Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witam miłe Panie, Dzisiaj dla nas na forum ciężki dzień - wiadomości muszą być dobre, Gerwazy, Karmi - moje kochane W nocy nie mogłam spać , brzuch mnie bolał myślałam że @ przyjdzie nad ranem ale jakoś jej jeszcze nie widać - może sobie w tym cyklu o mnie zapomni i da mi wreszcie święty spokój. W sobotę jadę na narty do Zakopanego , mam nadzieje że wszystko się wyjaśni no bo jak będę szarżować na nartach z taką niepewnością. Jak jutro nie dostanę @ to kupie test i zrobię rano w sobotę. Miłego dnia i samych dobrych wieści, dużo walentynkowych prezentów, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nie, nie ,nie, nie........................................................... boje się kolejnego rozczarowania, majątek straciłam na te wszystkie testy, znając moje szczęście - to dupa zbita - @ przyjdzie w najmniej nieoczekiwanym momencie i pokrzyżuje mi plany jak zwykle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy Kruszynki juz sie do mamy przeprowadzily!!!! ❤️ Jedna w stadium blastocyty, dwie "kurz davor" - znaczy na krotko przed. Wszystkie 3 mialy nacinane otoczki i wygladaly na ekranie przecudnie :-D Zwlaszcza ta tlusciutka blastocytka ❤️ x Leze jeszcze w klinice po transferze. M kolo mnie...i nie moge uwierzyc w naszego farta. Musielismy ponad pol godziny czekac i bylam juz strzepkiem nerwow bo myslalam, ze zadna nie przezyla i sie zastanawiaja jak mi powiedziec. Nie spalam pol nocy...ale teraz czuje sie CUDNIE! x Karmi, mysle teraz o Tobie zeby wszystko tez poszlo super! ❤️ x Szczesliwych Walentynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wszystkiego dobrego w dzień Świętego Walentego:D o Kobietki dziś wszystko musi się udać, Gerwazy ❤️ ,Karmi ❤️, Jolka - Biest ma racje leć po test. o Tesso słuchaj, wczoraj oglądałam taki film "ja to mam szczęście" u nas w Polsce emitowany jako serial. Ale do czego zmierzam, naśmiałam się bardzo bo... tam kobietka do potraw ( a dokładnie do kogiel - mogiel) wrzucała sproszkowaną viagrę mężowi, facet oczywiście nic nie wiedział : efektem się chwalił , że taki z niego żywczyk, oczywiście przekonany był, że to efekt diety :) Kobietka też jego stanem zachwycona była, a ich dzieci (dorosła córka z mężem) zdegustowani tym na co stać i co robią jeszcze ich rodzice. śmiałam się z tego i tak własnie do męża powiedziałam, że jak by co...to nie zna dnia i godziny co tam otrzyma ode mnie w swojej ulubionej potrawie.:D He,he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY!!!!! CUDOWNIE!!!! GRATULUJĘ!!! to musi się udać Walentyna jest już z tobą ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale sie ciesze... Kochana juhuuuuuuuuuuu to trzymamy kciuki... Mozesz mi dac swego maila bo ty nieswiatowa nie masz facebooka heheh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy super, dzielna jesteś dziewczyna, musi być dobrze, nie może być zawsze po górkę, ja nadal czekam u mnie to różnie bywa - czasami @ się spóźnia - ale tak jak ty liczę na cud , nie będę robić testu bo mam dosyć rozczarowań - życie pisze różne scenariusze może ten cykl 13 będzie dla mnie szczęśliwy nie tracę nadziei póki @ nie ma trzeba się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ta lutka az tak zle nie smakuje heheh :-P Od jutra mam utrogestan tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ x Jestem juz w odmu i musze troche popracowac. Ale chcialam Wam powiedziec, ze wszytkie nerwy mi przeszly jak reka odjal! Uwazam, ze beznadziejnie to robia ze pozwalaja pacjentkom az do transferu sie