZECZYTAC. DZIEKUJE DZIEWCZYNY I TRZYMAM ZA NAS WSZYSTKIE KCIUKI:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
my za Ciebie tez i zostan z nami tak jak muwisz z kims troche razniej moze dziewczyby ci jeszcze cos podpowiedza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje , zostane z wami mam nadzieje ze jakies pozytywne wiadomosci ktos nam przyniesie w postaci wiadomosci ze II kreseczki sie u jakiejsa dziewczyny sie pojawily,:-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju przepraszam za te bledy!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Witaj anuuula! Chciałam Wam przypomnieć, że KONIEC WAKACJI! Od nowego roku szkolnego proponuję wprowadzenie regulaminu: każda uczestniczka topiku - przynajmniej jeden post dziennie min. 500 znaków. W dni wolne i święta - po 3 posty dziennie. Raz w miesiącu najciekawsze wpisy nagrodzimy atracyjnymi nagrodami. Nagroda główna: ... ciąża. Propozycje kolejnych zapisów regulaminu mile widziane. Co Wy na to?! :P POZDROWIENIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×