Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Podczytująca ❤️ o Rachelo :) Kochana wielkie dziekuję za miłe słowa,ale podziekowania Zuzi sie należą, bo to ona pisała:) u mnie, na wsi to nawet takiego badania nie robią. Ot, dziura:P Ja myślę, że to badanie pokaże ginowi - w którą stronę zmierzać i oby tak dalej!! Muszę zarazić się twoja determinacją - Rachelo ja odpusciłam dalsze badania progesteronu, dwa cykle robiłam i marny był ten progesteron, dałam na spokój bo już nawet nie wierzyłam, że może być lepiej, a teraz mi trochę wstyd wracać do mojego lekarza, hm...ale ja to jestem teraz tak w zawieszeniu - już nawet nie wiem czy napradę mi tak bardzo zależy?? Przycupnęłam tak sobie i raczej Wam Kobietki kibicuję. Pozdrawiam serdecznie Wszystkieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca trzymaja sie.... Rachelko Uwazam , ze w twoim wieku nie powinno sie zybt dlugo czekac na cud poczecia skoro miesiacami sie nie udaje. Wiec lykaj clo i sie sexic ile wlezie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziękuję Zuzce :) Myślałam, Ivanko, że to Ty pisałaś. Wstrętna pogoda u nas dzisiaj - pochmurno, deszczowo i bardzo wietrznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! U mnie tez brzydko i deszczowo brrr... Rachelko, rob badanie, bierz clo i do dziela :) a Ty Ivanka nie popadaj w zwatpienie, wszystko jest mozliwe :) o Zastanawialam sie czy o tym pisac, chcialam juz wczoraj, ale wczoraj byl smutny dzien :( podczytujaca ❤️ ale pomyslalam, ze byloby to nie uczciwe wobec Was trzymajac to w tajemnicy, wiec pisze: nie dostalam @, dzis juz 3 dzien po terminie miesiaczki i ani widu ani slychu. Test owu wyszedl dodatnio, test ciazowy robilam wczoraj i byl negatywny. Dzis zmierzylam tempke, bylo 37 st. Do tego zero objawow procz bolu brzucha od czasu do czasu... nawet piersi nie bola. Nie wiem co mam o tym myslec bo @ nigdy mi sie az tak nie spozniala, a jak juz troche, to przynajmniej mialam brudzenie przed, wiec wiedzialam, ze przyjdzie, tylko nie wiedzialam dokladnie kiedy. A teraz nic. I co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso!!!! no ja też wstrzyłałam oddech! Och! w jakie dni się starałaś , pisz tu zaraz i rozumiem, że testy owu wychodzą z dwiema kreskami?? I wiemy co to znaczy prawda? Pamiętasz była o tym mowa jak Blu była na początku ciąży też jej testy owu wychodziły dodatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tessa!!!!! :-) Zrob nastepny test! Albo bete :) Tylko nie mam pojecia gdzie to tu w DE robi. x Potrzebowalam takiej wiadomosci z rana :) x Rachelko, jeszcze raz napisze, nie mialam zamiaru cie zniechecac do niczego. Sama chyba powinnam zrewidowac swoj stosunek do tych wszytkich lekow bo widze, ze niektorym naprawde pomogly :) Lubie jednak przed takimi decyzjami miec tak duzo informacji jak to mozliwe. Moja dobra znajoma, ta co teraz do 3go in vitro podchodzila, brala wczesniej Clo i niestety zrobily sie jej cysty :( wiec to wplynelo na moj sceptyczny stosunek do tego specyfiku. Ale trzymam za Ciebie kciuki i jak najbardziej Cie popieram w Twoich staraniach! Rob wszytko co uwazasz za dobre! x Ja dzis wyslalam M do apteki po mleczko pszczele :) Nazywa sie to tu gele royal czy jakos tak. x Milego dnia wszytkim! x TESSA, do apteki po test marsz!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tessa, Te testy Clear Blue sa podobno dosc wiarygodne wiec moze kup tej firmy? Ja by nie usiedziala na miejscu w Twoim przypadku!!! :-D W ktore dni robiliscie starania? Ile razy? :) Robilas testy owu przed owulacja? Wow, ale nowina. Przypomnij mi prosze czy ty bralas mleczko pszczele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak szybko policzyłam, bo w tym cyklu razem praktycznie sz łyśmy to u Cebie 33dc? tempka 37 - pięknie. Co do testów owu jeszcze, to na wielu topikach - bardzo często kobietki w ciąży mają właśnie testy owu pozytywne, to taki pierwszy sygnał. I tak trzymać! NO mleczko pszczele na Ciebie podziałało, jak nic:D;) 0 A mi to się smiać chce :D bo na mnie to też podziałało ....... chyba alergi dostałam - gdzie ja nigdy alergikiem nie byłam, mam jakieś dwie plamki na szyji, które mega mnie swędzą, idę dziś do dermatologa bo oszaleję!! i Tak oto dziłają na mnie wspomagacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie Kochane, ja bym sie az tak nie napalala bo to moze byc calkiem smialo dosc opozniona owulacja i dlatego ten okres sie przesunal. Do wczoraj bylo sucho jak pieprz - ze tak powiem, dzis wlasnie przed chwila zauwazylam sluz na wkladce i jest zolty (sorki) wiec moze jednak @ przyjdzie ze spoznieniem. x