Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy, wrażenia bezcenne :) zazdroszczę urlopu, tym bardziej, że już o swoim zapomniałam. Za rok wezmę wolne w sierpniu... Mon cheri, sorki za pominięcie w statystykach. Ale to dlatego, że nie przyzwyczaiłaś nas do tej myśli... A ja... cóż, zastanowię się nad sobą i znajdę może inne zajęcie, skoro starania nie wychodzą a piszę za dużo :P Pozdrawiam Was wszystkie! Młoda, buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaprawiam śliwki w occie, i ..kompociki z brzoskwiń ( zainspirowana przepisem Alanji , która utknęła w Anglii :( na brzoskwinie z tuńczykiem i cebulą ), chyba mnie pogięło :s :z na starość spiżarka jak znalazł, nawet 3 wojna światowa mi nie straszna :( takie sobie zajęcie znalazłam, co tam kursy..a następnym razem zapakuje przetwory , udziergam sweterek z wełny ( skoro Majorka taka zimna ) i zapakuje się wraz z Mon Cheri do walizki. GERWAZY , PRZYGODO WITAJ !!! a tak poważnie to wrednie zazdroszczę chaty na skale, kóz, kogutów, stworów nie z tej ziemi, winka spojonego słońcem i urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czekam na " Prawo Agaty" i Wojewódzkiego, więc do jutra babeczki !, chyba mi internet znormalniał, wysyłam co napisze, i mój M jutro mnie opuszcza na cale dwa dni . BUZIAKI DLA WSZYSTKICH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) wstałam dziś z bólem głowy zaraz tabletka poszła w ruch bo łepetyna ma mi odpaść :( postanowiłam się przywitać i życzyć wam miłego dnia :) Pozdrawiam 🌼 wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Wybaczcie, że nie piszę... Wczoraj Mon Cheri i Młoda wywołały mnie, więc się przywitam z Wami wszystkimi :-) Bardzo mnie przybiło to, co przydarzyło się Gosi:-( Wiem, nie powinnam do tego wracać, ale... Gosieńko, przytulam Cię mocno, myślę o Tobie i mam nadzieję, że trzymasz się jakoś 🌼 😍 To mi uświadomiło, jakie to wszystko jest nietrwałe... I jakie nietaktowne byłoby z mojej strony wypisywanie w takiej sytuacji o ciąży, podczas gdy Wy cały czas o nią walczycie. Powtarzam się, wiem... Napisze tylko, że czytam Was, może nie codziennie, ale nadrabiam i jestem na bieżąco :-) U mnie chyba bez zmian, tylko jakaś huśtawka nastrojów mnie dopadła i prawie co dzień ryczę. Młoda, ja też czuję się jak słonica albo wieloryb, coraz trudniej mi się poruszać, oddychać, zmieniać pozycję. Trzymaj się dzielnie, jeszcze tylko kilka miesięcy :-) Dziewczynki Kochane, ściskam Was wszystkie moooocno! Ivanka🌼 Gosia 🌼 Rachelka 🌼 Mon Cheri 🌼 SM 🌼 Tessa 🌼 Biest 🌼 Stefcia 🌼 Karmi 🌼 Gerwazy 🌼 Coni 🌼 Młoda 🌼 Magdalenka 🌼 Ewa 🌼 Denis 🌼 Anula 🌼 Zuzka 🌼 Jeśli kogoś pominęłam, to tylko dlatego, że mój osaczony przez hormony mózg nie daje rady normalnie funkcjonować... Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hejka! 🖐️ Dzis cud sie zdarzyl i do 12.30 bylo slonce wiec siedzialam przyklejona do basenu :) Owieczki laza i dzwonia dzwoneczkami...poza tym slychac jak mucha lata. Jutro zapowiadaja deszcz tez dopiero o 14.00 wiec moze uda sie jeszcze troche wytopic celulitu w skwarze slonecznym :) Jeszcze pare dni i z powrotem w domu. Ale mamy tu pralke i suszarke wiec wroce dla odmiany bez haldy prania :) Nastepny urlop bede planowac jakis aktywny, najlepiej rowery, lodki albo jakies wedrowki po gorach bo w takiej fince to sie idzie zatuczyc :O Ciagle cos podjadam :( A wieczorami sie bycze i ogladam Polska TV bo maja tu TV satelitarna i pierwsze 3 kanaly to Polskie. Nasi tu byli :) Nachodzi mnie zeby sie wybrac na aktywne wakacje do Buthanu albo do polnocnej Argentyny. Znajoma mi mowila ze sa takie firmy jak Butterfields czy Spiceroads, ktore cos takiego organizuja wiec sie rozejrze. Najlepiej za miesiac lub dwa, bo wiecie, potem oczywiscie zachodze w ciaze i potem bede sie musiala zajac moimi cudownymi, zdrowymi blizniakami :P :) Ewidentnie slonce bije mi do glowy :O Swoja droga widze, ze M zalezy wiecej niz sie przyznaje bo...kazdego ranka, bez przypominania lyka te fertility witaminy od urologa... Biest, Jak tam bylo w Amsterdamie? Pogoda dopisala? Pojezdzilas cos na rowerze? Wy chyba niedlugo podchodzicie do in vitro, no nie? Tak sie zastanawiam od czego to zalezy, ze niektorym sie juz po 1 wszym podejsciu udaje a innym dopiero po 3??? Czy oni cos zmieniaja w tej procedurze miedzy jednym a drugim podejsciem? Czy tez to moze w zaleznosci od tego czy lekarz dom wlasnie buduje? :O ;) Nie spoznia sie ktorejs moze okres? ;) Usciski dla Was WSZYSTKICH! 