Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Z moim doslownym slownictwem...wkrOwia mnie to wypluwanie i tyle heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zarejestrowalam na forum dla sportowcow jako motywacje do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko zamelduję - żyję i to już duży wysiłek na dzisiaj. nie wiem czy dopadł mnie bakcyl megalenia czy też jakaś świńska ale ani ręką ani nogą. nie mam nawet siły czytać. pozdrawiam i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie do 19 przespalam i bedzie znow problem z zasnieciem wiec nezbook pochodzi jeszcze. O lenia to ja tez mam...i jak smierdzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam niedawno płytę z imprezy, na której byliśmy w lecie. Obejrzałam część i zmieniam moje postanowienie noworoczne:DZ 5kg podwyższam do 7kg:P Gerwazy, nie szalej za mocno, bo jutro nie będziesz mogła skoncentrować się na wizycie;)Spokojnej nocki życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Witajcie dziewczyny, ja wciąż pomarańczowa, ale tylko na chwilkę. Dziś jestem bardziej spokojna, bo wrócił ból cycków, czyli raczej wszystko ok, bety jeszcze nie zrobiłam. Acha i powtórzyłam sobie po raz kolejny test, mam tego całą kupę to moge się teraz pobawić, no krecha już wyrazna, pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla każdej z was, bardzo fajny jest tan topik, taki ciepły i otwarty dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Acha i jeszcze moja hipochondria chyba daje znać, bo od momętu jak usłyszałam o tarczycy to wciąż ją czuje, a wiem że raczej nie mam z nią problemów, ale dopuki nie zbadam nie da mi pewnie spokoju, dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Bies jeszcze je zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Oj tam wygadujesz, dopuki produkujesz jajka a twój ukochany żołnierzyki, wszystko może się zdarzyć, Bies dobrej nocy ide spać bo jutro trzeba rano wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zke spalm. Wstalam o 7 gotuje chillli con cane i zabralam ie za prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA DZIEKUJE CI SERDECZNIE ZA PRZESYLKE. To milo ze obca osoba taka ladnie zapakowana paczke mi przyslala. Buziaki.....cmooooooooooooook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mowiac wczoraj wieczorem wielka doopa byla :O M wrocil zmeczony i amory mu nie byly w glowie. Poprawilismy to dzisiaj rano :) ale to juz pewnie po owulacji. X M siedzi kolo mnie i sie wkurza, ze u lekarza mimo terminu zawsze czekac trzeba. Mowi, ze gdyby tak wlasnych klientow traktowal to by mu wszyscy uciekli. Mnie tez denerwuje to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gerwazy...trzymam kciuki, Kochana dasz radę. Tak jak dziewczyny zerknęłam na monchichi :) Odjazd:) podziwiam zawsze osoby z krótkimi włosami, bo trzeba mieć cierpliwość do układania. o Co do kremów ja kocham kosmetyki, mogłabym wsmarowywać w siebie wszystko:) Używam obecnie lancome, jeden na noc, jeden na dzień i serum clinique - wieczorem, o Rachelo dostałam Versace Yellow Diamond - to taka owocowo - kwiatowa nuta :) jak na nieoczekiwaną niespodziankę to M się udało, miał wiele szczęścia w tej pomyłce, bo wiadomo jak to jest z zapachami. o Biest a to dobre, hi,hi jeszcze nigdy nie słyszałam o takiej motywacji do uprawiania sporu:D ale każdy sposób jest dobry, a biegasz jeszcze? o Mon cheri mięciutka?? :D o Karmi dasz radę, a pomysł co do konsultacji bardzo dobry, wybadasz teren. o Izabela jak Ci dobrze:) te dwie krechy: cudo normalnie. o Liilly dawno chciałam to napisać, wiesz, my z tych samych stron:) jak będziesz w województwie to zawsze możesz na kawę w padać:) o SM ❤️ pozdrowionka o Pozdrawiam wszystkie serdecznie, padam na pysk jak to się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy 🖐️ moja gina mi wczoraj zakomunikowała że statystycznie kobieta w moim wieku ( 42 lata :( ) ma 60 % szansę na ciążę, więc dziewczyny nie traćcie żadnego cyklu, każdemu wolno kochać :classic_cool: !!!!! :p pozdrawiam WAS serdecznie !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×