Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Wyniki potrafia sie zienic po 5 czy 10 tygodniach dlatego nie wolno wciagac wnioskow z 1 spermiogramu. U nas bylo wszytko ok, i pare miechow pozniej zero Spermien w ejukacie- to idzie zack zack...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy miec, z tego dostalam 3800 euro od kasy jedynie po walce przed sadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no pewnie, że powinnaś być dobrej myśli, nie wspomnę nawet ile osób bedzie Ci kibicować i trzymać kciuki i na pewno dziewczyny z sąsiedniego topiku będą cię czarować i fluidki podrzucać:):):) Rachelak a Ty jak tam hodujesz już jajeczka? czujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u nas w PL wystarczyłoby na długą procedurę plus potem podanie jeszcze mrozaczków w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już idę spać. Dobranoc dziewczynki. A tak w ogóle to gdzie LILI, SM, Teska, Stefania o Ivance nawet nie wspominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy , to chyba od dobrej woli ubezpieczyciela , chyba , ze ma rzeczywiscie w swoim ubezpieczeniu taka klauzule :( . Sprawdz lepiej ,bo wielu ubezpieczycieli ma podobne Einschrnkungi jak gesetzliche !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoduję, hoduję.... chociaż jakoś dziwnie ich nie czuję jak po clo w poprzednich cyklach. Farmakologię wspomagam również ziołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje prywatne ubezpieczenie... Mazbyl wtedy w IKK. Jezu ja ci mowie ze nikt mnie tam bez szacunku i bezczelnie nie potraqktowal jak oni. Oni w ogole nie wzieli pod uwage moich jajowodow, zarzucili mi w zywe oczy ze wymyslilam sobie niedrozne jajowwody itd-masakra. Teraz mozemy przez ikk ale ja nie mam nna to juz sily chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnne robia w chuj problemow jesli chodzi o pokrywanie kosztow invitro. Wiem bo naczytalam sie tylu juz tylu historii w necie... Walka z kasami trwa czasem do 2 , 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest racja , panstwowe maja wytyczne i tych sie trzymaja , prywatne kombinuja jak kon pod gorke i wymyslaja niestworzone historie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnej i owocnej nocki. Tradycyjnie moc fluidkow. Gerwazy kciukasy mocne bardz. Dla reszty dziewczyn pozdrowionka, a ja sie tocze masakra kregoslup siada z lekka i miesnie brzucha juz nie takie po tylu dzieciaczkach wiec czasami az klekne z bolu. I na dodatek juz mnie stres zzera, boje sie jak cholera .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Izalus, faktycznie nie zostało Ci już dużo czasu do rozwiązania... Będziemy wszystkie trzymać za Ciebie kciuki! Pozdrowienia i miłego dnia dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi ;) Kochana, to nie tak ,że mam focha i nie piszę, po prostu siły nie mam, trochę to skomplikowane może od początku aby uzyskać rozgrzeszenie:):p...od nowego roku moja siostra ze swoją malutką córeczką jest u mnie w mieście w szpitalu, pomagam jej i po pracy zmieniam na dyżurze przy małej niuni. Mój dzień: praca - szpital - wieczorem jak wracam gotuję jeszcze strawę dla chłopaków a następnie padam. I kolejny dzień....a zapowiada się ,że niestety jeszcze to potrwa... o Gerwazy piękne masz swoje wyniki progesteronu zazdroszczę:), TSH idealne aby być w ciąży. Na podstawie twoich wyników można jasno powiedzieć ,że nie mają znaczenia jakieś tam lata! Każda z nas jest indywidualnym przypadkiem, niby jestem od ciebie młodsza ale biologicznie moje ciało to już menopauza, niestety.Dlaczego? ponieważ np. mój progesteron to 0,3 - czyli brak owulacji, Tsh dopiero zbite eutyroxem po 6 miesiącach miałam - 1,56. Co do wyników twojego M nic nie powiem, po prostu nie mam o tym