Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzieki Rchelko :-P Ach kobity--myslalam, ze mnie dzis juz nic nie zszokuje a jednak tak. Pol godziny temu dostalam od starej , dobrej znajomej wiadomosc , od ktorej mi wlosy na glowie stanely. Znajoma poprosila mnie zebym z mezem zajela sie (adoptowala )po jej smieci jej dziecmi-to tylko w skrocie. Sposob w jaki to napisala- az sie poplakalam bo znam ja i wiem, ze w normalnym stanie by tego nie napisala. Jezusie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dziend dobry! x Rachelko, jak sie czujesz? wygrzalas sie troche w domu? Mam nadzieje, ze twoje chlopaki opiekuja sie mama. x Biest, Czemu znajoma ma takie czarne mysli? Jest chora? Ciezka sprawa gdy sie nie ma rodziny i nikogo na kogo mozesz liczyc :( x wszytko jest takie nietrwale w zyciu...Bylismy wczoraj na kolacji ze znajomymi. Kolezanka (50 lat) wlasnie sie rozwiodla po 3 letnim okresie separacji, a kolega nie nosi juz obraczki bo mieszkaja z zona razem w jednym domu ale na roznych pietrach wylacznie ze wzgledu na dzieci (12 i 14 lat) :O Poza tym jego zona nie pracuje juz od 14 lat wiec tez jej przeciez nie zostawi bez srodkow do zycia :O Smutne to wszytko :( W takich mometach mam mala zalmke i nieraz mysle, zeby sobie dac spokoj z tym wszytkim i cieszyc sie tym co mamy zanim nie zniknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj jak to czytalam az mi sie rece trzesly. To jest babka 45 ltnia, mila, kochana. Maz ja tez zna. Jak zaczela mnie prosic zebym zaadoptowala jej dzieci jak umrze to az mi sie podnioslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wygrzałam się, teraz też jeszcze z kawką leżę w łóżku :) Biest, i jak? Będziesz jechać do znajomej? Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) 🌻 Wczorajsze usg wypadło dobrze - w piersiach nic nie ma, dużo tkanki gruczołowej i tyle. Lekarz nie wie, skąd to pieczenie w sutkach, być może od prolaktyny a być może jakaś newralgia międzyżebrowa. 🌻 U ginekologa też dobrze - wczoraj był 15 dc, w lewym jajniku (resztka po prawym jak zawsze pusty) 1 pęcherzyk dominujący 16 mm (mało, nie?), a endometrium 10 mm :D . Być może owulacja będzie tak jak niegdyś w okolicy 18-20 dc i pęcherzyk podrośnie. Śluzu w dalszym ciągu brak, dziś temperatura spadła do 36,28. Gin powiedział, że mam jutro zbadać estradiol i na razie się wstrzyma z estrogenami, bo E2 na początku cyklu się podniosło i nie chce mi dodatkowo namieszać w cyklu. 🌻 Dostałam clostilbegyt, mam brać 1 tabletkę od 2 do 6 dc (ponoć dawkowanie w tych dniach powoduje, że śluz nie jest tak bardzo upośledzony i jest szansa na większą ilość pęcherzyków. Rok temu miałam 1 x 1/2 od 5 do 9 dc. Ale zadziałało 1/2 od 2 do 6 dc (sama zmieniłam zalecenia gin co do dni, ale nie przyznałam mu się :oops: ). Boję się, że 1 tabletka to będzie za dużo, ale posłucham go, będę mieć monitoring, więc w razie czego lekarz będzie reagować. Mam za sobą kilkanaście monitorowanych cykli. 🌻 Biest, to co piszesz, brzmi przerażająco. Może to jest wołanie o pomoc? Żeby tylko sobie nic kobieta nie zrobiła :( 🌻 Rachela, kuruj się, a nie sprzątaj ;). 🌻 Kupiłam mleczko pszczele, ale to sproszkowane w kapsułkach. 🌻 miłego dnia wszystkim paniom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, no to chyba dobre wieści :) Biest, myślę o Twojej koleżance, co się takiego stało że planuje tak odległą przyszłość.. do mnie przyjechała żona kuzyna i napilysmy się winka mojej roboty :S a teraz czekam na męża, który wraca z delegacji .