Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Liilly, jak z obecnością Twojego M w tym cyklu...? Mój tym razem był wtedy co trzeba :) ale efekt pewnie będzie ten sam co zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no to czekam na jutro, mam nadzieję, że nie będziesz spała zbyt długo, ale byś teściowej niespodziankę zrobiła:):):) Rachela no jutro sezon można otwierać, ale u nas deszcz pada:( Biest jaki sernik pieczesz? Kawśna mandarynka witam ponownie w czarnej odsłonie. Gerwazy co kupujesz maluszkowi? I w ogóle jak tam u Ciebie nic się nie chwalisz. A to HCG to daje w kość....objawy są cudne po tym, już się nie mogę doczekać kiedy będę brała pregnyl ;) dla mnie najfajniejsze są mdłości, szkoda tylko, że te objawy nie zostały ze mną:( A i spanko jak marzenie też miałam. czytałyście nowy topik o ciąży po 40?????? Ja byłam dzisiaj w klinice na zastrzyku puregon, i jeden dostałam na wynos na niedzielę, na usg jestem zapisana na środę 11dc i wtedy zobaczymy co dalej. Zakupiłam też testy owulacyjne, bo prof zaleca ich robienie. Mam nadzieję, ze są dobre bo 5 sztuk kosztuje 23 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak u Wiesiołka sytuacja na froncie. Lili to może w tym cyklu się udało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zakupiliśmy dzisiaj winko czerwone 1l:) Kuracje zaczynam od dzisiaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc mój 1 podejrzany objaw ciąży to GŁUPAWKA -już tłumacze.....W Wielką Sobotę ( Boże teraz do mnie dotarło!! 8 lat temu w Wielką sobotę MÓJ MĄŻ MI SIĘ OŚWIADCZYŁ! ) UF..-no więc w Wielką Sobotę po południu tak mnie brzuch ciągnął?! jak by wiercił?! pobolewał .piersi mrowiły,sutki swędziały?! wzięłam mój kalendarzyk w którym notuje -co -gdzie-kiedy i liczę 26-27 marzec ( 9-10 DC) dni płodne test ow pozytywny,śluz zapisany,przytulanki od 7 dc wieczorem i nieraz ranem w kapowniku zapisane...myślę ..czyżby te dziwne odczucia to ( uwaga cyt.moje myśli ) dzidzia się ZAKSIĘGOWAŁA??!! :) :) Wybuchłam śmiechem ,co ja pomyślałam?? do wieczora tak mnie trzymało,,rozwijałam swoje myśli ..-- no tak skoro miało się tak częste przelewy to i się zaksięgować musiało ,teraz niech procenty rosną a wypłata za 9 m-cy :) :) :) :) :) :) KOBITKI CZY TO NORMALNE? w moim przypadku nie. A inne objawy? no cóż ,wydaje mi się że coś w rodzaju zbliżającej @ ale jakoś tak inaczej.,ale nie brałam to za jakieś objawy ,myślałam że to działanie wisiołka i castangusa. Jak @ się "fochła a planowała się wprosić 9 kwietnia wiedziałam w tym miesiącu JEST..! poprostu bardzo wierzyłam że się uda, No a trzeci sygnał to wy mi powiedziałyście :) :) że jestem w ciąży :) nazwałyście mnie ciężarną kobietą :) :) do końca życia wam tego nie zapomnę !!!!! :) Mój dzisiejszy test to tylko FORMALNOŚĆ :) POTWIERDZENIE ŻE PRZELEW ZOSTAŁ ZAKSIĘGOWANY:) :) :) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :( 05.10.2010 strata mojej dzidzi :( od tego czasu 2 LATA I 4 MIESIĄCE STARAŃ. ============================================================================================================================================= PRZESYŁAM POZYTYWNE FLUIDY ...a i jeszcze jeden objaw przepowiadający miałam hi hi hi widziałam BOCIANA ( to nie ważne że w książce, ) :) :) :) :) zawsze to bocian! