Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Wam też życzę miłego dnia:-)🖐️ Anioł😘 Upsss😘 Duch😘 Ewa😘 Inni😘 Aniołku--to widzę, że dzięki papużkom---można powiedzieć---odżyłaś:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hopsasa i dywanik zaraz zbedzie:D Nikt nie potrafi takie dywaniki pleść.Głupoty też:_P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucek jeszcze Ci sie krosno nie zepsuło ? :):D Nekro witaj👄 Stoją dwa duchy przy bramie cmentarnej. Przed bramą stoi samochód. Pierwszy duch mówi: - Choć stary! Przejedziemy się. - Ok, tylko po coś pójdę. Nagle duch wraca dźwigając swoją tablicę nagrobną. - Po co to dźwigasz? - Mówi pierwszy duch. - Przecież nie można jeździć bez dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieeeeeeeeeeeeeee masz tu być >nie po to zrobiłem abyś odlatywała :P:DLecz na chwilke się musze też oddalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant pyta staruszkę: - Wiek? - 86 lat - Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło? - Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiajac ciepły wiosenny wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie. - Znała go pani? - Nie, ale był przyjaznie nastawiony. - Co stało się po tym, jak usiadł obok pani? - Zaczał pocierać moje udo. - Czy powstrzymała go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwałam przyjemność . Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu. - Co stało się potem? - Zaczał pieścić moje piersi. - Czy próbowała go pani powstrzymać? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boże, dlaczego??? Było mi tak dobrze, czułam że naprawdę żyję. Od lat tak się nie czułam! - Co stało się później? - Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!" - I co? Zrobił to? - Nie, do diabła! Zawołał "Prima Aprilis!" I wtedy zastrzeliłam sukinsyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie fajne jak Ty sam
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zabijacz tematow
i Twoj wruk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosanna Rocci - Mamma mia http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=VpHbdj54L8s K Tebie Milaczku barevni🌻 Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca. samotność bardzo okrutna jest ,wdziera sie niespodziewanie i niszczy zywy organizm. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×