🌼 Byle do 400 strony. Potem znowu ktoras musi miec dobra nowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmmm. to chyba na mnie ten Twoj bol glowy przeszedl........i mam jakiegos dola dzisiaj nie wiem czemu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ledwo zywa... zabawa udana, tylko alkoholu za duzo... umieram caly dzien :( dobrze, ze te wesela to tylko raz na jakis czas :) pozdrawiam wszystkie koleznki, witam Zuze :) jesli masz ochote, to pisz z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ledwo zywa... zabawa udana, tylko alkoholu za duzo... umieram caly dzien :( dobrze, ze te wesela to tylko raz na jakis czas :) pozdrawiam wszystkie koleznki, witam Zuze :) jesli masz ochote, to pisz z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylismy bo lalo 3 dni ale jedziemy teraz w sobote bo sprawdzilam w necie---slonce. Ja cierpie bo @@ mam i szukam mego pieknego obiektu w Zakopanem :-) Polowa zajeta albo tak droba ze brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby moje. To wyzej to test bo nie wiedziałam czy uda mi się zalogować na innym kompie. Nie było mnie długo bo przez remont nie mieliśmy internetu, do dyspozycji mam jedynie laptopa. Teraz jest już internet, ale mieszkamy w maleńkiej garderobie i nawet nie mam go bardzo jak rozkładać. Póki co robota stanęła bo mamy w weekend 3 dniowe wesele a jutro wspólny wieczór kawalerski. Tęsknię za Wami bardzo, ale będę pisała dopiero po 15 września jak wprowadzimy się do naszego pokoju. Póki co śpimy na podłodze. Nie wypisujcie mnie póki co z topiku, nadrobiłam zaległości w czytaniu i obiecuje niedługo dalej z Wami pisać Przepraszam, że nie zwrocę się do każdej z Was, ale w każdym razie witam nowe koleżanki i pozdrawiam wszystkie bez wyjątku. A co do tematu wątku to dzisiaj skończył mi się @, czyli wszystko jak co miesiąc niestety, Idę spać bo padam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja sie druga melduje.....dziendobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj czwarta heheh :P Witajcie kochane moje 🌼 🖐️ Karmi fajnie że już jesteś :) a raczej będziesz hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no Biest...... najmlodsza i ostatnia ladnie tak dlugo spac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio:D jaki optymistyczny news! he,he Rachelo gdzie zaginęłaś? I wcale nie piszesz za dużo - pomyśl o mnie - ja, to nawet o urojonych ciążach piszę... ...Gerwazy ja też myslałam,ze na Majorce to wrześień jest bardzo słoneczny - ale "co się odwlecze to nie uciecze" w/ g starego powiedzenia. Bo przecież planujesz podróż pęłną słońca i to egzotyczną:) Blue, Młoda - dzieki za odzew i trzymajcie się ciepło ciężarówki:) Mon cheri - hi,hi akordeon ;) no dobra może poskutkowałby - tylko antytalent muzyczny ze mnie, oj, jak ja bym mu zagrała.... Tessko kuruj się:) Witaj Zuska:) chciałbym mieć 34 lata, ach.... SM trzymasz się z dietką? Gosia przytulam. Magdalenko przyznaję, jescze twoich placków nie robiłam ale kiedy tylko wchodzę na forum jak widze twój wpis to od razu głodna jestem...i myslę o tych plackach.... Karmi 🌼 współczuję Ci tego remontu, siedzenia w kurzu a potem sprzątania.....br....dobrze ,że trzy - dniowe wesele przed tobą to akumulatory naładujesz:) Ewa 🌼 I wszystkie, wszystkie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko cześć ;) Jakoś się trzymam ;) nie raz zjadłam coś,ale ta moja dieta to nie jest drastyczna żeby się kurczowo jej trzymać ,ale żeby skutki były musi być stosowana. Czyli jak mówiłam już wcześniej są odstępstwa ,ale zaraz muszę wrócić do diety.Tyle że ,wiesz teraz stanęło w miejscu nie chce ni cholery ruszyć w dół :( mam wizytę 13stego zobaczymy co powie może jakieś modyfikacje ......... Pozdrowionka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, Dobrej zabawy! W Amsterdamie hest hotel gdzie John Lennon i Yoko Ono udzielali swego czasu skandalicznego wywiadu z lozka. Pokoj nadal mozna wynajac :) Karmi, Nie cierpie remontow wiec ci serdecznie wspolczuje :( Ale za to na swieta bedziesz miec nowa chalupe :) Dzis na Majorce piekna pogoda byla. M przegonil mnie po gorach kolo Valdemossy tak, ze padlam :) Poszlismy po 5 godzinnej wedrowce na szlaku do Hotelu Valdemossa i zasiedzielismy sie na tarasie przy butelce lokalnego wina :) Polecam restauracje w tym hotelu. Teraz leze plackiem przy basenie...M przygotowuje grilla i donosi drinki :) Bedzie ciezko przyzwyczaic sie z powrotem do pracy :O Od jutra zaczynam testowanie na owu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! Byłam dzisiaj na pogrzebie, ponad 500 km w obie strony, prosto z podróży na spotkanie organizacyjne w prawie kursu i dopiero wieczorem wróciłam do domu :( Nie mam siły... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×