Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość karmi widzisz to nawet
lepiej, ze nie chcesz ze mna gadac, swiadczy to o Tobie po raz drugi bardzo, bardzo źle. W niczym Cie nie obrazilam a poczulam sie dotknieta tym co napisalaś. Jestem pomarancza, bo tylko podczytuje Wasz temat od jakiegos czasu, niesmialo przymierzajac sie do opisania wlasnych doswiadczen. Kazdej z Was bez wyjatku kibicuje rownie mocno jak sobie. Chyba sobie zdajecie spraqe z tego, ze wiecej kobiet tylko was czyta ?? Natomiast nie mam wyksztalcenia, ale pracuje ciezko w pracy, ktora nie daje satysfakcji ale pieniadze. I nie czuje sie nizina społeczna w żadnym wypadku. I powiem Wam dziewczyny, ze mimo niegatywnych emocji na forum jakie m.in ja dzisiaj wprowadzilam niechcący , są to sytuacje bezcenne... towarzasywto wzajemnej adoracji ( w pozytywnym znaczeniu z powodu łaczcaych problemów) ma okazje poznac sie z innej, gorszej strony. Tak jak ostatnio mon cheri pokazała inna twarz, tak dzisiaj Karmi sie popisała. Dla Twojej Karmi informacji nizina społeczna według słownika = margines społeczny . Chyba, ze dla Ciebie to jest to samo....Glupio Ci z powodu wpisów na innym forum, a nie głupio pisać takie rzeczy ?? Dobrego wieczoru wszytskim zycze, na pewno nie zakłóce wiecej forum swoja niechcina obecnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja jestem z tego pokolenia jak to ja nazywam "oklamywanych", ogolnie od poczatku pochodzilam z biednej rodziny, z powodu alkoholizmu mojego ojca i zawsze mowiono, bynajmniej w moich kregach (a wtedy internetu nie bylo tak teraz) jak bylam w szkole sredniej, to mowiono wszedzie, ze z matura to dostaniesz dobra prace, jak zdalam mature, mowiono, jak skonczysz szkole z zawodem, to dostaniesz dobra prace, skonczylam z wyroznieniem z zawodem, pojawily sie ogloszenia o tym ze skonczysz studia to dostaniesz dobra prace, studia zaczelam ale nie skonczylam, bo wyjechalismy do UK, bo mielismy dostyc. U mnie jeszcze dochodzila dyskryminacja z powodu malego dziecka, nie zatrudnia, bo ma pani male dziecko. Jak syn podrosl, w wieku 28 lat uslyszalam pierwszy raz, ze jestem "za stara". I tak ciagle jak to sie mowi, czlowiek gonil tego jeb... kroliczka i pracowal za miske ryzu, po oplaceniu opiekunki i dojazdu zostawalo 10 zl z mojej wyplaty. Takie mialam zarobki...Gonil czlowiek, gonil, nie mial czasu na nic, lata lecialy, a czlowiek mogl siedziec w domu i lezec do gory d... Teraz dopiero mam czas na swoje hobby, w wieku 37 lat zaczelam sie uczyc grac na pianinie, bo zawsze o tym marzylam, moze kiedys zagram Beethovena. Jezeli ktoras ma czas i checi , i takie marzenie to polecam na youtube Andrew Furmanczyk, ktory za darmo po angielsku uczy muzyki i gry na pianinie od podstaw. Mlody chlopak naprawde potrafi doskonale wytlumaczyc co i jak. Mam zamiar tez nauczyc sie szydelkowac i mam pomysl na ksiazke, a edukacja ktora skonczylam pomogla mi tylko nabyc swiadomosc, ze w Polsce wszystko idzie w zlym kierunku i nie bedzie lepiej i najlepiej stad uciekac. Naprawde nie uwazam, zeby mnie rozwinelo w jakis specjalny sposob. Raczej liczylam na to wlasnie, ze to spowoduje jakas poprawe finansowa mojej rodziny i ze pomoge jakos mojemu mezowi nas utrzymac, ale to byly tylko zbedne wydatki, niezaleznie od tego ile sie staralam. Nie mialam odpowiednich znajomosci. Bylam wspanialym ponoc pracownikiem, ale widac nie na tyle zeby zarabiac chociazby te marne 1000zl (wtedy). Z drugiej strony tez wiem jak wygladalo dziecinstwo mojego syna, matki