Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Powiem ci , ze maialam takie mysl ale niepotrafilabym mu podrzucic kukulczego dziecka. Gdymy on sie na to zgodzil- to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Karmi, pisałabym więcej, tylko tematów mi brak... W tym zasadniczym: mam 26 dc i bolą mnie piersi, mimo stosowania B6. Czyli żadnych niespodzianek w tym miesiącu. A za 4 m-ce kolejne urodziny :( Ivanko, nadal dużo pracujesz? Bo nie piszesz za często... Gerwazy, ja bardzo chętnie, tylko funduszy brak ;) Tessa, co u Ciebie? Twoja córcia za synka robi :) Dostarcza Ci wrażeń i nie da się nudzić... Stefanio, szkoda, że piszesz tak rzadko :( Może zrobisz to dla mnie i troszkę częściej się odezwiesz? 🌻 Biest, miałaś od przedwczoraj kontakt ze znajomą? SM 🌻 Mon cheri, znowu zniknęłaś... A Denis?! Wieki Cię nie było... Pozdrowienia dla Kasi42, która być może podczytuje od czasu do czasu ;) Zuzka 🌻 Blue i Młoda - prześlijcie nam jakieś pozytywne fluidy, odwiedziłybyście koleżanki :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Heloł! Rachelo zdrowia życzę:) jak Ci dobrze... też powinnam być na zwolnieniu bo ledwo siedzę....wczoraj miałam mega chorobowy kryzys - wziełam 1 dzień urlopu och! koszmar niemocy mnie dopadł - co się rano wystroiłam do pracy to cała mokra byłam, zadzwoniłam do szefa, zgodził się.... po 8 zasnęłam i obudziłam się 14:45 dacie wiarę? Kochana Rachelko z nadgodzin już wychodzę tylko niestety nie mam internetu od 5 dni w domu , dodatkowo muszę dobijać się do infolini, przełączają mnie cały czas, obiecują duperele ale i tak im nie zapłacę!! No i mało brakowało a nawyślałabym im jak nic! Tylko bolące gardło mi na to nie pozwoliło a by mnie cytowali w Wiadomościach jak nic! Tak postanowiłam, aczkolwiek aby złożyć reklamację na usługę to sie trzeba nieźle nagimnastykować! 🌼 Stefanio!! ja też już bez nadzieji ale tak się tu zadomowiłam,że piszę i piszę i proszę bądź tu z nami, bo jak widzisz cytuję już Ciebie a to znaczy tylko jedno! Tęsknię za twoimi wpisami, poczuciem humoru :) 🌼 Karmi ty ranny ptaszku, a to Ci pomarańczka radę dała;) he,he - dziś mam dzień wylewności i tez napiszę do Ciebie Kobieto - musisz częściej nas odwiedzać!! Zawsze tak jakoś utożsamiam się z tym co piszesz o planowaniu , normalnie chyba jesteśmy na tym samym zakręcie;):o 🌼 Gerwazy u mnie dopiero dziś 6 dc , więc wcześniej nie koniecznie chciałam się przytulac he,he teraz pracuję nad tym aby trochę wyzdrowiec i mam nadzieję, że dorwę swojego M 🌼 Biest napisz coś o tej swojej znajomej - dlaczego teraz takie wyznanie? 🌼 Zuza no to jesteś zdiagnozowana, nic tylko czekać na dobre wiadomości i tych twoich latek Ci zazdroszczę;) 🌼 Tesso Kochane wszystkie serdecznie pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hejka! Hellou! :) x Iwanka, No to szef ci ogromna przysluge zrobi...laskawie zgodzil sie zebys wziela dzien urlopu skoro jestes chora? :O Niezle...Idz dziewczyno do lekarza po zwolnienie, bo takie przechodzone przeziebienie to czasem moze byc niebezpieczne a urlopu tez szkoda. Wiesz, ja ciagle jestes na tej fazie, ze oszczedzam urlop na ciaze :) Gdy sie dowiem, ze w ciazy jestem to biore od razu dwa tygodnie i leze z nogami do gory ;) x Podobno czasem plemniki moga przezyc nawet kilka dni wiec niby mozna sie nawet i 5-6 dni przed owulacja starac ale ja w to jakos nie wierze :( W wieku mojego M to pewnie nawet jak chlopaki swieze sa to pewnie juz zadyszki dostaja zanim sie dobrze w jajowodach rozpedza :O x Ostatnio jakos tak troche przestalam sie