Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefi tez mi sie wydaje ,ze nie ma co odkladac, bo nie wiadomo kiedy (i czy ) nastepna okazja sie nadazy!!! Wlasciwie ,jesli sie nie kozysta z zadnej pomocy typu iui, ivf, to nie widze problemu ze staraniami : trzeba sie po prostu caly rok pi.......c jak dzikie kroliczki :p , to kiedys powinno sie udac , no chyba ,ze pech , bo sie czlowiek mon cheri nazywa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie faza progestronu , te trzy pekniete (chyba ) jaja tak mnie doladowuja ,ze po domu mnie nosi , najchetniej wszystko bym wyrzucila i kupila nowe (meble , talerze...) , a przynajmniej przemalowala mieszkanie :) To oznacza jeszcze 3- 4 dni doladowania , a potem sie zacznie : cyce urosna , zaczne lac jak chora, wszystko mi bedzie smierdziec :) , i tak do poswiatecznej @ ! A zeby tak miliona wygrac !!! Stefi u mnie wlasnie wiac przestalo ,bo to od nas do was przeszleo ze swiatecznym zyczeniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela po kilku dniach wiesiolka raczej nie oczekiwala bym ,ze mi sluz po pietach kapac bedzie , a fuj ! Jak tam maz - wykorzystany? Nogi podwieszone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE! MON CHERI widzę że u Cię energii za dwóch, obym była prorokiem, bo i szansa nawet na trojaczki ;) ! mnie czekają zaraz po świętach badania na rezerwę I TAK SIĘ BOJE JAK CHOLERA:( przez co święta mam spierdzielone, będę marudzić Wam zatem i wyżalać się na mój parszywy los :( ale wczoraj upiekłam ciasteczka kokosowe, PYCHA! z pozdrowieniami, życząc udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Mąż wykorzystany, konopielki nie było, za leniwa jestem :P Budzik nastawiłam na 5:30 żeby zmierzyć temperaturę, i był skok o kilka kreseczek :D Leżę jeszcze w łóżku, mąż robi śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Widzę, że u Racheli staranka całą gębą, Rachela wiesiołek mi osobiście pomaga na śluz tylko trzeba wczesniej zacząć, a bierze sie go do owulacji bo potem wywołuje lekkie skurcze. Moncheri czyli @ po swietach czy przed??? Oczywiscie najlepiej wcale:) U nas na razie seksu zero, bo mąż strasznie swoją firmą zajęty, dzisiaj otworzył to mam nadzieję, że po niedzieli poszalejemy, tym bardziej, że to będzie połowa cyklu. Ja nadal na urlopie, troche sprzatam, trochę sie obijam..... No i uczymy piesia załatwiać się na dworze, co pochłania mi sporo czasu, bo on niestety nie rozmunie po co wyszedł .....czasem wieczorem i 20 minut czekamy.....ale teraz juz wiem jak wygląda trening czystości i zero stresu, bo przy pierwszym piesku to ryczeć mi sie nieraz chciało :) Staefanio mam nadzieję, że wyniki będą ok i bedziesz mogła poszaleć z iui. No to miłego dnie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie już po owulacji, brzuch bolał, temperatura skoczyła. U mnie termin wypada na 27 grudnia. Ale chyba się przesunie. Na razie szaleje po sklepach i już mam dość tych tłumów i kolejek. Normalnie nie ma gdzie zaparkować samochodu :/ Na szczęście prezenty kupione :) A jak u was przygotowania do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia , no ja jak Ty na 26 , 27 termin , raczej sie nie przesunie , ale jestem przyzwyczajona , swieta zawsze bylo dooooopa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaBlu i Moncheri to to teraz tylko oczekiwanie. Ja po sklepach przed świętami staram sie nie chodzić, z rana przed pracą robię zakupy i ograniczam sklepy do minimum, ale swojej i tak muszę odstać..... Ja dzisiaj odpoczywam, po kościele i obiedzie i kawce u rodziców leżymy całe popołudnie strasznie mi się chce poleżeć i pooglądać filmy. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się, ale widzę, że dzisiaj tłoku nie ma. Miłego wieczoru dziewczyny! Pocieszam się, że jeszcze tylko 3 dni i urlooooop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimisssss
