Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hejka! Marynarka kupiona :) Nie lubię zakupów w niedzielę i staram się tego nie robić, ale czasem nie ma wyboru, jak tym razem. M tylko na weekend przyjechał, z czego sobota minęła na wyjeździe... Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Wlasnie do Was pisalam az tu nagle M zrywa sie z fotela, zaglada mi raptem za ekran i pyta: "O mnie piszesz?" Lo Jezu, goraco mi sie zrobilo, zimny pot po plecach...thriller chyba taki jak kiedy Karmi_ swoj test ciazowy robila. A przeciez NIGDY NIC o nim nie pisze :P :P :P Ale jakby nagle jakis podejrzany Malinowski po Niemiecku zaczal pisac to nie odpowiadajcie, ok? :P x x Iwanka, raclett robimy tradycyjnie :) Zadnej salaty!!! :) Cos Ty, chcesz sie niestrawnosci dorobic? ;)o raclett bierzemy: wino wytrawne czerwone o zastosowaniu doustnym ;) ser zolty (plasterki powinny byc grubosci 4-5 mm), gotowane ziemniaki ktore rowniez kladziemy na plate zeby przysmazyc, do tego cebula, ogorki konserwowe, cebulki konserowe i wogole rozne konserwowe rzeczy z octu ;), czesto tez grzyby pokrojone w plasterki, papryka i jakies mieso. Dzisiaj mielismy marynowany lamb carre (rack of lamb). Ser kupujemy od Kaese Thomas :) Tu jest link o jego stoisku dla tych co po Niemiecku czytaja: http://www.kleinmarkthalle.com/info-kaese-thomas.php http://www.frankfurter-stadtevents.de/themen/1170/20010051/ x To jest taki gosc, ktory tylko serem handluje i tak Ci o tym serze poopowiada, jak sie robi, z jakich okolic i jaka tam jest tradycja robienia serow, ze chocbys sie bronila wychodzisz z podwojna iloscia sera, ktora orginalnie zamierzalas kupic :-D :-D Ogolnie rzecz biorac dobrym serem do raclett jest: 1. Sterneberg http://www.zol.ch/bezirk-pfaeffikon/sternenberg/Eine-Tonne-Kaese-am-Tag---/story/28563668 2. Bagnes cheese http://www.suisseterroir.ch/balade/der_bagnes/64/DE 3. Gruyere cheese x Bylismy w parku na godzine po tym raclett ale nadal ledwo sie tocze... :) Mniej wiecej 5000 kalorri dzisiaj na plusie :O x Milege wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! 🖐️ :-D x Na efekty po obzarstiwe nie trzeba bylo dlugo czekac. Pycha bylo ale spac nie moge po takiej dozie sera na wieczor :O :( x Mon Cheri, tym razem jade z M, i to tylko na jeden dzien, wiec raczej nigdzie sie nie wyrwe ale moze nastepnym razem sie uda spotkac. x No nic, to chyba zaczne teraz przedswiateczne porzadki ;) x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Melduje, ze cala szafa poukladana na blysk :) Jeszcze pare takich bezsennych nocy a nie bede miala co przed swietami sprzatac. x Jak to jest u Was? Czy jezeli Wy troche odpuszczacie to mezowie zaczynaja nagle okazywac straszne zainteresowanie staraniami o dziecko? U mnie wystarczylo, ze powiedzialam, ze odstawiam wszytko na chwile i przestalam brac witaminy. Dzisiaj przy sniadaniu M zaczal sie wypytywac to kiedy te dni z usmiechem beda? A jak sie to liczy, od ktorego dnia? To kiedy byl ten pierwszy dzien - zanotowal sobie w blackberry :-D I tym podobne...A mi sie juz nie chce nawet o tym gadac :O Nie wiem co mi sie stalo - po prostu jakos wypalilam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma praktycznie tematu staran z 1.5 roku juz :-) Nie zabezpieczamy sie i czasem mowi ze akurat mam dni plodne le to wszystko. Ja tez jestem wypalona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku:) Na powitanie wkurzające reklamy:O Ivanka, to jest właśnie moim problemem, że nie umiem nie myśleć o moim roczniku. Fakt, że zaszłam w ciążę nastraja pozytywnie, ale obawiam się, że następny taki raz może być za długi czas, o ile oczywiście będzie. A czas leci....Czasami patrzę na dojrzałe matki-prominentki w tv i niestety bardzo często myślę: jakie one stare:OWczoraj na przykład oglądałam wywiad z Ursulą Andress, pierwszą dziewczyną Bonda. Ona jest rocznik 1936, syna urodziła w 1981, także miała 45 lat. On ma obecnie 31, a ona jest bardzo stara...Tak wyglądają moje pesymistyczne przemyślenia... 