Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ivanko , my sobie popijamy te srocze czesto , jako odtrutke :) , ale nigdy mi to na dlugosc nie wplywalo , lepiej sie czulam , to pewnie ten mastodynon u mnie , ale on mial cycki polepszac ;) :( . X Tessko witaj :) fajnie , ze nie masz tak daleko do polski , tez bym pojechala , na troszeczke , ale nie ma do kogo :( , a to tyle km :( X Stefi zamkniej m w schowku na szczotki poki mu sie nie polepszy ,zeby Cie nie draznil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, sciskam Was wszytkie mocno ❤️ Tylko jeden dzien a nastroj mam zupelnie inny i swiat wyglada inaczej. Pieknie jest, swieta ida, w lodowce juz pare kilo zamrozonych pierogow, wina sie chlodza w piwnicy :) Musze jeszcze tylko pare rzeczy dokupic ale najlepiej wybiore sie z tym jutro na lotnisko bo mamy tam duzo sklepow i zawsze otwarte :) x Rachelko, Trzymam kciuki za dobry rezultat Twojej wizyty u ginekologa! Musze Ci podziekowac 🌼, bo gdybys nie zrobila AMH to tez by nie zrobila. A tak to takiego KOPA dostalam, ze hej :) Wyslalismy dzisiaj juz maila do kliniki w Wiesbaden, ze prosimy o termin i zeby do nas oddzwonili bo niestety nikt telefonu nie odbieral. x Apropo staran to M mi powiedzial wczoraj, ze on sobie zapisal w kalendarzu kiedy mam 10 dzien cyklu bo wie, ze mniej wecej wtedy trzeba dzialac :) Dla mnie to balsam na dusze jak slysze, ze mu tez zalezy :) x Po tych wydarzeniach, jutro sam relaks! Bedziemy tylko ciasteczka piekli :) Jezeli chcecie to mam fajny, latwy przepis na cranberry cookies (taki rodzaj okraglych herbatnikow). Robi sie pieronem i bardzo dobre wychodza. x 300g miekiego masla (ja biore 250) 250g brazowego cukru 2 paczuszki cukru vaniliowego szczypta soli 2 jaja sredniej wielkosci 350g maki 1 lyzeczka Natronu (po angielsku nazywa sie to Baking Soda, w Niemczech Natron a nie wiem jak po Polsku) 300g bialej czekolady (ja biore tylko 200g) 300g suszonych Cranberries (to sa po Polsku chyba zurawiny, no nie?) x Maslo, brazowy cukier, cukier vaniliowy i szczypte doli odbrze wymieszac na kremowa mase. Dodaj jajka pojedynczo, potem make i natron. Dobrze wymieszac. Biala czekolade rozdrobnic na drobne kawalki, wymieszac z cranberries i zmieszac z masa na ciasta. Wylozyc blaszke papierem do pieczenia i ukladac male "kupki" :) wielkosci lyzki w sporych odstepach od siebie i tak tylko troszke od gory je przycisnac. One sie w piekarniku "rozplaszcza" na takie typowe, okragle plaskie cookies. Piec na 175stopni C mniej wiecej 10-15 minut, zalezy od piekarnika. Wyjac i dobrze schlodzic (najlepiej na takiej metalowej kratce czy rusztowaniu z piekarnika, na poczatku moga byc troche miekkie ale w trakcie suszenia stwardnieja - tylko nie moga lezec na talerzu, musza miec troche powietrza pod soba.). Smakuja swietnie do herbaty czy kawy i mozna je trzymac bardzo dlugo w woreczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha myślałam, ze nikogo nie będzie a tu prosze dziewczynki na stanowiskach. Moncheri ja póki co planu żadnego nie mam, w sumie to mi jeszcze tylko jedna klinik została, bo z jednaj zwiałam, w drugiej ta wspaniała ginka była no i trzecia mi została, ale tam narzekaja na forach na zero intymności i kolejkch dużych i to mnie wtedy odstraszyło, bo ja to raczej wstydliwa jestem i jak sobie pomyślę, ze mam siedzieć na poczekalni z samymi małolatami to aż mi się odechciewa tam iść, zobacze jak się zdecyduje to w