Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefcia - witaj kacu :) ! Najlepszy klinik !!! Jakbys mlodociana byla to by Ci szlo glowe zmyc , a tak :( X Tesso - no co tak , Postaramy sie pod choinke !!! Wracaj !!! X Ivanka , a ta co to ??? Jak male dziecko !!! Chcesz , zeby Wam pompy porozsadzalo . Chuda kawka amerykanska ..... ale espresso ??? Chyba , ze tak na tym dopalaczu czadu dacie , ze nam brzuchato 500- tke rozpoczniesz !!! X Gerwazy , Gosia , SM , Lillii - pozdrawiam X Denis mam nadzieje , ze jeszcze przed swietami ;) zajrzysz !!! X Rachelko :) X Zawsze o kims zapomne , wiec go tez pozdrawiam ;) X BLU - zamelduj sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri z naturalną czarną doopą to trudna sprawa u nas jest:) Chyba żeby wypastować:D he,he ale to wówczas taki egzotyczno - farbowany sex byłby !! he,he.:);) 0 Zuzka! kobieto! co ty z tą winna i winna. Ja się pytam jaka winna?? Toż to wielkie szczęście Ciebie spotkało i super!! Faktycznie ja już zapomniałam...... ale to taki objaw ciąży u Ciebie musi być:) Już kiedyś pisałam jak to w ciąży z synem mąż mi kupił nie taki budyń jak chciałam (nie ten smak) i ja tak do siebie to wzięłam, że prawie rozwód był jak nic! Trzymaj się cieplutko pisz o sobie i o żadnej winie nie wspominaj! i pamiętaj starszych się trzeba słuchać;) a po za tym do nas dołączyć jest łatwo ale odejść już NIE! he,he;) 0 Kobietki wyłazić z dziury !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri z naturalną czarną doopą to trudna sprawa u nas jest:) Chyba żeby wypastować:D he,he ale to wówczas taki egzotyczno - farbowany sex byłby !! he,he.:);) 0 Zuzka! kobieto! co ty z tą winna i winna. Ja się pytam jaka winna?? Toż to wielkie szczęście Ciebie spotkało i super!! Faktycznie ja już zapomniałam...... ale to taki objaw ciąży u Ciebie musi być:) Już kiedyś pisałam jak to w ciąży z synem mąż mi kupił nie taki budyń jak chciałam (nie ten smak) i ja tak do siebie to wzięłam, że prawie rozwód był jak nic! Trzymaj się cieplutko pisz o sobie i o żadnej winie nie wspominaj! i pamiętaj starszych się trzeba słuchać;) a po za tym do nas dołączyć jest łatwo ale odejść już NIE! he,he;) 0 Kobietki wyłazić z dziury !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota , nie karnawalowa , nawet nie andrzejkowa - a tu na topiku jeno wiatr hula i wilki wyja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia-10071
mon cheri u nas też pustka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu pozdrawiam serdecznie :) :) :) No ja mam troche czasu - zdarza sie nieczesto - poklachaloby sie :( , a tu wydmuchowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja jestem, myślałam ,że będę miała czytania a czytania a tu faktycznie cichutko. Tylko my na dyżurze:) o Basiu witaj! U ciebie nie pusto - Grzesiu już pewnie bardzo absorbujący mężczyzna co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna komedia dziś wieczorem, może dlatego "och Karol" nowa wersja, byłam na tym w kinie, podobało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego w tv - harry potter - ile idzie to ogladac ! Na polskie filmy to mialabym ochote :) , tylko skad :( ? X Basiu to kochany jest , jak jeszcze czas na forum zostaje :) , ja przy corence pierwsze 3 lata nieprzytomna z niewyspania bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie zamelduje. My dwa dni z rzedu bylysmy z kolezanka na dyskotece....oj mamma mia :-))))) POZDRAWIAM SERDECZNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - oj to sie moze zmienic jak zacznie dreptac :) Szkoda tylko ,ze nie mozna tych waszych maluszkow poogladac :( X Biest - no to poszalalas ;) jakos sie nie dziwie ze do ciazy Ci sie nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z internetu - ja legalna jestem :( . Chcialam kiedys nadrobic usta - usta , bo zaczelam od polowy - nikt nie mowil , ze warto - ale nie szlo otworzyc poza granicami kraju :( . A oficjalnie nie znalazlam jeszcze mozliwosci :( Chcialam te komedie obejrzec " listy do m. " czy jak tam to bylo - ale najmniejszej szansy :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest :) ;) nie poznalas mnie :) ? Chyba sie postarzalam !!! Fajne masz zdjecie , ale mam problem lajknac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×