Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Czujecie?...aromatyczna kawka czeka na Was:) Poleciałyście wczoraj, że aż się dzisiaj zdziwiłam:DMiałam nie włączać kompa, ale jednak włączyłam:DPoranna lektura zawsze dobrze mi robi:D 🌼 Rachela, do gwiazdki niedługo, wtedy pewnie dostaniesz wybrany prezent:) Momentem, że tak powiem wyjścia ze mnie "ciąż" był 6 listopada, nie dało rady tego nie zauważyć:( 🌼 Nie do końca oreintuję się w Waszych pociechach. Tesska ile lat ma Twoja córcia? 🌼 Ja używam akurat Chanel Chance Tendre. Chanel Chance też miałam. Nr 5 nie w moim guście. Mój M cieszy się baaaardzo, jak dostanie podany na tacy pomysł prezentu:D Mon cheri, przecież u Was można wymienić towar, nawet w perfumerii, trzeba było skorzystać. Mój partner już też musiał korzystać z takiej opcji;) Niestety czasami musimy posłuchać "mądrych" ludzi, którzy wypowiadają się o późnym macierzyństwie. No cóż...każdy ma swoje życie:) Swoją drogą Twój cykl rzeczywiście oszałał. 🌼 Ja niestety tez wszystko do siebie biorę...a teraz to już szczególnie:O 🌼 Ja kedyś, chyba na 35-37-e urodziny dostałam od teściowej lalkę. Miało byc niby śmiesznie i aluzyjnie. Nie było, z tą jednak różnicą, że wtedy nie starałam się, dlatego tak przykro nie było.... 🌼 Gerwazy, Ty pewnie do upojnego weekendowego wypadu się szykujesz?:) Bo ja to pewnie dzisiaj do pracy się spóźnię, tyle wczoraj napisałyście. Miłego dnia1 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pędzicie - widzę do 500 strony ;) Niespodzianka rano - miałam co poczytać :) Miłego dnia! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski ;) 🖐️ x x Życzę miłego dnia :) pozdrawiam was serdecznie 🌼 x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Wczoraj bylam bliska morderstwa!!! x Przyjechalam do domu w pospiechu, zeby tylko zmienic ubranie przed ta kolacja, wjezdzam do garazu a tam jakis kretyn zaparkowal na moim miejscu do parkowaniu swoj zasrany SUV :( No, dobra, postawilam samochod z tylu blokujac go - bo wiedzialam, ze musze tylko na pare minut skoczyc do domu i zostawilam mu karteczke, ze zaparkowal na prywatnym miejscu. Schodze na dol po 5 minutach a tam stoi ten palant i do mnie z morda!!! Zamiast zaczac od przeprosin, ze glupio wyszlo, ze sie pomylil czy cos tam - to ten do mnie z geba, ze on jest starsznie waznym prawnikiem i ma strasznie wazny termin, ze on juz mial po policje dzwonic itp. No, mi wiele do takich aroganckich typow nie trzeba :-D Wydarlam sie na niego w 3 jezykach - zeby na pewno zrozumial co o nim mysle :-D I poniewaz mnie maksymalnie swoja arogancja wkoorwil to mimo, ze sie sama spieszylam wyszlam sobie z garazu i go zostawilam z tymi samochodami :-D x Wazny termin, moja duupa!!! x Ten za mna i dalej pierdoli pod temat swojej wyimaginowanej waznosci. Wyciagnelam reke z pierwotnym zamiarem zeby mu w pysk dac :-D dla ochlody ale sie opanowalam i tylko wrzasnelam: talk to the hand, asshole!!! W drugiej rece mialam juz telefon a na linii M, bo chcialam zeby temu palantowi odmienil "Ty duupku!" w kilku jezykach :-D x I co widze? x Cud, prosze panstwa. Po prostu cud nad cudy!!!! Palant w ciagu jednej sekundy zamienil sie w pokornego baranka, ktory nieslychanie ugrzecznionym glosem mowi do mojego M: Alez Herr Dr M... i plaszczy sie przed nim na telefonie jak fladra na dnie morza. x Okazalo sie, ze ten mega palant zna Herr Dr M ;) z jakies tam biznesowego projektu i jakby to bylo tylko przez telefon mozliwe to by mu w DUUPE wlazl bez wazeliny!!!! x NOZ KUUURWA MAC!!! NIEMCY!!! W DUUPE by weszli komus kogo uwazaja za wazniejszych od siebie i wyzej w wyimaginowanej spolecznej hierarchi. Co za nacja...Powierzchowni do glebi :-D :-D x Teraz cala ulica mnie zna, a