Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie :) x Jolka ale ja się cieszę z tego co mam ,mam cudowną córkę,która jest dla mnie bardzo ważną i nikt mi tego nie zabierze ;) ja nie twierdze że jestem nieszczęśliwa bo przecież mam córkę są kobiety którym w ogóle nie dane jest być matą i muszą też żyć być,żyć , funkcjonować bo co im pozostało Taki jak piszesz pewnych spraw nie da sie przeskoczyć życie pisze nam scenariusz i z tym się zgadzam ............ Mam tylko wiesz taki wewnętrzny żal smutek że mi się nie udało takie niespełnienie kompletne czuje i nic nie poradzę na to ................ To silniejsze ode mnie niestety ............ x Tak po za tym jestem przed @ i na dokładnie jutro moje drugie dziecko miało by 4latka :( więc jestem w dołku bo te daty do mnie wracają niestety jak bumerang nawet nie mam wpływu ale myśli i wspomnienia są x Pozdrawiam was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dziecku się nie odmawia, tym bardziej że to bliska osoba twój brat, SM 40 napisz jak dasz radę - dlaczego ci się z dzieciaczkami nie powiodło - jak będziesz chciała to napisz co się stało bo nie wiem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat ma na mnie wyjebane od 3 lat. Nawet na slub moj nie przyjechal, nawet zyczen nie wyslala-dopieo gdy moja mama zjeb...napisal mi smsa. Wie ze nie moge miec dziecka to najpierw zaszla jakas malolata z nim-wtedy po roku ciszy zadzwnil by mi przekatac ze bedzie ojcem. Tak samo 2 miesiace temu- na Swieta i urodziny moje nie odezwal sie ale nagle napisal ze bedzie ojcem i ze mam mu kase pozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-BIEST- znakomicie Cię rozumiem, przytulam Cię mocno,masz prawo tak czuć i się wściekać ,też to przerabiałam,mam wrażenie że mamy identycznych braci, mój ma dziecko z małolatą w sumie to już pełno letnia jest,,chłopak a mój chrześniak ma już 9 lat a on go widział 3 razy a ja jako chrzestna staram się jak mogę,najgorzej było z komunią-,,mojej rodziny tylko ja byłam.to nie było przyjemne, braciszek ma nową rodzinę Panne z dzieckiem i 4 wspólnych w tym najmłodsza córa urodziła mu się 2 miesiące po moim poronieniu jak ich odwiedziłam to nie mogłam się powstrzymać od płaczu brat z uśmiechem na twarzy dał mi ją na ręce i powiedział ; masz naciesz się, możesz sobie pomyśleć co czułam ,propozycja bycia chrzestną też padła jak to powiedział będe miała ją w zastępstwie swojego nie narodzonego. nie zgodziłam się nie dałam rady,nie ma dla mnie zastępstwa, ..Pieniądze też wiecznie pożyczał a mało kiedy oddawał,jak powiedziałam nie to foch,Teraz już rok milczy a ja go mam w nosie. BIEST mimo iż mam 3 dzieci 21 i 18 l synowie i córcie 13 lat to pragnienie bycia w ciąży i urodzenia dzieciątka z wielkiej miłości jest ogromne. Jestem wdzięczna BOGU za to że dane mi było urodzić i doświadczyć tego co doświadczyłam z moimi dziećmi , Ja tak jak chyba większość kobiet pragnących dzidzi czuje gorycz i złość gdy ktoś ot tak jest w ciąży , cieszyć się w pełni nie umiem,bo zaraz widzę zdjęcie usg mojej dzidzi. NIESTETY BÓG MA CHYBA INNE PLANY WZGLĘDEM MNIE. Więc BIEST nie daj się ,masz prawo płakać ,wściekać się i czuć żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to niezłe ziółko z tego twojego braciszka, dwójka dzieci - totalny luz, on mieszka w Polsce ? nie patrz na relacje z nim - bo co jest winne dziecko że ma takiego ojca, ja bym nie odmówiła, zrobisz jak będziesz uważać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest29
To nie jest zlosc tylko nie chce miec z nim miec nic wspolnego bo wiem ze szuka sponsora dla dziecka i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chyba nie zgodziła gdyby na mój ślub nie przyszedł i miała z nim takie relacje, i wcale nie uważam, że nie odmawia się bycia chrzestnym, kiedyś kolega mojego M chciał na chrzestnego, ale odmówiliśmy i bardzo dobrze, bo ten kolega się rozszedł i byłaby głupia sytuacja. Teraz jedni znajomi tez planują dziecko i nas na chrzestnych wziąć, ale tez odmówię. a zresztą my mamy już 5 chrześniaków to ja inaczej patrzę.A zresztą w dzisiejszych czasach jest to ogromny wydatek, cały czas imprezy komunie bierzmowanie, osiemnastki my cały czas na coś becelujemy i żałuję, że po 2 nie zaczęłam odmawiać.A teraz daje się bardzo duże kwoty na te wszstkie imprezy także trzeba się naprawdę zastanowić. X Sm no smutne to wszystko, przytulam:( X dziewczyny a u mnie dupa w kratę pojawiły się już bóle@:(:(:( koniec marzeń, biorę się za porządki świąteczne. Gerwazy teraz Tobie kibicujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nasi znajomi mają teraz taką sytuację, że ona pokłóciła się z bratem bo nie przyszedł do niej na wesele o olał ją całkowicie, ona teraz powiedziałą, ze też nie pójdzie na komunie do dziecka...głupie sytuacje powstają i uważam, ze chrzesnymi można być ale u bliskich nam osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, dziecko nic nie zawinilo ale jak brat taki beznadziejny to nie wiem czy to ma sens. Bo ciocia