Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Zeszlam mi w koncu goraczka ale meczy mnie katar i kaszel... Tak barany najlesze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! 🌼 x Co tam u Was? x Rachelka, serio??? Rozkrecila sie czerwona plaga? :( A niech to diabli wezma! :( :( Moze jednak wezmiecie pod uwage in vitro, co? x Zyje wylaczie mysla o moim terminie w klinice. Karmi_, kochana, ja Cie prosze, nie zwracaj uwagi na debili. Nie dla nich zyjesz! Rob to co dla Ciebie, innymi sie nie przejmuj. Idz do kliniki i zacznij in vitro. Zrob to teraz zebys tak ja potem nie zalowala, ze za pozno! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Ty też baranica?:) Rachela, nie napisałaś jaki Ty znak jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja nie wiem, czy ten cykl - ostatni przed kolejnymi urodzinami, nie będzie moim ostatnim cyklem starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana Ty moja motywacjo:) Wiesz, że u nas w PL na invitro kasy naszperlać to niemożliwe raczej, do jednego nawet za darmo bym nie przystąpiła, wiem jakie to uczucie bo miałam iui...po prostu musisz robić następne...... Ja mieszkam w biednej częsci Pl i u nas zarobki są po prostu śmiesznie niskie. Gdybyśmy mieszkali powiedzmy w Poznaniu i robili to co robimy to pewnie już dawno stać by mnie było na to. My i tak nieźle sobie żyjemy w porównaniu do innych, ale invitro to już nie na naszą kieszeń. Gdybym miała jakąś nieruchomośc albo pole w zanadrzu to na pewno bym sprzedała na ten cel. No i to tyle w temacie invitro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no to wracaj do żywych:) Teska już myślałam, gdzie się podziałaś. Rachela te urodziny to nasz ból:( Ostatnio kolega przypomniał jak się kiedyś na 18 czekało, a teraz ile bym dała za te 18....no 28.....no 38 nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja córka tez baranica i to klasyczna taka....ja za to bliźniaczek przyjemniaczek z jadem żmii:) No taka sobie dwojaka natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja za 35:) Rachela, Ty nie żartuj, jaki ostatni cykl starań, no coś Ty❤️Przecież wiesz, że to nie takie proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILI gdybyśmy miały 35 lat to na refundowane invitro byśmy się załapały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He....no to jestem na 500 stronie tylko szkoda, że nie z dwoma krechami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedzę dziewczyny ze obie macie szanse ciekawe która pierwsza hehehe :) za wszystkie zaciskam kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego najlepszego:) Tak dla pewności wyznaczmy sobie następną szczęśliwą stronę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
Pozdrowienia z okazji 500! :)) A mnie znowu dół dopadł - byliśmy u znajomych i wywiązałą się dyskusja nt ulgi na dzieci. Niechcący odezwałam się że nie rozumiem dlaczego mając jedno dziecko nie będę mogła skorzystać z uli - jedno bo jedno ale też kosztuje. I się zaczęło - trzeba sobie drugie zrobić itd, itp.... Smutno mi się zrobiło. Zwłaszcza że tyle wydałam na lekarzy i leczenie żeby to drugie mieć, że nawet gdybym tą ulgę dostawała to by mi się nigdy nie zwróciło. pomarudziłam. ulżyło. ufff. dzięki że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju wiesz ludzie są na serio nie raz bezmózgowcami ja też często słyszę ze drugie sobie zróbcie i strasznie mnie to wszytko złości coraz bardziej takie głupie komentarze wyprowadzają z równowagi też mam jedną córkę i zero ulgi takie nasze realia to prawo to życie to wszystko nie ma sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tez ostatnio wpadam w takie doły ze wszyto mnie doprowadza do obłędu wkurzam się o byle co a jak @ jest to bez noża nie podchodź :( chyba zacznę coś na uspokojenie brać bo nie raz sama ze sobą wytrzymać nie mogę :( widzę wszystko w czarnych barwach a przecież tak żyć się nie da na dłuższą metę chyba mnie jakaś deprecha łapie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
