Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy, będziesz musiała zaprosić nas na popisowe występy Twojego m:DPo polsku oczywiście, bo brzmi to zachęcająco:D Karmi, tylko się nie rozmyśl przez weekend z tą kliniką. Masz na nią chęć, także wykorzystaj to. A co Ci mogą zaproponować?...zobaczysz, jak pójdziesz;) Mnie szczerze mówiąc nie interesuje ile dają inni podczas kolędy. Ja daje ile uważam i nie zastanawiam się nad tym dalej. Kolędę przyjmuję, że tak powiem grzecznościowo, na pewno nie dlatego, że mam taką potrzebę. Poza tym mieszkanie w małej miejscowości ma swoje wady i powoduje głupie zależności...Na przykład, jak się chce być rodzicem chrzestnym, to trzeba mieć zaświadczenie od księdza. No i wtedy on jest górą i może go po prostu nie wystawić. Kościołowa nie jsetem i drażnią mnie pewne sytuacje, ale nie mam na nie wpływu...... U mnie głęboka zima. Dopadało śniegu. Jest ładnie, nie powiem, ale i uciążliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA KĄ JA PRZED CHWILĄ DAŁAM PLAMĘ!!! Przyszedł ksiądz i pyta dlaczego tak pusto w naszym domu, że dzieci nie ma i tak cicho...jakoś dyplomatycznie mu odpowiedziałam. To jest nowy wikary, był naprawdę bardzo miły i sympatyczny. Wyobraźcie sobie, że życzył mi dójki dzieci. Tak mnie zagadał i zaskoczył tym co powiedział, że mu koperty nie dałam!!! Stary bierze sam, a młodzi czekają aż im się da. Zabłysnęłam co? Głupio mi, bo pierwszy raz pomyślałm, że fajnie ksiądz ze mną rozmawiał:O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam psa i poszłam za księdzem:PBył taki miły, że nie mogłam inaczej:DW poprzednie kolędy nie zrobiłabym tak...ale tak mi życzył, że aż uwierzyłam w jego siłę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ależ wpisów, ale przeczytałam......:) Karmi, Gerwazy :) nasza niunia lepiej wszystkie zmiany ze skóry znikają natomiast jest leczony objaw zewnętrzny natomiast nie wiadomo co jest przyczyną, niestety... szpital wykańcza mnie totalnie i ten malutki bez rodziców , moje myśli wciąż wędrują w jego kierunku, najgorzej jak długo płacze.. ach! o Liilly, :D o Co do kolędy to ja nie mam złych wrażeń, czy uprzedzeń akurat moja parafia, kościół jak i zakonnicy, którzy go prowadzą to wspaniali ludzie:) Ja to nawet 200 zł daję, a czasami w Święta to rybkę w galarecie zaniosę czy ciasto. Nie abym była mocno "kościelna" ale na prawdę bardzo lubię "ojców" ,którzy prowadzą naszą parafię. Podoba mi się to ,że u nas nikt nie jest anonimowy, każdy w kościele praktycznie siada zawsze w tej samej ławce. Przez tą przyjemną atmosferę to i wiara większa się zdaje w człowieku. Hi,Hi :D Muszę jednak przyznać, że ostatnio to drzemie we mnie gniew na Najwyższego, przyznaję i nawet ksiądz do mnie dzwonił czemu w kościele mnie nie widzi. Hm, obraziłam się jak mała dziewczynka na Boga za to, że innym daje (dzieci) a mnie nie, przecież ani ze mnie wielka grzesznica... tylko dobra, zwyczajna kobita, he,he.... o Rachela to przeżyłaś, Emi tobie też współczuję takiego dzieciństwa ale co złe to już za Wami:) teraz należy samych dobroci od życia wyczekiwać, a co! :D o Pozdrawiam serdecznie, tyle postów,że trudno mi to ułożyć w starej głowie i na wszystko odpisać, całuski, miłej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka no to dobrze, że z małą sytuacja opanowana, a szpitala współczuje Ci z całego serca. Ale mnie zdziwiłaś tym telefonem od księdza, u nas tez małe miasto, ale chyba trochę większe.....kościół duży kilka mszy chyba nie wyłapałby, że mnie nie ma;) Za kolędą nie przepadam, traktuje to jako obowiązek