Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Mazury są strasznie zatłoczone :( Ja wolałem jeździć w okolice Białego Boru albo nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też jest bardzo miło :):) Samotnik w pewnym sensie napewno Ja mam taką prace że ciągle mam do czynienia z ludźmi Więc jest jakaś równowaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ludźmi to czasami nie można wytrzymać ale przynajmniej ciekawie jest a Gdańsk znam bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kołobrzegu to byłem ze dwa razy a Gdańsk a właściwie Trójmiasto to moje prawie rodzinne strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku oczywiście kładź Się :):) Spokojnej nocy i kolorowych snów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie przywitam się tylko :) Bo za chwilke wychodze z domu Miłego wieczoru :) Będe potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo:) Anioł👄Ups👄 Nadal wszyscy zabiegani /, a ja dałam sobie na luz i pojechałam odwiedzić rodzinę... Miałam dziś nieciekawą przygode w kościele...siedziałam w ławce jako pierwsza z brzegu i jak ludzie zaczeli iść do komuni - obok mnie wstały dwie osoby w tym laska z długimi kręconymi włosami po pas.Chcąc je przepuscic musiałam wyjśc z ławki...ta starsza kobieta przeszła, a ta dziewuszka zaczepiła sie włosami za guziki od mojej kurtki - ja czuje, ze cos mnie ciągnie, ona wystraszona nie wie co jest grane, bo cos ją trzyma, ja chce te nieszczęsne włosy odplatać i kuźwa nie daje rady ! Mówie do tej babki obok mnie zeby mi pomogła, a ta stoi mówi, ze nie dowidzi i się usmiecha - ja roztrzęsina jeszcze bardziej splatałam .... kolejka za nami zaczęła sie robić - ja nie wiem czy za nią iść - z drugiej strony mysle pójde z nią to ksiądz da i mnie, ale co potem - wezme ja na kolana ??? W koncu ludzie zaczeli nas omijać ja zestresowana coraz bardziej, ona też, ale stoi nieruchomo:o w koncu w ostatniej chwili mi się udało wyplatać te nieszczęsne włosy:o ...Jak wracała tylko sie usmiechneła, ale ja juz myknęłam na jej miejsce, żeby sytuacja sie nie powtórzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to musisz sobie jakies zajecia szukać, byle nie mysleć, bo popadniesz w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj, ja też przekręcam, robie literówki itp :) ...a ksiązke to ja ostatnio czytałam rok temu -trylogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...własnie miałam powiedzieć - tylko nie czytaj romansidłów...toz to wyciskacze łez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×