ciagle nie ma, ciagle opiekunka, bo praca, w weekendy kursy, szkoly, studia i tak ciagle, od egzaminu do egzaminu. Tata ciagle w pracy od rana do nocy. Stracony czas, ktorego nikt mi i mojej rodzinie nie zwroci. No coz zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny jak ja bym sie napila takiego dobrego wina z Polski, tu gdzie jestem bo dokladnie z Irlandii Polnocnej, jest cos w rodzaju prohibicji, wydaja tylko okreslana ilosc licencji na alkohol (tzn jest limit na caly rok) i juz sa wykupione na lata. Jeden polski sklep sie staral, ale raz ze kosztuje 100000 funtow to juz limit wyczerpany. Jeden gosc podobno zamknal pub i sprzadal swoja licencje dla hipermarketu za taka wlasnie kwote. No i nie ma wika z Polski, a tutajsze to kompletny ocet, nie da sie tego pic, dostaje natychmiast zgagi. Raz udalo nam sie w miare cos dobrego dostac, no i kupilismy zapas, jakie bylo nasze zdziwienie, gdy przyszlisy kupic nastepne, no i bylo, z ta sama etykietka, ale z odrobine inna butelka, ale wszystko pisalo na etykiecie to samo, to kupilismy. I co sie okazalo, to nie bylo to samo wino, tylko ten ich ocet..... Nie chce snuc zadnych teorii spiskowych, ale czasami mysle, ze ktos celowo nie chce uwolnic rynku alkoholi, zeby ten ich badziew sie sprzedawal ( podobno 10 dni fermentacji i juz do butelki), ale tutajsi od lat to pija wiec nie wiedza jak zostaja strasznie oszukiwani, jak mozna dobre wina pic. Czasami to mysle, ze chyba przez internet zamowie, ale jakis nie umiem sie za to zabrac, no i pozostaje przy likierach, ktore jeszcze jako takie sa... Ale lubie winka. Jak bylismy w Polsce to kupilismy pare, to swietowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papajja
Helo :) Fajnie Ivanka że znowu można Cię poczytać :)) Widzę że produkcja postów kwitnie, tematów poruszonych cała masa. ciężko mi się odnieść do wszystkich, zatem pozdrówka dla wszystkich. Karmi - szkoda że @ przylazła :( rachela, Lilly - życzę udanego seksu,o czasie, który zaowocuje małym bobasem! znaczy się co najmniej dwoma - po jednym dla każdej :)) Gerwazy - już za chwileczkę, już za momencik... 15 już za rogiem :)) Izabella - gratulacje! Biest - uwielbiam te Twoje wstawki - krótko, zwięźle, na temat. a przy tym - tyle emocji :)) Pozdrawiam wszystkie podczytujące i piszące. wieczna pomarańcza :)) ps. jak się robi te minki z wywalonym jęzorem? bo przydałyby mi się często :)) aaa, i te kwiatki też fajnie byłoby się nauczyć... a może to zarezerwowane dla "czarnych' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko buziole - wiedzialam , ze nie zagrzejesz tu miejsca ;) X Emi witam u nas to ja matka zalozycielka ;) - no kiedys jak ty wyslalam , jak jest jedno dziecko , to drugie wystarczy mezowe kalesony ubrac i zaraz bedzie - oj i tu po nosie dostalysmy - ale krotko sie starasz - przede wszystkim wyluzuj , stres nie sprzyja , a ty mloda jestes :) X Babciu Basiu , babciu Rachelko , a grzejcie sie grzejcie - u mnie dziecko na wycieczce , wiec ja z gola dooopa po luzku sie turlam , jak to malolata :) X A ja nic nie mam przeciw pomaranczom , wolnosc wypowiedzi ponad wszystko ! Tylko sie z zimna krwia nie obrazajmy !!! I co to za twarze pokazujemy ? Jestesmy roznymi ludzmi z dobrodziejstwem inwentarza , mamy lepsze i gorsze dni , lepsze i gorsze humory i traktowanie tu wszystkiego smiertelnie powaznie jest troche chore .Jestem daleka od oceniania ludzi na podstawie 100 stron pisaniny i przylepianiu etykiet ! Boze to tu nie jest malzenstwo ,przyjaznie dozgonne , ani nawet