katolicko-obywatelski:) A no kolędę staram się dawać jak większość, bo ja nie znam takiego pojęcia na ile mnie stać, zawsze mam z tym problem....nie wiem ile na wesela i urodziny dawać. No bo co przecież stać mnie na kolędę i 500zl dać, bo bez tych pieniędzy bym jakoś przeżyła, ale mi szkoda i dam tylko 50:). Lili no widzę, że trafiłaś w sedno sprawy, bo ja właśnie mogę się rozmyślić z tej wizyty, albo zapisać się i nie pojechać, albo pojechać i zwiać spod drzwi. W pewnych sytuacjach życiowych nie daje sobie rady i mam na to sposób...uciekam po prostu. Nie wiem jak po ostatnich przejściach z ginką mam powiedzieć lekarzowi, że chce być w ciąży:(:(:(Pomóżcie pliss. Wiecie co a na sąsiednim topiku dalej o Hanię sie kłócą, ale dziewczyna towarzystwo poruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, trzymam kciuki za zdrowie maleństwa i za to, żeby i Tobie starczyło sił na pomoc i wsparcie:) Ten mój ksiądz to nawet nie wie, jaki komplement mi wlnął:DTeraz muszę jeszcze bardziej zadbać o moja młodość:DPisałam jakiś czas temu, że szukam pomysłu na korektor pod oczy (nie żebym potrzebowała:P). No ale u mnie niestety Douglasa to nie ma:PMj m stwierdził, że nie ma problemu, on mi kupi. No i kupił, Clinique. Jeszcze go oczywiście nie mam, aż m wróci. Pani w Douglasie mu taki doradziła:)Ponoć miała ładny makijaż i wyglądała kompetentnie;)Zobaczymy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly to dobry wybór:) możesz spokojnie M po zakupy wysyłać:D o Karmi po prostu zadzwoń, zapisz się i jedź na wizytę. Jak wejdziesz do gabinetu to może zacznij od badania, a jak tak będziesz leżała i patrzyła w sufit i będzie dobra aura lekarz - pacjent powiesz o co biega. Myślę,że musisz to zrobić aby uspokoić siebie, dać sobie szansę. Aby porozmawiać z jakim normalnym, doświadczonym gin tonikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌼 x Ivanko zdrowia dla malutkiej ob jak najszybciej doszli z czego to chorowanie bidulka a dla ciebie wytrwałości i fajnie ze ma taką ciocie :) ❤️ x U mnie nic nowego M chory jeszcze na zwolnieniu do 18stego córka już lepiej ja już też na szczęście.........Tak po za tym nic się nie dzieje ciekawego ;) x Pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, mój m to specjalista od zakupów:DCzego on mi już nie kupował:DJednak zazwyczaj ma kartkę z dokładnymi wskazówkami:DRzadko musi wykazać się własną inicjatywą. Karmi, jestem od Ciebie starsza;), ale dla mnie byłoby to zwykłe poinformowanie lekarza, że chcę być w ciąży i liczę na jego pomoc:)Najlepiej powiedzieć jasno czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi faktycznie, poczytałam dzieje się na 40 - tce że, ho,ho,ho! Ale tam za każdym razem do nas ktoś ostro pije ....dlatego się nie wypowiadam na tamtym forum, chociaż zdanie mam identyczne (jak już pisałam) jak Jaśmina i Gerwazy w kwestii hani. Szczerze powiem, że może kobietka to napisała aby uzyskać pomoc ale ciągle mając nadzieję, że w jej związku jest normalnie i nie jest tak źle. I że kobietki popłaczą nad losem ale nie będzie takiej ostrej reakcji na zachowanie jej męża. To tak trochę jak współuzależniona w związku z alkoholikiem. Ciągle ma nadzieję,że to nie dno, że luby się zmieni. o Maja papaja fajne twoje wypady na narty hi,hi :) o Gerwazy ależ ty poprzeczkę stawiasz swojemu M! o Izabella jak samopoczucie dzisiaj? Nic nie pisałaś o M? Świętowaliście już II kreseczki? o Emi ja też podziwiam za pisanie, niesamowite normalnie. I dobrze się czyta. o Tesso?? gdzie ty? o Stefanio błyskawico;) o Rachelo pewnie nacieszyć