jezeli nie mnie to przynajmniej moj donosny glos. Sadze, ze bedzie troche na dluzej spokoj z parkowaniem na moim miejscu ;) x A potem pojechalam na indyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Wczoraj w USA było Święto Dziękczynienia a u Was Kobietki dzień Sądu, he,he Gerwazy:) Mon cheri:) o Co do prostactwa i myślenia z wyższością o sobie to u nas niestety też to się zdarza, a najczęściej właśnie takim : super ekstra prawnikom i lekarzom, no normalnie czapki z głów jak takowego gdzieś spotkasz - świat tylko należy do niego! o Pozdrawiam serdecznie, dziś piątekkk!!!!:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo, dziś masz monitroring, daj znać jak tam twoje jajeczko po wspomaganiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Przeczyscilam drogi oddechowe i kawe tez sobie moge darowac na jakis tydzien :-D Normalnie trudno mnie wyprowadzic z rownowagi. I nic by nie bylo gdyby wielmozny pan sie nie zaczal zachowywac jak duupek zamiast spokojnie przeprosic w pierwszy momencie. Nawiasem mowiac, jest to rowniez strategia, ktora zawsze moim facetom polecam :) x Piaaaatek! :) Ide dzisiaj do kina na fim Cloud Atlas bo ksiazke czytalam i swietna byla - tylko trzeba sie przemeczyc przez pierwszy rozdzial. x No wlasnie Rachelka, jak tam po monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, myślę, że kobiety umieją lepiej walczyć o swoje:DFacetom często się po prostu nie chce robić zamieszania... Wydawało mi się, że Ty w ten weekend szalejesz na wyjeździe. Coś źle zakodowałam. Udanego seansu w takim razie:) 🌼 Rachela, czekamy na info:) 🌼 Ja też się cieszę, że już wolne:DJutro pójdę w końcu na badanie krwi. Nie zdecydowałam tylko, co będę badać;)Net oczywiście zamieszał mi w głowie i wynikałoby z tego co czytałam, że powinnam przebadac się wzdłuż i wszerz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, do lekarza jadę dopiero wieczorem. Ale wiadomości mam już teraz. Odebrałam wynik AMH i całą drogę w samochodzie wyłam. Wynik jest poniżej normy :( Mam 0,8 a "poniżej 1,0 ng/ml niski poziom, mogący świadczyć o menopauzie" Właśnie przeczytałam na jakimś forum, że dziewczynie mającej wynik 0,71 określili szanse przy in vitro na 5% Nie ma się co łudzić, natury się nie oszuka. Mogę sobie młodo wyglądać, ale moje jajniki przechodzą już na emeryturę. Chyba pora, żeby do mnie dotarło, ze to koniec. Boję się, że u lekarza się poryczę, nie chce mi się w ogóle jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rachelka wyniki chyba nie za bardzo:( ale ja tak do końca się na tym nie znam. czyli warto zrobić to badanie, bo samo FSH to za mało widzę. No zobaczymy jeszcze co lekarz powie, ja akurat czytałam jak laski się martwiły mają 0,2...no czekam na opinię lekarza. Moncheri a Tobie co tam się nagmatfało w cyklu, co do teściowej no to chyba norma ....panie mamusie to potrafią docenić człowieka zawsze:( Dziewczyny ja też mam chanelkę 5 a i drugie madmuasele ( nie wiem jak się pisze) ale to prezenty z włoch od teściowej, miała tam znajomości w perfumerii:) Niestety zapach mi nie podchodzi za bardzo, ale i tak ich używam, bo co by nie patrzeć zapach prestiżowy ;) i nieraz ktoś się pozna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo, nie wiadomo co sądzić...Zajrzałam od razu do netu i powtórzę za Karmi, że dziewczymy mają mniej, a też myślą o miacierzyństwie. Może w naszym wieku to jest już norma? Może wswzystkie mamy poniżej 1 tylko po prostu o tym nie wiemy, bo nie robimy badania. Któraś z Was robiła AMH? Ciekawe, co lekarz powie. Czekamy więc nadal. Nie denerwuj się... 