🌼 Dzisiaj naszło mnie na zakupy:DNiestety mieszkam w małej miejscowości i żeby zaszaleć muszę przejechać parę kilometrów. W tygodniu odpada. Coś czuję, że zakupy miałyby poprawić mi nastrój i złe myśli:O 🌼 Karmi, jak Twój psiak? 🌼 Gerwazy, musiałaś rzeczywiście przejeść się porządnie skoro pisałaś o takiej godzinie;)Do tego jeszcze porządki:D Moim zdaniem faceci generalnie zaczynają interesować się różnymi tematami, jak kobieta nie okazuje zainteresowania;)Czy to starania, czy to seks, czy inne sprawy damsko-męskie i nie tylko takie. Taka ich przewrotna natura:DA mówi się, że kobieta zmienną jest:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam poniedziałkowo , ja dzisiaj takich bóli dostałam przy @ że żadne leki nie pomagały ,musiałam wolne wziąć.Leżałam w łóżku i myślałam że powinnam o tej porze być w 5 miesiącu a nie zwijać się z bólu x Mam dzisiaj kiepski nastrój.Tylko bym płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia rozumie cie ale glowa do gory , nie zyj przeszloscia bo jak tak bedziesz liczyc to nigdy nieodzyskasz pokoju ducha :-) Ja tez nie mam humoru- zamowilam pizze na zly humor :-P Myslalyscie juz nad dobrymi postanowieniami na nastepny rok? heheh My zamowimy sobie na swieta nowy stol z krzeslami :-) i garderobe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie na chwilkę. Lilli z moim psem wczoraj było kiepsko dzwoniliśmy do weterynarza, musiałam o 20 godz do apteki lecieć na dyżur bo trzeba było zastrzyk mu podać, bo rzygał cały czas. No i oczywiście musiałam wydębić lek na receptę bez recepty i zrobić psu zastrzyk, no ciężkie przezycie...ale w przeciwnym razie trzeba było by do klinki jechać 30 km i jeszcze pewnie słono za wizytę zapłącić, ale dzisiaj już lepiej, pies w dalszym ciągu na diecie bez jedzenia, ale już biega i bawi się, rano dostał u weta 3 zastrzyki a jutro mam rano ja mu zrobić 3 zastrzyki jak nie dam rady to do weta, ale chyba muszę ja, bo M musi firmę zamykać żeby na te zastrzyki iść. Ale będzie żył:):):) tylko schudnie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Karmi, a na co pies zachorowal? Zjadl cos czy jakis virus? Pies rodzicow raz zjadl czekolade i trzeba mu bylo plukanie zoladka robic. Dziwi mnie ze az tyle zastrzykow masz mu dawac. To jakis ostry antybiotyk czy na bol? x Gosia, nieraz wlasnie mysle o Tobie, o Liilly, o tej historii Mon Cheri z wiosny...Trzeba na to nerwowo ze stali :O Zachodzicie w ciaze to przynajmniej wiecie, ze jest to mozliwe. Nie poddawajacie sie - moze wkrotce bedzie znowu okazja na topiku poswietowac :) Wierze, ze Wam sie uda! x Biest, Pewna jestes, ze zakupy dotra na swieta? ;) Mialas na mysli Bozego Narodzenia czy Wielkanocne? ;) Bo w DE to jakie meble nie zamawialam to zaraz bylo 10-12 tygodni czekania :( Czasem jak sie dobrze rozpedzili to przyszlo cos po 8 tygodniach. Jaki ten stol jest? Z drzewa? Wstawilabys jakiegos linka do zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no wlasnie statystyke do dooopy mamy : Rok topiku - ca. 12 cykli . Zachodzenie jakies 15 % , 1 ciaza topikowa - trwajaca + 2 co przyszly ... + 3 poronione :( Wiec skutecznosc okolo 10 % , z czego 50 % utrata we wczesnym etapie - powiedzialabym niestety , ze wyniki ksiazkowe :( X Karmi dobrze , ze fafikowi juz lepiej , bo te nasze psy , to takie zastepcze dzieci :( X Jesien - depresje - moze niech zglosi sie ta co ma dobry humor :( X Pozdrawiam reszto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri Twoje obliczenia zgadzają się ze statystyką, bo mi lekarz powiedział, że w moim wieku szansa na ciążę 10%, nawet przy wspomaganych technikach. A piesek do dokładnie zastępcze dziecko i dlatego bardzo boję się o niego, a zresztą to przecież członek rodziny. Gerwazy pies na pewno coś zeżarł bo on jest jak odkurzacz wszystko zbiera, może na działce coś chapnął, a ma tyle zastrzyków bo lekarz