Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość dziewczyny ...
To bylo chyba jednak 22 cykle staran, tak mi sie wydaje , chociaz jak widac mnie i 5- krotnie dluzsze serie nie pomagaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mi się zdawało, że 22, no to niedługo osiągnę średnią statystyczną ;) dobrej nocy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri ? 🌻 o u mnie @ juz zawitala, chyba wszystkie bedziemy miec owulke w tym cyklu w jednym czasie :) trza sie brac do roboty haha o Maja, ja tez mam jak na razie jedynaczke i tez przez dlugi czas martwilam sie, ze byc moze nia juz zostanie... ale zaczelam dostrzegac jednak te "zalety", dla swojego dobra... teraz jest mi juz lzej i ciesze sie z tego, ze tak sie stalo. o a ja wlasnie sie zastanawiam jak tu wyprawic dziecku urodzinki :) lista gosci juz przygotowana haha, brakuje tylko pomyslu, gdzie i kiedy... 10-tka dzieciakow w domu jakos mi sie nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
A u mnie dzis owu ? Chyba ? 4 dni za wczesniej , ale owutest jak byk krecha ciemniejsza niz kontrolna ? X Ja jakos nie potrafie dostrzec zalet jedynactwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle nie wiem ktory dc musze policzyc. Zuzka daj mi swego maila to podam ci adres by clo dolecialo... Bylam u lekarza dal mi jakis lek na kaszel Doustny...pogielo go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Witajcie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Czy moge się przyłączyć do waszego wątku, bo w innych nie mogę znależć swojego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
Rachelko no 9 dzien - chore , ale test mowi ze prawdziwe ! X Izabello witaj , rozgosc sie !!! A pasujesz do tematu , czy u nas tylko towarzysko ? Tu wlasciwie kazdy pasuje , bo to topik zbierankowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Staramy się od długiego czasu o drugie dziecko, pierwsza córa urodziła się w wieku 34 lat, mąż 40, a teraz mam 38 i coś kolejna ciąża nie chce wyjść, jesteśmy zdrowi tzn wszystkie potrzebne badania porobione są w normie, i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
No to witaj w klubie - pasujesz przepieknie , niestety :( , tylko zmartwie Cie , ze wyniki tu mamy bardzo nijakie :( Bardziej sie wspomagamy w niepowodzeniach , niz swietujemy zwyciestwa ! Moze przelamiesz zla passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Będzie dobrze, wiele koleżanek około czterdziestki i kawałek po, urodziło zdrowe silne dzieci, na nas też przyjdzie pora, a passe jasne że chciała bym przełamać. Mam znajomą która z medycznego punktu widzenia nie miała szans na dziecko, nie znam szczegółów ale lekarz powiedział jej że dzieci nie będzie, a dziś jest mamą kilkuletniej córeczki, zaszła w ciąże w wieku 36 lat z drugim mężem, pierwsze małżeństwo było bezowocne. Ja postaram się powalczyć do końca. Chociaż to takie przykre, gdy każdy cykl pełen nadziei kończy się niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
No to zycze powodzenia :) U mnie wlasnie powinno bez problemu sie udac - moze to jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biest, tak jak pisałam wcześniej: zuzka78@gazeta.pl. Sądziłam, że się rozmyśliłaś i nie chciałam się narzucać ;). Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZka ja to mam skleroze heheh :-P Jakos nie mam ochoty na ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabella, witaj w klubie! Moze bedziem tym szczesliwym wyjatkiem :) x Liilli, Uwazaj, uwazaj :) Raz tez mnie tak naszlo na male co nie co w trakcie @ i malo sie na pogotowiu nie skonczylo. Nic strasznego, po prostu tampon mi gdzies wsiaknal i nie moglam zlokalizowac ani wyjac :P :O W koncu po jakis dwoch godzinach prob sie udalo. Rany, juz mialam wizje, jak jestem na pogotowiu i mowie, ze tampon mi gdzies wsiakl :O x Wczoraj bylismy w restauracji a potem tez mnie naszlo na amory :-D A tu M mi oswiadcza, ze nie moze bo akumuluje armie do 13-tego na owulacje ;) Musze mu wytlumaczyc, ze to tak nie dziala ale mily jest, ze o tym mysli :) x Milego dnia Wszytkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie mój M będzie w delegacji w przyszłym tygodniu... Bo chcę go poprosić, żeby przyjechał w środku tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, ja niestety nie mam opcji, żeby m w razie potrzeby wpadł do domu. Mam po prostu nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie:)Chciałam z m porozmawiać wczoraj na ten temat, ale było tak fajnie, że zrezygnowałam. Obawiałam się, że rozmowa potoczy się w złym kierunku i czar pryśnie. Może dzisiaj.... Gerwazy, ja też zawsze myślę, żeby tampon gdzieś nie poszedł sobie:PUżywam ob i one naprawdę są wytrzymałe;)A m jest wprawiony w trzymaniu sznurka:DTakże odpukać, do tej pory nic się na szczęście nie wydarzyło:D Gerwazy, masz wytrzymałego m;)Mój pewnie nie odłożyłby przyjemności na moment owulacji;):DTo tylko świadczy o jego podejściu do psrawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku serc pokrzepieniu .....
Moj m wczoraj dowiedzial sie , ze zona kolegi z ktorym pracuje jest w ciazy .... Kiedys cala impreze przegadalam z nia o klinikach , bo o pierwsze starali sie 5 lat ( corka ma teraz 8 ) , a o drugie od 4 i nic , wiec dali sobie pol roku temu spokoj , po kilku insyminacjach i teraz zaszla naturalnie !!!!!!!!! Kolega wlasnie skonczyl 45 , a zona rocznik 69 , wiec moje kochane 69 czasem sie jednak udaje - szkoda , ze nie nam , no ale nadzieja jest ......... !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssia
cześć dziewczyny! Nie wiem, czy to, co napiszę będzie dla was pocieszeniem, ale mam 38 lat. O dziecko starałam sie od 8. Przeszłam 3 inseminacje i 3 in vitro i ....jestem w ciąży :) po 3 in vitro sie udało. To dla mnie cud, bo traciłam juz wiare wto, że będe mamą. Ale warto walczyć do końca i nie poddawać sie, bo cuda naprawde się zdarzają. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
Witajcie - czarnule i pomarańczki :)) U nas zima się zrobiła - dziwne, w styczniu?? :) Ja grzeję tyłek w domku, piję popołudniowo-wieczorna kawka i opycham się ciaasteczkami Tessa - a w które to urodziny? czy skład mieszany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
kolorowo, kolorowo :) chciałam się wtopić w tłum czarnulek ale kicha....co już wpisze nowego nicka i hasło to mi się pojawia komunikat że wystąpił błąd. już wykorzystałam wszystkie konfiguracje majów i papajów i wiecznie to samo, wrrrrr chyba będę pomarańczowa na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam pare dni temu ten sam problem. Zalorz nowe konto z zamiast . _ i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×