się M nie możesz? Wszystkiego dobrego dla Was z okazji jego urodzin :) o SM ❤️ o Mon cheri o Jasmina 🌼 o Denis hop, hop.... o Gosia 🌼 o Biest :p oj! to będzie się działo na tej 30 - tce...ja mam 40-tkę w tym roku to zażyczyłam sobie aby M sprowadził mi zespół Enej na imprezkę, oczywiście powiedział, że teraz ma pewność ożenił się z wariatką. Mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam?? Jeżeli tak, to proszę złożyć to na mój uwiąd starczy, naprawdę biję się w pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly to super,że tak możesz na nim polegać:) u mnie to różnie bywa, nawet ostatnio jak rozmawiałyśmy o perfumach, dałam mojemu M tą karteczkę od testera, właśnie z Daglasa aby kupił mi konkretne perfumy. Kupił, przyniósł opakowane świątecznie ja rozwijam w wigilię a tu?? zupełnie inny zapach też versace ale nie ten, który chciałam. Całe szczęście,że moja nuta. I naprawdę ładne. Wiem,że to nie jego bezpośrednia wina, zaufał kobietce ale nie sprawdził czy na pewno taka sama nazwa jak na testerze, ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze powtarzam, że ma sam sprawdzić:D Kiedyś miałam taką śmieszą sytuację. Zrobiłam listę zakupów, 3 pozycje (kosmetyków zresztą) i napisałam: 1. taki krem 2. taki krem 3. taki krem. I co mój m zrobił? Kupił łącznie 6 kremów!!! Miałam niezły zapas. Od tamtej pory piszę wszystko od myślników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - jak już poszalejesz przy Eneju na 40 stce, to daj mi namiary - też bym ich chętnie widziała na swojej za rok :) a tak w ogóle, to ja też jakaś obrażona jestem.. choć miewam przebłyski, że przeca zdrowi jesteśmy i tak mi się głupio robi, ech... Gerwazy - zapomniała wczoraj - wy te filmy tak na trzeźwo? :P Karmi - życzę odwagi! faktycznie, głowa do góry i do przodu! choć z drugiej strony pamietam jak mi jakoś głupio było iść na wizytę kontrolną do mojej ginki po nieudanym criotransferze, było mi irracjonalnie wstyd, że się nie udało, że jestem jakaś do d..... :( z perspektywy czasu wiem, że było to jakieś idiotyczne myślenie ale jednak było.... my księdzu dajemy 50 zł i wg mnie wystarczy. a pamiętam jak mi proboszcz rzucił hasłem "co, na drugie Bozia pieniędzy nie dała". na końcu języka miałam mu odpalić : "no nie dała, a in vitro takie drogie" ale w ostatnim momencie ugryzłam się w jęzor. Pozdrówka dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja m z wielkim zdziwieniem zapytałam, czy nie wydawało mus ię coś nie teges w tcy zakupach. Otóż nie! Myślał, że tyle kremów potrzebuję:DAle takich samych?! No myślał, że tyle potrzebuję:PDodam, że nie należę do kobiet kupujących duże ilości kosmetyków. Wszystko z umiarem:) Dzieci widzą nasz dorosły świat po swojemu:DSama nie raz przekonałam się, jakie z tego głupoty wychodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - jak już poszalejesz przy Eneju na 40 stce, to daj mi namiary - też bym ich chętnie widziała na swojej za rok :) a tak w ogóle, to ja też jakaś obrażona jestem.. choć miewam przebłyski, że przeca zdrowi jesteśmy i tak mi się głupio robi, ech... Gerwazy - zapomniała wczoraj - wy te filmy tak na trzeźwo? :P Karmi - życzę odwagi! faktycznie, głowa do góry i do przodu! choć z drugiej strony pamietam jak mi jakoś głupio było iść na wizytę kontrolną do mojej ginki po nieudanym criotransferze, było mi irracjonalnie wstyd, że się nie udało, że jestem jakaś do d..... :( z perspektywy czasu wiem, że było to jakieś idiotyczne myślenie ale jednak było.... my księdzu dajemy 50 zł i wg mnie wystarczy. a pamiętam jak mi