denerwowac czy ktoras komorka przetrwala czy nie. Teraz czuje niesmamowity spokoj i zadowolenie. x Jestem przekonana, ze ta tlusciutka blatocytka ❤️ (naprawde wygladala jak paczek na zdjeciu ) sie u mnie na 9 miesiecy zadomowi. Za dwa tygodnie bedziemy swietowac pozytywny test :-D Termin testu mam na 1 marca o ile wczesniej okres nie przyjdzie (a Tfuj! 3 razy splunac przez lewe ramie ;)). x M trzymal mnie za reke podczas transferu i dostalam zdjecia naszych 3 komorek. Potem bylismy w aptece wykupic recepty i obslugiwala nas dziewczyna w ciazy. Dobry znak! :) x Mam nadzieje, ze Karmi da wkrotce znac jak u niej poszlo... x Usciski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak nic szykuj się na skorpiona w domu:) oj! wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gerwazy, trzymam kciuki, żebyś przerwała topikową złą passę :) Teraz tylko oczekujemy na dobre wiadomości 🌻 Karmi, Ty już pewnie po, mam nadzieję, że było bezboleśnie. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy tak sie ciesze,relaksuj sie ile wlezie dbaj o siebie i najlepiej juz od dzisiej zacznij miec zachcianki bo to dobrze wrozy:DJa zaczynam stymulacje od jutra.Dzisaj mam faze na filmy.Duzo dobrej roboty wykonalam od rana.Obejrzalam Roze,Yume a teraz ogladam hurtem Pamietniki wampirow bo duze zaleglosci mi sie porobily.Zajrze po nastepnym odcinku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana :) superowe wieści :) Niech maleństwo zdrowo rośnie :) x Karmi jak tam u Ciebie ??? Jak się czujesz daj znać co i jak ;) x Pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ❤️ Biest, ja brałam przez 4 miesiące 3 razy dziennie po 2 tabletki, dla mnie ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy 🌻 gratulacje!!! tak trzymac! cudnie, ze az 3 sie do brzucha przeprowadzily :) teraz je trzymaj i nie pozwol uciec ;) o Ivanka, wiesz, ze ja tez o tym mysle haha, nie o viagrze bo to raczej na "niestojacego" ;) moj ma raczej problemy z niskim libido, i wlasnie szukam czegos naturalnego na ten problem - cos trzeba z tym zrobic... o Milych Walentynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwych walentynek❤️ Spędzę je sama:(Dlatego na dzisiaj pożegnam się....do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze Bralam utrogestan przy staraniach, podjezyjowa jest dla mnie nowoscia ale damy rade.... :-) Mnie bierze zmeczenie wiosenne od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly nie żegnaj się , przecież możesz spędzić walentynki z mami, Przyznam się po cichu, że właśnie kupiłam test ciążowy ale go głęboko schowałam, już nie pamiętam gdzie, mam nadzieje że wytrwam i go tak wcześnie nie zrobię w sumie @ nie widać a zawsze przychodzi rano - może pomyliła drzwi i poszła do sąsiadki i tam się rozgościła, Ja z moimi chłopakami spędzam walentynki, kupiłam im po ptasim mleczku które wcinamy - kolejne puste kalorie do zrzucenia wiosną, m nie mówiłam że mi się @ spóźnia bo jeszcze by odwołał wyjazd na narty a chodzi przede wszystkim o syn niech się dziecko cieszy, zobaczymy co w najbliższych godzinach się urodzi, pozdrawiam miłych walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillii ja tez jestem sama więc się nie smutaj tylko pisz z nami :) gerwazy gratulacje i wysiaduj porządnie te swoje maleństwa i żadnych stresów głupich lektur tez nie czytaj to rozkaz !!!!!!!!!!!!!!! :D pozdrawiam oczywiście wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Walenty stanął na głowie i już do mnie jedzie, szkoda, że jutro rano będzie musiał wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×