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, też się trochę zdziwiłam na tę newralgię, lekarz (ten od cyckufff) chyba nie miał pomysłu na mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Zuzka, jeśli mi się udało - dzięki !!!!!!!!!!! ja mam swoją historie z lekarzami .. jednego jestem pewna - jednemu z ginów zawdzięczam to że na mnie jest teraz zbyt późno..cytuje słowa mojego byłego gina " droga pani , ja zostałem - nie planując - ojcem po 40stce więc wszystko przed panią ! " ............................................po tej wizycie zmieniłam lekarza ... jak kuźwa ginekolog może wpaść ??????????????????????????????????? szkoda komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu usiadlam ledwie zyje. Cale mieszkanie wysprzatalam, troche poprzestawialam i 2 tarasy wysprzatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, kawa przysłowiowa, też wolę winko ;) Widać, że abstynencji nie będę musiała przestrzegać i myślę, że dla mnie też już za późno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Zuzka, To tylko musisz sie uzboic w cierpliwosc do owulacji i do dziela :) x Rachelka i Stefania Pije z Wami wirtualne winko :) Stefania, nie widzialam, ze masz taki talent! Co to za wino domowej roboty? Z czego robione? I jak daleko ode mnie mieszkasz? ;) Hihi x Dzis M w domu. Musialam wstac bardzo wczesnie do pracy wiec padam na nos :O Posadzil mnie wiec z kompem na kanapie i gotuje :) A skubaniec ma do tego dryg wiec ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Wlasnie polecial do piwnicy po winko ;) x U mnie w bloku jest pietro nizej jest mieszkanie na sprzedaz. Moze ktoras kupi? ;) W sam raz dla rodziny z dzieckiem, 140 m, dwie lazienki. Bedziemy sobie podrzucaly maluchy do popilnowania. Ech, fajnie by bylo...marzenia, marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pies mnie rano obudził to postanowiłam szybko do Was zobaczyć. Gerwazy ja wolałabym zrobić sobie 5 invitro niż chatę wynająć, ale pewnie super byłoby mieć Cię za sąsiadkę, kawkę w sobotę z Tobą wypić to byłaby prawdziwa przyjemność. Stefania masz nas nie opuszczać, ja też nie liczę już na ciążę po tylu latach starań, ale uwielbiam was i nie opuszczę:) Wczoraj wysnułam nową teorię na temat starań, a mianowicie: wpadłam na pomysł, że te starania po prostu przedłużają moją młodośc, bo skoro się staram tzn, że jeszcze w wieku prokreacyjnym jestem i może sama siebie oszukuję, że zaliczam się do kobiet w wieku prokreacyjnym, pracuje 20 m od przedszkola i widzę przez okno mamusie, które zaprowadzają dzieci poczete w trakcie moich starań, pamiętam jak zazdrościłam brzuszków i miałam nadzieję, że w końcu i mi się uda a tu zonk mi się nie udało :( SM no to córcia pewnie ma dużo nauki jak nadrabia zaległości...... Ivanka pozdrawiam :) Zuzka no to monitoring zadawający raczej, teraz tylko działania uskuteczniać. Biest co to za historia z tymi dzieciaczkami, napisz coś bliżej.....no i gratuluje wytrwałości w bieganiu. Rachela Ty szczęściaro w domu siedzisz, delektuj się błogim lenistwem i nie sprzątaj tylko leż z laptopem w łóżeczku i pisz cały czas:) Ciekawe co u Moncheri bo jakoś znowu się nie odzywa:( U mnie na razie nudy jesiennej jeszcze nie widać to i zaglądam rzadko, remont niby skończony na oko, ale ciągle jeszcze jest coś tam do zrobienia i kupienia. Ja biorę witminę b6 i mam nadzieję, że przynajmniej ból piersi trochę mi złagodzi przed @, póki co 14 dc owulka już raczej była, seks był czyli standard jak co miesiąc, nadzieja już wyczerpana. Pozdrawiam Was dziewczynki i miłego dnia życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaraksaxx
Karmi. przespij sie z jakim zaufanym przyjacielem. po peostu czasami kobieta i facet nie pasuja ze sova pod wzgledem fizjologii. Choc sie oczywiscie kochaja.z kims innym zajdziesz w ciaze od razu.a tajemnice zabierzesz do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a biest ....
Co racja , to racja - moze Ty sprobujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×