Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy, widzę, że stosujesz metodę bardzo konkretnej wizualizacji:DA tak w ogóle, to jaki macie plan działanie jutro? Ok której wizyta?:) Mon ceri, ja absolutnie nie mogę powiedzieć, że lubię się smarować:DTraktuję te czynności nawykowo, rytualnie, rutynowo. No i bez przesadyzmu ilościowego. Zgodnie z zasadą, że co za dużo to niezdrowo. Natomiast jeżeli chodzi o systematyczność, to muszę szczerze przyznać, że owszem, od kiedy pamietam jestem systematyczna w tych sprawach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli zazdroszcze systematycznym ludziom organizacji :) :) :) Ja sobie kiedys kupilam krem - wydawalo mi sie , ze kobieta w pewnym wieku powinny zaczac o siebie dbac ;) , smarnelam sie moze z 5 razy .......a potem krem byl przeterminowany :D . Ale na prawde nie potrzebuje kosmetykow - jestem moze gruba i osiwiala , ale gladka i mieciutka ;) Znam za to chyba wszystkie farby do wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka - to masz zdrowie i nerwy ze stali , ja tam zawsze wole sie wycofac , w realu tez . Ogolnie to daje sobie nawrzucac , nawet bez powodu , zboczenie massochistyczne chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie juz w wielu miejscach , w mlodosci dysponowalam w zasadzie tylko gruba doopa i masywnymi odnozami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ależ ja nie wątpię wcale, że jesteś gładka i mięciutka:DJa jak wyjechałam do DE, to od razu byłam zauroczona dostępem do wszelkiego rodzaju kosmetyków. Próbowałam co się dało:DW Polsce wiadomo jak było. No i ta sympatia do kosmetyków pozostała mi do dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, Ty jesteś nam wręcz potrzebna:DTwoja płodność ma nas zarazić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mnie ktos zdenerwuje to się z nim nie odzywam kłócić się nie lubię, jak się z teściową ( z męża macochą ) pokłóciłam i mi powiedziała żebym jej pani mówiła to jej powiedziałam że na panią trzeba mieć wygląd i pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak zacznie Twoj m. to tu wszystkie dzieci beda do siebie podobne ;) X Hej Biest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio lezy grzecznie pod stolem bo baterie sie wyczerpaly :-P A ja grzecznie ogladam sat1 :-) Zapalilam swieczki i swiatelka eze pod koldra.... grzecznie :-P Czuje sie jakby mnie cos przejechalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Byłam dzisiaj długo w pracy. Do kliniki się nie zapisałam oczywiście, w pracy cały czas z koleżanką byłam, a po pracy w domu nie chciałam, może jutro się uda...... Maja mi tez by było głupio po transferze nieudanym iść do ginki, chyba obie jesteśmy szurnięte;) Nie wiem jak pójdę do tego profesora chyba spłonę. LILI ja jednak powiem mu że przyszłam na konsultację, bo jak znowu wyjadę, że chce być w ciąży to może następny po mnie pojedzie....a na to już nie mam ochoty. Zaraz pójdę na topik za rogiem i zobacze co tam słychać:) Aha witaj Ewa szkoda, że tak rzadko do nas wpadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wracam z prawdziwą przyjemnością na nasz topik:):):) Jak tu miło i przyjemnie:):):) Kocham was dziewczyny normalnie:):):) Jakoś mnie nie dziwią te wpisy pod naszym adresem bo co by nie powiedzieć....syty nigdy nie zrozumie głodnego...............i zdania nie zmienię. Ale cieszę się, że niektóre ciężarówki podsyłają nam fluidki i dzięki za nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i już więcej nie wchodzę na topik za rogiem....tu mi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja też mam takie uczucie, że zawiodę gina, który miał dziwną wiarę we mnie przy ostatniej wizycie... :O Wiem, że to dziwne, ale jest mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe zjada posty :O pisałam Karmi, że mnie też głupio, że zawiodę gina, który ostatnio tak we mnie wierzył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×