styczniu od razu się zapisze. Ivanka ja piekę szarlotkę klasyczną, pychotkę czyli Panią Walewską, z tego wychodzą mi jeszcze babeczki i jeszcze najlepszy na świecie seromakowiec.Ale to wszystko jutro dopiero.Póki co trochę się obijam, czekam aż M wróci z pracy i na cmentarz jedziemy. Teska do Polski dopiero po świętach jedziesz? Gerwazy jak miło widzieć Cię szczęśliwą, ale dostałaś powera...super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie :) {kwiatek] Dziękuję wam za troskę jesteście kochane ❤️ Biorę antybiotyk ale jak na razie dalej mam mega katar gesty a i nic nie czuję ani smaku ani zapachu nic :( jak tu gotować .... masakra wołam córkę żeby wszytko kosztowała, bo ja na oko dodaję przyprawy W uszach mi strzela jak wydmuchuje nos nic nie słyszę ale mnie dopadło mega przeziębienie dawno taka chora nie byłam............. x x Pozdrawiam was wszystkie moje drogie i życzę wam spokojnych zdrowych świąt i oby spełniły się wszystkie marzenia a szczególnie to jedno ,jedyne dla każdej z nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie spodziewałam takiej aktywności:D Mam małą przerwę, m pojechał odebrać karpie, już wyfiletowne i gotowe do smażenia:) Gerwazy, widać od razu, że nowe siły w Ciebie wstąpiły:)I tak trzymaj!❤️ U mnie śnieżnie, piękne słoneczko, ale nadal zimno, -10. Generalnie miałam już wszystko posprzątane, zostały mi na dzisiaj tylko firanki. Chociaż słowo "tylko" mało pasuje, bo jak się za nie wezmę, to schodzi mi cały dzień. Kilka prań, a do tego WSZYSTKIE muszę prasować, a metrów mam masakryczną ilość! Pięknie wszystko wygląda, ale zachodu całe mnóstwo. Zostawiam zawsze na koniec, ale za to potem taki cudny zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane, przeleciałam tylko szybko kto pisał, bo mam malutko czasu. W ogóle ostatnio chaotycznie piszę, może nie wszystkim odpisuję, ale mam pustkę w głowie. Teraz szybciutko chciałam Wam napisać, że wyhodowałam duży pęcherzyk - ponad 2 cm, endometrium też bardzo dobre. Pan doktor był bardzo zadowolony (co za kochany facet :D ) teraz kazał się starać i starać, a przyjechać zaraz po Świętach sprawdzić czy pęcherzyk pękł - wizyta w czwartek wieczorem. Można coś zrobić, żeby pękł?! Tzn. sama nie mogę, ale lekarz? :O Może mógł dać jakiś zastrzyk?! Coś tam się chyba bierze na to, czy nie? W każdym razie nadal liczymy na naturę :) Gerwazy, cieszę się, ze humor lepszy; u mnie też raz wzloty raz upadki. Nie pozostaje nam nic innego jak być dobrej myśli :) Biest - Ty już na łonie rodziny.... Wesołych Świąt! Pozdrawiam Was mocno i ściskam wszystkie. Później się odezwę. A tak w ogóle - nie wiem co bym bez Was zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie my zorganizowane jesteśmy! Przygotowania do świąt, a na napisanie paru słów też znajdujemy czas:D Rachela, jak ja Ci zazdroszczę❤️Takie dobre wiadomości na święta:)Na pewno będzie Ci łatwiej wesprzeć mamę. Jejku, trzymam kciuki za powodzenie:) Mon cheri, rzeczywiście przebiłaś nas wszystkie z wolnymi dniami:) Karmi, zapomniałam dodać, że kacyka nie było;)Za mało winka. Tak sobie myślę, że jak przyjdą do nas znajomi w święta, to pewnie skuszę się na więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ja tak na szybko bo zaraz na imieniny idę a potem wiadomo robota na święta.Rahela mam nadzieję że coś będzie z Twojego pęcherzyka a Ty Gerwazy się nie poddawaj i walcz.U mnie mało wolnego 27 wracam do pracy ,pacjenci nie