Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

UROCZY PLAGIAT OD EWUNI:P:D . @@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@@@@@ @@@@@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ ...@@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ ..@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ ...........@@@ ..........@@@ ........@@@ .......@@@ .....@@@ ....@@@ ..@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.......@@@ @@@........@@@ @@@........@@@ @@@........@@@ @@@.......@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.......@@@ @@@.......@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.@@@ @@@....@@@ @@@......@@@ ...@@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ ..@@@@@@@ "Nie szukaj szczęścia, lecz dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie." http://youtu.be/ZQ2nCGawrSY http://youtu.be/kK42LZqO0wA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem ok 300 nicków jednodniowych czy kilkudniowych ok250 sztuk reszta czasem w całości używałem do wspaniałej cafeteryjnej zabawy.Czasami były przykrości lecz przede wszystkim na tym nicku.Poznałem wspaniałe kobiety,facetów w mniejszości.O tych przykrych rzeczach wole nie wspominać,tylko piekno się tutaj liczyło.Ostatecznie podjałem decyzje i pobryluję sobie na takim nicku ze nikt nie odgadnie.Do zobaczyska oczywiście jak sie zjawie, tylko jako duch:P:D Wspaniałych rozmów i wszystkiego dobrego zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka123456778
DLA NIEGO: Chcesz poznać fantastyczne, naturalne, młode kobiety? Chcesz z nimi poflirtować? A może chcesz zobaczyć coś więcej? Sprawdź nowy portal społecznościowy www.sexycity.pl/polecam/35 Start już jutro o 21.21, Zapisz się już dziś! Hej! Jutro o godzinie 21:21 rusza całkowicie nowy portal społeczościowy! Nie może Cię tam zabraknąć, zapraszam Ania www.sexycity.pl/polecam/35 Chcesz zobaczyć prawdziwe, seksowne, polskie dziewczyny? Wejdź na nowy portal społecznościowo erotyczny www.sexycity.pl/polecam/35, Start już jutro o 21:21! DLA NIEJ: Chciałabyś zarobić 1500 zł jednej nocy, nie wychodząc z domu? Mamy coś dla Ciebie www.sexycity.pl/polecam/35 Sprawdź to! Start już jutro w piątek o 21:21! Jesteś piękną, młodą i atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 Bądź pierwsza! Start już w piątek o 21:21! Koleżanka chwali się znowu nową torebką ? Chciałabyś zmienić perfumy na lepsze ? Wciąż myślisz o sukience, którą widziałaś wczoraj w sklepie? Wszystko to oraz wiele innych rzeczy znajduje się teraz w zasięgu Twojej reki! Zarejestruj się już teraz www.sexycity.pl/polecam/35 Startujemy w ten piątek o 21:21! Kolejna nie udana praca ? Brak stałych dochodów? Jesteś piękną młodą atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 DLA WSZYSTKICH: Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś innego niż są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz. Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Miasto, które zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu ? Twierdzisz, że to nie realne ? Uważasz, że to kolejny Matrix ? Sprawdź nas www.sexycity.pl/polecam/35 SexyCity spełnia marzenia dowiedz się jak: www.sexycity.pl/polecam/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastąpił błąd w czasie wykonywania zadania. Twój dostęp do tego forum został zablokowany. Ewa taki ze mnie moderator,ze od maja jestem zablokowany i kazdy mój post miał zmienne ajpi,wiec mogli mnie w dupsko pocałować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ze rozwalil
ci topa tez podziekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku witaj👄...ja tez mam nadzieje, że Upsss wróci:) a ząb przestał boleć:) płukam szałwią, a tak w ogóle to dziś wiatr mnie wywiał z wszystkich mozliwych stron...własnie wróciłam od siory i dopki byłam na powietrzu nie chciało mi sie spać...po powrocie właczyłam centralne i ...czuje nie przespana noc, mimo, ze dzis wypiłam aż....pięć kaw:o od 2 / 30 juz nie spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia:-)🖐️)))) anioł😘 ewa😘 pomarańcz😘 inni😘 Ewa---też uważam, ze powinnaś się udać do stomatologa. Szałwia to jest tylko pomoc doraźna. Także w przyszłym tygodniu....idź do dentysty:-) A co do kawy.....na mnie ona w ogóle nie działa. Ja po wypiciu nawet mocnej kawy, kładę się i normalnie zasypiam:-) Ale to też kwestia tego, że z natury mam niskie ciśnienie. Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×