zwiazek zawodowy - to anonimowe forum ! Aha , dlaczego - takze jesli maja racje -najwiecej do zarzucenia maja zawsze te ktore czytaja , a nie pisza ? Tak jest latwiej no nie ? I jedno niech bedzie jasne , wszyscy sa tu mile widziani , ale : Kto chce ten pisze , a kto nie to nie ! X Jasminko a ktoz by tu Cie wywalic chcial ???? A siedz sobie na zdrowie !!! X Karmi - no ciezkie jestesmy w obsludze , a slabosc do Lindy tez kiedys mialam , jak pewnie i 1/10 Polski ! X Pozdrawiam was wszystkie , bo duzo nas ostatnio i niki mi sie chrzania i ja swinia zawsze kogos pomine ! Sorry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie weszlam na ten topik o 40 w ciazy i wnerwil mnie troche ten wpis poaranczka hfgjsdgfjsd, co to mowi, o tym, ze jak tak mozna swiadomie skazywac prawie dorosle dzieci na wstyd, bo one sa duze, a tu taki maluch itd. No masakra, zero tolerancji dla ludzkiego zycia i jego wyborow... Tak sie sklada, ze wielu ludzi chce miec dzieci, a wiadomo, co nam w Polsce rzadzacy zgotowali, a lata caly czas leca. Ja tu w UK juz nie raz uslyszlam, ze nawet jak kobieta ma 8 dzieci, to jest to jej prawo do tego. Tutaj ludzie maja prawo do tego, zeby chciec miec dzieci, a w Polsce ludziom wmawia sie, ze to cos nienormalnego, ze zaraz pasozyt, albo glupia, albo naiwna itd itp. To w Polsce jest nienormalna sytuacja... Moj syn akurat bardzo chce miec rodzenstwo, zawsze chcial, mowil, ze mialby wtedy kogos do kochania i ze braterstwo to cos znaczy, a tak jest sam jak palec, co bedzie jak on nie bedzie mogl miec dzieci, bo to roznie w zyciu bywa. I bedziemy sami we trojke albo czworke z jego partnerka. Kiedys tak o tym nie myslalam, ale im czlowiek ma normalniejsze zycie, widzi w jakim szalenstwie mu bylo przeznaczone zyc. WItaj MajaaPapajaa. Zeby zrobic mine z jezorem to musisz zrobic ": P" ale bez spacji miedzy tymi dwoma znakami i wtedy powinno wyjsc. A kwiatkow nie umiem, czyzby 🌼 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie pojawilo sie to co wyslalam, chyba za duzo juz pisze :D i mnie wywalaja :D ale ja tak zawsze, nawet jak listy do znajomych to oni do mnie kilka zdan, a ja im cala epopeje, nawet nie wiem kiedy te wszystkie slowa mi sie cisna na klawiature... to wklejam jeszcze raz i pewnie zasmiece topik (przepraszam) Tak sobie weszlam na ten topik o 40 w ciazy i wnerwil mnie troche ten wpis poaranczka hfgjsdgfjsd, co to mowi, o tym, ze jak tak mozna swiadomie skazywac prawie dorosle dzieci na wstyd, bo one sa duze, a tu taki maluch itd. No masakra, zero tolerancji dla ludzkiego zycia i jego wyborow... Tak sie sklada, ze wielu ludzi chce miec dzieci, a wiadomo, co nam w Polsce rzadzacy zgotowali, a lata caly czas leca. Ja tu w UK juz nie raz uslyszlam, ze nawet jak kobieta ma 8 dzieci, to jest to jej prawo do tego. Tutaj ludzie maja prawo do tego, zeby chciec miec dzieci, a w Polsce ludziom wmawia sie, ze to cos nienormalnego, ze zaraz pasozyt, albo glupia, albo naiwna itd itp. To w Polsce jest nienormalna sytuacja... Moj syn akurat bardzo chce miec rodzenstwo, zawsze chcial, mowil, ze mialby wtedy kogos do kochania i ze braterstwo to cos znaczy, a tak jest sam jak palec, co bedzie jak on nie bedzie mogl miec dzieci, bo to roznie w zyciu bywa. I bedziemy sami we trojke albo czworke z jego partnerka. Kiedys tak o tym nie myslalam, ale im czlowiek ma normalniejsze zycie, widzi w jakim szalenstwie mu bylo przeznaczone zyc. WItaj MajaaPapajaa. Zeby zrobic mine z jezorem to musisz zrobic ": P" ale bez spacji miedzy tymi dwoma