wyczul bolesność brzucha czyli coś tam jest jeszcze nie tak, objawy zatrzymane a leczenia musi trwać nadal. Ale ufam lekarzowi bo jak coś nie tak to zawsze pomaga jego leczenie. A zresztą teraz juz wszystko jest na dobrej drodze. A gdzie Ivanka i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no pewnie Ci smutno, ja czasem sobie wyobrażam ile lat miałoby moje dziecko gdyby udało się na początku starań i też mi wtedy przykro, a zwłaszcza jak mam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!hej! jestem Karmi:) to święta prawda pies to członek rodziny jak nic, dobrze że już z twoim milusińskim lepiej. Może jakąś mysz pożarł? wiesz taka pora, mój też dumny dziś w pysku nosił właśnie taką zdobycz bo kotek przyniósł:o, a co za duma go rozpierała, he,he.. miał minkę jak z pocztówki :D o Gerwazy wielkie dzięki:) co prawda nie chodziło mi o sałaty tylko o sałatki bo ja na ogół robię pomidory z czerwoną cebulką w oliwie z solą morską jako dodatek. Ziemniaki też podaję gotowane w mundurkach. Nigdy ich nie podpiekałam na tej płycie to super pomysł. A te wszystkie korniszony tzn. warzywa z octu to jako dodatek podajesz czy zapiekasz na patelenkach z serem? Sorry za głupie pytania. Ale kiedyś byłam tylko raz na imprezie gdzie było raclette, spodobało mi się to, kupiłam sprzęt ale u nas jest to mało popularne i nie potrafię jakoś tak improwizować w tej materii. A sery booskie, ślinka poleciała jak otworzyłam linki. o Gosiu nie oglądaj się wstecz, bo oszalejesz .Nie ma co gdybać ponieważ dopiero wówczas człowiek się zamartwia. o Liilly cóż ja mogę Ci na to odpowiedzieć? chyba, że mam tak samo. Niestety. oczywiście powiesz, że jestem młodsza i takie tam... ale jedziemy na tyn samym wózku...a czas mija. o Tesso:) rozpisałaś się :) o Stefanio co u Ciebie? o Biest jak zwykle kopalnia pomysłów u Ciebie, he,he:) o Mon cheri fajnie czytać Ciebie codziennie, a statystykom daj spokój. Pamiętaj stare powiedzenie mówi:" co nas nie zabije to nas wzmocni":) Co do polskich seriali zobacz na stronkę, którą jakiś czas temu podała Zuzka to było TVN player, tam gdzieś jest link do tej strony i możesz oglądać nasze seriale. o Racheloooo!!! To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, brzoza... o Sm?? nie chowaj się. o Denis? o Ewo zaginiona w akcji?? o Dla wsiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie babeczki :) :P x x U mnie dziś kiepski dzionek źle się czuję jakoś a mimo to mam mnóstwo spraw do załatwienie od dziś aż do piątku zalatana będę więc jak mnie nie będzie to sorki za w czasu ;) x x Gosiu wiem co czujesz nawet nie wiesz jak dobrze :( przytulam cie mocno :*:*:* ;) x x Pozdrawiam was serdecznie wszystkie bez wyjątku 🌼 x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zamowic slol z Otto bo jestem stalamy klientem ale tego stolu co chce nie ma juz korwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi latanina po lekarzach terminy itd kontrola u chirurga potem ja ze sobą itd w miedzy czasie muszę iść RTG zęba zrobić bo coś mi się nie podoba i jak się uda do dentysty ale w przyszłym tygodniu bo w tym już chyba nie dam rady a babka we wtorki przyjmuje . x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma dobry humor?! :( Zgubiłam dzisiaj pęk kluczy: 2 szt od domu, od garażu, furtki, skrzynki na listy i od biura! I to na dodatek nie miały mi gdzie zginąć! Byłam opróżnić skrzynkę na listy w starym mieszkaniu - no i klucze miałam, później tylko zakupy w Lidlu i do domu :( Przyjechałam na wioskę i nie mogłam dostać się do domu, musiałam wracać do miasta po klucze od syna. Wróciłam w miejsca gdzie byłam i kluczy nie ma :( Jutro przed pracą pojadę pod Lidla jak nie będzie samochodów na parkingu, ale trudno mi uwierzyć, że wyleciały tak po prostu :( Jak tu mieć pozytywne nastawienie...? W listopadzie powinnam antydepresanty łykać a nie klomifen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja mam obawy przed @...czy będzie inaczej niż zwykle, intensywniej, boleśniej?... 