Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ty tez fajna babka tylko tylko ja teraz z komórki piszę bo komputer wylaczylam i leżę w lozku i tak dobrze nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska no teskni mi sie za takim maluchem :( To spij dobrze -dobranoc :) . Niech Ci synus do sie wyspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoN CHERI nie poznalam cie odmlodnialas :-P Ja tez lubie twoje zdjecie. Bsia ty masz brazaowe wlosy? Ja tez jestem u Mon chrei :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - ha,ha :p , za to Ty sie nie zmienilas :) Kurcze musze te 10 kg schudnac , to bede do poznania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia fakt - bo chyba sie nie starasz ;) Ale jesli u was pusto , to my tu chetnie gawedzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Was ?Was falsches gesagt ;) ? Basia - ale najstarszy juz na wylocie , to kto wie ;) . A Grzes to plan , czy slodki przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - ja fotograf - malo mnie na zdjeciach , cora twierdzi , ze wszedzie zle wyglada ;) - no i jestem ludz anty internetowy w sumie :) , zdjecia sa zeby sie poznac i wiedziec z kim sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma facebooka ale potwierdzam, Biest to dopiero laska!! Biest jak Ci dobrze ja marzę o dysko!,he,he M mi mówi,ze to nie te lata ale ja i tak namawiam koleżanki na wypad w miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dla emerytow , sa party po 30- stce , po 40- stce , co kto sobie zyczy !!! Ja typ naturalny - w buciskach po gorach , nie na obcasach na party - co najwyzej rockowy koncert :) . Bylismy ostatnio na serj tankian - z zespolu system of the down - jesli komus w ogole cos mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dla emerytów - dobrze to określiłaś:D nio ja mam problem bo bym musiała z małolatami się wymieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×