Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachela, ludzie w Twojej pracy są mało wyrozumiali...bez serca. Myślimy cały czas o Tobie i mam nadzieję, że mimo iż tylko wirtualnie, podnosiny Cię na duchu.. Jasmina, co u Ciebie? Gerwazy, ciekawa jestem Twoich wyników...bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, może i nie w czasie ta wizyta, ale z drugiej strony oderwiesz myśli...pamiętaj, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, ten AMH test to taka zabawa w doktora :) Nie podchodze do tego pesymistycznie, oczekuje wyniku odpowiedniego do mojego wieku. Ja i bez testu wiem, ze nie robie sie mlodsza i szanse spadaja - tylko pytanie czy wogole kiedykolwiek jakies byly :O Kilka lat temu rezerwe mialam pewnie wyzsza i co? Z tego co sobie przypominam w ciaze i tak nie zaszlam :O Tak, ze odczekam do piatku i zobacze. Jezeli zdecyduje sie na IVF to lekarz bedzie mogl lepiej dobrac stymulacje do moich resultatow AMH. x x Humor mam parszywy bo M mi wlasnie napisal, ze klient zmienil plan i musi zostac na prowincji do 17.00 co oznacza, ze nie wyrobi sie dzisiaj na nasze umowione spotkanie o 18.30. Zasugerowal zebym sama poszla a on dojedzie, tyle, ze ja wiem, ze u niego w pracy to jak jest taka faza to oznacza, ze on sie zjawi dzisiaj o polnocy albo wogole jutro rano :O I znowu musze swiecic oczyma, zmieniac plany, odwolywac na ostatnio minute. Jak ja to lubie! :( x x Rachelka, moze pogadaj z ginem o IVF? ;) Idziesz na monitoring pecherzykow po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, idę na monitoring, w sobotę 11 dc, znowu nijak z terminami mi nie pasuje bo Święta inv raczej nie wchodzi w rachubę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie bez zmian,brzuch pobolewa,@brak rachelko trzymam cię jutro mocno za rękę,ciężki dzień przed tobą:( biest kuruj się tam bo święta tuż,tuż nie wypada być chorym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu chorowac musze za 3 juz jechac.... Juz sie nie moge doczekac :-) Kupilam rodzicom doatkowy prezent - kominek etanolowy na sciane ale sie beda cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Wykurujesz sie na sniegu :) Na mrozie wszystkie zarazki gina :) x Nadal kurcze nie mam jakiegos fajnego prezentu dla M :O Po prostu wogole nie mam w tym roku weny...a tu jeszcze tylko pare dni zostalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, mamy zbliżone dni cyklu:)Tylko u mnie brak faceta:O Gerwazy, ja po Waszych wpisach też miałabym ochotę na badanie AMH...ale najzwyczajniej na świecie boję się...boję się stracić nadzieję. W zamian za to szukam sobie plusów świadczących o mojej młodości:POczywiście to nie oznacza dobrej rezerwy, ale chyba chcę się pocieszać. No więc tak: moja mama weszła późno w wiek menopauzalny (ok. 56 roku życia), a myślę, że to właśnie po niej odziedziczyłam dobre geny, prowadzę w miarę zdrowy tryb życia, ogólne wyniki mam dobre, nie palę i nie paliłam, nie mam siwych włosów, ze zmarszczkami też nie mam problemów...co jeszcze?...moja mama nie wygląda na swój wiek, ja ponoć też nie;)nie choruję, nie biorę leków, lubię swoją pracę. Chaotyczne ta wyliczanka, ale piszę, co przyjdzie mi do głowy:DWielkim minusem jest moje negatywne nastawienie do wszystkiego:OJa jestem z tych, które najpierw widzą czarne strony, no a to wiąże się ze stresem. Mogłabym pocieszać się dalej...co z tegoBez faceta, to ja mogę być jak 18-tka:P Czas na kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilii, x Na oko daje ci wynik AMH 6.5 :) - bo powyzej 7 tez podobno niedobrze. x Ten test to taka zabawa. Wiadomo, ze w moim wieku bedzie niski wynik. Ale co to zmieni? No chyba, ze mi wyjdzie jednoznacznie 0.1 to nie bedzie sensu nawet wogole nic wiecej probowac :O Podobno robienie tego testu ma sens przed stymulacja na ivf zeby lekarz mogl mniej wiecej okreslic ile sie mozna spodziewac jajeczek i czy wogole jakies beda. Natomiast AMH nic nie mowi o jakosci jajeczek, wiec nie jest w zaden sposob przepowiednia mozliwosci zajscia w ciaze. Kobiety o niskim AMH zachodza a o wysokim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillii ja zmarszczek zadnych , ale od lat leb calkiem siwy i dobra rezerwe , ale zgadzam sie z tym paleniem ! Te ktore pala maja czesto niska w mlodym wieku - dlatego tu taki nacisk kiedys robilam ! No i mimo to ciazy brak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także