justinchen (wczesniej byla pomylka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie ,ze tam nie zmieniam niku , bo nikt mnie nie pozna , mozna sobie na wszystkich poczytac , prosze bardzo ,tu wszyscy wiedza ,ze bylam justinchen! Co takiego roznoradnego mozna znalezdz : o iui , pisalam ,ze sie nie powiedzie , bo nie wyszlo ,wiec tu nie truje nikomu dooopy ze zle mi timing obliczyli ,i moge liczyc tylko na sily natury ,ze cos wyjdzie ? Oj ,nie masz problemow , co mialam napisac ze po teoretycznej iui , sztuka sie liczy ! Co jeszcze wymyslilam? Na obu pisalam ,ze jestem na progesteronie , ze w swieta tarmin @ , ze pecherzyki po ziolach przypadkowo wykryte , jakich niescislosci sie jeszcze doszukalas . Pisalam na iui jak bylam bardzo w temacie ale jestem za stara , dziewczyny mlodsze , wiec zalozylam ten , tam zagladam , co to dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jak widac nie mam tez 2 kont na rozne topiki , tamto zlikwidowalam ,wiec pisze na pomaranczowo na tamtym , mon cheri nic im nie powie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska u mnie niestety snieg nie zostal , troche cieplo :) Kobity niedziela a wy spicie , mam nadzieje , ze jak juz posprzatacie i nagotujecie , to czasem zajrzycie , bo pusto ostatnio :( Oj ja nagrzeszylam dzis , bo z okazji nieslychanie dobrej pogody okna przy niedzieli wypucowalam , ale slonce zaswiecilo i az mi sie wstyd zrobilo ! :) mam nadzieje ,ze mnie nie pokarze, no i choinke dzis wstawilam , ale caly tydzien dlugo musze w pracy siedziec , a w sobote z kuchni nie wyjde , zreszta tutaj choinki stoja duzo wczesniej , juz od poczatku adwentu . Rece mi wchodza , wiec chlop dostanie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dzisiaj mój ostatni dzień urlopu, będę szalała w łazience :) Wczoraj poleżałam. filmy obejrzane, a usnęłam o 19.30 wieczorem a wstałam o 5.50 dzisiaj. MonCheri a co Ty w ogóle się tłumaczysz jakiejś pomarańczy, niech się goni............., ona jakaś niepoważna, komu by się chciało jakieś ściemy pisać na takim temacie. daj sobie spokój i nic sie nie tłumacz, a ja Cię znam od dawna i wiem, że jesteś szczera aż do bólu to tak dla wyjaśnienia gdyby któraś z naszych dziewczyn miała wątpliwości. U mnie też zbliża się owulka, ale z moich obsewacji to raczej nic się tam nie dzieje . pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimisssss
szczera az do bolu? falsz,obluda i zaklamanie jak na kazdym forum.Zadna nie odwazy sie napisac tego co mysli,kazda jest usluznie mila ...Myslalam,ze u dzieciakow to normalne ale chyba ten wiek zobowiazuje do jakiejs powaznosci?i nie chodzi o tlumaczenie sie bo i tak prawdy nie piszecie.zastanowcie sie nad soba...gdzie tu dojrzalosc?to grupa wsparcia za wszelka cene nawet zaklamania? zycze wszystkim powodzenia w staraniach. Karmi nie jestem glupia pomarancza.Glupim jest czlowiek ,ktory po jednej wypowiedzi do tego szczerej ale jak widac nie pasujacej do pieknego obrazka zaklamania broni jak lwica kolezanki ,ktora nie jest szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimisssss
szczera az do bolu? falsz,obluda i zaklamanie jak na kazdym forum.Zadna nie odwazy sie napisac tego co mysli,kazda jest usluznie mila ...Myslalam,ze u dzieciakow to normalne ale chyba ten wiek zobowiazuje do jakiejs powaznosci?i nie chodzi o tlumaczenie sie bo i tak prawdy nie piszecie.zastanowcie sie nad soba...gdzie tu dojrzalosc?to grupa wsparcia za wszelka cene nawet zaklamania? zycze wszystkim powodzenia w staraniach. Karmi nie jestem glupia pomarancza.Glupim jest czlowiek ,ktory po jednej wypowiedzi do tego szczerej ale jak widac nie pasujacej do pieknego obrazka zaklamania broni