🌼 Chanel Mademoiselle też miałam, ale jak dla mnie deko przy słodki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, ze w tym wieku być może jest to normalny wynik, tylko to mnie nie pociesza :( poczytałam właśnie fora, dużo młodszych kobiet pisze o jeszcze niższych wynikach. Ale fakt faktem jest to grupa, dla której jedyną szansą jest in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że to marne pocieszenie, wszystkie to wiemu, w końcu jedziemy na jednym wózku. Mimo tego, że to może norma, wiele dojrzałych kobiet zachodzi jednak w ciążę. Czytałam przed chwilą o różnych badaniach hormonalnych i doszłam do wniosku, że na chwilę obecną to chyba nic nie wymyślę, bo wiele zależy od dnia cyklu. No a ja przecież tego nie wiem:OMam mętlik co do prolaktyny, Raz czytam, ze dc nie ma znaczenia, innym razem, że jednak tak. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiet mieszkających w DE
kobietki podczytuje Was od dluzszego czasu, wiem ze na tym temacie kilka z Was mieszka w DE Prosze odradzcie mi w sprawie wydatkow.Jestem tutaj od niedawna, postanowilam, ze tygodniowo na jedzenie i chemie bede wydawac 120 euro.Udaje mi sie zawyczaj zmiescic w tej kwocie, ale ledwo i bez szalenstw. Powiedzcie mi ile Wy wydajecie i gdzi ekupujecie ?? Bede Wam bardzo wdzieczna przepraszam, ze tak zasmiecam tym pytaniem forum...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Hmmm ciezko mi ci cos doradzic. My zeby oszczedzac jedziemy np po pewne produkty do Lidla typu paier, zewa ird a jakies inne rzeczy krorycz tam nie ma lub wolimy lepsza jakos jedziemy gdzie indziej. Z czasem sie nauczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie......... ostatnio tak się starałam, zrobiłam spory wpis .........i wszystko mi uciekło :( Trochę się tym wkurzyłam.........ale bardzo Was lubię, miłe z Nas babki :) i chętnie tu zaglądam..... Rachela....nie zamartwiaj się tym wynikiem AMH, moim zdaniem to nigdy nie jest tak do końca, że u wszystkich oznacza to samo. Mam koleżankę lat 30 niby wszystko z jej i męża płodnością w porządku, AMH ma wysokie i co? Nie udały się jej 2 IUI i jedno in vitro..........Wobec tego ten wynik też nie świadczy o wysokiej płodności jak ciąży z tego póki co nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :) ;) ostra z Ciebie babka....i fajnie opowiadasz, mogłabyś książki pisać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiet mieszkających w DE
Biest - dzieki wielkie Widzissz, ja jeszcze w Lidlu nie bylam ;), bo nie mam go po drodze. Najczesciej robie zakupyw Aldkim, potem Norma i Netto., Na koncu Rewe.A najmniej lubie Reala, bo mnie przeraza ta ilosc towaru ;) Biesta powiedz, trzymasz sie jakos kuroczowo budzetu czy nie myslisz o tym ile masz wydac na miesiac itd. My z meżem jestesmt w DE " na jakis czas" mam nadzieje.W planach zaoszczedzenie pieniedzy na wlasne M lub dom w PL....dlatego trzymam sie za portfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko, bo M za plecami. Gin powiedział, że AMH niskie, ale nie dramatycznie, że można stymulować cykl, itp. Pęcherzyk mały (12 mm), endometrium ok, umówiłam się znowu na środę. Jednak nie dowierzam tak do końca lekarzowi, tak mówi, bo czemu miałby tracić pacjentkę, wizyty drogie, dobry biznes :( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, głowa do góry:) Pęcherzyk 12mm, przyrasta 2mm na dobę czyli owulacja w okolicach środy :) czyli tak jak zawsze u Ciebie w ok. 16 dc, bo pęka jak ma ok.22 mm. Tylko się cieszyć, że do tej pory odczuwałaś bardzo dobrze nie mając monitoringu. Myślę,ze nie powinnaś wątpić, masz lekarza, który okazuje zainteresowanie: chce Ci pomóc! Wiesz mógłby powiedzieć z drugiej strony nic z tego wynik beznadziejny itp. ale tego nie powiedział, daj sobie czas i idź tą drogą. Co masz do stracenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobiet..... Hej - ja z oszczedzajacych wiec : Netto - stosunkowo drogie , jak na dyskonter ! Najtaniej wychodzi Aldi , mimo wszystko , najlepiej jednak tam kupowac , jesli masz czas i ochote przegladaj Lidla i Penny - ogolnie drozsze , za to towary w angebocie maja cene nizsza niz aldikowa , bo ten sklep cen raczej nie obniza - wiec najtaniej latac od sklepu , do sklepu za okazjami , a duze w aldi ! Reala ogolnie nie polecam wszystko odrobine drozsze niz w pozostalych , tylko wybor wiekszy ! Chemia - tu najnizsze ceny ma dm , w rossmannie taniej tylko to co na obnizce . Artykuly marki aldi - dla aldi i dm dla dm ( gesunde plus ) - sa calkiem dobrej jakosci !!! Drobne ubrania w miare tanio h& m - jesli ktos lubi i c&a , ale jakosc taka sobie ! Na ile osob ma byc to 120 - tygodniowo - jesli 2 , albo 2 i male dziecko - to jesli nie palicie powinno spokojnie wystarczyc ! Mnie zostaje 800 - na 3 duze ludzie ( czyli 200- na tydzien ) jak nie szalejemy to spoko ! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka - ok ja mam powyzej 1 , ale ja mam wszystkie wyniki o 10 lat mlodsze ! I co pomoglo mi ;) Masa duzo mlodszych ( kolo 30 ) kobietek ma wyniki gorsze jak Twoje - to przeciez nie oznacza , ze nie zajdziesz w ciaze , ani ze to menopauza !!! To znak , ze rezerwa powoli sie wyczerpuje i to w naszym wieku normalne , bo przed soba mamy mniej plodnych lat niz 20 - sto latki , poki co to wskaznik , by sie troche pospieszyc , ewentualnie sobie pomoc , bo potem moga byc coraz wieksze problemy ! I duzo tych niskich wynikow , konczy sie ciazami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - ale z Ciebie twarda cholera :) :) :) Urzadzasz stres biednym facetom ;) , wyzyc im sie nie pozwalasz ;) Ale niestety ja tez mam mode zywiolowo reagowac na niesprawiedliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillii z perfumem , mowilam , ze to bylo tak niesamowite , ze nie chcialam juz tlumaczyc od razu , ze to nie tak , no i zastanawialam sie czy mi 19 podejdzie ! X Ja uwielbiam channel 5 - 2 dni po napryskaniu jest fantastyczny ! Pierwsza godzine cuchnie - niestety ;) Ale jestem wybredna i nie znalazlam jeszcze swojego perfumu :( Lubilam Kenzo - Sun - ale nie produkuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri Ja z Chanel to tylko Coco Mademoiselle , teraz na gwiazdkę zażyczyłam sobie: Versace Vanitas - to też kwiatowy zapach ale swego czasu kochałam : Armaniego Acqua di Gio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa i ostatnio miałam próbkę: GUERLAIN: LA PETITE ROBE NOIRE dla mnie boski :) właśnie nad nimi też się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco mi troche slodkie :( 19 sie da - troche gorzko kwiatowe . Chance mialam , ale w polowie flakonu zaczal strasznie denerwowac - no ale ja najbardziej wybredna baba swiata ;) Dezodorantu nie znalazlam do dzis - wszystkie smierdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze raz w tygodniu do perfumeri i wyprobowuje ca 3 perfumy , bo wiadomo maja po 3 nuty zapachowe , wiec wazne jak sie rozwinie - i zong , nic mi sie nie podoba ! Mialam Kenzo - Flowers - na poczatku super , pol jflakonu i fuj n armani - to samo , choopard - diamonds - ten zolty jeszcze jako tako - bo lubie delikatne , eleganckie zapachy pudrowe ! Kiedys wachalam jakies Bulgari i piekne bylo - tylko nie wiem jakie - nie umie zalezdz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie masz problem. Myślę, że każda ma predyspozycje do swojego zapachu, masz po prostu wpisany kod i jedne tolerujesz, inne ci śmierdzą a innymi się zachwycasz. Ja z kolei nie cierpię KEnzo on mi strasznie zajeżdża piżmem i takimi egzotycznymi drzewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×