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolku spiesze z gratulacjami:):):)Dbaj o siebie jak nigdy,kiedy wizyta u lekarza?No nareszcie pierwsza dobra wiadomosc tej wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek wow GRATULACIE:) Jola u Ciebie to już chyba formalność:) a ja popijam czerwone winko i jestem wściekła bo dziecka mi nie przyjęli do przedszkola i zbliża się@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołku a myślałam, że do jutra będę czekać na wieści o ciąży...tylko czemu z rana się nie pochwaliłaś.....Super i wielkie gratulacje. A jednak coś i u nas się ruszyło na wiosnę. Kiedy idziesz do gina na wizytę? Jolka teraz mam mega wyzwanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pózno bo czekałam na testy z apteki internetowej , dostałam od nich wiadomość że w wtorek zostały wysłane i do dziś listonosza nie widać . więc kupiłam dziś w południe w aptece. miałam zrobić jutro rano..:) nie wytrzymałam.. Dzięki wam dziewczyny. no to która kolejna ...dawajcie na pewniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolek, GRATULACJE!!! To terza musisz tu czesto bywac zeby na nas ciazowe fluidy przeskoczyly :-D x To teraz powiedz nam szczegolowo co robilas w tym miesiacu innego i jakie przyjmowalas witaminy i suplementy. x Jola, Ty nastepna! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwianna..
Witam dziewczyny!No i zaglądam do Was ,żeby zobaczyć co się dzieje-a tu niespodzianki ciążowe widzę!Kiedyś do Was pisałam, to ta niecierpliwa - chciałam się z Wami podzielić wiadomością, że po 4 inseminacji jestem w ciąży !!!!!!!! Wam Wszystkim również życzę maluszków, no i gratuluję tym, którym się z Was udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze nowej kolezance 9 spokojych miesiecy,,, Jakos tu na naszym watku zachodza jedynie nowe kobity.... My siedziym i sie kurzymy.... :-( Mam za soba ciezki dzien. O 20 przyjechal tesciu caravanem i jutr moj wielki dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwianna..
Dla poprawienia humoru dziewczynom powiem Wam, że u nas były słabe parametry nasienia, potem faszerowanie suplementami i nie tylko .No i diagnoza lekarza-in witro.Zmiana lekarza , następny stwierdził, że warto jeszcze próbować inseminacji - no i to była nasza najlepsza decyzja.Ale wyniki nasienia się poprawiły- może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwianna..
Tak też robię , ale do końca nie mogę uwierzyć, myślałam , że dane mi było mieć tylko jedno dziecko .Trzymam kciuki za Was, no i podczytuję regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwianna..
Zapomniałam hasła,dlatego tak na pomarańczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:D Padam ze zmęczenia. Do tej pory walczyliśmy w kuchni. Jutro mamy imprezkę, będzie prawie 20 gości. Nie przepadam za uginającymi się stołami, bo przecież najważniejsze jest towarzystwo i atmosfera, ale trzeba było coś przygotować;)Jutro powtórka z rozrywki, czyli zabawy w kuchni, bo oczywiście nie wszystko można było zrobić dzisiaj. Dobrze, że m taki rozgarnięty i mogę owierzyć mu wiele kuchennych czynności:D Liczyłam na to, że jak do Was zajrzę, to przeczytam jakąś sensacyjną wiadomość:DNo i nie pomyliłam się. Wisiołek gratuluję z całego serca. Może pozarażasz nas swoją ciążą:) Wiwianna, Tobie oczywiście też gratuluję:) U mnie właściwie bez zmian. Czyli nic....Seks był w 11dc. Mam krótkie cykle, w więc teoretycznie 11 dzień nie jest taki zły. Jednak nie w moim przypadku, bo przecież szanse mam żadne. Poza tym czuję, że @ zaczyna zapowiadać się swoimi tradycyjnymi objawami:OMoże i ja poszukam bociana