wszytkim przejmowac. Mam nowy plan dzialania :) W sumie przytulanie wychodzi nam super jezeli nie odbywa sie pod przymusem owulacyjnym :P ;) Dlatego postanowilam, ze wyeliminujemy ten nacisk z naszego zycia i jednak wyprobujemy inseminacje. Powiedzialam M, zeby nam zrobil termin bo nie chce zeby tak bylo, ze tylko ja tego chce... xx Pozdrawiam Was wszytkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ! przepakowałam chłopa by ten znów wyruszył w delegacje.wraca jutro.a ja znowu sama :( ale lubię ten stan :) Gerwazy, a Twój M co na inseminacje ??? chętny ??? winka nie wychodzą mi najlepiej, kwalifikuję je do grupy przesłodzonych kwasiorów :o , co to pierwszy łyk najgorszy a potem jakoś wchodzi :D Karmi , masz rację że starania młodość przedłużają, dbamy o siebie bardziej, moja gina po ostatnich badaniach podkreśliła ze dwa razy ;) że wynika z nich to że świetnie dbam o siebie, dobrze się odżywiam, nie mam żadnych witaminowych niedoborów, i w ogóle nie wyglądam na swój wiek ( chciała mnie pocieszyć :( ) , a ordynator zapytał wprost - widząc mnie NAGO :o - jaki sport uprawiam :classic_cool: szkoda tylko że TE NAJISTOTNIEJSZE wyniki okazały się kiepskie, teraz już tak się nie staram, motywacji brak.. :( jednak warto dbać o siebie, dla siebie, dla jakości własnego życia. pozdrawiam , ściskam , wszystkie jesteście kochane 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dziś mi by się przydał ten kwasior, smaku nie czuję także łyknęłabym sporo:) Stefanio żal, że tak daleko mieszkasz...bo dosadziłabym się do gąsiora:D Gerwazy poszłabym na to zwolnienie tylko wówczas 80 % kasy mi sie należy - a tak sprytnie firma ustawiła nasze wynagrodzenia, jak mi z podstawy zabiorą to i premia mniejsza:o i zamknęte koło. Masz się z czego cieszyć, fizycznie sie dopełniać - to jest sztuka! Armia zdrowa (napędzana mocą rowerową) - trza mieć nadzieję, że przetrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Stefania, czyli produkujesz wino lecznicze. Z duza zawartoscia witaminy C :) A moze to wlasnie to winko Cie tak konserwuje? ;) x Mam taki zwyczaj, ze z M dyskutuje o powaznych tematach przez e-mail. O inseminacji tez. Tak sie u nas jakos utarlo ze wzgledu na to, ze czesto go w domu nie ma. Przedstawilam M spokojnie moje argumenty i zapytalam czy moze nam ustalic termin ze specjalista wlasnie pod katem inseminacji. Moim celem bylo, zeby od samego poczatku M byl zaangazowany w ten proces i sobie wszytko na spokojnie przemyslal zeby potem nie bylo, ze decyzje sama podjelam. x M odpisal, ze zrobi nam ta wizyte na poczatek listopada :) Pojdziemy sie do tej profesorki przedstawic, pewnie pare badan trzeba bedzie znowu wykonac i jak sie uda to kto wie, moze juz w listopadzie przystapimy do inseminacji. A jak nie to w grudniu. Mysle, ze podrasuja troche chlopakow, wyprawia ich w droge we wlasciwym czasie i zajde za pierwszym razem :) x Wie ktos moze ile inseminacja kosztuje w Niemczech? Tak pi razy oko? x x Iwanka, Nie myslalas o zmianie pracy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ivanko, Tobie też życzę zdrówka. Ja mam gołą pensję, jak dostanę za kilka dni 80% to i tak wiele nie stracę, bo więcej na dojazdy do pracy wydam. Chociaż, w tym wypadku, podczas mojego chorobowego, synowi samochód pożyczam na dojazdy do szkoły, więc wyjeździł mi paliwo :) Poszłam na chwilę do ogródka, słoneczko świeci i dzisiaj nie wieje. Podeszła do płotu sąsiadka-rolniczka i swoim zwyczajem pyta: co? plony marne były? Bo ona taka wszechwiedząca w tematach rolnych, zawsze mnie