mają wolnego przychodnia pracuje pełną parą. Z okazji świąt życzę Wam drogie koleżanki wszystkiego dobrego i niech Wasze marzenia się spełnią. SW wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie chwilkę przerwy, bo już mnie nogi bolą. Piekę tort na jutrzejsze urodziny syna. Mięsa natarte marynatą - przygotowane do pieczenia. Ubrałam choinkę a M udekorował dom światełkami. To tyle relacji :) Duży pęcherzyk to tylko pierwszy kroczek, ale zawsze to lepiej niż miesiąc temu. Poczułam się mniej beznadziejnie, bo przy każdej wizycie wydaje mi się, że lada chwila usłyszę, że powinnam dać sobie spokój. Życzę Ci Karmi, żebyś trafiła do takiego lekarza, gdybyś była bliżej poleciłabym Ci mojego ;) Pomijając jaki będzie efekt końcowy (lub jego brak) - właściwe podejście do pacjentki to już dużo. Bo gotowa byłam zniechęcić się po pierwszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzko, Gosiu - ja Wam również życzę zdrowych i pogodnych Świąt, oby nadchodzący czas był dla wszystkich szczęśliwy 🌼 SM - przytulam Cię chorowitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja dopiero teraz wstecz doczytuję.... Stefciu, życzę Ci wytrwałości, mój M przy byle katarze już umiera... Liilly, moje firanki też wymagają prasowania..., kupowałam je z pełną tego świadomością, ale mi się podobały. A teraz jak mam je prasować, to chora się robię (na nerwy chora ;) ) Ale nie wszędzie mam firanki, tylko w salonie i w naszej sypialni, chłopcy nie chcieli, mają tylko rolety. Za to w salonie mam 3 duże okna.... W kuchni mam firaneczki, które nie są bardzo wymagające, szybciutko je prasuję. No, wracam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odpoczywam:D Mam w domu dużo okien, w różnych rozmiarach, ale we wszystkich te same firanki. Ja też z pełną świadomością kupowałam firanki do prasowania. Jestem z nich cały czas bardzo zadowolona, ale poświęcenie odnośnie prasowania jest za każdym razem. Do tego mam 4 szerokości firan na metr okna:DAle co tam, do następnego razu;) Dziewczyny, tak bardzo marzę o tym, żeby wszystkim nam się poukładało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja juz po makowcu- nawet mi wyszedl :) mieszkanie wyglada nawet nawet, gosc moze zawitac haha, nie bedzie wstydu.. Jeszcze tylko bym musiala M dzis "pomeczyc" bo tez mi sie dni plodne na swieta trafily ;) o Rachela, ale fajnie, super pecherzyk - jednak bylo warto brac ten clomifen, teraz tylko sie starajcie! a na pekniecie cos tam sie podaje, jakis zastrzyk tylko nie pamietam nazwy. o Karmi, my tylko 4 dni do Pl jedziemy, wlasciwie na Sylwka tylko bo tam sie impreza szykuje ;) o Gosia, Sm, Stefi- Wam rowiez spokojnych, zdrowych, wesolych Swiat :) o ja tez mam firanki do prasowania, ale uporalam sie z nimi juz wczesniej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wpadlam do domu i czytam co u Was. Widze, ze wszytkie zapracowane w przedswiatecznych porzadkach. Oprocz Rachelki ;) bo wiemy dobrze czym zajeta...a raczej zajeci :-D Rachelko, przy naturalnych cyklach pecherzyk peka zazwyczaj przy wielkosci 22-24 mm, slyszalam, ze w cyklach wspomaganych Clo rosnie nawet do 26 mm, mniej wiecej 2 mm na dobe. Czytalam, ze przy sztucznej iseminacji dostaje sie zastrzyk na pekniecie pecherzyka. x Mialam choinke na bialo srebrno ale dzisiaj w miescie wpadly mi w oko zabawne, kolorowe ornamenty Gift Company Kupilam ich chyba ze 30 i jak tyllko przyszlam to przebieralam choinke :) Wczesniej byla elegancka a teraz mam rock-and-roll'owa :) Maja kapitalne te ozdoby choinkowe, na przyklad slon jako baletnica w rozowej sukience, mikolaj na motocyklu - cudne! Dzieciom na pewno by sie podobala. Wylaczylam wszytkie swiatla oprocz choinki, gra muzyka swiateczna (Frank Sinatra Christmas Songs), romantycznie, w powietrzu roznosi sie zapach...plastiku :O Serio, zapomnialam, ze kuchenka rozgrzana byla i postawilam na niej plastikowa deseczke do krojenia i wlasnie poczulam, ze sie topi :O Ok, zaraz bede wietrzyc i skrobac ale najpierw dokoncze. x Ustawilam juz pare prezentow pod choinka a M zobaczyl, zbladl i pieronem wylecial pod jakim pretekstem z powrotem do miasta :) Hehehe, tylko nie wie, ze te 6 paczek to kazde wino osobno opakowane. Milosc miloscia, ale balans trzeba zachowac ;) Spodziewam sie, ze wroci z 5-cioma dodatkowymi paczkami :-D U nas dzisiaj w miescie szalenstwo bylo. Przy Tiffany's tylu ludzi, ze w srodku wianuszek a reszta na zewnatrz czekala bo nie mozna wejsc poki sie nie przerzedzi. W 99% lekko wkurzeni faceci z nerwowym wyrazem twarzy :-D x Karmi_, pewnie jest przyczyna dlaczego ta 3-cia klinika taka pelna ludzi. Nie zastanawiaj sie tylko umow na wizyte. Mam zagorzalosc swiezo nawroconych: NIE CZEKAJ! MARSZ do kliniki! ALE JUZ! ;) x Firanek nie posiadam. Wychodze z zalozenia, ze jak ktos nie chce ogladac moich celulitow to nie musi mi do mieszkania zagladac :) Sasiad nie wytrzymal nerwowego pojedynku, zalozyl zaslony i teraz wieczorem sie chowa. Mieczak! :) x Iwanka, Mon Cheri, Stefania, Biest, SM_40, Liilli, Tessa, Gosia, usciski dla Was wszytkich! ❤️ x Wesolych Swiat nie bede jeszcze zyczyc bo do poniedzialku jeszcze troche czasu :) x Dobra, ide kuchenke skrobac z plastiku skorbac :) Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj skrobałam płytę kuchenną:PZapomniałam, że gorący palnik i położyłam na nim przepis na rogaliki włożony do plastikowej koszulki:PWszystkie przepisy mam powkładane w koszulki A5 i zebrane w małym segregatorze. Jak potrzebuję przepis, to wypinam go i kładę w dogodne miejsce. No i wczoraj patrzę w przepis, a on coś zaczyna się zwijać:DNa szczęście wszystko zeszło bez uszczerbku dla kuchni. Ja właściwie nie musiałabym mjieć firanek, mamy dużą działkę i sąsiedzi nie mają właściwie możliwości zaglądania nam w okna. Firanki mam ze względów estetycznych:)No i nie widać poplamionych np. od deszczu szyb;) Ja w choinkach najbardziej cenię światełka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo, tak sobie myślę, że niedługo nadejdzie strona 500.....;) Kurcze, dlaczego ja nie mogę mieć owulacji w święta:O...też chcę!Starania w takim świątecznym klimacie mają duże szanse na powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oplatek to musi byc poswiecony? Jak to jest? Bo nie wiem gdzie tu kupic, wczesniej wysylal mi ktos z Polski. Powiedzialam M o oplatku a on, ze nie ma problemu. Zacukal mnie lekko, ze on sie tak na Polskich tradycjach zna a ja nawet nie wiem gdzie tego szukac, no ale nic, poker face i czekam ;) Pojechal do supermarketu i przyniosl paczke oplatkow :O Rozmiaru jumbo. Bez zadnych obrazkow, normalnie oplatki -- do pieczenia piernikow :-D Chcialas oplatki? Prosze bardzo. Tu jest 50 :O No mowie Wam - miedzynarodowe malzenstwa sie nigdy nie nudza :-D x Ronie wlasnie niespodzianke dla M - Francuzka zupe cebulowa z serem gruyer. O ile uda mi sie nie spalic kuchni i nie pokaleczyc