Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

dzieki Ivanka, bylam za leniwa by sama w gooooglach znalezc ;) czy to to, co sie wykleja z serwetek? pieknie to wyglada... mnie tak jak Stefi interesuje robienie bizuterii, jeszcze nie doszlam nawet do kupna ksiazki na ten temat, ale kiedy pewnie mi sie uda hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso tak, z serwetek a można też korale, są takie kuleczki z dziurką i własnie tą metodą niektóre babeczki robiły korale a ja podkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ivanka, "odrestaurowalas" jak to brzmi :) - tylko zdarlismy stara farbe i pomalowalismy nowa :) a wszystko z tego powodu, ze nie potrafilam odpowiedniego stolu znalesc a stary byl juz stary i w nieodpowiednim kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stół to wyzwanie! Ja tu malutką podkładkę pomalowałam i cosik nakleiłam i dumna jestem, he,he..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi się ten decoupage w ogóle nie podoba raczej nie moje klimaty, ja tam wolę rzeczy nowoczesne i proste. Tesca ma też w samsunga zainwestowaliśmy ostatnio, mądra bestia z internetem no i okazała:) Biest jak tam przeżyłaś dzisiejszy dzień, napisz jak się czujesz po takiej imprezie? Ciekawe gdzie Moncheri chyba z chłopem do porozumienia doszła i wino piją. Ja zaraz idę do łóżeczka i zaczynamy ogladać 5 sezon czystej krwi, Biest to oglądała, tytuł oryginalny True Blood. A jutro znowu poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja w doskoku. Wstalam o 45 min za pozno i musze sie spieszyc zeby zdarzyc. Dzis jest Dzien Dziecka utraconbnego (*) (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki :) xx Biest ja wczoraj byłam na DDU w Katowicach kilka osób było tak zupełnie prywatnie ................ xx Pozdrawiam Was wszystkie :) 🌼 xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mam krótką przerwę, więc skrobnę. Pracy dużo, na dodatek jeden z kolegów zaspał i nie dotarł do tej pory, a sądząc po głosie nawet jak dotrze pożytku z niego nie będzie. Drugi stęka strasznie (jak się zapomni, np. rozmawia z dziewczyną przez telefon to przestaje) i zapowiada, że pojedzie na pogotowie, bo to chyba wyrostek. A ja się nie wyspałam, ale tylko Wam ponarzekam ;) Położyłam się późno, a na dodatek śnią mi się ostatnio katastroficzne sny... Poprzedniej nocy koniec świata - powódź zalewała wszystko, a tej nocy prześladował mnie psychopata.... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie wyspalam. Juz spakowana zaraz zamolwie taxi na dworzec i jade do Szwajacarii-az bucham radoscia na te podroz. Od 3 dni nie biegalam ijadlam jak wariatka wiec moge od poczatku moja diete zaczynac hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, jak tam po imprezie? Szwagier przezyl? ;) x Wczoraj kumpela mi powiedziala, ze wlasnie jej kuzynce udalo sie zajsc w ciaze po in vitro :) Przy...15 probie in vitro :O Dziewczyna zaczela gdy miala 29 lat, udalo sie w koncu gdy ma 41 lat... Moja druga kolezanka podchodzi w Wiesbaden juz 3 raz. Maja miec transfer w czwartek. Jak tak sie czlowiek zacznie rozgladac to okazuje sie, ze duzo ludzi ma problemy z plodnoscia. x Wczoraj M upiekl dla gosci tego czekoladowego murzynka ale spontanicznie troche zmienil przepis i dodal serka kremowego. Wyszlo pycha! Najmiejsi goscie (3 latka) domagali sie dokladek :) Sama sie nie moglam oprzec choc niedlugo jak ta pojdzie to bede musiala cala nowa garderobe kupowac bo sie w nic nie mieszcze :( x Poza tym u nas leje, ciemno i ponuro :( Jesien :( x Rachelka, czytalam gdzies, ze takie dziwne sny to jeden z przejawow wczesnej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly byl kochany choc brzydkie dziecko po ojcu. Moja gruba i nieforemna szwagierka zeby miec spokoj wcisnela mi malego na rece-wymienialysmy sie z tesciowa nim hehe :-) Byla akcja z moim mezezm gdy nas przyjechal odebrac bo jebo brsat chcial mu na sile wcisnac ,alego na rece jakby sie nigdy nic nie stalo i moj maz wybuchl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja! Strasznie dziś jest - nie dość, że poniedzialek to aura wyjatkowo senna, aby nie zasnąć piję od razu drugą kawkę:) 🌼 Biest, to co na ile wybywasz tym razem do Szwajcarii? 