znakami i wtedy powinno wyjsc. A kwiatkow nie umiem, czyzby 🌼 ? Mon cheri, czytalam topik, ale tez juz mi sie zaczal mieszac i jakos nie zalapalam ze to ty jestes autorka topiku, dziwie sie wam jak wy to wszystko razem ogarniacie i wszystkie ze soba potraficie rozmawiac naraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu :) :) :) , babcia to ja bede jak sie coruchna postara ;) , na razie mam 3 dni wolnej chaty i szaleje jak mloda koza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pojawilo sie, przepraszam ze zasmiecilam topik, juz sie uciszam, bo juz za duzo tego mojego gadulstwa, ale tak to ze mna juz jest, ze jak sie nie odzywam to nie, ale jak zaczne to masakra, mam to po matce :D tez podobno nikt nie umial jej przegadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - no wlasnie im nas wiecej tym bardziej mi sie kicka , ale w moim wieku to juz chyba normalne:) Im czesciej ktos pisze , tym lepiej go zapamietujemy , ale sa tu tez kobitki co zagladaja sporadycznie np. Gosia ... Ale kazdy jest mile widziany , jesli chce sie czyms dzielic :) , tylko nie wolno sie gniewac , jak kogos nie wywolujemy , bo czasem sie czlowiek naprawde potraci ,tylko zglosic z nowosciami , to sie ucieszymy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basko , no wlasnie , bo ja sie nie wygrzewam - tylek mi marznie ;) , ja tylko zjelczala , siwowlosa i bezzebna ;) Nie przejmuj sie ja sie nie obraze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w łóżku pod kołderką się wygrzewam :) Pozdrawiam Was wszystkie szczerze, fajnie, że dzisiaj takie duże towarzystwo Maja, no i udało Ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mon cheri matko załozycielko:) dzieki za to że mogę zostać ;p,po prostu napisałam tam to co wiele mysli ale nie pisały o tym i bummmm,ale w nosie z tym ,taka już jestem i sie nie zmienie ja też nie nadążam za tymi wpisami dlatego czasami się zastanawiam czy to ta miała wizyte ,a moze to ta ,pewnie dlatego że tak naprawdę krótko z wami jeszcze jestem ,ale czytam na bieżąco ,sama troche sie staram ale raczj w tym cyklu wyjdzie d**a blada bo chora jestem i prawie się nie staram bo gorączka ,bo ledwo żywa jestem ,chociaż dzisiaj troszkę lepiej ale kibicuję rachelko ,gerwazy trzymam kciukasy i za resztę też i lilly i karmi za wszystkie izabela gratulacje!!!!wow witam się też z nową Emi:) a pisz ile chcesz chociaż ja z czytaniem nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - ale nam jezora wywalilas :) , oj Ty , Ty ... X Kobiety a jak sie tego szerokiego usmiecha robilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella, serdecznie gratuluję❤️ Ivanka:) 🌼 Rachela, u mnie 7dc. M może da radę wrócić w środę. Chciałabym we wtorek, środę, czwartek, piątek, ale wtorej to już na pewno odpada. Oby w środę wrócił... A tak poza tym, żeby mi nie było za pozytywnie, to jak byłam drugi raz w pracy, to wpadła znajoma. Jest w ciąży i obecnie na zwolnieniu. Wyglądałam wspaniale, tak promiennie, pozytywnie...po prostu wow! No i mój optymizm odszedł w siną dal..... 🌼 Maja, to dla Ciebie http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmina - dlatego , mnie tam pomaranczowe wpisy nie bola , czasem sa pomocne , prawdziwe i potrzebne ! Tylko jak na wielu juz topikach zauwazylam -co pomaranczowe to odrazu wrog , niezaleznie od tresci ! Bo to samo na czarno to zart , a na pomaranczowo zlosliwosc , niezaleznie od intencji piszacego - no szkoda , ale nic nie zrobimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×