rak. Ostatnim razem jak scieralam ser na tarce potrzebowalam dwoch szwow w szpitalu bo sobie przypadkowo starlam pol kciuka :) Zupka tak wyglada jak na zdjeciu ponizej i smakuje...bosko! Zwlaszcza z czerwonym winem :) http://img.foodnetwork.com/FOOD/2008/06/11/JH0103_English-Onion-Soup-with-Sage-and-Cheddar_lg.jpg Tylko ja uzywam sera gruyer i tymianku zamiast sage (po Niemiecku sage to salbei, nie wiem jak po naszemu) x Liilii, racja z tymi swiatelkami na choice! Slicznie to wyglada. Wczoraj byla najdluzsza noc w roku, od dzisiaj dni sa dluzsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie żyję.. I to nie przez starania zbereźnico Gerwazy :D jeszcze nie było okazji. Jutro muszę w miarę wcześnie wstać, bo czeka mnie sporo roboty, którą chciałabym skończyć do popołudnia zanim przyjedzie mama. Mój M chodzi jakiś nadąsany... mam nadzieję, że mimo tego starania będą, choćby z obowiązku ;) Na pęknięcie pęcherzyka robi się zastrzyk z pregnylu. Przypomniało mi się, jak opowiadała kiedyś koleżanka (miała problem z zajściem w drugą ciążę) że miała wspomagany cykl, przyszedł właściwy dzień i dostała zastrzyk z pregnylu. Po powrocie powiedziała o tym swojemu M, on poczuł presję (skąd my to znamy? ;) ) powiedział, że traktuje go jak rozpłodowca, itp. pokłócili się strasznie i nic nie było.... Była tak wściekła i rozżalona, że pewnie doszłoby do rozwodu (mówiła, że już podjęła taką decyzję) ale .... okazało się, że jest w ciąży. Seks był wcześniej - dzień przed wizytą u lekarza :) Gin powiedział, że wg niego powinnam mieć owu w ciągu 1 lub 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rachelko ja mocno zaciskam kciuki a ty molestuj m żeby nie wymiękł :P x x Buziaki dla was :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela bo najlepiej jak plemniki czekają na jajeczko, także działaj dzisiaj.Ja pregnyl miałąm podawany chyba 4 razy, a najlepsze, że to hormon ciążowy i po nim czułąm się jak w ciąży mdłości itp. U mnie też już posprzątane tylko kuchnię jutro skończę bo po tych moich wypiekach to wiadomo co się tam będzie działo. Dziewczyny mam problem taki, że pies mi chodził po klawiaturze i zmniejszylą mi się czcionka na naszym topiku, w ogóle jest tylko na połowie strony i litery są chyba 7 widoczne, a jak teraz piszę to nawet nic nie widzę pewnie czcionka 2. Gerwazy opłatk powinien być święcony, ale chyba nie musi bo to raczej chodzi i bliskość, jednośc i szczere życzenia, jakby co mogę Ci w przyszłym roku wysłąć taki najprawdziwszy, święcony z wizerunkami. Kurcze nawet nie widzę co pisze, zawołałąbym M, ale jak on przeczyta nasze wypociny to panie trupem:) Gdyby któraś mogłą mi pomóć wróćić do włąściwego rozmiaru to pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Rachela teraz mam czcionkę najmniej 30, a przeglądarkę mam Firefox. dawaj dalsze wskazówki, ale już wolę takie byki niż tą malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już sama dałam radę ctrl+ powiększa a ctrl - pomniejsza, dzieki Rachelko uratowałaś moją godnośc , nie musiałam M prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile. Dojechalismy okd 16 Do rodzicow...matko Co za droga...pieszo doszlabym piechota ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze Karmi, że sobie poradziłaś, bo ja czasowo nie byłam online. Oglądamy "Frozen", teraz M zszedł na dół podłożyć do kominka :) Biest, a co jest, ze tak ciężko się