krytykuje, że źle posadzone, nie tam gdzie trzeba, nie taka odmiana, inna lepiej by rosła, itp. Ale, że ja laik jestem, a od niej zawsze się czegoś dowiem, a i sadzonki warzyw i kwiatów czasem mi daje, to nie przejmuję się jej uwagami. Pyta mnie: "co to jest" i pokazuje na brukselkę, która sama mi dała! Myślę sobie, o rany, tak mi kiepsko rośnie, że Tamara nie poznaje co to, to zaraz zacznie się wykład.... A ona, że to nie brukselka. Mówię, jak to, przecież sama mi pani dała?! A ona: aaaa to kapusta włoska, tylko tak marnie wygląda... Mówię: jak włoska, jak mówiła pani, że brukselka... A ona mówi, że jej złe nasiona sprzedali.... No i wyjaśniło się, dlaczego moja brukselka wygląda jakoś inaczej niż na zdjęciach w internecie.... Nijak mi nie pasowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hej dziewczyny! probowala moze ktoras takiej domowej inseminacji na zasadzie "zrob to sam"? :-D Zobaczycie, tu sa takie specjalnezestawy ktorych mozna do tego celu uzyc. Musze powiedziec, ze troche mnie to zainteresowalo bo choc to nie to samo co przygotowanie spermy przez biologa w trakcie IUI to zawsze mozna by chociaz w ten troche pomoc naturze :) Chyba zamowie sobie ta "cap" oraz pare takich strzykawek i kubeczkow i bede sie sama bawic w doktora :) http://www.insemination.de/onlineshop/inseminationsset-c-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz w domu !!!! Gerwazy te sety to taka zabawa w insyminacje , bo chodzi tylko o wstrzykniecie spermy do pochwy , nikt normalny nie zrobi sobie sam iui kateda , a na pewno nie z nie obrobiona sperma ! To tam dobre dla homo , albo kogos kto chce zaplodnienia bez osobistego sexu !!! Tu iui kosztuja roznie w zaleznosci od osrodka : u nas kosz zabiegu + medis to bylo niecale 300 Wlasnie z tym sexem bez nacisku - dobrze sprawdzaja sie planowane ivf i planowane iui , bo to tak : mowisz sobie : moge to olac , bedzie dla przyjemnosci , bo i tak za 2 miesiace robie ivf ! No i czasem sie udaje do tego planowanego nie podejsc ;) Do wszystkich - ja jeszcze raz przypominam kobity : NIE OSZCZEDZAMY SIE NA OWU - po pierwsze nie wiadomo kiedy ona przyjdzie , czekacie , czekacie , po czym wpuszczecie do srodka 2- tygodniowych staruszkow , ktorzy juz tacy slepi i niemrawi , ze nie tylko do jajka trafic nie moga , ale juz nawet penisa nie daja rady opuscic :( I pamietac , gdzie jest popyt , tam jest podaz - wiec jak stwierdzono najczesciej w ciaze zachodza zbereznicy , ktorzy to robia codziennie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka Zmieniac pracy sie nie oplaca , przeciez lada dzien L4 na ciaze :p , a i pamietaj w czasie choroby oslabiony imunologiczny sprzyja zachodzeniu !!! Rachela , ta brukselka przydac sie moze do obrony przed zlodziejami - rzucisz , ogluszysz , zabijesz , a w sadzie powiesz , no przeciez tylko brukselka w nich rzucilam !!! Karmi - tez tak mowie , o przedluzaniu mlodosci , tylko juz niedlugo beda za mna wolac , ze z tylu liceum , z przodu muzeum :p Biest a boj sie .....dziewczyno , to juz se lepiej kup zestaw insyminacyjny " gerwazego " i uduj jakiegos przystojniaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo rocznica a nasze najwieksze osiagniecia to : - powiekszenie grupy - zwiekszone spozycie trunkow alkoholowych - ubogacenie wiedzy ogrodniczej - wymiana informacji turystyczno - urlopowej - poszerzenie wiedzy z zakresu ziololecznictwa i suplementacji diety - manipulacja objawami zespolu napiecia przedmiesiaczkowego - okresowe plucie z radosci na ekrany komputera !!! Juhu ! Super osiagniecia :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kup sobie strzykawke za 3 euro w APOTHEKE i wstrzyknij tym :-) To nawet ze strzykwaka ja sie w ciebie spuszcze hehe :-P Prawdziwa inserminacja polega na wstrzyknieciu spreparowaneh spermy do macicy a nie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naprawde