Ja mialam w tym cyklu w dni plodne sluz jak by ich w ogole nie bylo, nawet pisalam Ivance, ze jakos tak dziwnie po tym mleczku. przepraszam jak Wam namieszalam, bo moze to wcale nie jest TO, tylko falszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi testami owu, to tez nie do konca wiadomo... jednym wywrozyly ciaze innym nie. U mnie byly dwie rowno czerwone kreski, a pisza, ze testowa powinna byc bardziej ciemna, wiec sie az tak tym nie sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, 25mlU to mało czuły test; koleżance wyszedł pozytywny dopiero po tygodniu od spodziewanej @ . Nawet wtedy druga kreska była baaardzo blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca....ściskam mocno.... Rachela mam nadzieję, że Twój lekarz ma pomysł "na Ciebie", bo mój na mnie już nie ma :( Tessa....zrób pilnie test, a ja trzymam kciuki za wynik... SM osobiście polecam Ci dobrego homeopatę na zdrowotne problemy z córką, jeśli byłby jeszcze irydologiem to dodatkowy plus. Homeo to nie placebo przekonałam się o tym osobiście ja i moi bliscy oraz znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, tak naprawde, to ja sie w ogole na ciaze nie czuje... zadnych objawow, procz bolu brzucha i ewentualnie zmeczenia (szybciej sie mecze) ale to nic nowego, przed @ tez mi sie zdarza. Nawet papierosy mi dalej smakuja, wiec chyba nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tessa, nic nie namieszalas. Ale bym sie ucieszyla z takiej wiadomosci :) Kup nowy test ciazowy i zrob jutro. Albo dzisiaj :) Wiesz, ta temperatura, pozytywny test owu i przesunieta @ duzo daja do myslenia :) A czy wiesz ile dni temu mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis o Tessa nadziejo ty nasza!! Wiesz no, na owulację w 33dc to chyba za późno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, trzymam mocno kciuki. Co do testów owu, to pozytywny jest w przypadku, gdy kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej lub gdy obie są jednakowe. Ja robiłam test owu 3 dni przed spodziewaną @ i był negatywny, muszę teraz sprawdzić, czy to naprawdę działa. U Ciebie wiele przemawia za sukcesem, zrób test ciążowy ponownie albo betę. Co do śluzu, to też miałam żółty na początku. U mnie mocno pozytywny test ciążowy wyszedł dopiero ok 38 dc. Nie chcę Cię tu nakręcać, ale mocno zaciskam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ivanko, ja nie mowie, ze te dwie kreski teraz na tescie owu,to owulacja, tylko tak pomyslalam, ze moze sie sporo przesunela. Bo jak bylam w PL, to przez dzien czy dwa mialam tak wilgotno bardzo i troche rozciagliwie, potem sie sluz zmienil a potem znikl. Stad moje przypuszczenia, ze sie przesunelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Zuzka, A ty jak sie czujesz? Kiedy idziesz do lekarza? Sprawdzasz bete na bierzaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zuzka, moze cos z tego wyjdzie choc mam wiele obaw. x Ivanko, tak z 31 dniowe, dluzszych nie pamietam, a takiego spoznienia jak teraz, to w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, co do cyst, to przy clo ważny jest monitoring, zwłaszcza usg po owulacji. Jak pokażą się cysty, nie bierze się w następnym cyklu clo tylko walczy z cystami. Najlepiej zacząć od najmniejszej dawki i zobaczyć, jak reaguje dany organizm. I stopniowo zwiększać, żeby nie dopuścić do przestymulowania. o SM - może faktycznie homeopatia by pomogła? Skoro tradycyjna medycyna nie pomaga i nie daje diagnozy? Bezsilność jest najgorsza :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja na początku myślałam, że zwariuję z obaw i że dzień po teście polecę do lekarza, tak jak zresztą mi przykazał. Ale... Przemyślałam to wszystko i powiedziałam sobie, że jak mam mieć to dziecko, to będę je mieć. Beta przyrosła jak należy (sprawdziłam tylko 2 razy), progesteron na poziomie 45 przy normie dla I trymestru od 9 do 49, czyli nie ciąża pozamaciczna (bo wtedy progesteron jest niski). Jeśli nie będzie serca (puste jajo płodowe), to żadne leki mi nie pomogą. Plamień nie mam. Czekam spokojnie na wizytę, pójdę za tydzień lub dwa. Jestem dobrej myśli.Miałam tylko jednodniowy zanik bólu piersi i jednorazowy spadek temperatury, ale to było mierzone o 2 w nocy i po 3 godzinach snu. Stres jest moim wrogiem, wystarczy że mam go w pracy ze strony szefowej, więc staram się sama sobie nie dokładać. Gdybym poszła wcześniej na usg, to pewnie bym zachodziła w głowę, dlaczego nie ma zarodka i serca, a może powinno już być i znowu kolejne dni oczekiwań na następne usg. Chcę sobie tego oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×