jedzie? Śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche odsprzatalam , tylko po co , jestem wykonczona po tej calej robocie !!! W przyszlym roku oleje i tak nie ma kto nas odwiedzic :( Wlasnie ogladam " gremliny " , chyba z 20 lat nie widzialam ;) Gotowac po co - jemy jak muchy , slodyczy prawie wcale , czytam czasem co ludzie gotuja na swieta , u mnie by na miesiac wystarczylo !!! Zrobie tylko makowki , sernika, kolacje w formie zupy grzybowej , kapusty z grochem , grzybami i karpia !!! W drugi dzien swiat podobno idziemy jejsc , a w pierwszy pewnie poprosza o co s lekkiego w stylu salatki ;) , oj nie idzie juz jesc jak wczesniej ;) A niektorzy juz od tygodnia w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ...niedawno zakończyłam swoje porządki i jeszcze zrobiłam w nocy zakupy.....biedni ludzie, którzy muszą pracować w nocy w sklepach.. a ja naprawdę miałam wyrzuty sumienia, ach, miałam dziś naprawdę spowolnione tempo..... o Rachelo do dzieła! musi się udać! o Gerwazy niezły pomysł z tą ilością prezentów:) co do opłatka to chciałam zaproponować to co Karmi za rok dawaj namiary wyślemy. A czy u was nie ma parafii katolickiej? Tam na pewno byś dostała opłatek. o Karmi ty pracusiu już ciacha zakręciłaś.... ja zostawiłam to na jutro o Tessa powodzenia z teściówką;) o Liilly niezłe te twoje firany i podziwiam za cierpliwość:) o Mon cheri co tak mało jecie? A gdzie rozpusta i obżarstwo świąteczne? o Stefanio dzięki za życzenia, co do chorego M - u mnie to samo, pomysł Mon cheri - w tym konkretnym wypadku bezcenny;) hi,hi o Kobietki to dla wszystkich:) moje życzenia Świąteczne dla każdej z nas, jeżeli nawet nie lubicie Pink proszę doczekajcie do refrenu piosenki , słowa, które mówią wszystko i pamiętajmy o tym zawsze:) http://www.youtube.com/watch?v=OHGeSkwt-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, tekst rzeczywiście do nas pasuje:) M na spacerze z psem. Nie ma się co później dziwić, że jak m w domu, to pies domaga się z rana wyjścia. Ja nie chodzę na ranne spacerki, otwieram drzwi, wypuszczam zwierzaka i to na tyle. No ale jak pan w domu, to od razu psina ma inne życie;) U mnie cieplej, dzisiaj już tylko -15;) Mon cheri, w święta rzeczywiście robi się o wiele więcej jedzonka, taka tradycja:DWszystkiego po trochu i wychodzi dużo. Ja staram się nie jeść za dużo, żeby nie "odzyskać" dopiero co zgubionych kilogramów. Jak jestem sama idzie mi to jednak łatwiej, z m różnie bywa;)Ćwiczę silną wolę;) Co do firankowej cierpliwośći, to życzyłabym sobie takiej w innych dziedzinach życia. Na chwilę obecną najlepiej odnośnie starań;) Dzisiaj ostatnia niedziela adwentu, miłego dnia życzę❤️Zdrówka tym niedomagającym❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka:) Dziewczyny ja już w kościele byłam i na małych zakupach. Po tych wszystkich wydarzeniach z ostatniego miesiąca budzę sie o 5 rano, ale wieczorem max do 22 godz wysiedzę. Ivanka a jaki macie sklep w nocy? Ja ciasta piekę dzisiaj. Moncheri u nas w święta obżarstwo, u rodziców zwyczaj taki, że się przy stole siedzi cały dzień, a w domu tez trochę szykuje bo goście w 2 dzień świąt będą. Biest najważniejsze, ze szczęsliwe dojechaliście, jak ci tam u nas?:) Rachelka opowiadaj jak było...wczoraj M dołożył do tego kominka i co było dalej......?;) Stefi jak przygotowania kiedy goście zjadą? SM wylizałaś się już, bo trzeba się za jakąś robotę brać:) No to idę, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×