Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LubieDuzoJesc

KURIER PUKAŁ A MNIE NIE BYŁO W DOMU

Polecane posty

czesc, zamawialam plaszcz w firmie BonPrix, mój młodszy brat był sam w domu, nigdy nie otwora tylko zaglada przez dziurke, kiedy wrocilam do domu, powiedzial, ze pan z paczka stal przed drzwiami. Co powinnam teraz zrobic, gdzie pojsc? W skrzynce nie bylo zadnego awizo, nigdy nie zamawialam nic przez kuriera. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że
pukał skoro cie nie było? może dzwonił dzwonkiem okłamujesz nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że
pukał skoro cie nie było? może dzwonił dzwonkiem okłamujesz nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S Ł A W O M I R
LubieDuzoJesc nie mart się jak coś ważnego to przyjdzie :) może to była pomyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana24
przyjedzie nastepnego dnia, z doswiadczenia wiem ze tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz że-> przeciez pisze, ze moj mlodszy brat byl w domu, ktory zaglada tylko przez dziurke i nigdy nie otwiera . To co powinnam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoeki
jak nie zostawił awiza to moze ma jeszcze w okololicy inne paczki i podejdzie do ciebie raz jeszcze troszke pózniej a jak nie to powinien zostawic awizo z informacja kiedy ponowne doreczenie jaka to firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było wczoraj, dzisiaj po prostu na forum napisałam. Nie wiem jaka firma kurierska, zamawiałam z firmy BonPrix, jaka firma to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzwoń do BP i niech podadzą ci numer listu przewozowego i firmę kurierską. Paczka w tym momencie wróciła na magazyn. Dziś już niczego nie załatwisz, zadzwoń w poniedziałek do nich, wcześnie rano. Poproś sąsiadkę, żeby przyjęła paczkę, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Wraca do magazynu firmy kurierskiej lub nawet zostaje na wozie kuriera i może on ponowić próbę doręczenia od razu rano. Dzwoń i uzgodnij z nimi - da się przekazać kurierowi np. żeby przyjechał po 16.00 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunajeckaaa
"kurier pukał"... o rety!!! "Kurier był pod moją nieobecność." Byłoby bardziej jasne i mniej kolokwialne. Naprawdę j. polski ubożeje w wydaniu niektórych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej: profesjonalny pracownik firmy kurierskiej przybył wczoraj w godzinach popołudniowych do lokalu mieszkalnego w którym pozostaję zameldowana, ale niestety jego próby nawiązania kontaktu wizualnego ze mną nie powiodły się, gdyż byłam czasowo nieobecna w lokalu. Wszystko można tylko po co, mądralo? Napisała logicznie i prosto bo wszyscy wiedzą o co chodzi. A takie zera jak ty nie mające nic do powiedzenia łażą po forach i udają mądrali językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu masz mały problem. Paczka po kilku dniach może zostać odesłana. W takiej sytuacji poniesiesz koszty ponownego doręczenia. Zdecydowanie nalegam, żebyś pogadała z jakimś sąsiadem żeby przyjął ci paczkę. A do firmy możesz zadzwonić i poprosić o zmianę adresu doręczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k..wa -co robić i co robić?
1. Zadzwonić do BonPrix i ustalić nr wysyłki oraz firmę kurierską. 2. Zadzwonić do firmy kurierskiej, podać nr wysyłki i umówić się na odbiór w dogodnym terminie (po środzie). "Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.." LEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Względnie może niech brat otworzy? Jak coś widzi przez tę dziurkę od klucza to już taki mały nie jest. Widząc kuriera z paczką nie ma się czego bać - przecież kurier go nie zmolestuje bo nie ma czasu na takie rzeczy i pędzi dalej po minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma 6 lat, powiedzial mi tlyko kogo widzial, zawsze tak robi. A otwieranie drzwi, kiedy jest sam w domu, ma zabronione. Mimo, ze sam jest prawie nigdy, ale akurat wtedy się tak zdarzyło, ze na chwile został sam, noo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby dorosła kobieta, była
tak niesamodzielna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×