bladego pojęcia. Trzymam kciuki:D o Rachelo przykro mi, że się nie udało......ale.. co ma wisieć nie utonie jak to mówią, nowy miesiąc, nowa nadzieja:) o Izabella witaj:) o Maja. Papaja ja też jestem mamą jedynaka, wiem co to złośliwości lub "miłe", niby nie zobowiązujące uwagi na ten temat, co do ulgi na dzieci mam identyczne zdanie "cóż my winne,że się nie udaje?" chęci na większą rodzinę są i nawet kurcze państwo przeciwko nam... o Mon cheri, znajomym się udało po tak długich starankach to i może Wam ten rok ześle niespodziankę, głowa do góry..nie rycz mała nie rycz:);) o Biest ty to opcykana w temacie jesteś:) o Izalus trzymaj się kobietko, dałaś radę z czwórką uda się i z piątym:) Tylko uważaj na siebie. o SM 🌼 o Dziewczyny wszystkie serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham jeszcze do Liilly [ cześć] i do Tessy ❤️, Stefanio; Heloł ;), zuza napisz jak wyniki : wsio ok?, Denis 🌼, Jasmina, dzielna Basia 🌼, Młoda i Blue prawie na finiszu. Trzymam kciuki. Blue dałabyś znak czy już tulisz swojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane! :🖐️ x Biest, starsznie mi przykro, ze Was to prywatne ubezpieczenie tak wykiwalo. Podejrzewam, ze nam nic nie zaplaca rowniez ale mimo to sprobuje cos odzyskac od nich. Placimy od lat a nigdy nie korzystamy to czemu nie. Ale przygotowani jestesmy, ze wszytko z wlasnej kieszeni pojdzie. x Iwanka, co sie stalo z correczka Twojej siostry? Cokolwiek by to nie bylo wysylam pozytywne fluidy! Nie wyobrazam sobie malych szkrabow w szpitalu :O x Rachelka, kiedy idziesz na kolejny monitoring do lekarza? x SM_40, mam nadzieje, ze sei juz wykurowalas? x Wiecie, poczytalam sobie jak te normy WHO sa ustalane i tak szczerze mowiac to one tak sie maja do szans zajscia w ciaze jak piesc do nosa. To sa srednie wartosci wyciagniete ze spermiogramu facetow, ktorzy w ostatnich 12 miesiacach udalo sie splodzic dziecko. To nic nie mowi o szansach jakie sie ma z danym wynikiem spermiogramu. Poza tym te wartosci WHO to sa minimalne wartosci. I co z tego, ze masz morfologie, czyli normalnie uformowanych plemnikow 5%? To jest w normie WHO a Twoje szanse na zdrowa ciaze z taka morfologie sa bardzo, bardzo niziutkie i wymagalyby nieslychanie szczesliwego zbiegu wielu okolicznosci. x Przeczytalam, ze diagnozuje sie Asthenozoospermie jako mniej niz 25% plemnikow poruszajacych sie szybko do przodu. Moj M mial 13%... A Teratozoospermie wystepuje kiedy jest mniej niz 30% normalnie uformowanych plemnikow. Moj M mial 11%... x Tak, ze ta norma WHO to chyba tylko po to, zeby kasy chorych mialy wymowke i nie placily choc rozumiem, ze musza w koncu miec jakies tam "graniczne" wartosci. Natomiast dobry lekarz nieplodnosci z doswiadczeniem jest w stanie ocenic na podstawie spermiogramu czy istnieja realne szanse na naturalna ciaze. Zobaczy co mi powiedza w Wiesbaden ale uwazam, ze miedzy wyninikami M a moja zredukowana rezerwa AMH to my sie naturalnie moglismy pewnie do usranej smierci starac i nic by z tego nie bylo :O x Mon Cheri, Liilli, SM_40, Isabella, Stefania, Maja.Papaja, Denis, usciski dla towarzyszek niedoli! :) x Pozdrawiam was Wszytkie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane! :🖐️ x Biest, starsznie mi przykro, ze Was to prywatne ubezpieczenie tak wykiwalo. Podejrzewam, ze nam nic nie zaplaca rowniez ale mimo to sprobuje cos odzyskac od nich. Placimy od lat a nigdy nie korzystamy to czemu nie. Ale przygotowani jestesmy, ze wszytko z wlasnej kieszeni pojdzie. x Iwanka, co sie stalo z correczka Twojej siostry? Cokolwiek by to nie bylo wysylam pozytywne fluidy! Nie wyobrazam sobie malych szkrabow w szpitalu :O x Rachelka, kiedy idziesz na kolejny monitoring do lekarza? x SM_40, mam nadzieje, ze sei juz wykurowalas? x Wiecie, poczytalam