jak lwica kolezanki ,ktora nie jest szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMIMISSSS a okienka przed świętami umyte? u katolików, szczególnie u tych z pierwszych ławek w kościele taki nerwowy nastrój przedświąteczny to normalka, ale śpiewać pieśni będą w święta głośno i majestatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimimisssss - jesteśmy dla siebie miłe, ale dlaczego miałoby być inaczej? dlaczego myślisz, że to obłuda? Z góry zakładasz, że bezinteresownie nie można życzyć nikomu, szczególnie nieznajomemu powodzenia i że jeżeli tak sie robi to nieszczerze?! Nie wydaje mi się niczym niestosownym, że mon cheri pisała o iui na forum o inseminacji a nie tu... Stefania - heloł 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny help mi help mi pliss ;) jak już wiecie od paru dni pije dzielnie ziółka ja mi poradziłyście, i od dwóch dni kręci mi się w głowie prawie cały czas, dodam że nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości, O CO WIĘC CHODZI??? miałyście takie sensacje? a może przedawkowałam ;) kopiasta łyżeczka :O codziennie :( Witaj Rachela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Pomarańczo o co Ty w ogóle walczysz????\ Po pierwsze nikt nie nazwał Cię głupią, ja nie używam takich słów, chyba niedokładnie czytasz posty????? O jaką szczerość Ci chodzi, każdy pisze to co chce i tyle.....przecież nie jesteśmy tu na spowiedzi...... To co mamy pisać???????? Wiadomo, staramy się, cierpimy, ryczymy i nawet nie musimy tego pisać bo każda to przechodzi. Dobra co ja się w ogóle tu produkuje jak nie wiem o co Ci chodzi. Stefania a w jakiej jesteś fazie cyklu aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podchodziłam 3 razy do iui i też o tym nie piszę, bo po co jak efektu nie było :( Kiedyś tez pisałam na innym forum i co z tego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania 2010
hej Karmi, wiem że mój cykl stracony (usg) a jestem w 23 dc. trochę dziwne te moje zawroty, dlatego pytam, czy słyszałyście o jakiś skutkach ubocznych ziółek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimimisssssss O jakiej Ty szczerosci piszesz ! Jestesmy dla siebie mile , bo nam trudno i mamy niespelnione marzenie i podtrzymujemy sie na duchu! Zazdroscisz , a mnie Ciebie szkoda , nie wierzysz w bezinteresowna sympatie , widocznie nie jestes do takiej zdolna . Czy my sie oklamujemy ? Pokaz gdzie ? Ja kogos oklamalam w jaki sposob ? Skoro jestes taka szczera ,to czemu pomaranczowa, nie potrafisz pod swoim nikiem ??? A nam zarzucasz! Jesli chcesz pisac moja biografie , to proponuje zajrzec na inne tematy w ktorych sie udzielalam , a o ktorych tutaj dziewczyny nic nie wiedza, nie przyznalam sie ze jestem za gruba , a pisuje na odchudzaniu , a tamte biedaczki nie wiedza ,ze o dziecko sie staram. Kobieto zastanow sie , to nie konfesjonal ,tu odslaniasz tyle prywatnosci ile jest bezpiecznie i piszesz o tym co dana grupe interesuje. Wychodze ,z zalozenia ,ze ten temat czytujesz , krylam kiedys ze jestem po kilku iui , albo ,ze od lat zastanawiam sie nad ivf , ze mnie czas goni , ze moze przeznacze pieniadze z premi na ivf itd... chyba pamiec masz krotka , albo nie czytasz dokladnie ! Aha , poszukaj na erotycznym , albo rozwodowym , moze tam mnie znajdziesz , a gdzie jeszcze chcialabys zajrzec , nie krepuj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa stefi , mysle ze zawsze jest mozliwe , ze cos nie kazdemu sluzy ! Moze jestes uczulona na ktorys ze skladnikow , a moze to nie jest z ziolami zwiazane , ja czulam sie bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MON CHERI, pomarańczową zostałam przez pomyłkę, chyba pomarańczowa nerwówka mi się udzieliła ale to wciąż ta sama ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×