SM_40 - ja to generalnie już tyle się nasłuchałam odnośnie posiadania jednego dziecka, że szok, począwszy od "Twoja córka będzie nieszczęśliwa" przez "Nie boisz się mieć tak jednego dziecka? a jakby coś się stało?" po " Pani to się pewnie już nie chce mieć drugiego". i takie tam ...parę razy zdarzyło się że powiedziałam że chcielibyśmy ale się nie udaje ale jak mi jedna z bab powiedziała (tak niby żartem) że to z mężem trzeba spędzać czas a nie po klinikach jeździć, to już więcej nie mówię... mojej córce też jest niełatwo z tym tematem (ma 10 lat). pewnie gdybym ja też inaczej podeszła do tematu, to byłoby inaczej...gdybym ją potrafiła przekonać, żę jest świetnie, że jest jedna...a ja nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Jak Was czasem czytam to ciesze sie, ze w Niemczech mieszkam bo tutaj takie glupawe komentarze sie nie zdarzaja. Albo przynajmniej nie tak czesto i ja sie z nimi nie zetknelam. x Karmi_, na topiku o in vitro pisaly dziewczyny, ze sa w Polsce dwie kliniki gdzie mozna robic tyle staran ile sie da w ciagu roku czy dwoch w zamian za 1.5 ceny jednego in viro. Moze taki program bylby dla Was? Poza tym mozna jeszcze cene obnizyc gdyby sie oddalo czesc jajeczek dla potrzebujacych par. x Rachelko, Nie zniechecaj sie tak szybko! To byl drugi cykl na clo, dajcie sobie jeszcze szanse. Choc moze tez powinnas wziasc pod uwage bardziej in vitro. Co Ty na to? Wredy przynajmniej wiadomo, ze podadza Ci juz zarodki - Ty bylas juz w ciazy, masz dwoch zdrowych synow wiec szanse na pewno bylyby dobre. Tak tylko sugeruje bo bo tym jak mi moj AMH wynik dal solidnego KOPA w duuupe to jestem nawrocona :-D x Liilii, to cykl mamy teraz podobny. Moze ten pierwszy w 2013 bedzie szczesliwy? Czytalas moze o DHEA? Podobno podnosi szanse na ciaze w naszym wieku a to jest naturalny suplement i mozna bez recepty dostac. Bierze sie 75 mg na dzien w 3 dawkach. x Biest, za zdrowko pijemy dzisiaj! I za 500 strone!!! Ja oczywiscie wode mineralna :-D Ale jutro jestesmy na kolacje umowieni wiec nie bede robic z siebie dziwadla tylko wina sie napije :-D Nie ma co byc fanatykiem. x Usciski dla Wszytkich! 🌼🌼🌼🌼🌼 x Iwanka, Mon Cheri czekamy na kwiatki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy... Moje lenistwo 2 tygodniowe sie dzis konczy niestety :-( Ale za 2.5 tygodnia lecimy do Hiszpanii wiec az tak nie bede narzekac bo na pewnio bedzie fajnie :-) Nie wiem jak ja czas znajde ale musze koncu do lekarza isc bo mam zapalenie rzeber od kaszlu-czuje sie jakb mnie oblorzyl w nocy kijem. Trzeba dotrzec do ginka na kontrole '' gardla''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 500-tna strona tak obiecująco wygląda...oj, tak bardzo przydałby się nam wiadomość o ciąży...:) Gerwazy, Twój termin coraz bliżej:)..... A ja dzisiaj mimo @ mam straszną ochotę na ;)...M będzie wieczorem w domu, to chyba go namówię:D Za dwa tygodnie idziemy na karnawałówkę:)Dobrze, bo może myśli trochę odpoczną od porażek.....W zasasdzie mam dosyć pozytywny nastrój, ale pogoda jest dobijająca. Już ciemno, człowiekowi spać się chce, a dzisiaj rano myślałam, że do pracy nie wstanę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×