🌼 Rachela :) aby szybciutko zleciał ci dzien w pracy:) I zobacz na proroctwo Gerwazego..a może???;) 🌼 Gerwazy normalnie zazdroszczę takiego super męża: biega, gotuje, stara się i długo by wymieniać zalety - bajka! Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Gerwazy, ogłosiłabym Cię prorokiem :D Ja te sny niestety interpretuję tak: powódź - sytuacja bez wyjścia, bezsilność; psychopata uosabia mojego szefa - w końcu to był sen z niedzieli na poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, pesymistko woda to dobry sen, pod warunkiem że czysta :) no psychopata to być może Twój szef i tu się zgadzam. Biest hihihi nieforemna szwagierka..grunt to rodzinka :D WITAJCIE WSZYSTKIE !!! i trzymajcie za mnie kciuki bo na głowie zafundowałam sobie loreala ciemną czekoladę :O i czekam na efekt końcowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi 🖐️ to mnie trochę pocieszyłaś :) Zapewniam, że Biest nie przesadziła z opisem szwagierki, można nawet powiedzieć, że była delikatna :D widziałam foto na FB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba specjalnie dla szwagierki Biest założę sobie fb :D kolorek wyszedł ciemny ale to dobrze bo bałam się rudawego. a w takowym mi nie do twarzy :( w rossmanie skusiła mnie obniżka cen, a że nie było już mojego sprawdzonego koloru zaryzykowałam czekoladkę , może też dlatego że ostatnio 'bierze' mnie na słodkie :( a Wy jakich farb używacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Stefania, ciekawa jestem tej czekolady :) x Tessa, i tego stolu :) My mamy tylko naoliwiony stol z solidnego drzewa. Bardzo sprawdza sie w uzytku. x Dziewczyny, Mam jeszcze sprawe, pytam dla znakomej. Czy orientujecie sie moze ile zarabia pomoc domowa w Niemczech bez znajomosci jezyka Niemieckiego? Albo gdzie mozna takie informacje zdobyc? Szukalam troche online ale tam glownie sa informacje o zarobkach opiekunek dla osob starszych. Obowiazki to proste zakupy, gotowanie dla 3 osob, raz w tygodniu prasowanie, raz w tygodniu mycie podlog a poza tym takie ogolne ogarniecie domu z kurzu, rozladowanie zmywarki, ogolnie lekkie prace domowe, 2-3 dni w tygodniu wolne. Orientuje sie ktos moze jakie sa za cos takiego stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, wysłaliście ten paragon??? pewnie nie obsługiwał Was właściciel, bo pewnie dla stałych klientów zrobił by wyjątek i nawet sam osobiście piesków by dopilnował :) żebyście spokojnie mogli koszyk zapełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja szukam pracy :O sprzątać umiem, nawet lubię :P , niemieckiego nie znam ( rok się uczyłam, i zapamiętałam tylko kugelszrajber ) , nadaje się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
M mu dzisiaj e-mailem wysle bo sie naprawde zezloscil :P On jest bardzo konsekwentny i jak sobie cos postanowi i zaplanuje to tak zrobi. Czasem powoduje to pewne problemy bo ja jestem typem ktory pojdzie do miasta po chleb a wroci z nowa maszyna do kawy :) On natomiast lubi dzialas wedlug planu i w glowie mu sie nie miesci jak moge spontanicznie wymyslic cos zupelnie innego niz bylo umowione. Ale to chyba taka typowa Niemiecka cecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Stefania, Dzieki! W tym artykule tez podaja glownie stawki opiekunek. To jest ciezka praca, 24 godziny an dobe, nieraz kapanie starszych ludzi itd. To sie nie da porownac do pracy 6 godzin dziennie, ugotowania obiadu i podstawowych prac domowych. Znajoma szuka kogos wlasnie na 4 albo 5 dni w tygodniu ale nie ma zadnej orientacji w cenach i zapytala mnie, a ja tez nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×