🌼 Mon cheri, statystyki powalające:O 🌼 Psiak to rzeczywiście prawdziwy członek rodziny:)Mam i wiem, że tak bez dwóch zdań jest. Na dodatek tak szczerze potrafi okazać emocje, żadnego udawania i fałszywej radości:D;) 🌼 Rachela, kto ma dobry humor?...też chciałabym wiedzieć. Mój mąż tak kiedyś zgubił klucze, że mało furii nie dostał, bo mu się spieszyło. Przeszukał wszystkie możliwe miejsca, w pamięci wrócił do wszystkich możliwych miejsc i nic. Zdesperowany chciał napic się czegoś zimnego z lodówki, a tam... zaginione klucze! Okazało się, że wkładał zakupy do lodówki i przez przypadek zostawił tam klucze:D 🌼 Dostałam dzisiaj przesyłkę z zamówionym trymerem damskim. Stary mi zastrajkował i musiałam kupić nowy. I wiecie do jakiego wniosku doszłam?...że nie pamiętam jak wyglądałam przed erą trymera:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Boze! Dziewczyny, ja i moj wielki doopal :( wybralismy sie na silownie :O Potem zwazylam sie...O rany Jezus :( Dowalilam z waga jak na ciaze :( Z blizniakami!!! Zalamka totalna!!! :( A potem bylam na kolacji ze znajomymi :P - watrobka z salbei(jak to po Polsku?), mniam, mniam ;) Od razu wyrownalam straty kaloryczne :( M jak zwykle gania za klientami :O Ten to ma trawienia - zero tluszczu na tym chudzielcu :O No, nie pasujemy do siebie :( On wysoki i chudy jak szczapa, nie usiedzi minuty na doopalu, ja okraga i niska a doopal plaski od ciaglego siedzenia:( Zapytalam juz nawet dzisiaj mojego kumpla gaya o polecenie chirurga plastycznego i wybieram sie na wiosne :) Na estimate :) :) :) x Iwanka, te wszystkie rzeczy z octu to jem (znaczy jadlam bo teraz bede zyc tlenem :)) doatkowo, bez wkladania ich na te foremki do pieczenia. Zreszta tak sie je tez w Szwajcarii. Bylam na takim tradycyjnym raclett w Szwajcarii, w jednej z ich najstarszych wiosek. Stol stal nad urwiskiem, ser topili z calego takiego kola serowego, do tego cebulka z octu, ziemniaki, ogorki konserowe, wino...wtedy zadecydowalam, ze bede kiedys w Szwajcarii mieszkac :) x Biest, nam podobaja sie stoly tej firmy ze Szwajcarii (firma mobimex, stol tix): http://www.mobimex.ch/index.php?l=en#3Products#2Table#1TIX#^0 W zasadzie tak wyglada nasz stol i kuchnia tez podobie :P Moge polecic bo dobra firma. x Mon Cheri, powiedzialam na razie M, ze mam kolezanke w Duesseldorf przez psa i ze rozmawialysmy o spacerze na Rheinwiesen:) Bo ja psy uwielbiam i M dobrze o tym wie :) Tylko "nie pamietalam" jakiej rasy Twoj piesek jest :P :-D x Karmi, Jakiego masz pieska? Ja bardzo charty lubie :) Troche jak koty, wydasz im polecenie a oni w odpowiednim czasie zwroca sie do Ciebie z odpowiedzia :P ;) Jest taki superancki wiersz Wandy Chotomskiej o chartach ale teraz nie moge znalezc. Zaczynal sie jakos "Do restauracji przyszedl chart..." :) Zycze Twojemu pieskowi duzo zdrowia! x SM_40, Tobie rowneiz duzo zdrowia!!! x Pozdrawiam wszytkich! 🌼❤️ Od jutra scisla dieta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - no rasa jak najbardziej popularna - mieszaniec wyjatkowy - z charta to mu chyba tylko zamilowanie do biegania w dziecinstwie zostalo !!! X Rachelka - a to niezle g....., Cie spotkalo , no ale moze Ci gdzie indziej wynagrodzi !!! X Lillii wiem kurde , tylko , ze niestety fakty kurde za siebie mowia :( X SM mimo wszystko spokojnego tygodnia !!! X Ivanko - no nie potrafie tych stron otworzyc , moze problem serwera :( , co najwyzej cos na bierzaco w tvn ! X Ja rackleta nie chwytam , bo juz mi sie i tak stopiona dopa z gaci wylewa ! A ja zachowuje sie rozsadnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, rano przeszukałam parking Lidla i doopa :( Mon cheri, kiedyś spędzając weekend w górach w Czechach chcieliśmy obejrzeć opuszczony odcinek serialu na którymś z polskich portali VOD i krzyczało nam, że za granicą nie można :O Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×