proboszcz rzucił hasłem "co, na drugie Bozia pieniędzy nie dała". na końcu języka miałam mu odpalić : "no nie dała, a in vitro takie drogie" ale w ostatnim momencie ugryzłam się w jęzor. Pozdrówka dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, urodziny M minęły miło - mam nadzieję, że on również tak myśli. Pojechaliśmy na niedaleką wycieczkę pochodzić po świeżym śniegu. Później był szampan i tort. Chłopcy też się włączyli, zawsze obchodzimy nasze uroczystości w nielicznym, ale stałym towarzystwie domowników :) Dobry torcik mi wyszedł, ostatnio eksperymentuję i piekłam wg przepisu z netu. Właśnie zerknęłam na topik koleżanek i faktycznie zajadła dyskusja trwa, co gorsza przybiera coraz bardziej nieprzyjemną formę :O Karmi, teraz też myślę, że dobrze byłoby zrobić USG, ale do swojego gina już się raczej nie zarejestruję w tak krótkim czasie, w przychodni nie mam szans, bo kolejki.... Są dobre tego strony: mogę mieć nadzieję, że wszystko jest ok i M w środę przyjedzie :) Pozdrawiam Was i życzę miłego poniedziałku i całego tygodnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rcahelko, brzmi jak idealne urodziny. To teraz aby do srody i robicie maly dodatkowy prezencik dla Twojego M :-D x Iwanko, Jak z zespolem nie wyjdzie to wpadamy z M na Twoje urodziny i bedziemy serenadowac pod oknem nastepujacy klasyk: http://www.youtube.com/watch?v=pJqVcCyPw7M Tu sie cos takiego nazywa "ohrwurm" (melodia wpadajaca w ucho a doslownie dzownica w uchu, bo sie w ucho boruje). Jak raz uslyszysz to caly dzien potem nucisz :) x MajaPapaja, Dymsza i Eugeniusz Bodo lepsi od wina :) x Nie sposob sie nie usmiechnac: http://www.youtube.com/watch?v=JXaSz5-b0ZM x Prze-slodkie :) Umowilem sie z nia na dziewiata: http://www.youtube.com/watch?v=2xlKRtF9FkE x Ach spij kochanie: http://www.youtube.com/watch?v=EXy5KURe52c x Wiecej grzechow nie pamietam :-D x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Gerwazy dzięki:) szczerze przyznam ja tez mam sentyment do przedwojennych filmów i w ogóle do lat 20, 30 bardzo mi się podoba ówczesna moda kobiet, ta skromność i elegancja w ubraniach, garsoneczkach, płaszczykach, te pięknie ułożone pofalowne włosy, toczki, kapelusiki ach! Patrząc na Dymszę, chciałoby się zanucić: " Gdzie Ci mężczyźniii???." Miłego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja mam super noc za soba. Zasnelam o 23.30 , wstalam o 1.30. Potem niemoglam spac do ok 6. Poogladalam sobie jakies sex filmiki, seriale :-P Wstalam pol odziny temu i jestem nieprzytomna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam po Świętach i życzę wszystkiego dobrego z ich okazji oraz spełnienia planów w Nowym Roku! Przepraszam ,że tak sporadycznie ale nie zawsze mam sił ę na pisanie. U mnie bez zmian. SM...ppozdrawiam Cię szczególnie i czasami pogadałabym sobie z Tobą. Rachelko..jak tam stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i moc fluidkow tradycyjnie. Te pomaranczowe przemadrzale france czlowiekowi cisnienie podnosza jak nic. Zycze wam kolezanki milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Ewaaa witaj i wiesz gdzie mnie znaleźć czemu nic nie piszesz zapraszam :) czekam na mejla ;) x izalus71 olej te pomarańcze najlepiej nie dyskutować nie pisać po c się denerwować trzymaj się :) x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus, ignoruj pomarańcze, już z Basią klikałyśmy "zgłoś do usunięcia" Na kiedy masz termin? Ewa, spełnienia marzeń w Nowym Roku! Stymulacja przebiega pomyślnie, ale efektów brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×