plusy plusami, a pewnych spraw się nie przeskoczy:OMon cheri, Ty dawno zaczęłaś, a ja mam sama do siebie żal, że tak późno mnie wzięło. Człowiek myśli, że wszytko przed nim, a tu dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Zdradzisz sekret jak to robisz, ze zmarszczek nie masz? Ja sie wlasnie zastanawiam czy jezeli bym sie na IVF zdecydowala i robiliby mi punkcje pod ogolna narkoza to mozna by to przy okazji wykorzystac do zabiegu w innych czesciach ciala? :-D :P x Obojectnie jaki AMH by mi nie wyszedl to zdaje sobie sprawe, ze moj limit to w optymistycznym przypadku do konca 2013 roku. Bardziej traktuje ten test jak wykluczajacy - jezeli wyjdzie ponizej 0.5 to nie ma co sie co ludzic. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, tak jak pisałam, rok 2013 jest dla niektórych na swój sposób decydujący:)Cieszę się jednocześnie, że chcesz pozostać aktywna w temacie starań:)Twój niedawny post stawiał to pod znakiem zapytania... Co do naszego wspaniałego młodego wyglądu;)myślę, że najwięcej zależy od tego co dostaliśmy w prezencie od losu:)Dalej można wymienić wszystkie inne czynniki. Jakby jednak nie patrzeć, wszystkie nas dotknie pazur czasu:PW nawiązaniu do wspomagającego działania kosmetyków, to macie może doświadczenie z 100% olejkiem arganowym? Zamówiłam sobie buteleczkę i jestem ciekawa jego cudotwórczych właściwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, widzisz u mnie juz zaczely sie hormonalne wachniecia nastrojow zwiazane z menopauza :P Jednego dnia rzucam wszytko w trabe, drugie mysle, ze moze jednak sprobowca jakiejs nowej terapii. x M w koncu w drodze domu. Z jedynie malym jednodniowym opoznieniem :O i moim zrujnowanym wieczorem na sumieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, o ja mam w takim razie meno od urodzenia:PNastroje wahają mi się jak szalone:DI tylko m daje sobie z nimi radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja na koniec dnia. Wszystko przeczytałam ale jakoś zapomniało mi się kto co napisał. W każdym razie Rachelko będę jutro o Tobie myślała, bo wiem co przechodzisz....trzymaj się mocno, ja na pogrzeb teścia musiał zażyć 2 hydroksyzyny bo na trzeźwo bym tego nie przeżyła, a że to były moje pierwsze w życiu środki uspokajające to zadziałały nawet, ale na drugi dzień miałam kaca giganta:( dziewczyny jakie Wy optymistki jesteście to ja wczoraj przedstawiłam swoje wyniki badań i miałam nastawienie, że to koniec, a Wy mi tu takie optymistyczne posty, że jest ok w ogóle, no nie wiem nie wiem może ostatnią klinikę jeszcze zaliczę u siebie ;)Kochane jesteście szkoda, że nie możecie sprawić żebym w ciążę zaszła;) Biest jak zdrówko? Gerwazy czekam z Tobą na wynik czyżby Ci invitro po głowie chodziło? Bo jesli tak to wcale nie martw się skutkami ubocznymi bo wbrew pozorom nie ma ich tak wiele. Zuzka dzięki za linka no żeby mi się taki gin kiedyś trafił jak ten z bociana....a tak w ogóle to kiedy masz to badanie? Jasmina ale jak nie ma @ to może może....... Ja już kończę bo padam na ryj dosłownie, wzięłam się dzisiaj za porządki świąteczne..lepiej późno niż wcale. Sorki, ze nie podziękowałam każdej z osobna za komentarz wyników, ale siły mnie opuściły i spię już dosłownie, ale dziękuje za wsparcie koleżanki niedoli i dobranoc. A rano wstaje o 5 godz bo chodziłam na rekolekcje na roraty na 6 rano, ale zaniemogłam już poddaje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ daj spokoj z porzadkami. Nie dawno remont robiliscie to przeciez jeszcze czysto :) x Powiedzcie dziewczyny, jak sie u Was Wigilie obchodzi? Jakie serwujecie swiateczne potrawy? x W Niemczech to roznie bywa z tymi tradycjami Wigilijnymi. Niektorzy jedza parowki z oblesna salatka z ziemniakow na zimno :O Niektorzy serwuja ges pieczona. Bylam tez raz na Wigilii gdzie serwowano Schnitzla :) x A jak to u Was wyglada? Jakie macie specjalne potrawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest barszcz czerwony z uszkami, pierogi ruskie, z kapusta i grzybami, karp i jakas inna ryba specjalnie dla mnie bo karpia nie lubie, buleczki drozdzowe, moczka, czasem kutia i cos tam jeszcze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, nerwy od rana, a nie pomyślałam o czymś na uspokojenie :( Tylko tu u nas w sklepie kupiłam herbatkę z melisy... Odezwę się wieczorkiem (chyba :( ) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×