Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dobry wieczór:) hi,hi taką Cię uwielbiam Mon cheri, bilans niezły nie ma co:D Gerwazy!! Nic dodać i nic ująć twoje pomysły bezcenne! Karmi ja jutro niestety do pracy: śmierdzę czosnkiem bo się opiłam mleka z miodem + tym fantastycznym naturalnym antybiotykiem ;) Rachelo he,he super sprawa z tą dziwnie wyglądającą brukselką. I jak miła sąsiadka :) Dziękuję, weszłam na chwilkę a się uśmiałam co nie miara!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri daj dziewczynie spokój, ty wszędzie prokreację widzisz;) Biest tej wódki z koleżanką to Ci zazdroszczę, he,he miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verena jest od godziny w lozku bo musi na 6 do pracy. Hehe nic nie dynda miedzynogami zeby grozilo zapodanied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest stracona noc :( :( :( Nic to , a owu kiedy ? X Ivanko wszelki duch , a co Ty tu o tak poznej godzinie ;) Zapach czosnku - niezwykle erotyczne polaczenie , tylko w nozdrza nie chuchac ;) A prokreacja mysla przewodnia naszego topiku ;) Dzien bez stosunku rozplodowego dniem straconym - a nam Ojciec Zalozyciel poblogoslawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Caly tydzien zabiegany, dobrze, ze weekend blisko, bedzie mozna troche odsapnac :) Rachela, jak tam zdrowko? x pozdrawiam wszystkie Kobietki :) i biegne dalej... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Jesteście najlepszym antydepresantem na świecie :) x Ja się już nie staram w tym cyklu, nie ma owulacji :( x Spokojnego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja pije kawke i czekam na transpert do domku. Boze jak mi sie spac chce.... Najwazniejsze jest to iz nie mam kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mon Cheri, A Ty nie moglas kolezance otrzezwiajacego posta napisac ZANIM nie zamowilam roznych zestawow do samozaplodnienia za 200e? ;) Nawet Stefanii nie bede mogla oddac gdyby jednak ja ten szarmancki ginekolog skusil bo on pewnie ma wlasne :P :) Natomiast juz sobie wyobrazam mine pani, ktora u nas sprzata gdy otworzy nasza szuflade w sypialni... Inseminacja wlasciwa bedzie miala miejsce tak czy siak poniewaz odelegowalam zrobienie wizyty u specjalisty do M, a on jest jak czolg. Jak sobie postawi cel i zrobi plan to zawsze wykona. Nigdy nie musze mu dwa razy czegos powtarzac. W miedzyczasie moze sie ta "nakladka" jednak przyda. Odetne chlopakom droge odwrotu jak w Rosyjskiej armii:P x Mon Cheri, 8 razy na inseminacje??? Lo Matko Przenajswietsza....No nie, ja mam inny plan. Postanowilam, ze za pierwszym razem zachodze w ciaze :) x Biest, Kolezanka taka atrakcyjna, ze w domu nie nocujesz? :P x Rachelka, co za palant z tego twojego szefa :O Niewiarygodne, zeby ci pensji na czas nie wyplacil :( Sluchaj, moze naslemy na niego Biest? Poprzestawia mu pare zeber i bedzie spokoj :P x U nas leje jak z cebra :( Ciemno i ponuro :( Ale dzis po pracy idziemy na kurs gotowania to na pewno bedzie fajnie. Juz raz bylismy i bylo swietnie. Jest kilka osob, kucharz-nauczyciel, winko ;) i wszytko odbywa sie w takiej duzej profesjonalnej kuchni. Na koniec wszyscy jedza razem to co ugotowali. x Od jutra biore sie za sport...A jak tam u was plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI :D WITAJCIE !!! nie ma co tylko bierzmy się za zorganizowanie spotkania w stylu zapłodnienie party :P ! ja podkreślam niezmiennie swoją gotowość popartą rocznym monitorowaniem cyklu do wykonania usg dopochwowego, Gerwazy zakupiła sprzęt do inseminacji, pozbierajmy nasionka naszych M ( tylko te najlepsze :P ) , wymieszajmy w strzykawce i zróbmy sobie forumowe dzieciaki :D wszystkie byłyby podobne do siebie, i oczywiście z zachowaniem najlepszych cech naszych M , co Wy na to ???? stanowilibyśmy wówczas jedną wielką rodzinę !! a może i mnie się udałoby się zajść w ciążę przy tak wybuchowym materiale genetycznym :) ??? BUZIAKI DLA WSZYSTKICH WAS CZYLI NAJLEPSZYCH CIOTEK i WUJKÓW NA ŚWIECIE :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy , pani sprzątająca będzie miała o czym myśleć widząc sprzęt w waszej szafce przy łóżku , ciekawe co wyobraźnia jej podpowie - gdzie możecie to sobie wkładać i co wstrzykiwać, mogłabyś dołączyć do tego strój pielęgniareczki ;) i jakiś pejczyk :) , wtedy nie miałaby wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze , no wiesz co ???? ja miałabym nadzieję że pan doktorek chciałby ze mną tak sam na sam nie wysługując się sprzętem szpitalnym :P jednak gdyby się okazało że jest inaczej, nasłałabym na niego Biest 😠 MON CHERI Twoje podsumowanie roku trafne i bezbłędne, Twoje wpisy - bezcenne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:D Stefanio, to jest POMYSŁ!! ❤️ Gerwazy?? naprawdę to kupiłaś??? ❤️ A mon cheri tak narzekała, że tu nic, marne statystyki a ja tu widzę ,że w niektórych z nas drzemie jak nic - natura Gin Tonika;) he,he , całusy dla WSIECH 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja wiem ty to kupiłaś aby jeszcze bardziej urozmaicić swoje baraszkowanie z mężem? hi,hi Stefania piszac o fartuszku podsunęła mi ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarkanama
kobitki - z Wami jest coraz gorzej.........do nazwy "długie, bezowocne" dodać "bezrozumne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAH !!! zrobiłam pierwszy raz zupę dyniową z mojej własnej dyni !!!! :) Rachelka, dzięki za przepis, zupa pyszna ! no wreszcie jakaś pomarańcza mnie skomentowała ! :D człowiek pisze , pisze aż wreszcie się doczeka ! u mnie słoneczko a u Was ??? przesyłam promyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio zupa z dyni mniam....oj!! zjadłabym... tak to jest kochana:) jak sie popuści wodze fantazji;):D Zaraz ludzie bezrozumu o swoich ułomnościach piszą he,he. Czyli masz moc sprawczą :odzew jest w przyrodzie - może sam próbował/ próbowała i mu ni jak , nie idzie;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Stefanio to nie było chyba tylko do Ciebie, ale nie przejmuj się.... pomarańczki maja to do siebie, że czasem muszą kumuś dopiec, wyżyć się...Mni etez nie tak dawno dopiekła jedna a własciwie to nie wiem po co wtedy zabrała glos.. Uważam, że na porażki czy kłopoty lepsze poczucie humoru niz popadanie w depresje... Pozdrawiam Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! dopiero mogę coś napisać po porannej nerwówce w pracy. Ech, szkoda gadać... Wypłatę dostałam (jak co miesiąc po terminie) Stefi, cieszę się, że Ci zupka smakuje :) Do mnie M napisał, żebym szybko wracała, bo "dzisiaj wieprzowinka w sosie cebulowym na winie" :D Młoda, pisz co u Ciebie, jak się czujesz? Brzusio duży? Cieszę się, że tyle napisałyście, jest co czytać :) Be pomarańcza Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, brzusio duzy :) własnie tak z ciekawości zmierzyłam swoją "talię", bynajmniej najszerszy obwód i wychodzi 100cm. Nigdy nie byłam ciekawa, a moze wolałam nie wiedziec, ale Dziewczyny z tamtego topiku mnie podkusily.... juz wam się chyba chwaliłam, że 2 tyg. temu miałam +10 kg !!! koszmar. A Ciekawe ile Blue przybyło :) No jakos się trzymam, wszytko robię na zwolnionych obrotach ale Wasze poczucie humoru jest rozbrarajace. Cały czas Was czytam i czasem śmieje się sama do siebie :) Tak trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, co tak cicho???? :( jak was uraziłam sama swoja obecnością to naprawdę nie specjalnie, po prostu lubie Wasze towarzystwo i czasem musze się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda - dziewczyno kochana , co to za bujdy opowiadasz , za malo tu Ciebie :) O tej porze tu raczej pustawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny .Jestem chora i przed @ i nie mam siły pisać,nerwy mnie jakieś rozsadzają,Pozdrawiam i idę pod koc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelciu :) X Kochana pomaranczowa - masz absolutnie racje :) :) :) Wytlumacze : bezrozumne - to glupie , a jak wiadomo co drugi glupi ma szczescie !!! Wniosek - ta metoda polowa z nas zajdzie :) :) :) X Gosiu to pozdrawiam - wypocznij , wyzdrowiej i czego Ci tam trzeba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zrozumiałam, na co tak podświadomie czekałam i nie zachodziłam.... Na ten roczny urlop macierzyński, który dzisiaj obiecał nam w expose pan premier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×