w książce:D Karmi, mam nadzieję, że testy ciążowe też kupiłaś:) Rachela, Ty pewnie też masz nadzieję:)W końcu wykorzystałaś dni, to siłą rzeczy człowiek może wierzyć w cud. Może akurat:) Jolka, czekamy na efekty porannego sikania:D Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dupa, test negatywny, @ brak, Wisiołku , Wiwanna gratulacje - super, no cóż walczymy dalej, tylko te cykle takie długie cholera, Gerwazy jak objawy ciążowe? miłego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka moze mialas pozniej 1, 2 dni owulke i dlatego test nie wychodzi? U nie pare miechw temu tez cykl sie wydluzyly nawet do 34 dc... Ach...ja sie musze zbierac bo dzis o 19 PARTY TIME: Tesc przyjechal juz wczoraj wieczorem,w poludnie przyjedzie moja przyjaciolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wiosna powialo :) Wisiolek, Wiwianna!!! No super po prostu! Starsznie wam zadroszcze z zmieniam nicka na Wewazy. Walinowski bo widze, ze W przynosi szczescie ;) x Jola, przykro mi :( A tak liczylam na to, ze u Ciebie wyjdzie...Jestes pewna, ze kupilas taki wczesny, czuly test ciazowy? x Liilli, to ktore z Was ma dzisiaj urodziny? x Biest, to dzisiaj swietujesz swoje 21, szyczypiorku? ;-) x Objawow nie mam zadnych. A najlepsze jest to, ze mialam zastrzyk HCG 3000 wiec powinnam przynajmniej od tego czuc sie w ciazy ale nie, nic a nic. Tylko padam na nos wieczorem ale to tak sama jak ostatnim razem. Progesteron i prednisolon tak na mnie dziala. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dzisiaj od 19 impreza w lesie :-P U nas narazie jest pochmurnie ale zapowiadaja cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja caly czas trzymam za ciebie kciuki... Widzisz? U nas na topiku zachodza jedynie nowe lub goscie ... My to kisniemy jak takie zgnile sliwki tu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja jestem mila...zgnile sliwki...pfuj. Dziekuje ..w sumie urodziny mam jutro... Moze my powinnysme sie gscinnie wkrecic na inny topik i pozachdzimy tam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola z tego co pamietam owulację miałaś później to i cykl dłuższy. Szkoda bo liczyłam na Ciebie, tym bardziej, że tak fajnie się u nas zaklimatyzowałaś i piszesz dużo to i emocje w stosunku co Ciebie od razu silniejsze:) Przykro mi bardzo.......Test powinien już wyjść pozytywny jakby co, ale powiem Ci, że o takich cudach już czytałam, że wcale bym się nie zdziwiła gdyby..... jakby co to powtórzysz test w poniedziałek albo jutro. Wiwiana Tobie też gratuluje:) Zuzka skrobnij coś co tam u Ciebie? Biest mordo Ty moja już dzisiaj wszystkiego najlepszego, bo jutro to na kacu gigancie będziesz to nie będę Co głowy truła;) Rachela już pewnie w ogrodzie urzęduje, założe się, że wieczorem padnie po pierwszym dniu pracy. Lili co to za bal wyprawiasz...w każdym razie miłej zabawy. Gerwazy napisz mi kiedy na betę będziesz robiła, bo testy to juz pewnie jutro:):):)No dzwne, że po takiej dawce hcg tylko spać Ci się chce, niedługo będziesz miał swoje prywatne hcg to wtedy będą odloty. Jak będziesz w ciąży bedziesz musiała codziennie relacjonować mi samopoczucie, tylko żebyś była..... A u mnie laski nareszcie piękna pogoda, tez na działkę po południu jedziemy, ale na razie ocenić straty po zimie. Test ciążowy póki co mam jeden, ale jak będę kupowała pregnyl to jeszcze dokupie ze 3 ;) na razie czekam spokojnie do środy na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×