sobie jak te normy WHO sa ustalane i tak szczerze mowiac to one tak sie maja do szans zajscia w ciaze jak piesc do nosa. To sa srednie wartosci wyciagniete ze spermiogramu facetow, ktorzy w ostatnich 12 miesiacach udalo sie splodzic dziecko. To nic nie mowi o szansach jakie sie ma z danym wynikiem spermiogramu. Poza tym te wartosci WHO to sa minimalne wartosci. I co z tego, ze masz morfologie, czyli normalnie uformowanych plemnikow 5%? To jest w normie WHO a Twoje szanse na zdrowa ciaze z taka morfologie sa bardzo, bardzo niziutkie i wymagalyby nieslychanie szczesliwego zbiegu wielu okolicznosci. x Przeczytalam, ze diagnozuje sie Asthenozoospermie jako mniej niz 25% plemnikow poruszajacych sie szybko do przodu. Moj M mial 13%... A Teratozoospermie wystepuje kiedy jest mniej niz 30% normalnie uformowanych plemnikow. Moj M mial 11%... x Tak, ze ta norma WHO to chyba tylko po to, zeby kasy chorych mialy wymowke i nie placily choc rozumiem, ze musza w koncu miec jakies tam "graniczne" wartosci. Natomiast dobry lekarz nieplodnosci z doswiadczeniem jest w stanie ocenic na podstawie spermiogramu czy istnieja realne szanse na naturalna ciaze. Zobaczy co mi powiedza w Wiesbaden ale uwazam, ze miedzy wyninikami M a moja zredukowana rezerwa AMH to my sie naturalnie moglismy pewnie do usranej smierci starac i nic by z tego nie bylo :O x Mon Cheri, Liilli, SM_40, Isabella, Stefania, Maja.Papaja, Denis, usciski dla towarzyszek niedoli! :) x Pozdrawiam was Wszytkie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane! : x Biest, starsznie mi przykro, ze Was to prywatne ubezpieczenie tak wykiwalo. Podejrzewam, ze nam nic nie zaplaca rowniez ale mimo to sprobuje cos odzyskac od nich. Placimy od lat a nigdy nie korzystamy to czemu nie. Ale przygotowani jestesmy, ze wszytko z wlasnej kieszeni pojdzie. Brak slow powiem ci na tych debili. Ile placisz miesiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biest, x Place cos kolo 580 euro na miesiac. Bo mam jakos taki plan, ze mam gwarantowanego Chef Arzt, pojedynczy pokoj w szpitalu i nne takie. Ale z niczego do tej pory nie korzystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placilam 400 i tez milam CHefarzebehandlung , Einzelzimmer usw. Skorzystalam gdy bylam na laparoskopi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - dzielna:) bo dzielnie ślesz fluidy i wspierasz mimo porażek :) o Gerwazy - nasza malutka ma niezidentyfikowaną chorobę , żadne leki nie działały i dlatego jest w szpitalu i dopiero po dawkach, które są dożylnie podawane widać, że coś się ruszyło. Bidula mała, ale wiecie jest na oddziale maluszek, do którego nikt nie przychodzi, podobno dzieciątko z jakąś wadą, trudno mi powiedzieć co dokładanie bo i wstyd pytać pielęgniarek. Bardzo to smutne, że ktoś zostawił tego chłopca, pielęgniarki tak pięknie do niego się zwracają: ty nasz kochany...malutki syneczku...takie to wzruszające jak z za ściany słychać. Przykre, że ludzie są do tego zdolni, własne dziecko potraktować jak niepotrzebną rzecz...na pewno to bardzo trudne mieć chore dziecko ale to nie zmienia faktu,że ono jest nasze, płynie w nim nasza krew. Nie rozumiem tego, nie ogarniam jak mawia mój syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zabrałaś się Gerwazy z rozmachem za temat :) A kto niedawno mi wyrzucał, że po co AMH?! :P Ivanko, co jest malutkiej, że tak długo musi być w szpitalu..? Życzę jej zdrówka 🌻 Gin nie kazał mi przyjeżdżać na monitoring, mówił, że dawka clo jest odpowiednia, jest wszystko ok i wkrótce będę na pewno w ciąży :D Jakby jednak nie, to przystąpimy do planu B. No ale muszę wcześniej zrobić jeden cykl przerwy w łykaniu clo. Więc do lekarza pójdę dopiero pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×