Biest masz tylko 153 - wzrostu ??? To ja monchera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi Polaraksa z rana pojechała:):):):) Może to jest i sposób na dziecko, ale po pierwsze aż tak zaufanych przyjaciół nie posiadam, po drugie chyba bym rady nie dała zrobić to z innym, a po trzecie z moim szczęściem pewnie by się to wydało i zostałabym sama z bobasem;) ale dziękuje za troskę i zainteresowanie:) Ivanko a jutro idziesz do pracy? czy znowu urlop bierzesz? Rachelka ale ubaw z tą brukselką........... Biest a ty w domu jesteś? Moncheri no bilans zysków i strat wypada na korzyść zysków, dobrze, że jest topik, bo ciąży i tak nie ma, a przynajmniej jest gdzie pomarudzić. Stefanie no to Ty laska musisz być jak nawet lekarz zainteresował się Twoją figurą;) Zuzka co u Ciebie? Wiecie co dziwna sprawa z Magdalenką , nie rozumiem jak można zniknąć bez słowa, ale widocznie można. Gerwazy widzę, że myśl o samozapłodnieniu nie odpuszcza się w dalszym ciągu, powiem ci, że pomysł z iui bardzo dobry, bo po pierwsze armia podrasowana, po drugie polowę drogi plemniki będą miały z głowy, po trzecie dostaniesz lek na pęknięcie pęcherzyka co daje prawie pewność owulacji, a lek ten wzmacnia drugą fazę, podrasowuje jajeczko, podnosi progesteron, same zalety:) Ale jak pewnie wiesz kochana, nie łamiemy się po pierwszej nieudanej próbie, tylko jedziemy dalej z koksem:) do 5-6 razy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że nie mam wypłaty na koncie...? Chyba kara za zwolnienie :( nie chcę brzydko pisać, ale wiecie co myślę o starym dziadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ty naprawde Biest masz tylko 153 - wzrostu ??? To ja monchera . Jesli w przeciagu ostatnich 10 minut nie uroslam kolejnych 5 cm to tak ma 153 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to Ty drobniutka jestes :) :) :) , co z Ciebie za Biest ? ;) X Rachelka , a potem Ci wyplaci tylko 50% za kare :( . Jak ja bylam 2 dni na zwolnieniu to sie do mnie jasniepanstwo tydzien nie odzywalo :( X Karmi to moze strzykawka od pieknego nieznajomego ;) Ty mloda , a ile tych iui mialas ?6? ;) X Gerwazy tak posluchaj Karmi - 5-6 razy - a ja nawet 8 i a'hoj , taki skutek piekny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha tak sobie zaczepiam :p X My dzis z m. wyjatkowo nie na wojennej sciezce ( juz zapomnialam jak to jest :( ) , czerwone winko ( na endo juz nie pomoze , bo owu dzis ) . A starania - no coz - to nie byly starania - to byly zmagania wojenne !!! X Jesli sie jednak nie rozwiedziemy , to ciekawe czy w czasie tych zmagan ,wolne od nalogu tytoniowego plemniki ( 9 tydzien niepalenia - to pelna spermiogeneza ) , daja rade cos lepszego zdzialac niz ich poprzednicy kaslajacy nalogowcy z zadyszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denisku , Tessko gdzie wy - tesknie za wami ;) Zuzka hej , hej - przynajmniej jedna aktywnie sie starajaca :) Mloda :) Blu ????????? Jak tam brzuszasta istotko ??? X Stefi i Ty taka lacha sie poddajesz , a czemus tego gina nie wykozystala , skoro tak slodzil ??? Bo mnie jak mowilam zaczepiaja tylko psy noca na ulicy i wlasny chlop - z braku lepszych rozrywek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×