jestes juz i tak wiec zawsze mozesz miec z dzieckiem kontakt. A skoro na wesele nie przyszedl... x Karmi_, Kochana, nie panikuj :-D W tym momencie to jajo jeszcze sie sturlalo do macicy wiec symptomy to Ty masz, ale zaawansowanego jasnowidzctwa :) x Video instrukcyjne :) http://www.youtube.com/watch?v=mZPri9vbhLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: jeszcze sie NIE sturlalo do macicy... (to nastepuje dopiero w 6 dniu po owulacji). Wtedy dopiero zaczyna sie zagniezdzania, ktore rowniez trwa kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi mimo twoich proroctw trzymam kciuki, mooocno! o Stefania - fretel?? frytel? wow! co to? rejon, region i z jakiej to gwary? o Całusy dla wsiech:) o a co do chrześniaków ja po świętach też mam mega wydatek moja chrześniaczka wychodzi za mąż, to dla mnie dobitka i nie chodzi nawet o pieniądze tylko o mój wiek! Boże! jak to zleciało, że ja już taka stara !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 U nas dzisiaj mrozno (-2) ale slonecznie. x Biest, to jest dobry moment zeby zadwonic do kliniki i zrobic termin na rozeznania do IVF :) x Iwanka, widze, ze tylko przelotem bylas? Co u Ciebie i u taty? Jak znosi szpital? x Moj akupunkturzysta wczoraj mi wypali, ze w przyszlym tygodniu na urlop jedzie :O Akurat wtedy gdy go najbardziej potrzebuje :( Teraz musze na gwalt szukac kogos nowego. Moja prowadzaca lekarka tez jest na urlopie :( Jestem osieroconym pacjentem ;) x Dziewczyny, robicie na swieta jakies specjalne menu? Chcialabym choc mazurka zrobic ale sie boje, ze nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak pojechac do kliniki bo nastepne 3 tyg jestem w rozjazdach i za 3 tygodnie urodziny. Nie chce mi sie nawet narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gerwazy, tak, przelotem:) Mój tata - niestety nie jest dobrze..... co prawda już jest w domu operacja się udała, dochodzi do siebie...ale ma przerzuty...jeszcze nie wie, nie powiedziałam mu...chcę aby się wzmocnił, nie tracił nadziei...nawet mamie nie powiedziałam, tak zadecydowałam z siostrą...czeka go radioterapia i chemia to wiem na pewno...widzę, że źle się czuje, krępuje go brak pęcherza a także to,że musi zawsze ktoś robić mu opatrunki i zmieniać worki...o szpitalu też mogłabym długo rozprawiać, wiesz u nas to 4, 5 osób leży na sali i naprawdę ciężko do tego wracać. Generalnie nie chciałam o tym pisać i nie chcę o tym rozmawiać, wydaje mi się, że jak nie powiem i nie napiszę to będzie dobrze...głupie to, prawda? ale tak właśnie czuję. Jestem w innej rzeczywistości ale nadal trzymam za Was kciuki. o Całusy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu mam pare dni wolnych i szaleje w domu ze sprzataniem. Zaraz bede myc okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna! ja też muszę to zrobić! nawet sobie nie wyobrażacie jak wyglądają moje okna! Ale jest tak zimno i ten śnieg... ale jak tak rano popatrzyłam pełno łap kota i psa...i ciągle jęzory przyklejone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko..Biest.. mówię Ci zamykam się..nie mówię..nie piszę i dam radę to mój sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanko, to najpiekniejsze ozdoby okienne jakie moge sobie wyobrazic :-D Kiedys bede miala sfore psow i kotow :) x Powodzenia z leczeniem taty, nie brzmi to dobrze ale rozumiem Cie, ze wolisz o tym nie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko sie czyta gdy jest od was ktos tak powaznie chory... Zlosc mnie bierze wtedy... Dzieki Bogu maz umyl najwieksze okno 3 metrowe w salonie wiec zostaly mi 3 veluxy i 3 w sypialni i w biurze. Pranie sie rrobi , poprasowalam.. Po poludniu pojade do folie bo chce okleic meble na czarno w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Biest to u Ciebie już Święta:) taka czystość..chociaż i tak jawisz mi się jak Perfekcyjna Pani Domu:) Zawsze robota się pali u Ciebie.. o Gerwazy :) pięknie to ujęłaś ozdoby:) Co do mazurka nie mam przepisu, szczerze powiem u nas mazurek wcale nie króluje na stole..może Karmi mistrz pieczenia podsunie później jakiś przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Droga Stefanio specjalnie dla Ciebie skoro lubisz kokoski przepis na drinka mojego pomyslu: Likier kokosowy obojetne jaki moze byc Batida de Coco Rum jakikolwiek Mleko moze byc skondensowane Kulka lodow smietankowych Lyzeczka wiorkow kokosowych Mozna zmiksowac to wszystko jak ktos lubi Kaloryczne,pozywne po dwoch takich to juz nawet kolacji nie trzeba:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie do perfekcyjnej pani domu to daleko. Ja wyznaje zasade-mam ochote to sprzatam a jak nie to zrobie pare godzin lub dni-pozniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwyzy mi sie marzyla taka ciemna mocca braz moj ulubiony. Pojade zobaczyc jakie maja kolory i tyle. Bede miec zajecie bo ja lubie meska prace-malowanie, oklejanie itd :-) Przynajmniej poodstawiam szafki i posprzatam za nimi heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×