Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Aniołku u mnie sprawy rodzinne są bardzo poplątane dla jasności jestem po rozwodzie i mam dorosłą Córke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje wiem o tym A życie jest pełne niespodzianek i Sami nie wiemy co przyniesie nam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Ciebie Moi Rodzice też już odeszli :( Mam Brata przyrodniego i Siostre ale oni są bardzo daleko Tak że Święta nie są dla mnie teraz jakoś bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś z Blondynem i jego siostrą znów robiliśmy porządki i....już wszystko mamy skończone:classic_cool: Dziś nie posiedzę bo....jestem trochę zmęczona i chcę już pójść spać. Życzę Wam miłego wieczoru i nocy😴🖐️ Anioł😘 Upsss😘 Inni😘co dziś byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stety to nie bardzo jest możliwe A Siostra bardzo by chciała żebym do Nich przyjechał ale wiem że bardzo by starała się mnie ugościć a nie moge pozwolić żeby nadwyrężyła sobie tą ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dali by mnie się dotknąć do niczego już to przerabiałem A Córka mieszka z mamusią A ja jakoś sobie poradze przynajmniej odpoczne sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno odwiedze Topik :) Nie będe siedział cały czas w domu Mam takie miejsce które jest czynne 365 dni w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie taka drobnostka ale też nie odległość nie dopokonania To już chyba prawie Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Masz dobrze :) Masz bliso żeby pojechać odpocżąć Ja ma daleko i nad morze i w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×