Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witam miłe Panie, Ferie się już u nas skończyły i czas jutro do pracy, na nartach w Zakopanem było super. @ była tylko 2 dni, co mnie bardzo zdziwiło bo zawsze była 5 dni, nie umie tego racjonalnie wytłumaczyć, Gerwazy cierpliwości, będzie dobrze, miłej niedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny test juz zrobiony. Naturalnie wielka doopa czyli kompletnie negatywny :O Nawet nie ma sladu po drugiej kresce... Pojde na ta bete ale to wylacznie formalnosc zeby medykamenty odstawic. Nie udalo sie :( Wiecej nie ma co pisac. Wiecie same jak sie czlowiek czuje w takim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :-( Ja okresu Nadal nie mam , nie mam nawet gdzie kupic testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, u Ciebie to wyglada ciekawiej niz u mnie :-D Nie masz tam zadnej apteki albo DM? x Bylam juz na pobraniu krwi. Tacy sa w Niemczech wydajni, ze wynik bedzie dopiero miedzy 16 a 17. Jestem juz na wieczor umowiona na silowni :-D Zaczynam dbac o siebie. Musze sie jedynie jeszcze spytac w tej klinice czy mozna od razu zaczynac nasteone IVF czy trzeba cykl odczekac. x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale @ nie masz, to nadzieja jeszcze jest. najbardziej wiarygodna jest beta, tak mawia mój gin , zresztą kazał mi zawsze na betę gnać a nie testy z sikańców uskuteczniać. Oczywiście nigdy nie miałam okazji mu tą betę przynieść... Gerwazy!!! Nie dołuj się jeszcze nie wszystko stracone, czekamy do 16 :) przytulam i wciąż trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... bidulko :( Domowe testy są zawodne.... Cały czas mam nadzieję, że test z krwi będzie pozytywny. Fatalnie zaczął mi się tydzień, nie działały wycieraczki w samochodzie, jechałam i chciało mi się płakać. Drogę do pracy mam wąską i dziurawą, bez pobocza, musiałam zatrzymywać się co chwilę, żeby wycierać sobie szybę, akurat dzisiaj musiał padać deszcz!!! Bałwan już wieczorem mocno się przygarbił, a w nocy stracił głowę ;) i to wcale nie dla pani bałwanicy. Śnieg zamienia się w wielką pluchę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w poniedzialek! o Gerwazy, hej, trzymaj sie! ja tez wierze, ze beta wykaze ciaze :) z tymi testami nigdy nic nie wiadomo... niecierpliwie czekamy do popoludnia... o u mnie natomiast sniegu napadalo straszna ilosc :) co dzien coraz wiecej.... juz nawet sobie pomyslalam, ze tej zimy nie mamy co narzekac na brak sniegu, ze zima szara i brzydka :) o a mnie boli brzuch, juz od zeszlego czwartku, jak na @, tylko, ze do @ jeszcze tydzien... nigdy wczesniej nie mialam takich boli na tak wczesnie przed okresem - czyzby PMS zaczynal sie u mnie zaraz po owu !!!? starosc nie radosc ;) o Milego tygodnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jeszcze sie nie lam... ostatnio jak bylam w ciazy test sikancowy wyszedl mi dopiero kilka dni po spodziewanym teminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Gerwazy to jeszcze o niczym nie świadczy testy różnie wychodzą ja mam znajomą co jej nie pokazywały ciąży nawet do 3miesiaca po za tym ja bym poczekała jeszcze z tą siłownią ,ale to moje zdanie ...........będziesz wiedziała jak beta będzie .......również dalej trzymam kciuki bo póki nie masz @ to doby znak ;) x Ja wczoraj byłam u babci z moją mamą wyobraźcie sobie wyglądała ślicznie jak nigdy przedtem ;) uśmiechała się rękę mi podawała żeby ją trzymać :) i co było najważniejsze zaczynała mówić coś ,ale nie można było zrozumieć, miała promienną twarz nie była taka blada, nawet miała rumieńce :) Ciocia rozmawiała z ordynatorem ale on dalej mówi że babcia sama go zaskakuje bo to cud że ona dalej jest z nami (wczoraj było 14dni jak leży)Nie mamby jednak robić sobie nadziei............ma obrzęk mózgu i zatory płucne dostaje zastrzyki przeciwzakrzepowe i cały czas wiadomo kroplówki. Ciężko mimo wszytko tak patrzeć jak tam leży człowiek jest taki bezradny bezsilny :( chcieliśmy ją zabrać do domu jakby pozwolili ale nie ma takiej opcji musi zostać :( x Jolka a ty może też na betę lub jakiś test co ??? bo @ dwa dni daje dużo do myślenie :P ;) x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a na siłowni to na czym ćwiczysz? Masz może osobistego trenera czy już wiesz co jak działa i na co? pytam bo też muszę wreszcie coś ze sobą zrobić. Czuję się jak wielki , nabrzmiały pąk :p ;) bieganie to nie dla