Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

eeeeeeeeeeeeee tam nie przejmuj się głupim gadaniem, Mon cheri. o Tessa fajne te ekspresy:) a co to są te pady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko nie :) Tylko nagle 16 dni po @ mialam nastepna - tylko uwaga fuj opis ( taka troche bez zluszczajacej sie endo ) przed i po cycki jak przed - wielkie i bolace ; przeglad temperatury od skrajnosci , do skrajnosci ,; sluz w litrowych ilosciach , potem nic , potem znow masowo , wypryski na dziobie jak przed 30 laty ;) A nic ostatnie miesiace nie bralam - chaos czysty - stawiam na torbiel !!! I nie -nie byla to implantacja - 1 -za wczesniej 2- implantacja to malutkie krwawienie / plamienie , a nie 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - tylko siedz tam i nie powiedz wlasnego zdania , jak Cie doopa swierzbi ;) Pady to te plaskie poduszeczki z kawa we flaczkach przypominajacych okragle torebki do herbaty bez ogonka !!! I tu wrednie przypomnial mi sie kawal o : ob - exspresowkach dla wampirow ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakos dziwnie, Mon Cheri... mam tylko nadzieje, ze to jednak nie torbiel... o Ivanko, sorki - moze sie to Pl inaczej nazywa? nie mam pojecia, napisalam tak jak u nas na to mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - nie takie stresy juz miewalam w zyciu - doswiadczenie przedwczesnej @ ??? Nowatorskie i bezcenne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso nie mam pojęcia, po prostu w temacie kawa w ekspresie dopiero się rozwijam;) o Mon cheri wiesz jak ja przeczytałam w pierwszej chwili twój ostatni post to myślałam,ze masz mnie na myśli i już chciałam napisać,że więcej się nie odezwę, hi,hi jak uważasz ,ze mam dupę swędzącą, he,,he. Zmęczona jestem już wszystko do siebie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mon Cheri, nie ma sprawy. Gdzie tesciowa mieszka? Mam duzo energii po miesnej kolacji wiec jakby co moge pare nosow naprostowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko - jak torbiel - to przyjdzie i pojdzie , pewnie peknie niedlugo ! X Z padami - to tak - to jest to czego Jerzyk Cloney nie reklamuje ;) Jak zwal tak zwal ;) Mozna tez sprobowac kawy z I- pada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri do dzieła daj adres Gerwazy, kobieta musi gdzieś spalić kalorie z indyka, hi,hi. jak tam kolacja Gerwazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - wypocznij - to ta jesien tak sie na mozg rzuca - ( przy braku mozgu - rzuca sie na nerki ) Naturalnie , ze o sobie bylo - bo juz mialam ochote cos pysknac !!! Tylko , ze moglabym sie zdradzic ze swoimi zapedami !!! X Gerwazy - wiesz szkoda reki nawet na babsko - jeszcze moglabys sie zadrasnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w zasadzie co wy tu tak po nocy - biale damy straszycie ??? Mezow nie macie ;) ? , starac sie nie musicie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, teraz spojrzalam na cene tego Twojego Ivanko... haha a ja szukam w przedziale gora do 150 euro hihi, ten Twoj jest cudny - naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tesso, wiesz ja jestem jeszcze nie do końca zadowolona, konsternacja mnie dopadła i trzyma ale pewnie z czasem nauczę się robić Latte i będzie cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - czwartek , na stole tylko wysokoprocentowe , ktorych nigdy nie tykam - to se cole wysoko cukrowa doilam - a tesc na cyku - ino wypij i wypij - to ja ,ze ochoty nie mam - to "szwagier " - jo to wiedziol - jest w ciazy - naturalnie zartem niewinnym - i wtedy tesciowna ze swoim - zarty , zartami , ale tu jest tyle durnych bab ....... Tam nikt o moich checiach najmniejszego pojecia nie ma - oni w ogole nic o mnie ( nas ) nie wiedza - zbyl w siebie zapatrzeni - ale wtedy tym bardziej dooopa swierzbi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ivanko - morgen latte - ha,ha,ha - Tesska pewnie zrozumiala moj wredny zarcik ( chodzi o rannego sztywnego ptaszka ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to teraz podziwiam Ciebie, że nic nie powiedziałaś. Normalnie tylko w pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie chce starac ;) chyba juz sie sypie... a M wlasnie do lozka sie udal, udaje, ze bardzo zmeczony ;) i tak co miesiac... starosc nie radosc... o Tesciowe... zawsze cos fajnego wypala :( dobrze, ze oja daleko mieszka... o ja tez uciekam, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Szalone kobiety 🌼 :-D Dzien Dobry! 🖐️ Z kacem juz sie przywitalam serdecznie ;) Nie widzielismy sie dluzszy czas a jestesmy starzy przyjaciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×