mnie, kijki też nie, zastanawiam się nad jogą - to będzie mój wielki come - back ;):P i właśnie nad siłownią - tylko tu nie mam pojęcia co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa i jeszcze dieta kobietki może macie jakiś pomysł? Ze mną będzie trudno bo ja nigdy nie stosowałam żadnej diety. Mon cheri a może mi podpowiesz co należy jeść aby oczyścić organizm. Co jadłaś, tylko nie odsyłaj mnie do artykułów - bo nie przeczytam, takam leniwa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja diete moge zaczac od poczatku... Schudlam Co prawda i czuje ze znow przytylam. Wkorwia mnie dzis wszystko i ta pogoda rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, czekamy więc dalej:) Ja dzisiaj rano zdziwiłam się bardzo. Dostałam @, w 24dc, czyli cykl miał 23 dni:OTeraz nie dziwię się, że ginka podczas usg namawiała na seks:DPytałam wtedy nawet, czy to nie za szybko, a ona na to, że mam środek cyklu. A myślałam, że wszystkie cykle będą tylko 29-dniowe;)M już w pracy i nawet wstępnie określiłam płodne dni, a tu taka niespodzianka. Teraz mam wielką niewiadomą, czy ten cykl będzie długi, czy też może krótki:PTakże obserwacja organizmu zacznie się znowu:DPowiem Wam jednak, że patrzę na to wszystko odrobinę spokojniej;) No i rozumiem już, dlaczego miałam taką ochotę na słodkie:DMyślałam, że trochę za wcześnie, bo @ miała być pod koniec tygodnie. Teraz wszystko jasne i wzrost wagi wyjaśniony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly, a mnie się wydawało, że Ty jeden dzień do przodu jesteś z cyklem w porównaniu do mnie... U mnie dzisiaj 26 dc... U mnie 2 poprzednie cykle były krótkie: chyba 24 i 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu po ostatnich cyklach, tych po poronieniu, pomyślałam, że teraz będą dłuższe niż przed stratą. A jednak nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly jesli kolejne 1 , 2 beda takie krotkie skonsultuj to z ginka bo to jest zdecydowaie za krotka faza lutealna. A w ktorym dniu mialas robione usg? Moze owulka byla wczesniej.... Ja mam chyba 30 dc bol brzucha minal wiec pewnie jakos ni z gruszki ni z pietruszki @@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy nie załamuj się dasz radę. x Tesa jedziemy na tym samym wózku u mnie 14 dni do @ a brzuch mnie boli o biuście nie wspomnę. Łudziłam się bo śluz miałam super i przytulańce w odpowiednim czasie ale Mps nie pozostawia złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, wiem, żadne słowa nie pomogą.....:( Kciuków nie puszczam, trzymam je za Twoje siły do dalszego działania. Jestem pewna, że przyjdzie jeszcze kiedyś czas na gratulacje....oby jak najszybciej. Wiem, że postarasz się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Gerwazy....ściskam mocno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ręce mi się trzęsły jak odpalałam laptopa, o dupe potłuc to wszystko ......proszę cię tylko nie odpuszczaj, wstawaj otrzep kolana z piachu i do przodu póki jeszcze jest czas.Przytulam Cie jak tylko mogę najmocniej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teska ja mam tak co miesiąc przez całe życie, że MPS zaczyna mi sie 3 dni po owulce i kazdego dnia przybiera na sile, i nawet nie moge połudzić się nadzieją, bo co miesiąc te same objawy jak w zegarku. Biest ja już nawet nie będę Cię pocieszała ani podpuszczała, co ma być to bedzie, ale test by nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :( ❤️ Przytulam Dalej ściskam kciuki mimo wszytko za dalszą walkę i projekt Kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej bylo w pracy...jak siedzialam przed monitorami polykajac lzy po cichu zeby nikt nie zauwazyl. Zmylam sie wczesnie zeby tylko dopasc do samochodu i sie rozplakac na parkingu... Sieklo mnie bardziej niz sie spodziewalam :O Nie chce robic histerycznych scen przed M bo on tez swoje przezyl i choc to ukrywa to widze, ze jest cholernie rozczarowany. Sama mu Kruszynke wlozylam do glowy, wczesniej dzieci miec nigdy nie chial...tylko ja ciagle nawijalam na ten temat. A teraz wzial sobie to do serca i byl starsznie, strasznie smutny choc staral sie przede mna udawac twardziela i mnie pocieszac :O I to mnie boli chyba jeszcze bardziej :( Jakos dam rade dosjsc do najblizszej rzeki i sie utopic :O Tak sie teraz czuje :O x Dzieki za wsparcie. Dzisiaj mnie nic nie pocieszy. Nie chce mi sie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×